Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dorcia6579 napisał(a):

Ojjj...ani troszkę? No ja po nocy to pije dużo zawsze.

 

Mi w nocy dokoptowali dziewczynę do pokoju.Termin na 3 maj, po 15 wody jej odeszły, od 17 była na porodówce, ale że nie było skurczy to ją na noc dali do mnie na patologię, i położna jej tu mówi,że jak pewnie dziś do 15 nie urodzi to będą jej wywoływać dopiero.. 🤦 Już 3 dawki przyjęła antybiotyku, bo też gbs ma dodatni.

 

Mi po nocy Skurcze się uspokoiły, albo przez to, że mi wypadła ta tasiemka 🤦 więc ciekawe co dziś mi zaproponują 😤

Dziwne, po odejściu wód jest 20 godzin, by sprowadzić do urodzenia się dziecka... Bądź dzielna Dorcia, to jest frustrująca sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Olga Minota napisał(a):

My jesteśmy już z Antosiem razem skurcze miałam od 4 rano o 12 dojechałam do szpitala z skurczami co 5 minut. Na poczekalni odeszły mi wody na porodówkę szybko i 13.20 urodził się Antoś 2620 kg 50cm ❤️❤️ Jestem zakochana w nim jest trochę poroblem z pokarmem nie mam nawet kropelki ale cos może się rozkręci jutro.  😅

Gratulacje, dużo zdrówka dla Was i szybkiego powrotu do domu ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
13 minut temu, Emi_ja napisał(a):

Dziwne, po odejściu wód jest 20 godzin, by sprowadzić do urodzenia się dziecka... Bądź dzielna Dorcia, to jest frustrująca sytuacja.

No właśnie też tej dziewczynie mówiłam, że jakiś długo chcą u niej czekać 🤔

 

20 minut temu, AnnaT napisał(a):

Dzień dobry wszystkim 😉 u mnie noc także mocno średnia. Faktycznie mierzą puls dziecka co 2h, jedno chyba przespałam, coś kojarzę ale chyba stwierdziłam, że nie warto się budzić 😂

 

O 5:50 wpadla położna i koniec spania bo ktg. A mnie młody i skurcze meczyly od 3 więc dopiero co przysnęłam. 

 

No a teraz pozostaje mi chyba czekać. 

 

@Mama88 ty już zaraz. Pewnie już cie ogarniają 🙂

 

@dorcia6579ale cię męczą. Oby dziś zadziałali coś więcej.

 

@Olga Minota gratulacje. To bardzo szybki poród. Super. Zdrówka dla Was.

 

@mamiu mnie przy planowanym cc tata może przyjechać na 15-20min zobaczyć dziecko i mnie po operacji. A potem dopiero w dniu wypisu.

Nie wiem czy u nas się uda, bo córka miala wczoraj szczepienie i zależy jak poszła noc, czy pójdzie dziś do żłobka czy zostanie z tatą w domu. 

U Ciebie to już tylko godziny...ja to chyba depresji dostanę 😞 ..

 

31 minut temu, Eda85 napisał(a):

To dzisiaj czekamy na trójkę maluszków? Już się pomału gubię, tak tu intensywnie 🙈

Trzymam kciuki za dzisiejsze cesarki, mam nadzieję, że wszystko pojdzie dobrze i szybko wstaniecie, żeby móc już nosić swoje maleństwa na rękach. 

 

Dorcia trzymam kciuki, żeby córa jeszcze okazała się kwietnioweczką. 😉

Dziękuję..tracę nadzieję 😞 Już wczoraj wieczorem takie fajne skurcze były...i na kibelek latałam, a tu nasz babo placek i tasiemka wypadła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dorcia6579 napisał(a):

Dziękuję..tracę nadzieję 😞 Już wczoraj wieczorem takie fajne skurcze były...i na kibelek latałam, a tu nasz babo placek i tasiemka wypadła...

