Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

@MariKatepięknie wyglądasz 🙂 będziecie mieli cudowną pamiątkę.

 

Ja dziś praktycznie nie funkcjonuję 😞 mój mąż załatwił mi taką noc że masakra bo uwaga... zatruł się spalinami spawalniczymi. A czemu? Bo wydawało mu się że wystarczy pooglądać filmy o spawaniu żeby kupić sobie spawarkę i nauczyć się spawać. Okazało się że nie koniecznie bo nikt go nie ostrzegł że dym spawalniczy jest toksyczny. On się go wczoraj nawdychał i całą noc wymiotował, miał drgawki i skurcze żołądka.  Nie miał siły nawet szklanki trzymać w ręce. Całą noc przy nim czuwałam a w pewnym momencie myślałam że będziemy musieli jechać na pogotowie bo zaczęła mu cała lewa strona drętwieć jakby poraził układ nerwowy. Na szczęście dziś czuje się już lepiej ale wczoraj wystraszył mnie nie na żarty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MariKate piękne zdjęcia 🤗🤗 wspaniała pamiątka 😊😊♥️ pisałaś o bólach brzucha, mnie dzisiaj od rana pobolewa podbrzusze, taki kłujący brzuch, i odczuwam go w pozycji leżącej na plecach, jak stoję i siedzę w pozycji półleżącej,  ale brzuch nie napina się i czuję ruchy... mimo wszystko jestem panikarą i jak nie przejdzie i się nasili to albo wieczorem na sor pojadę albo jutro zadzwonię do mojego lekarza... jak na razie obserwuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, AgaIGaja napisał:

Chciałam wam pokazać moje zdjęcia ale nadal nie chcą się załadować... Jak wejdziecie na fejsie na profil Katarzyna Hart Fotografia to tam będziecie mogły zobaczyć moje zdjęcia z sesji, post 8, 10 i 16 luty to ja 😄😄

Widziałam. Pięknie wyglądałaś ☺️😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, AgaIGaja napisał:

@MariKate piękne zdjęcia 🤗🤗 wspaniała pamiątka 😊😊♥️ pisałaś o bólach brzucha, mnie dzisiaj od rana pobolewa podbrzusze, taki kłujący brzuch, i odczuwam go w pozycji leżącej na plecach, jak stoję i siedzę w pozycji półleżącej,  ale brzuch nie napina się i czuję ruchy... mimo wszystko jestem panikarą i jak nie przejdzie i się nasili to albo wieczorem na sor pojadę albo jutro zadzwonię do mojego lekarza... jak na razie obserwuję...

Mam nadzieję że Ci to przejdzie. Mnie wczoraj wieczorem pobolewało znowu podbrzusze, ale to już czułam jak skurcze bo i brzuszek się robił twardy i puszczało co jakiś czas. 

Gdybyś jednak była na IP, albo rozmawiała z lekarzem to daj znać co to mogą być za bóle 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, banasiatko napisał:

Hmm, od jakiegoś czasu schody to dla mnie prawdziwe wyzwanie 😔 są dość strome, a mój brzuch mi je dość mocno zasłania i nie widzę dokąd idę 😅

IMG_20210307_142424.jpg

Matko😳😳😳 ale wyzwanie 😱😱 uważaj na siebie na tych schodach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, AgaIGaja napisał:

Matko😳😳😳 ale wyzwanie 😱😱 uważaj na siebie na tych schodach!

Zaczęłam schodzić po jednym już że dwa tygodnie temu, ale myśląc o tym, ile czasu jeszcze do terminu porodu, to mam aż ciarki. I w ogóle mam takie głupie wrażenie, że się pode mną połamią (bo to drewno) i spadnę na sam dół 😬 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, Do_Mi napisał:

@MariKatepięknie wyglądasz 🙂 będziecie mieli cudowną pamiątkę.

