Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
7 godzin temu, Tytka 23 napisał:

Oj tak ja już jak na szpilkach 😄 ale będzie dobrze 🙃🙃 @Mainusia super dziękujęmy🙂🙂

U mnie tez wszystko dobrze dzidzia ma 6 cm wszystkie wymiary jak najbardziej wporzadku a najlepsze jest to że krwiaka nie ma także aż sie popłakałam ze szczescia 🥰

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, cieszę się, że u Was wszystko dobrze! Miło słyszeć takie wieści. Ja idę w środę na badanie i  krew na kryptory.  I czuję się gruba. Mam do przodu cztery kilo. Masakra. Pewnie dlatego, że cały czas leżę, a wcześniej byłam aktywna, rowerek, spacerek, pies z adhd... Pozdrawiam Was wszystkie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Ewa12 napisał:

Super świetna wiadomość domyślam się jaka szczęśliwa jesteś 😊  

Jestem mega nie mogłam placzu powstrzymać wyszłam rozmazana z gabinetu 

Ale długo usg robiła i to dwa i taki i takie fajny widok piękne nóżki piękne rączki 

Boże zwariowałam haha 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
30 minut temu, Mama88 napisał:

U mnie tez wszystko dobrze dzidzia ma 6 cm wszystkie wymiary jak najbardziej wporzadku a najlepsze jest to że krwiaka nie ma także aż sie popłakałam ze szczescia 🥰

Ooo to super że wszystko w porządku teraz nic tylko się cieszyć wiem co czujesz jeśli chodzi o krwiaka ja w sobotę tak samo się popłakałam 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz, Mainusia napisał:

Ooo to super że wszystko w porządku teraz nic tylko się cieszyć wiem co czujesz jeśli chodzi o krwiaka ja w sobotę tak samo się popłakałam 🙃

Straszna ulga naprawdę 

100razy pytałam czy go nie ma to aż śmiała się ze mnie moja lekarka ☺️a bicie serca to normalnie jak najpiękniejsza melodia 🥰🥰jestem zakochana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
35 minut temu, Nitka88 napisał:

Super, cieszę się, że u Was wszystko dobrze! Miło słyszeć takie wieści. Ja idę w środę na badanie i  krew na kryptory.  I czuję się gruba. Mam do przodu cztery kilo. Masakra. Pewnie dlatego, że cały czas leżę, a wcześniej byłam aktywna, rowerek, spacerek, pies z adhd... Pozdrawiam Was wszystkie! 

Ja też cały czas leżę ale nic ani grama nie przytyłam tylko schudłam ale nie kazała mi się przejmować moja lekarka że jeszcze mam czas na tycie 😁

U Ciebie też będzie wszystko dobrze 🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Aneczka87 napisał:

Dziewczyny dajcie znać jak tam po dzisiejszych badaniach, znacie już płeć? Ja mam w środę dopiero, dzisiaj słuchałam sobie tylko maluszka na detektorze tętna ale już zaczynam się stresować środa.... 

Ja też mam wizytę w środę 🙂

O której masz? Ja dopiero na 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mama88 napisał:

Ja juz dodałam ale trzeba czekać na akceptację ☺️

Właśnie zostało zaakceptowane. Jeśli zależy Wam na czasie, można też wrzucać zdjęcia do galerii w Klubie - https://brzuszek.net/gallery/category/48-zdjęcia-majóweczek/ - tam trafiają od razu, bez akceptacji. Zobaczę w wolnej chwili ustawienia forum, czy jest możliwość włączyć starszym użytkownikom możliwości publikacji zdjęć bez akceptacji. Miłego wieczoru 🙂

P.S.

Piękna dzidzia 😍 Gratuluję! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Admin napisał:

Właśnie zostało zaakceptowane. Jeśli zależy Wam na czasie, można też wrzucać zdjęcia do galerii w Klubie - https://brzuszek.net/gallery/category/48-zdjęcia-majóweczek/ - tam trafiają od razu, bez akceptacji. Zobaczę w wolnej chwili ustawienia forum, czy jest możliwość włączyć starszym użytkownikom możliwości publikacji zdjęć bez akceptacji. Miłego wieczoru 🙂

 

Dziekujemy za pomoc i również życzymy miłego wieczoru 😃

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...