Ciekawe czemu nie dali balonika, ponoć skuteczny jest. Postaraj się lekko wyluzować, może wtedy coś ruszy. Dobrze byłoby bez oxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
7 godzin temu, Olga Minota napisał(a):

My jesteśmy już z Antosiem razem skurcze miałam od 4 rano o 12 dojechałam do szpitala z skurczami co 5 minut. Na poczekalni odeszły mi wody na porodówkę szybko i 13.20 urodził się Antoś 2620 kg 50cm ❤️❤️ Jestem zakochana w nim jest trochę poroblem z pokarmem nie mam nawet kropelki ale cos może się rozkręci jutro.  😅

Gratulacje 😍 jakie tempo;) dużo zdrówka dla was 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
7 godzin temu, dorcia6579 napisał(a):

A mi właśnie wypadła ta tasiemka jeszcze z kawałkiem czopa...zapakowałam to chusteczkę i poszłam do zaspanej położnej, a ona tylko kazała mi iść spac 🙈- nawet nie wiedziałam, że to już prawie 1..

🙈 widać ze my się wszystkim przejmujemy a dla nich to normalką... ale noc widać nie przespana co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Olga Minotagratuluję! Cieszę się twoim szczęściem ❤️

Dziewczyny gotowe do cesarek- powodzenia 

🙂

@dorcia6579 zobacz, już jesteś bliżej niż dalej, dasz radę, za chwilkę twój maluszek będzie z Tobą 😍 oby lekko poszło 🙂

 

Ja dziś w nocy pierwszy raz przespałam 3 godziny bez pobudki! A na 12 tą idę do fryzjera i ścinam włosy na boba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KahnaMaj napisał(a):

Wcale nas tak mało nie zostanie! A będziemy miały w pamięci pozytywne rozwiązania majóweczek przed nami ☺️

Hehe, oby nam starczyło cierpliwości, bo moja jest już na ukończeniu. Heh czy ten czas nie może jakoś szybciej...Już brakuje mi wytrwałości. Rano zjadłam wafelka, wprawdzie bezcukroego ale jednak a wczoraj kompulsywnie zjadłam 1/3 czekolady bez cukru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Olga Minota napisał(a):

My jesteśmy już z Antosiem razem skurcze miałam od 4 rano o 12 dojechałam do szpitala z skurczami co 5 minut. Na poczekalni odeszły mi wody na porodówkę szybko i 13.20 urodził się Antoś 2620 kg 50cm ❤️❤️ Jestem zakochana w nim jest trochę poroblem z pokarmem nie mam nawet kropelki ale cos może się rozkręci jutro.  😅

Cudowne❤️ Gratulacje! 

Mleko na pewno się pojawi, myśl pozytywnie ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mama88 napisał(a):

Ja jeszcze pół godziny i idę 

Dostałam koszule  na przebranie i zaraz będzie zakładany cewnik. Boże umieram ze stresu 

 

1 godzinę temu, AnnaT napisał(a):

Dziewczyny u mnie szybką zmiana. Miałam 10min na przygotowanie i zaraz cięcie. 

Oj stres się włączył. 

Trzymajcie kciuki 

Powodzenia! Szczęściary z Was, już za moment będziecie z maluszkami❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dorcia6579 napisał(a):

No właśnie też tej dziewczynie mówiłam, że jakiś długo chcą u niej czekać 🤔

 

U Ciebie to już tylko godziny...ja to chyba depresji dostanę 😞 ..

 

Dziękuję..tracę nadzieję 😞 Już wczoraj wieczorem takie fajne skurcze były...i na kibelek latałam, a tu nasz babo placek i tasiemka wypadła...

dorcia6579 trzymaj się ciepło! Akcja na pewno się rozkręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Emi_ja napisał(a):

Hehe, oby nam starczyło cierpliwości, bo moja jest już na ukończeniu. Heh czy ten czas nie może jakoś szybciej...Już brakuje mi wytrwałości. Rano zjadłam wafelka, wprawdzie bezcukroego ale jednak a wczoraj kompulsywnie zjadłam 1/3 czekolady bez cukru...

