Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Mama88 napisał:

Może to brązowe plamienia to znaczy że krwiak się oczyszcza bo mi tak tłumaczyła moja Pani doktor ale u mnie takie coś nie występuje a teraz jakiego rozmiaru masz krwiaka? I leżysz 

Też biorę ten lek co Ty 3razy dziennie i do tego a***d raz przed snem 

Ale ja mam chwilami silne kłucia w brzuchu i jestem osłabiona 

Podejrzewam ze to krwiak bo tak bylo we wczesniejszych ciązach,byłam tydzień temu na wizycie,ale tulko miałam potwierdzone ze jest pecherzyk,w sumie przez caly tydzien mialam tylko zawroty głowy,a dzis to...jutro ide do lekarza to zobaczy co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
8 minut temu, Kiciowa napisał:

Podejrzewam ze to krwiak bo tak bylo we wczesniejszych ciązach,byłam tydzień temu na wizycie,ale tulko miałam potwierdzone ze jest pecherzyk,w sumie przez caly tydzien mialam tylko zawroty głowy,a dzis to...jutro ide do lekarza to zobaczy co i jak...

No oby było dobrze ale niestety te krwiaki lubią się powtarzać na nasze nieszczęście 🙄ale oby u Ciebie to już nie było to tylko żeby było dobrze

Ja dopiero 5pazdzkernika mam usg to 9tydz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mainusia napisał:

Dziewczyny to moja pierwsza ciąża a przed chwilą dostałam krwawienia jak podczas miesiączki co robić? Jestem załamana a w tym momencie nie moge jechac do szpitala dopiero jutro rano czy to juz nie bedzie za pozno? A może tak sie dzieje pomocy 😢

I jak sytuacja jak się czujesz ? byłaś na pogotowiu?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 godziny temu, Ewa12 napisał:

I jak sytuacja jak się czujesz ? byłaś na pogotowiu?? 

Byłam na pogotowiu a właściwie przyjęli mnie na oddział. Okazało sie że krwawienie było spowodowane krwakiem ale dzidzia ma sie dobrze teraz leżę odpoczywam do tego lekarz przepisal mi jakieś leki i mam nadzieję że wszystko się unormuje😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz, Mainusia napisał:

Byłam na pogotowiu a właściwie przyjęli mnie na oddział. Okazało sie że krwawienie było spowodowane krwakiem ale dzidzia ma sie dobrze teraz leżę odpoczywam do tego lekarz przepisal mi jakieś leki i mam nadzieję że wszystko się unormuje😉

Oj to lez i odpoczywaj a napewno wszystko będzie dobrze 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mainusia napisał:

Byłam na pogotowiu a właściwie przyjęli mnie na oddział. Okazało sie że krwawienie było spowodowane krwakiem ale dzidzia ma sie dobrze teraz leżę odpoczywam do tego lekarz przepisal mi jakieś leki i mam nadzieję że wszystko się unormuje😉

No to super że z maleństwem wszystko dobrze 😊 odpoczywaj 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mainusia napisał:

Dzięki dziewczyny za dobre słowa nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy☺ wam też życzę zdrówka😊

 

Kto jak kto ale kobiety w podobnych sytuacjach bardzo fajnie potrafią wesprzeć i dobrze że jest takie forum jak to 😊A na kiedy masz termin?

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, Tytka 23 napisał:

Kto jak kto ale kobiety w podobnych sytuacjach bardzo fajnie potrafią wesprzeć i dobrze że jest takie forum jak to 😊A na kiedy masz termin?

Moja ginekolog mówiła że 19 maja a dzisiaj w szpitalu stwierdzili że 10 maja więc już sama nie wiem 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mama88 napisał:

Napisz po wizycie co lekarz zobaczyl i powodzenia oby było dobrze 👍 

Jestem po wyzycie krwiaka nie ma,lekarz mowi ze macica moze sie oczyszczac i ze trzeba byc dobrej mysli i że wnormalnych warunkach nie koronowirusowych polozylby mnie do szpitala...brzuch w sumie mnie tylko delikatnie pobolewa...ale powiedzial tez ze to bardzo wczesna ciaza ostatnia miesiaczke mialam 17 sierpnia ale mowi ze do owulacji musialo fojsc pozniej,pecherzyk od zeszlego tygodnia urosl wiec to tez dobry znak i w sumie rozryczalam sie w tum gabinecie z tych wszystkich emocji...mam przepisane kolejne leki oraz calkowity zakaz robienia czegokolwiek...na glowie dom...dwojka dzieci i mąż...chyba przez jakis czas będziemy zyli w bałaganie,a ty jak sie czujesz to Twoja pierwsza ciaża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
5 minut temu, Kiciowa napisał:

Jestem po wyzycie krwiaka nie ma,lekarz mowi ze macica moze sie oczyszczac i ze trzeba byc dobrej mysli i że wnormalnych warunkach nie koronowirusowych polozylby mnie do szpitala...brzuch w sumie mnie tylko delikatnie pobolewa...ale powiedzial tez ze to bardzo wczesna ciaza ostatnia miesiaczke mialam 17 sierpnia ale mowi ze do owulacji musialo fojsc pozniej,pecherzyk od zeszlego tygodnia urosl wiec to tez dobry znak i w sumie rozryczalam sie w tum gabinecie z tych wszystkich emocji...mam przepisane kolejne leki oraz calkowity zakaz robienia czegokolwiek...na glowie dom...dwojka dzieci i mąż...chyba przez jakis czas będziemy zyli w bałaganie,a ty jak sie czujesz to Twoja pierwsza ciaża?

