Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ­čśÇ┬ámam termin na maj 2021
S─ů tu jakie┼Ť majowe mamusie?

• Lubi─Ö to! 2
  • Dzi─Öki! 1

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

W sumie chyba ja.

Wg ostatniej.miesiaczki termin na 6 maja. Ale będę.miala cesarke która zapewnie będzie końcem kwietnia. Więc nie wiem na którym forum mam być. Czy kwietniowe czy majowe mamy

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ije ju┼╝ s─ů maj├│weczki 2021┬á! ­čÖé┬áTe┼╝ mam termin na maj
Gratulacje ! ­čśś

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cze┼Ť─ç dziewczyny! Wyspalyscie si─Ö? Nnarazie chyba jestem tu┬ásama hihi ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Dziendoberek!┬á­čśâ

Widzę, że powoli jest nas coraz więcej.. a może by tak otworzyć klub majóweczek? 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej┬á­čÖé┬ána razie chyba tylko 5┬ámaj├│wek, ja te┼╝ mam termin na maj 2021

trzeba poszuka─ç i pozaprasza─ç ­čśä

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Jak narazie 3 dzieci mialam planowanych i pierwszy raz wpadka ale mam nadzieje ze syns sie uda ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Troszke to wszystko skomplikowane heheh juz widze te miny ludzi jak bede szla z taka gromadka i ato trzeba zmienic heheh nom ale coz moj strasznie uchachany ze moze syn sie uda hihi

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 12.09.2020 o 14:15, brzuchatka90 napisał:

W sumie chyba ja.

Wg ostatniej.miesiaczki termin na 6 maja. Ale będę.miala cesarke która zapewnie będzie końcem kwietnia. Więc nie wiem na którym forum mam być. Czy kwietniowe czy majowe mamy

Cze┼Ť─ç Brzuchatko!­čÖé┬áCzemu b─Ödziesz mia┼éa cesark─Ö je┼Ťli mog─Ö spyta─ç? Nie chcesz rodzi─ç naturalnie?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Klaudia995 napisał:

Cze┼Ť─ç Brzuchatko!­čÖé┬áCzemu b─Ödziesz mia┼éa cesark─Ö je┼Ťli mog─Ö spyta─ç? Nie chcesz rodzi─ç naturalnie?

Powikłania podczas pierwszego porodu.

P─Ökni─Öcie krocza 3 stopnia, atonia macicy, 2 jednostki krwi. Moja ginekolog nie chce ryzykowa─ç po prostu.

• To smutne :-( 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cze┼Ť─ç dziewczyny!┬á:classic_smile:

Jak dobrze, że jeszcze trochę słonka, oby jak najdłużej bo nie cierpię jesieni!

2 godziny temu, brzuchatka90 napisał:

Powikłania podczas pierwszego porodu.

P─Ökni─Öcie krocza 3 stopnia, atonia macicy, 2 jednostki krwi. Moja ginekolog nie chce ryzykowa─ç po prostu.

Brzuchatko! Jestem w szoku┬á:classic_ohmy:┬áwsp├│┼éczuj─Ö, kurcz─Ö...┬á to nie nacinali Ci─Ö? Jejku, ale si─Ö wycierpia┼éa┼Ť┬á­čśč

nie spodziewa┼éam si─Ö, ┼╝e tak te┼╝ mo┼╝e wygl─ůda─ç por├│d... no ale trzeba by─ç dobrej my┼Ťli kochane. Ja wierz─Ö, ┼╝e wszystko b─Ödzie dobrze. ┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Angella napisał:

Cze┼Ť─ç dziewczyny!┬á:classic_smile:

Jak dobrze, że jeszcze trochę słonka, oby jak najdłużej bo nie cierpię jesieni!

Brzuchatko! Jestem w szoku┬á:classic_ohmy:┬áwsp├│┼éczuj─Ö, kurcz─Ö...┬á to nie nacinali Ci─Ö? Jejku, ale si─Ö wycierpia┼éa┼Ť┬á­čśč

nie spodziewa┼éam si─Ö, ┼╝e tak te┼╝ mo┼╝e wygl─ůda─ç por├│d... no ale trzeba by─ç dobrej my┼Ťli kochane. Ja wierz─Ö, ┼╝e wszystko b─Ödzie dobrze. ┬á

Naci─Öli, lecz jednak za p├│┼║no.

Ja jestem raczej z tych drobnych. Waga przed ci─ů┼╝─ů 47kg. Waga do porodu 67.

Teraz jestem dobrej my┼Ťli. Oczywi┼Ťcie, ┼╝e wola┼éabym naturalnie, lecz m├│j naturalny troch─Ö wygl─ůda┼é inaczej. Dlugo dochodzi┼éam do siebie i teraz jest ryzyko. Dlatego CC.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny jestem tu nowa oczywi┼Ťcie termin na┬á maj ale niestety jest krwiak i nie wiem co b─Ödzie ­čśş

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej witam wszytskich, obecnie 8 tydzień ale również mam krwiaka... 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cze┼Ť─ç cze┼Ť─ç ­čśŐ

Melduj─Ö si─Ö do majowych mam ­čÖâ

W ramach szybkiego zapoznania -┬áu nas 8 tc, a na ┼Ťwiecie ju┼╝ prawie┬á5 letnia Lili ­čśŐ obie ci─ů┼╝e┬áIVF.┬á

Edytowane przez em87
  • Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Mama88 napisał:

Hej dziewczyny jestem tu nowa oczywi┼Ťcie termin na┬á maj ale niestety jest krwiak i nie wiem co b─Ödzie ­čśş

Jest mo┼╝e jaka┼Ť dziewczyna co miala albo ma krwiaka? Tak jak ja? ­čśĺ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Mama88 napisał:

Jest mo┼╝e jaka┼Ť dziewczyna co miala albo ma krwiaka? Tak jak ja? ­čśĺ

U nas stwierdzone dwa krwiaki podkosm├│wkowe. Ale zlokalizowane nad nie pod, wi─Öc nie b─Öd─ů mia┼éy ewentualnej styczno┼Ťci z ┼éo┼╝yskiem.┬áDobrze rokuj─ůce, niewielkie, z reszt─ů┬áwi─Ökszo┼Ť─ç statystycznie wch┼éania si─Ö do po┼éowy ci─ů┼╝y. Spokojnie! U nas by┼éo z tego tytu┼éu plamienie, w ubieg┼é─ů ┼Ťrod─Ö zdiagnozowali, ponjutrze id─Ö na kontrol─Ö. Generalnie lekarz m├│wi┼é, ┼╝e widzia┼é gorsze krwiaki i wszystko ko┼äczy┼éo si─Ö dobrze. Zalecenia - le┼╝e─ç i si─Ö nie denerwowa─ç. Bior─Ö mnustwo lek├│w w zwi─ůzku z zap┼éodnieniem IVF wi─Öc one maj─ů dobry wp┼éyw na wch┼éanianie tych krwiak├│w. Tak┼╝e jestem dobrej my┼Ťli. Tobie te┼╝ polecam pozytywne my┼Ťlenie i zaciskam kciuki! ­čĹŹ­čĆ╗

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
19 minut temu, em87 napisał:

U nas stwierdzone dwa krwiaki podkosm├│wkowe. Ale zlokalizowane nad nie pod, wi─Öc nie b─Öd─ů mia┼éy ewentualnej styczno┼Ťci z ┼éo┼╝yskiem.┬áDobrze rokuj─ůce, niewielkie, z reszt─ů┬áwi─Ökszo┼Ť─ç statystycznie wch┼éania si─Ö do po┼éowy ci─ů┼╝y. Spokojnie! U nas by┼éo z tego tytu┼éu plamienie, w ubieg┼é─ů ┼Ťrod─Ö zdiagnozowali, ponjutrze id─Ö na kontrol─Ö. Generalnie lekarz m├│wi┼é, ┼╝e widzia┼é gorsze krwiaki i wszystko ko┼äczy┼éo si─Ö dobrze. Zalecenia - le┼╝e─ç i si─Ö nie denerwowa─ç. Bior─Ö mnustwo lek├│w w zwi─ůzku z zap┼éodnieniem IVF wi─Öc one maj─ů dobry wp┼éyw na wch┼éanianie tych krwiak├│w. Tak┼╝e jestem dobrej my┼Ťli. Tobie te┼╝ polecam pozytywne my┼Ťlenie i zaciskam kciuki! ­čĹŹ­čĆ╗

Ja w styczniu poronilam Przez krwiaki które były pod jajem płodowym i były duże teraz jest 1 cm na 1,2cm i jest obok niby moja Pani dr mowi ze idzie w mięsien 

Ja plamienia nie mam tylko b├│le brzuszka co jaki┼Ť czas┬á

Dzi─Ökuj─Ö ┼╝e odp za Ciebie (za Was) te┼╝ trzymam kciuki ­čĄ× ­čśś┬á

A masz mo┼╝e zdiecie z usg jak u Ciebie te krwiaki wygl─ůdaj─ů┬á

Ja bym mogła dodać tutaj 

Edytowane przez Mama88

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Teraz, Mama88 napisał:

Ja w styczniu poronilam Przez krwiaki które były pod jajem płodowym i były duże teraz jest 1 cm na 1,2cm i jest obok niby moja Pani dr mowi ze idzie w mięsien 

Ja plamienia nie mam tylko b├│le brzuszka co jaki┼Ť czas┬á

Dzi─Ökuj─Ö ┼╝e odp za Ciebie (za Was) te┼╝ trzymam kciuki ­čĄ× ­čśś┬á

Przy Lili krwiak├│w nie mia┼éam, ale plamienia tak (wiec kto wie sk─ůd to by┼éo). Teraz jako przyczyn─Ö plamie┼ä znale┼║li krwiaki. Ale kazali le┼╝e─ç - le┼╝─Ö i plamienia jak r─Ök─ů odj─ů┼é. Jestem m.in.┬ána heparynie i┬árelanium. Tak┼╝e ostro, ale wierz─Ö, ┼╝e lekarze wiedz─ů co robi─ů ÔŁĄ´ŞĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 minuty temu, em87 napisał:

Przy Lili krwiak├│w nie mia┼éam, ale plamienia tak (wiec kto wie sk─ůd to by┼éo). Teraz jako przyczyn─Ö plamie┼ä znale┼║li krwiaki. Ale kazali le┼╝e─ç - le┼╝─Ö i plamienia jak r─Ök─ů odj─ů┼é. Jestem m.in.┬ána heparynie i┬árelanium. Tak┼╝e ostro, ale wierz─Ö, ┼╝e lekarze wiedz─ů co robi─ů ÔŁĄ´ŞĆ

U mnie nie ma plaminia jak narazie 

Tu Ci poka┼╝e zdiecie jak u mnie wygl─ůda┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...