Mnie ostatni miesiąc minął błyskawicznie, oby kolejne tygodnie były podobne. Teraz dużo dzieje się u niektórych dziewczyn, dlatego też robimy się niecierpliwe. Ale lepiej niech nasze maluchy jeszcze się wygrzewają, skoro im tak dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KahnaMaj napisał(a):

Mnie ostatni miesiąc minął błyskawicznie, oby kolejne tygodnie były podobne. Teraz dużo dzieje się u niektórych dziewczyn, dlatego też robimy się niecierpliwe. Ale lepiej niech nasze maluchy jeszcze się wygrzewają, skoro im tak dobrze. 

A mi ostatnie tygodnie się bardzo dłużą. Wczoraj byłam u lekarza i powiedział, że jak nic się nie zacznie to 8 albo 9 maja widzimy się w szpitalu. Bliżej niż dalej. Ale robię się coraz bardziej niecierpliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Paaula napisał(a):

A mi ostatnie tygodnie się bardzo dłużą. Wczoraj byłam u lekarza i powiedział, że jak nic się nie zacznie to 8 albo 9 maja widzimy się w szpitalu. Bliżej niż dalej. Ale robię się coraz bardziej niecierpliwa.

No to już raptem parę dni, ale faktycznie ciężko jest wytrzymać każdy kolejny dzień. Zwłaszcza, że widzimy nasze koleżanki, które już finiszują, już będą uwolnione. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny od śniadania mam ból podbrzusza jak na okres. Wzięłam już nospe i czekam. To nie są skórcze przepowiadające bo brzuch mi się nie spina. Boli tylko podbrzusze. Czy to skracająca się wreszcie szyjka? No i maluch nie pomaga bo kręci się od rana i przez to boli bardziej. A zaraz muszę się zacząć ogarniać do fryzjera 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Emi_ja napisał(a):

No to już raptem parę dni, ale faktycznie ciężko jest wytrzymać każdy kolejny dzień. Zwłaszcza, że widzimy nasze koleżanki, które już finiszują, już będą uwolnione. 😉

No dokładnie, ja jeszcze mam szwagierkę, która urodziła półtora tygodnia temu i jak tak patrzę na tą małą, mówie jak bardzo już bym chciała tulić swoje maleństwo 😍😃 także czekam z niecierpliwością ☺️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Paaula napisał(a):

A mi ostatnie tygodnie się bardzo dłużą. Wczoraj byłam u lekarza i powiedział, że jak nic się nie zacznie to 8 albo 9 maja widzimy się w szpitalu. Bliżej niż dalej. Ale robię się coraz bardziej niecierpliwa.

Ja sobie zajęcia wymyślam (ogarniam balkon, album dla gagatka, zapas obiadów) i trochę żyje od wizyty do wizyty, albo pobrania krwi. DIsiaj jeszcze usg, 6 ginekolog. Po drodze majówka a mąż wymyślił sobie wyjazd do teściów. Jeśli do wieczora dalej będę czuła się dobrze, to też pojadę. Zaznaczyłam tylko teściowej, żeby gości nie spraszała (oni tak lubią zjazdy rodzinne: ciotki, pociotki, kuzyni...), bo do tłumów nie mam teraz cierpliwości, mecze się szybko i byłoby to dla mnie bardzo niekomfortowo. Na szczęście nie widzi problemu☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
10 minut temu, Do_Mi napisał(a):

Dziewczyny od śniadania mam ból podbrzusza jak na okres. Wzięłam już nospe i czekam. To nie są skórcze przepowiadające bo brzuch mi się nie spina. Boli tylko podbrzusze. Czy to skracająca się wreszcie szyjka? No i maluch nie pomaga bo kręci się od rana i przez to boli bardziej. A zaraz muszę się zacząć ogarniać do fryzjera 😞

może się coś dziać, uważaj dziś na siebie, i pokaż się z tym bobem 🙂

widzę ciąża jakoś wpływa na odważne cięcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...