Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
10 minut temu, dorcia6579 napisał:

Cervidil to taki jakby czopek z tasiemką, wprowadza się do szyjki i on uwalnia środek rozkurczowy.

 

3 minuty temu, Olga Minota napisał:

Ja jadę do szpitala właśnie skurcze co 6, 5 minut i krwawię cały czas 😣

 

 

To u was akcja na całego!!! trzymam kciuki i oby lekko poszło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mami napisał:

a @MariKate co u Ciebie? coś się dzieje?

Hej dziewczyny ☺️ nie odzywam się bo jestem remontem pochłonięta. Na szczęście wczoraj skończyliśmy pokój córki i tylko sprzątanie mi zostało, a jutro mają przywieźć meble do pokoju synka i jestem przeszczesliwa, za udało sie przed majówka wszystko ogarnąć ☺️ 

U mnie póki co nic się nie dzieje. Skurcze są dalej takie jak byly i czasami  pojawia się ból brzucha jak na okres, ale na krótko. 

Jedynie co nowego zaobserwowałam to to, że od 3 dni jest mi okropnie niedobrze praktycznie cały dzien. Nie wymiotuję, ale cały czas mam wrażenie jakbym miała to zaraz zrobić. 

10.05 już mam być w szpitalu i trochę się tym denerwuje 🙈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam wprawdzie żadnych spektakularnych wieści, ale byłam na wizycie kontrolnej i wszystko w porządku...Zero jakichkolwiek zwiastunów. Żadnych skróconych szyjek, miękkich, twardych-nic😊Acz gin powiedzial, że jakby co mogę już rodzic i dał skierowanie na ktg. I niech przejmują mnie lekarze ze szpitala, tak powiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
40 minut temu, MariKate napisał:

Hej dziewczyny ☺️ nie odzywam się bo jestem remontem pochłonięta. Na szczęście wczoraj skończyliśmy pokój córki i tylko sprzątanie mi zostało, a jutro mają przywieźć meble do pokoju synka i jestem przeszczesliwa, za udało sie przed majówka wszystko ogarnąć ☺️ 

U mnie póki co nic się nie dzieje. Skurcze są dalej takie jak byly i czasami  pojawia się ból brzucha jak na okres, ale na krótko. 

Jedynie co nowego zaobserwowałam to to, że od 3 dni jest mi okropnie niedobrze praktycznie cały dzien. Nie wymiotuję, ale cały czas mam wrażenie jakbym miała to zaraz zrobić. 

10.05 już mam być w szpitalu i trochę się tym denerwuje 🙈

to sukces 🙂 bedziesz spokojniejsza, teraz możesz skupić się na sobie!

do 10go jeszcze moment więc będzie chwila na odprężenie

 

14 minut temu, Emi_ja napisał:

Ja nie mam wprawdzie żadnych spektakularnych wieści, ale byłam na wizycie kontrolnej i wszystko w porządku...Zero jakichkolwiek zwiastunów. Żadnych skróconych szyjek, miękkich, twardych-nic😊Acz gin powiedzial, że jakby co mogę już rodzic i dał skierowanie na ktg. I niech przejmują mnie lekarze ze szpitala, tak powiedział...

ooo Emi,,, to ważna wiadomość, dzidzia gotowa. a ty na kiedy masz termin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, mami napisał:

@Mama88 czekamy na wieści, mam nadzieję, że Cie wezmą jak najszybciej- jeśli będą zwlekać to pisz tu do nas ❤️

płytkowe testy też pobierają z nosa- tak miałam na patologii i wynik za 15 min

 No ja leżę na ginekologi 

Już jestem po ktg, dwa skurcze się zapisały dość mocne i lekarz od razu przyszedł czy wszystko ok. Personel mega prze miły, dziewczyny na sali super można pogadać pośmiać i tak się nie myśli. 

Jak rano będzie cc to pionizacja  popołudniu w sobotę ale maluszka dają regularnie do karmienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
2 minuty temu, Mama88 napisał:

 No ja leżę na ginekologi 

Już jestem po ktg, dwa skurcze się zapisały dość mocne i lekarz od razu przyszedł czy wszystko ok. Personel mega prze miły, dziewczyny na sali super można pogadać pośmiać i tak się nie myśli. 

Jak rano będzie cc to pionizacja  popołudniu w sobotę ale maluszka dają regularnie do karmienia. 

