Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, dorcia6579 napisał(a):

Dobrze 

Poszło dość ekspresowo, bo w sumie skurcze zaczęły boleć po 17, 17: 30 tylko 4,5cm rozwarcia,  już prosiłam o gaz rozweselający, zanim przyszła z gazem to siedziałam na podłodze oparta o łóżko jak do modlitwy, Słabo mi było, gorąco, i mówię, że chętnie bym już parła...szybkie badanie w tu 18:07 a ja 10cm...szybko położna zwołała wsparcie, po pierwszym parciu odejchalam , w sumie omdlenie, potem już dwa parcia i już była mikro dziewczynka.Jest maciupka.

Obyło się bez nacięcia krocza , ja czuję się super.

Wow, faktycznie ekspres. Wszystko jednak udało się tak jak chciałaś, mimo zwątpienia z wczoraj...To jest bardzo pocieszający scenariusz dla nas wszystkich. Jeszcze raz gratuluję😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dorcia6579 napisał(a):

Dobrze 

Poszło dość ekspresowo, bo w sumie skurcze zaczęły boleć po 17, 17: 30 tylko 4,5cm rozwarcia,  już prosiłam o gaz rozweselający, zanim przyszła z gazem to siedziałam na podłodze oparta o łóżko jak do modlitwy, Słabo mi było, gorąco, i mówię, że chętnie bym już parła...szybkie badanie w tu 18:07 a ja 10cm...szybko położna zwołała wsparcie, po pierwszym parciu odejchalam , w sumie omdlenie, potem już dwa parcia i już była mikro dziewczynka.Jest maciupka.

Obyło się bez nacięcia krocza , ja czuję się super.

Też bym chciała, żeby moje bóle parte trwały tak krótko. Pamiętam, że przy drugim porodzie parłam przez godzinę... 😅 Super! Teraz życzę rzeki mleka i dużo miłości 😉♥️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
9 minut temu, banasiatko napisał(a):

Gratulacje 😉 Jak oni to mierzyli, że prawie czterokołowe bobo widzieli, a tu ledwie ponad 3 kg? 😉

Mówiłam, że to robiła pomiary jakaś młoda dr, wyszło jej 3900-400, drugiej na tym samym sprzęcie 3680, a trzeciemu lekarzowi koło 3200... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
38 minut temu, dorcia6579 napisał(a):

Urodziłam małego skrzacika 💪💪😁😁😁😁

3050kg 52 cm 18:32 Kalina

Gratulacje ☺️super ze poszło tak szybko aż dodałaś mi otuchy może u mnie tez nie będzie tak źle🙈🙈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Napisano (edytowane)
45 minut temu, Ewela1985 napisał(a):

Gratulacje ☺️super ze poszło tak szybko aż dodałaś mi otuchy może u mnie tez nie będzie tak źle🙈🙈

No poszło 🙂

 

Udało mi się zdobyć pojedynczą sale na położnictwie, bo pierw mnie dali do dziewczyny z wcześniakiem, dziwna laska od razu zaczęła do mnie dziwne rzeczy opowiadać , Kaloryfery na full miała w sali poodkrecanw i od razu położnej powiedzialam, że przecież ja mam kaszel i katar i nie chce nikogo zarazić , więc jestem sama

 

Cukry u mnie i u niej ok 💪💪😁😁

Edytowane przez dorcia6579
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, AnnaT napisał(a):

@dorcia6579 gratulacje. Dużo zdrówka dla Ciebie i Kaliny.

 

Czyli położna miała rację że urodzisz przed 19ta 😉 

 

Super ze cukry dobre, bo ja dziś trochę walczyłam, bo mi spadały. U małego na szczęście od początku dobre. 

 

Hehe, położna jak przyszła do mnie o 17:30 to mi powiedziała, widzisz, napewno dziś urodzisz, ale pewnie już nie ze mną ale troszkę dzięki mnie..Przy czym zaraz jak się zaczęło, to powiedziałam że się spielam, bo chce z nią rodzić 🙂 Babeczka na koniec powiedziała, że od jutra idzie na urlop i aż milo, że takim sprawnym porodem zakończyła dzień 🙂

Edytowane przez dorcia6579
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorcia gratuluję, jest przesłodka, a

włoski ma mega, no i ta mina🤗 

Super, że tak szybko poszło. Dla takich szkrabów warto trochę pocierpieć. Teraz żeby ładnie jadła i przybierała na wadze to szybciutko wrócicie do reszty rodzinki.

Wszystkie te Wasze maleństwa takie słodkie i takie grzeczne. Jak to fajnie jak się wszystkim tak te porody bez zbytnich komplikacji układają i te dzieciaczki zdrowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
5 godzin temu, mami napisał(a):

Grrr nie rozumiem czemu tak robią... nauka nauka a oni wiedza lepiej🤦‍♀️ A to naświetlanie masz w pokoju swoim czy w innym pomieszczeniu?

Raz jest w moim pokoju raz do siebie zabierają przy okazji badań. Dzisiaj Gabi ma zły wieczór bo płaczę i nie chce pod lampami leżeć więc Panie wzięły ją teraz do siebie, niestety🙄Boże chciała bym do domu już z nią iść 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...