Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, AgaIGaja napisał(a):

A ja wam powiem dziewczyny że mąż od rana mnie zaskoczył 😂😂😂 i zaliczyłam od rana jedno "s"😂😂 nawet nie zdawałam sobie sprawy jak mi tego brakowało 😂😂😂😂

Hehe no piękny początek dnia, może konkretnie skurcze się pojawią 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzień zaczęłam w szpitalu na ktg...tam, gdzie chce rodzic. Szpital jest mega oblegany i ostatnio jak byłam, miałam 24 numerek, teraz 4😊Ale przyjechałam bladym świtem. Jestem już po ktg. Pisały się skurcze w okolicy 50%ale ja nic nie czułam...za to pisało się też moje wysokie tętno. Do 116.Ale czułam że jestem mega poddenerwowana. W nocy mój synek budzik się, bo miał zatkany, suchy, ja nie mogłam zasnąć a potem bolała mnie glowa. Dziś mam wizytę u neurologa w związku z tym bolem. Co za ciężki czas😔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anonimowa gratulacje 🙂 ważne że wszystko dobrze się skończyło 🙂

@AgaIGaja no to masz szczęście bo mój jak usłyszał od doktor że mamy uprawiać seks to zrobił wielkie oczy aż się doktor uśmiała!

@mami no właśnie światło dużo robi. Może spróbuj w ciągu dnia jak światło jest naturalne.

@KahnaMaj trzymam kciuki 🤞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
11 godzin temu, Anonimowa napisał(a):

Dziewczyny urodziłam dziś synka. Co prawda jednak cesarka, ale było dużo powodów. Zdrowy to najważniejsze 😉 prawie 4,200 i 55 cm.

Gratulacje. Trzymajcie się zdrowo. 

 

@Mama88 piękne zdjęcia ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, mami napisał(a):

 Mi się chwilami wydaje ze z żółtaczka jest lepiej, po czym znów wyglada na mocno żółta. Muszę zacząć ja obserwować w jednym świetle. Choć wg położnej jest dobrze 

a jakim mlekiem zdecydowałaś się dokarmiać? 

jak się martwisz to zrób malutkiej badania i będziesz spokojniejsza 

Ja dokarmiam nan optipro bo to dawali w szpitalu i nic jej nie było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mama88 jaki rozczulający widok 😍 aż się wzruszyłam ❤️

 

Ja już po spacerze, daktyle kupione a herbatka z liści malin się parzy hehe zaraz joga i dziś jeszcze poprasuję. Mam nadzieję że max tydzień starczy małemu żeby się namyślił na wyjście 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaś takie doniesienia. Ktg bardzo dobre, synek 3500 kg. Rozwarcie na 3 cm, trochę jeszcze pani doktor pogmerala w szyjce bolało jak jasna cholera. Teraz mam plamienie. Zalecenie ruchu i wiadomych akcji wspomagających. Jak się nic nie urodzi, mam się stawić w niedzielę w szpitalu i będzie decyzja, czy indukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałam przyjęta na oddział, rozwarcie 2,5cm, kawałek szyjki jeszcze jest... Właśnie mam ktg... Skurcze piszą się co jakiś czas aż do 80% a tak na poziomie 20/30... Jeszcze raz będą mnie badać... Tutaj waga małej ma 2980, a tydz temu u gin mojego mała miała 3038... Zobaczy jak będzie 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Godzinę temu, Emi_ja napisał(a):

U mnie zaś takie doniesienia. Ktg bardzo dobre, synek 3500 kg. Rozwarcie na 3 cm, trochę jeszcze pani doktor pogmerala w szyjce bolało jak jasna cholera. Teraz mam plamienie. Zalecenie ruchu i wiadomych akcji wspomagających. Jak się nic nie urodzi, mam się stawić w niedzielę w szpitalu i będzie decyzja, czy indukcja

 

1 godzinę temu, AgaIGaja napisał(a):

Dziewczyny jestem w drodze do szpitala... Mam tak napięty i tkliwy brzuch że boli jak cholera... Nogami ciągnę 😂


Ale się dzieje 😁 dziewczyny trzymam kciuki i dawajcie znać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
3 godziny temu, Mama88 napisał(a):

jak się martwisz to zrób malutkiej badania i będziesz spokojniejsza 

Ja dokarmiam nan optipro bo to dawali w szpitalu i nic jej nie było 

Jechałas z mała normalnie do laboratorium ? Czy przez pediatrę robisz jej badania?