Fajnie że przyszli z konkretami, przynajmniej wiesz co i jak 🙂 teraz tylko cierpliwie czekać, a w miłym towarzystwie minie szybciej.Chłopaki w domu pewnie wariują bez Ciebie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mami napisał:

to sukces 🙂 bedziesz spokojniejsza, teraz możesz skupić się na sobie!

do 10go jeszcze moment więc będzie chwila na odprężenie

 

ooo Emi,,, to ważna wiadomość, dzidzia gotowa. a ty na kiedy masz termin?

Formalnie na 25.05, ale gdyby wcześniej nic nie wypaliło to do 39 t.c muszą mnie wziąć na oddział ze względu na cukrzycę na insulinie. Mam jednak nadzieję, że jakoś szybciej się mały uwinie😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
18 minut temu, Mama88 napisał:

 No ja leżę na ginekologi 

Już jestem po ktg, dwa skurcze się zapisały dość mocne i lekarz od razu przyszedł czy wszystko ok. Personel mega prze miły, dziewczyny na sali super można pogadać pośmiać i tak się nie myśli. 

Jak rano będzie cc to pionizacja  popołudniu w sobotę ale maluszka dają regularnie do karmienia. 

No to fajnie, że dobra atmosfera. 

Ja jeszcze w domu i trochę stresu jest przed wyjazdem do szpitala a godzin coraz mniej. 

Już chyba będę spokojniejsza jak już będę miała łóżko i wyznaczoną godzinę cięcia. 

 

Tak długo do pionizacji? Ponad doba? To mi się wydawało że mnie późno pionizowali po pierwszym, bo jakieś 20h. A tu dziewczyny piszą o 6-8h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Natalika napisał:

Powodzenia dziewczyny! Ja wróciłam od lekarza GBS wyszedł dodatni jestem załamana cały czas ryczę, boję się jak cholera. Lekarka zabroniła mi odstawiać luteiny do 10maja wtedy mam też wizytę. Nie przepisała mi nic poza skierowaniem na morfologię. 

Ale boisz się gbs? Totalnie niepotrzebnie, co trzecia kobieta to ma. Po prostu przy porodzie dostaniesz antybiotyk i tyle. Ja też go mam...i miałam w pierwszej ciąży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
17 minut temu, Natalika napisał:

Powodzenia dziewczyny! Ja wróciłam od lekarza GBS wyszedł dodatni jestem załamana cały czas ryczę, boję się jak cholera. Lekarka zabroniła mi odstawiać luteiny do 10maja wtedy mam też wizytę. Nie przepisała mi nic poza skierowaniem na morfologię.

Ale tym gbs się tak przejełas? po co? Ja też mam dodatni- przy porodzie podają antybiotyk i tyle, po kłopocie.

Położna wczoraj mi mówiła, że nawet co drugi człowiek jest nosicielem i nawet o tym nie wie...

 

 

47 minut temu, Mama88 napisał:

 No ja leżę na ginekologi 

Już jestem po ktg, dwa skurcze się zapisały dość mocne i lekarz od razu przyszedł czy wszystko ok. Personel mega prze miły, dziewczyny na sali super można pogadać pośmiać i tak się nie myśli. 

Jak rano będzie cc to pionizacja  popołudniu w sobotę ale maluszka dają regularnie do karmienia. 

Wynik covid masz?

A na ile Ci się piszą skurcz ?

U mnie chyba coś się rusza, bo pisały się co 10 min na 50 jednostek...i już mnie odłączyli, ale czuję jak napina mi się brzuch, pachwiny zaczynają boleć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Godzinę temu, Emi_ja napisał:

Formalnie na 25.05, ale gdyby wcześniej nic nie wypaliło to do 39 t.c muszą mnie wziąć na oddział ze względu na cukrzycę na insulinie. Mam jednak nadzieję, że jakoś szybciej się mały uwinie😊

to szybko stwierdził, że maleństwo gotowe, chociaż do 37 tyg dociągni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, dorcia6579 napisał:

Ale tym gbs się tak przejełas? po co? Ja też mam dodatni- przy porodzie podają antybiotyk i tyle, po kłopocie.

Położna wczoraj mi mówiła, że nawet co drugi człowiek jest nosicielem i nawet o tym nie wie...

 

 

Wynik covid masz?

A na ile Ci się piszą skurcz ?

U mnie chyba coś się rusza, bo pisały się co 10 min na 50 jednostek...i już mnie odłączyli, ale czuję jak napina mi się brzuch, pachwiny zaczynają boleć..

No to powodzenia @dorcia6579, oby szybko poszła jak tak ładnie zadziałał lek. Trzymam kciuki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...