Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
28 minut temu, Mama88 napisał:

Bez sensu że tak późno takie rzeczy to max do 18 powinni zrobić i dać kobiecie odpocząć. Oby rano jutro uwijali się z Tobą a nie żebyś czekała i się stresowała. 

Ja jutro pobudka koło 6 wezmę sobie relaksującą kąpiel i będzie trzeba się zbierac żeby przynajmniej o7:15 wyjechać i przed 8 być w szpitalu. Oby to jakoś poszło im sprawnie bo mam zamiar po tych wszystkich procedurach iść spać żeby nie leżeć nie myśleć i nie patrzeć co się dzieje wokół mnie. 

A Ty odpoczywaj i oby noc minęła Ci spokojnie 😊

Mnie łapią teraz wieczorem jakieś skurcze i tylko mówię do brzucha, żeby młody jeszcze jeden dzień wytrzymal. 

A jutro o tej porze to już sobie może robić co chce 😉 ale do 18 ma być spokój. 

Ostatnia noc w swoim łóżku w starym składzie rodzinym.

Trzymaj się, relaksuj i trzymam kciuki aby szybko poszło przyjęcie, abyś mogła chwilę przed jeszcze tam odpocząć. 

 

@banasiatko to chyba wicie gniazda 😉 ale nie przemeczaj się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 minut temu, dorcia6579 napisał:

Właśnie wrócił z USG- robiły mi je dwie lekarki-, bo pierwszej waga wyszła aż 3900/4000, ale miała problemy z pomiarem, drugiej wyszło 3680kg - czyli mniej więcej tyle ile mój dr na prenatalnym mówił.

Oj to faktycznie późno cie meczyli.

To trzymam kciuki za tą niższa wagę. 

Odpoczywaj 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
7 godzin temu, AnnaT napisał:

Mnie łapią teraz wieczorem jakieś skurcze i tylko mówię do brzucha, żeby młody jeszcze jeden dzień wytrzymal. 

A jutro o tej porze to już sobie może robić co chce 😉 ale do 18 ma być spokój. 

Ostatnia noc w swoim łóżku w starym składzie rodzinym.

Trzymaj się, relaksuj i trzymam kciuki aby szybko poszło przyjęcie, abyś mogła chwilę przed jeszcze tam odpocząć. 

 

@banasiatko to chyba wicie gniazda 😉 ale nie przemeczaj się. 

Dziękuję i Ty też się trzymaj oby wszystko poszło zgodnie z planem. 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki, żeby wszystko poszło szybko, łatwo i bezbolesnie, bez komplikacji. 

 

Mój mozg przez to, że Wy jesteście juz ma takich etapach dostaje kopa do działania a organizm już  wysiada, zwłaszcza kręgosłup.  jeszcze trochę i wszystkie będziemy rozpakowane 🤗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
41 minut temu, Eda85 napisał:

Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki, żeby wszystko poszło szybko, łatwo i bezbolesnie, bez komplikacji. 

 

Mój mozg przez to, że Wy jesteście juz ma takich etapach dostaje kopa do działania a organizm już  wysiada, zwłaszcza kręgosłup.  jeszcze trochę i wszystkie będziemy rozpakowane 🤗

Mój mąż też przeżywa haha 3 raz na kibelku 😂😂😂a ja ani razu 🙄a przydało by się. 

Ja juz po kąpieli, wymoczona zrelaksowana ale coś się żołądek odzywa a nad ranem obudziło mnie straszne uczucie było mi okropnie nie dobrze ale na szczęście zasnęłam. 

Moja mała Gabrysia w brzusiu też się tłucze od rana

Boże nie mogę w to uwierzyć że to już 

Szybko nam wszystkim zleciało. ❤️Zaraz reszta  majoweczek będzie tulić swoje szkraby 🥰🥰🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

A ja dziś to mam uczucia, że ja to pewnie wogole nie urodzę i będę tu leżeć w nieskończoność 🤦

Już chce do domu 😞 W nocy co 2 h przychodzili sprawdzać tętno , więc nie posłałam 🤦, jeszcze wczoraj po północy dostałam zastrzyk z heparyny..

