Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mama88 napisał:

Raczej desperatka do takiego wniosku doszłam z moją mamą 

Pewnie mści się że może nie może mieć dzieci wiadomo że przykre ale nie można w ten sposób żeby komuś źle życzyć 

 

Pewnie że tak , zadalam przedtem pytanie czy slyszalyscie coś o tym żeby nie jeść malin w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
23 minuty temu, Tytka 23 napisał:

Pewnie że tak , zadalam przedtem pytanie czy slyszalyscie coś o tym żeby nie jeść malin w ciąży?

Ciężarne kobiety powinny spożywać także truskawki, maliny, jagody oraz wiśnie. Owoce te można dodać do jogurtu lub spożywać same. Mają w sobie dużo antyoksydantów, kwasu foliowego, błonnika oraz witaminy C.

Proszę odp 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mama88 napisał:

Dzień dobry dziewczyny jak się dzisiaj czujecie? @Tytka 23 jak spałaś, jak się czujesz przed wizytą? Ja pół nocy nie spałam milion myśli krążyło po głowie 🙄

Dzięki za odpowiedź apropo malin 😄 ojejku może też pełnią była i dodatkowo przez to nie mogłaś spać ?Ja o dziwo spałam ale głupoty mi się śniły że byłam z jakimś facetem innym 😅 A tak to ciągle spoglądam na zegarek 😏😏żeby już była ta 13 no 12 bo to się ogarnąć i pójść na te wizytę, martwię się i denerwuje ale staran się myśleć pozytywnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
26 minut temu, Mama88 napisał:

Dzień dobry dziewczyny jak się dzisiaj czujecie? @Tytka 23 jak spałaś, jak się czujesz przed wizytą? Ja pół nocy nie spałam milion myśli krążyło po głowie 🙄

Ja sie czuję nawet dobrze za 15 pierwsza mam wizyte i czas odliczam tylko do tego. Jestem już zdania że co ma być to będzie ja nic złego nie robię leki zażywam i przestaje czytać w Internecie co mi ponoć dolega bo można oszalec 😐 dobrze spałam oprócz kilku razy wstawania na siku😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny ja wegetuje 😒 całą sobotę walczyłam z żołądkiem myślałam już że zejdę tak mnie skręciło 😭 a jakby tego było mało ukruszyl mi się wczoraj ząb i tak rozbolał że po ścianach chodzę 😓 w okolicy żadnego dentysty czynnego w weekend właśnie czekam na wizytę i jestem już na skraju wyczerpania psychicznie i fizycznie bez snu i jedzenia 😒 dajcie znać jak będziecie po wizytach będę trzymać kciuki 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 minuty temu, Ewa12 napisał:

Cześć dziewczyny ja wegetuje 😒 całą sobotę walczyłam z żołądkiem myślałam już że zejdę tak mnie skręciło 😭 a jakby tego było mało ukruszyl mi się wczoraj ząb i tak rozbolał że po ścianach chodzę 😓 w okolicy żadnego dentysty czynnego w weekend właśnie czekam na wizytę i jestem już na skraju wyczerpania psychicznie i fizycznie bez snu i jedzenia 😒 dajcie znać jak będziecie po wizytach będę trzymać kciuki 😊

Oooo kurcze współczuję ząb to najgorszy ból jaki może spotkać człowieka 

I jeszcze teraz kiedy jesteśmy w ciąży to nawet nie bardzo leki brać 

Oczywiście dam znać bo jak by inaczej 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
15 minut temu, Mainusia napisał:

Ja sie czuję nawet dobrze za 15 pierwsza mam wizyte i czas odliczam tylko do tego. Jestem już zdania że co ma być to będzie ja nic złego nie robię leki zażywam i przestaje czytać w Internecie co mi ponoć dolega bo można oszalec 😐 dobrze spałam oprócz kilku razy wstawania na siku😎

To tak jak my z @Tytka 23 też odliczamy czas

Ja jeszcze leżę po śniadanku miałam sie przespać ale chyba dzisiaj nie jest mi dane. Ja jestem dobrej myśli nie dopuszczam że coś złego dzieje się w brzuszku musi być dobrze 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
21 minut temu, Tytka 23 napisał:

Dzięki za odpowiedź apropo malin 😄 ojejku może też pełnią była i dodatkowo przez to nie mogłaś spać ?Ja o dziwo spałam ale głupoty mi się śniły że byłam z jakimś facetem innym 😅 A tak to ciągle spoglądam na zegarek 😏😏żeby już była ta 13 no 12 bo to się ogarnąć i pójść na te wizytę, martwię się i denerwuje ale staran się myśleć pozytywnie 

Mi też się coś śniło jak już sobie przysnęłam ale nie pamiętam ale pewnie głupoty 🙄ciągle mi było gorąco później zimno i nie mogłam się dobrze ułożyć 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz, Tytka 23 napisał:

Napewno jest wszystko dobrze ale jak to my kobiety ,mamy i przyszłe mamy martwimy się o dobro naszego malutkiego tTaka natura ale mimo wszystko własnie i tak gdzieś tam w środku wiem że będziemy zadowolone po wizycie 😊😊

Oby się Twoje słowa spełniły 😊

U mnie nawet moja mama jedzie z Nami bo mówi że nie usiedzi w domu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mama88 napisał:

Oby się Twoje słowa spełniły 😊

U mnie nawet moja mama jedzie z Nami bo mówi że nie usiedzi w domu 

A z tym zimnem i gorącem to ja też tak mam często nawet tak o jak sobie siedzę na kanapie takie nagle napady . To fajnie masz trochę raźniej Ci będzie jak z mamą jedziesz 😊 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
7 minut temu, Mama88 napisał:

To tak jak my z @Tytka 23 też odliczamy czas

Ja jeszcze leżę po śniadanku miałam sie przespać ale chyba dzisiaj nie jest mi dane. Ja jestem dobrej myśli nie dopuszczam że coś złego dzieje się w brzuszku musi być dobrze 😊

Ja tak samo jestem myśli że wszystko jest dobrze nie ma innej opcji 😊 koniecznie dajcie znać jak po wizycie i jak duże są już wasze dzidzie😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Tytka 23 napisał:

A z tym zimnem i gorącem to ja też tak mam często nawet tak o jak sobie siedzę na kanapie takie nagle napady . To fajnie masz trochę raźniej Ci będzie jak z mamą jedziesz 😊 

A no fajnie ze jedzie z Nami zawsze to będzie mi raźniej 

Jeszcze 3 godzinki aż mnie żołądek boli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mainusia napisał:

Ja tak samo jestem myśli że wszystko jest dobrze nie ma innej opcji 😊 koniecznie dajcie znać jak po wizycie i jak duże są już wasze dzidzie😉

Damy znać napewno i Ty też 😊 A Ty @Mama88  coś jadłas na śniadanie? Ja myślę że jakby było coś nie tak to już dawno by się coś działo Jeszcze innego jak ten krwiak A tak to nic się nie działo u Ciebie wmawiaj sobie że jest dobrze i nic innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
12 minut temu, Tytka 23 napisał:

Damy znać napewno i Ty też 😊 A Ty @Mama88  coś jadłas na śniadanie? Ja myślę że jakby było coś nie tak to już dawno by się coś działo Jeszcze innego jak ten krwiak A tak to nic się nie działo u Ciebie wmawiaj sobie że jest dobrze i nic innego

Tak jadłam śniadanie a czego miałam nie jesc? 😊A co miało by się dziać? Sęk w tym że w tamtej ciąży co poronilam  tez nic się nie działo a tym razem jest inaczej bo i wymioty i ten ból brzucha 

No nie wiem 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mama88 napisał:

Tak jadłam śniadanie a czego miałam nie jesc? 😊A co miało by się dziać? Sęk w tym że w tamtej ciąży co poronilam  tez nic się nie działo a tym razem jest inaczej bo i wymioty i ten ból brzucha 

No nie wiem 🙄

Hm no też do końca nie wiem bo nie byłam w ciąży wcześniej to nie wiem jak i co się dzieje ,chce poprostu jakoś podnieść na duchu 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
57 minut temu, Mama88 napisał:

U nas sytuacja troszkę inne bo mamy te krwiaki 🙄

No tak krwiaki ehhh 😐 najgorZej że to pierwsza ciąża i nie wiem jak sie zachowywać co jest normalne a co już nie 😶😵 ale liczę na dobrą wiadomość że krwiak się zmniejszył i pani ginekolog powie że u dzidzi wszystko w porządku nie ma co sie martwić mój narzeczony też cały czas mi powtarza że nie ma innej opcji i wszystko bedzie dobrze 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Trzymam za Was kciuki dziewczyny, dajcie znać zaraz po badaniach co i jak 😊, każda z nas zna ta niepewność i poddeksytowanie przed wizytą ale musi być wszystko dobrze 😝.

A tak z innej beczki też zaczynacie powoli czuć jakby te najgorsze objawy powoli odpuszczały? Mam ostatnio takie wrażenie i z jednej strony bardzo się cieszę bo wracają chęci do życia, a z drugiej odrazu czuje niepewność czy napewno wszystko jest w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
12 minut temu, Mainusia napisał:

No tak krwiaki ehhh 😐 najgorZej że to pierwsza ciąża i nie wiem jak sie zachowywać co jest normalne a co już nie 😶😵 ale liczę na dobrą wiadomość że krwiak się zmniejszył i pani ginekolog powie że u dzidzi wszystko w porządku nie ma co sie martwić mój narzeczony też cały czas mi powtarza że nie ma innej opcji i wszystko bedzie dobrze 😉

Ja nie liczę że on się wchlona bo to by było za szybko ale mam nadzieję że u dzidzi wszystko dobrze że rośnie i ma się dobrze 

Mój też mi powtarza ale wiadomo jak to kobiety tysiąc myśli na sekundę 🙄😒

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 minuty temu, Monika Ścigajło napisał:

Trzymam za Was kciuki dziewczyny, dajcie znać zaraz po badaniach co i jak 😊, każda z nas zna ta niepewność i poddeksytowanie przed wizytą ale musi być wszystko dobrze 😝.

A tak z innej beczki też zaczynacie powoli czuć jakby te najgorsze objawy powoli odpuszczały? Mam ostatnio takie wrażenie i z jednej strony bardzo się cieszę bo wracają chęci do życia, a z drugiej odrazu czuje niepewność czy napewno wszystko jest w porządku

Ja też tak mam niby lepsze samopoczucie tylko te myśli mnie blokują przed uśmiechem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
48 minut temu, Tytka 23 napisał:

Hm no też do końca nie wiem bo nie byłam w ciąży wcześniej to nie wiem jak i co się dzieje ,chce poprostu jakoś podnieść na duchu 😊

Dziękuję 😊 😙ja już wstaje i będę się powoli zbierac bo wyglądam jak 7 nieszczęść 

Dziecko moje się śmieje ze mama w końcu dzisiaj ujrzy świat 🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Monika Ścigajło napisał:

Trzymam za Was kciuki dziewczyny, dajcie znać zaraz po badaniach co i jak 😊, każda z nas zna ta niepewność i poddeksytowanie przed wizytą ale musi być wszystko dobrze 😝.

A tak z innej beczki też zaczynacie powoli czuć jakby te najgorsze objawy powoli odpuszczały? Mam ostatnio takie wrażenie i z jednej strony bardzo się cieszę bo wracają chęci do życia, a z drugiej odrazu czuje niepewność czy napewno wszystko jest w porządku

Mi trochę przeszły mdłości ale jeszcze nie do końca no i też dzięki temu pewnie apetyt lepszy bo w miarę zaczęłam jeść jak kiedyś o wiele więcej, ale jeśli chodzi o spanie to bym spala dłużej i teraz też bym się położyła gdybym nie musiała się zbierać do lekarza 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mama88 napisał:

Dziękuję 😊 😙ja już wstaje i będę się powoli zbierac bo wyglądam jak 7 nieszczęść 

Dziecko moje się śmieje ze mama w końcu dzisiaj ujrzy świat 🤭

Musimy się wspierać 😊😊 też właśnie się już ogarniam trzeba coś zjeść i iść zobaczyć małego bobasa 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...