No to mąż musi pomagać troszkę się poświęcić dla dobra dzidka małego 

A u mnie to 3 ciąża z pierwszej mam synka prawie 9lat druga poronilam w tym roku w 10 tyg przez krwiaka który miał ponad 4 cm a był już zarodek i serduszko 

No i teraz 3 i też krwiak ale już 1 cm na 1,2cm 

5 mam wizytę usg 

A czuje się jak bym miała grype wszystko mnie boli głowa, piersi mnie pieką wczoraj strasznie wymiotowałam także średnio jest. Mój partner na wyjeździe z pracy ale mam mamę kochana która bardzo dużo pomaga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mama88 napisał:

No to mąż musi pomagać troszkę się poświęcić dla dobra dzidka małego 

A u mnie to 3 ciąża z pierwszej mam synka prawie 9lat druga poronilam w tym roku w 10 tyg przez krwiaka który miał ponad 4 cm a był już zarodek i serduszko 

No i teraz 3 i też krwiak ale już 1 cm na 1,2cm 

5 mam wizytę usg 

A czuje się jak bym miała grype wszystko mnie boli głowa, piersi mnie pieką wczoraj strasznie wymiotowałam także średnio jest. Mój partner na wyjeździe z pracy ale mam mamę kochana która bardzo dużo pomaga 

No to dobrze ja mam dwoch chlopakow 6 i 3 lata,mąż bedzie musial bo o ta ciaze staralismy sie 11 mies moze dlatego tak emocjonalnie reaguje albo to te hormony...trzeba byc dobrej mysli daj znac jak bedziesz po wizycie ja mam kolejna za tydzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 minuty temu, Kiciowa napisał:

No to dobrze ja mam dwoch chlopakow 6 i 3 lata,mąż bedzie musial bo o ta ciaze staralismy sie 11 mies moze dlatego tak emocjonalnie reaguje albo to te hormony...trzeba byc dobrej mysli daj znac jak bedziesz po wizycie ja mam kolejna za tydzien

O to szybko masz kolejna a który to tydz u Ciebie? Ja w tamtej co straciłam to był pierwszy miesiąc starań i teraz też od razu się udało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jestem po wizycie.

Naczytałam się o waszych krwiakach tyle i dziś mi pani ginekolog mówi właśnie, że mam krwiaka. Ale nie jest on duży i nie bezpośrednio przy zarodku.

Torbiel na lewym jajniku delikatnie się zmniejszył. 

Nie kazała.mi się tym martwić bo mowi, że torbiel i krwiak nie zagrażają zarodkowi.

Termin wg om mam na 8 maja. Ale wg USG na 7 maja. Długość crl 1.9 cm.

Słyszałam serduszko.

 

Pytanie do dziewczyn z krwiakiem.

Jakie zalecenia dostaliście od waszych gin? I jakies tabletki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, brzuchatka90 napisał:

Dziewczyny jestem po wizycie.

Naczytałam się o waszych krwiakach tyle i dziś mi pani ginekolog mówi właśnie, że mam krwiaka. Ale nie jest on duży i nie bezpośrednio przy zarodku.

Torbiel na lewym jajniku delikatnie się zmniejszył. 

Nie kazała.mi się tym martwić bo mowi, że torbiel i krwiak nie zagrażają zarodkowi.

Termin wg om mam na 8 maja. Ale wg USG na 7 maja. Długość crl 1.9 cm.

Słyszałam serduszko.

 

Pytanie do dziewczyn z krwiakiem.

Jakie zalecenia dostaliście od waszych gin? I jakies tabletki?

No np ja mam leżeć 

3×d*******n na podtrzymanie ciąży  i 1 na wieczór przed snem a***d nie mogę pisać nazwy leków bo tu jest zabronione 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz, Mama88 napisał:

No np ja mam leżeć 

3×d*******n na podtrzymanie ciąży  i 1 na wieczór przed snem a***d nie mogę pisać nazwy leków bo tu jest zabronione 

A nie powiedziała Ci jakiej wielkości jest krwiak wydaje mi się że powinna nawet w sytuacji kiedy krwiak nie zagraża a zresztą dla mnie nie ma czegoś takiego jak nie zagrażający krwiak 

Jak jest nie wielki to pewnie się wchłonie albo wydali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
11 minut temu, brzuchatka90 napisał:

Dziewczyny jestem po wizycie.

Naczytałam się o waszych krwiakach tyle i dziś mi pani ginekolog mówi właśnie, że mam krwiaka. Ale nie jest on duży i nie bezpośrednio przy zarodku.

Torbiel na lewym jajniku delikatnie się zmniejszył. 

Nie kazała.mi się tym martwić bo mowi, że torbiel i krwiak nie zagrażają zarodkowi.

Termin wg om mam na 8 maja. Ale wg USG na 7 maja. Długość crl 1.9 cm.

Słyszałam serduszko.

 

Pytanie do dziewczyn z krwiakiem.

Jakie zalecenia dostaliście od waszych gin? I jakies tabletki?

Duphaston mam 3 razy dziennie i acard raz przed snem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mama88 napisał:

A nie powiedziała Ci jakiej wielkości jest krwiak wydaje mi się że powinna nawet w sytuacji kiedy krwiak nie zagraża a zresztą dla mnie nie ma czegoś takiego jak nie zagrażający krwiak 

Jak jest nie wielki to pewnie się wchłonie albo wydali 

Powiedziała, że niewielki i mam się nim nie martwic. Zero stresu, wysiłku i współżycia. Mówiła że do następnej wizyty, max do 20 tyg sam się wchlonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...