W domu jak tylko wstaje to lecę do kibelka, bo od razu mi się dzwojeczkę chce, a tu już się pewnie zblokowałam i nawet mi w brzuchu nie burczy ani nic...pije kawę, bo jak się nie załatwię, to będzie mi źle 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

O kurcze ale się dzieje 🙂

@Riopowodzenia, oby już było po lub poszło szybko.

 

@Olga Minota to już prawie akcja. Trzymam kciuki za szybki rozwój.

 

@Mama88 ty już pewnie w szpitalu.  Ostatni dzień.

 

@dorcia6579 paskudnie że budzą i nie dadzą odpocząć. Też się tego boję że dziś nie pospie w nocy a tu potem są potrzebne siły.

 

Ja dziś w nocy miałam sny, że najpierw mąż się objadał pizza tuż przed moim nosem 😂 a potem mi wody odchodziły i byłam na jakiejś dziwnej sali w szpitalu i innymi kobietami.  No i ogólnie obudziłam się już o 6tej i spać dalej nie mogłam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia wszystkim dzisiaj 😊 Zazdroszczę juz Wam bardzo, u mnie sie uspokoiło z bólami i mala cholernie uciska nóżkami na zebra i brzuch ze czasem ciężko oddech zlapac i boli bardzo brzuch ze spać nie mogłam w nocy ... jest mi juz tak źle i chyba długo nie urodze jeszcze 😑😑 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dorcia6579 napisał:

Japierdl....u mnie nawet obchodu jeszcze nie było...nikt do mnie nie przyszedł i ciągle czekam na cokolwiek....jak tam dalej pójdzie to do przyszłego tygodnia nie urodzę 😭😭😭😭😭😭😭😭

To tez nieźle z tym przeciagaja tylko i człowieka denerwują😒 wiem ze łatwo powiedzieć ale może postaraj się zmienić podejście po co ci kochana nerwow jeszcze dodatkowych ,napewno za niedługo juz ktoś przyjdzie do ciebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
19 godzin temu, Mama88 napisał:

Nie nie. Miała wymaz z nosa 

Gratuluję negatywnego testu teraz możesz być spokojna i do jutra odpoczywać ❤️

 

11 godzin temu, dorcia6579 napisał:

Właśnie wrócił z USG- robiły mi je dwie lekarki-, bo pierwszej waga wyszła aż 3900/4000, ale miała problemy z pomiarem, drugiej wyszło 3680kg - czyli mniej więcej tyle ile mój dr na prenatalnym mówił.

Duzooo 🙂 ale może waga + grawitacja i szybciej pójdzie ❤️

 

9 godzin temu, Rio napisał:

Ja jestem na porodówce. Wody mi odeszły o 21 ale jeszcze długa droga bo nie ma rozwarcia.

oooo to już pewnie niezła akcja się kręci lub jestescie razem ❤️

 

3 godziny temu, Olga Minota napisał:

Ja tez mam od środka nocy skurcze co 10 minut, śluz z krwią od rana mi leci 🤭 Do lekarza dzwoniłam kazał obserwować jak częste się zaczną i boleśniejsze mam jechać do szpitala 😲

@Tytka 23 tak ja tez mam na 3 maja ale chyba cos bardzo chce być wcześniej 😅

jedziesz? czy coś się uspokoiłó?

 

9 minut temu, dorcia6579 napisał:

Dobra, był obchód, szybkie badanie, założyli mi Cervidil i teraz mam leżeć 1,5h pod ktg...

co to cervidil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 minuty temu, mami napisał:

 

Duzooo 🙂 ale może waga + grawitacja i szybciej pójdzie ❤️

 

oooo to już pewnie niezła akcja się kręci lub jestescie razem ❤️

 

jedziesz? czy coś się uspokoiłó?

 

co to cervidil?

Cervidil to taki jakby czopek z tasiemką, wprowadza się do szyjki i on uwalnia środek rozkurczowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...