 

Ja dziś praktycznie nie funkcjonuję 😞 mój mąż załatwił mi taką noc że masakra bo uwaga... zatruł się spalinami spawalniczymi. A czemu? Bo wydawało mu się że wystarczy pooglądać filmy o spawaniu żeby kupić sobie spawarkę i nauczyć się spawać. Okazało się że nie koniecznie bo nikt go nie ostrzegł że dym spawalniczy jest toksyczny. On się go wczoraj nawdychał i całą noc wymiotował, miał drgawki i skurcze żołądka.  Nie miał siły nawet szklanki trzymać w ręce. Całą noc przy nim czuwałam a w pewnym momencie myślałam że będziemy musieli jechać na pogotowie bo zaczęła mu cała lewa strona drętwieć jakby poraził układ nerwowy. Na szczęście dziś czuje się już lepiej ale wczoraj wystraszył mnie nie na żarty.

 

Rety, współczuję.Dzis już wszystko minęło?Nie ma żartów z takimi rzeczami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

@banasiatko wiem o czym mówisz, jak byłam w pierwszej ciąży i mieszkałam u teściów to też miałam takich schody, dodatkowo wycyklinowane, więc były jeszcze bardzo śliskie, a w pierwszej ciąży miałam duuzy brzuch 🙂 Uwazaj tam na siebie 🙂 szczególnie po ostatnim upadku 

 

 

Jak mija niedziela?Ja dziś wywiozlam młodszą z mężem na basen, więc dziewczę wkoncu trochę energii spaliło, bo już kilka dni męczyła i nie mogliśmy się wbić z godzinami, bo ja do basenu nie chce już wchodzić , żeby czegoś nie złapać, mąż po pracy na ruchy chodzi a jeszcze w dodatku basen ma często rezerwacje, bo jest na ośrodku przygotowań olimpijskich.

Ugotowałam dziś barszcz biały, teraz wstawiłam skrzydełka i ziemniaki w mundurkach do piekarnikach i chwilę wyleguje, bo mnie za to dziś ciśnie w kroczu, młoda napiera.

 A jutro wkoncu ją zobaczę, bo ostatnio widziałam na szybkim USG w styczniu 😕 a jutro mam wkoncu 3 prenatalne...Nie mogę się doczekać i troszkę się stresuje czy jest ok 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dorcia6579 napisał:

Rety, współczuję.Dzis już wszystko minęło?Nie ma żartów z takimi rzeczami..

Na szczęście już wrócił do żywych ale już długo nie dotknie się do swoich zabawek... 

 

@AgaIGaja znalazłam twoje zdjęcia 🙂 wyglądasz uroczo 🙂 zazdroszczę Wam że już macie sesję za sobą. Ja musze czekać jeszcze 2 tyg i obawiam się że brzuch nie będzie już taki ładny, okrąglutki 😕

 

@banasiatko o rany... Współczuję tych schodów, uważaj na siebie. Możesz spróbować schodzić trochę bokiem tak żebyś widziała gdzie stawiasz stopy. W domu na wsi mamy podobne do twoich tylko nie drewniane a marmurowe i ja mam na nie właśnie taki patent. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny macie jakieś sposoby na łagodzenie bólu pleców? Właściwie to boli mnie cała prawa strona od miejsca pod żebrami do biodra 😞 próbowałam już masażu termoforem z pestek, lekkich ćwiczeń a teraz to już tylko leżę na lewym boku. Boli tak od jakiś 2 godzin. Zaraz jeszcze spróbuję masażu po prysznicem ale zaczynam się trochę martwić... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Do_Mi napisał:

Dziewczyny macie jakieś sposoby na łagodzenie bólu pleców? Właściwie to boli mnie cała prawa strona od miejsca pod żebrami do biodra 😞 próbowałam już masażu termoforem z pestek, lekkich ćwiczeń a teraz to już tylko leżę na lewym boku. Boli tak od jakiś 2 godzin. Zaraz jeszcze spróbuję masażu po prysznicem ale zaczynam się trochę martwić... 

 

 

Mi przeciwbólowo pomaga paracetamol i ciepły prysznic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...