dopiero odnalazłam zdjęcia, mała jest cudowna a jak śpicie razem to jest wzruszajacy widok;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Do_Mija do szpitala najszybciej w niedzielę o ile samo coś nie ruszy😊Ale na razie spokój, cisza, nie nastawiam się na żadne brawurowe akcje. Najbardziej wkurza mnie jak widzę, że piszą się skurcze 60 procent a potem piszą w opisie ktg, że brak czynności skurczowej. No ale jak powiedziała lekarka, to nie ma aż takiego znaczenia jak rozwieranie szyjki.Takze ja jeszcze muszę wdrożyć 3s. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, AgaIGaja napisał(a):

Zostałam przyjęta na oddział, rozwarcie 2,5cm, kawałek szyjki jeszcze jest... Właśnie mam ktg... Skurcze piszą się co jakiś czas aż do 80% a tak na poziomie 20/30... Jeszcze raz będą mnie badać... Tutaj waga małej ma 2980, a tydz temu u gin mojego mała miała 3038... Zobaczy jak będzie 🙄

U mnie niby na 3540 podłączony, ale na bank urodzi się mniejszy. Tak też było z pierwszym synkiem. Powodzenia, dawaj znaka😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia dziewczyny! Mam nadzieję, że najpóźniej jutro powitamy nowe kruszynki na forum 😉

 

Ja mam w domu szpital. Młodszy koło południa w sobotę dostał temperatury. W sumie trzyma go do dziś i zbijam co trochę, ale dzisiaj doszedł jeszcze katar, a u niego katar jest równy z końcem świata. Chociaż jakby się tak zastanowić to Armagedon to przy jego katarze pestka 🤦 Oczywiście ani sobie odciągnąć ani zakropić nie da... Trochę się boję, że starszy się zarazi, a u niego każda infekcja kończy się zapaleniem oskrzeli, które bardzo ciężko przechodzi 😟 No i ja. Mam nadzieję, że nie zarazę się do porodu niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, banasiatko napisał(a):

Powodzenia dziewczyny! Mam nadzieję, że najpóźniej jutro powitamy nowe kruszynki na forum 😉

 

Ja mam w domu szpital. Młodszy koło południa w sobotę dostał temperatury. W sumie trzyma go do dziś i zbijam co trochę, ale dzisiaj doszedł jeszcze katar, a u niego katar jest równy z końcem świata. Chociaż jakby się tak zastanowić to Armagedon to przy jego katarze pestka 🤦 Oczywiście ani sobie odciągnąć ani zakropić nie da... Trochę się boję, że starszy się zarazi, a u niego każda infekcja kończy się zapaleniem oskrzeli, które bardzo ciężko przechodzi 😟 No i ja. Mam nadzieję, że nie zarazę się do porodu niczym...

Zdrówka, uważaj na siebie 

 

2 godziny temu, AgaIGaja napisał(a):

Zostałam przyjęta na oddział, rozwarcie 2,5cm, kawałek szyjki jeszcze jest... Właśnie mam ktg... Skurcze piszą się co jakiś czas aż do 80% a tak na poziomie 20/30... Jeszcze raz będą mnie badać... Tutaj waga małej ma 2980, a tydz temu u gin mojego mała miała 3038... Zobaczy jak będzie 🙄

Powodzenia!!

 

3 godziny temu, Emi_ja napisał(a):

U mnie zaś takie doniesienia. Ktg bardzo dobre, synek 3500 kg. Rozwarcie na 3 cm, trochę jeszcze pani doktor pogmerala w szyjce bolało jak jasna cholera. Teraz mam plamienie. Zalecenie ruchu i wiadomych akcji wspomagających. Jak się nic nie urodzi, mam się stawić w niedzielę w szpitalu i będzie decyzja, czy indukcja

Trzymam kciuki, żeby zaczęło się szybciej 🙂

 

7 godzin temu, Rio napisał(a):

Gratulacje dla nowych mam 🥳

U nas dalej walka z karmieniem. Jesteśmy już praktycznie tylko na piersi ale co z tego jak mało przybiera.

A co na to położna?Jakim "schematem" karmisz?Może za szybko zmieniasz pierś i dzieciątko tylko się napija zamiast opić się tłustego mleczka.Moze warto przed karmieniem odciągnąć to wodniste mleczko, tak żeby leciało te tłuste?masz możliwość kontaktu z doradcą laktacyjny?Jak często karmisz?

 

Ja idę jutro na wizytę do pediatry, zważy Kalinkę itp. ale dziś była położna to się właśnie pytała czy dokarmiana jest mlekiem modyfikowanym, bo tydzień jej nie widziała i gołym okiem widać jak przybrala- mam nadzieję, bo od wyjścia ze szpitala ważyłam ją tylko na mojej domowej wadze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...