Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Tytka 23 napisał:

Dzięki za pocieszenie ale chyba mój maluch aż 2 misiace wcześniej nie będzie chciał wyjść 😁🤭 no niestety czas szybko leci A najszybciej po 18stych urodzinach... Ja mam na przedramieniu imię mojej zmarłej mamy i bukiet konwalii 😊A wy co macie za tatuaże? I co oznaczają?😊

Mój nic nie oznacza, po prostu mi się podobał ten wzór. Jakieś takie kwiatki wzdłuż kręgosłupa. Ale jakbym mogła cofnąć czas, to wydałabym na niego więcej pieniędzy u kogoś, kto robił to od dłuższego czasu a nie dopiero zaczynał 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, banasiatko napisał:

Mój nic nie oznacza, po prostu mi się podobał ten wzór. Jakieś takie kwiatki wzdłuż kręgosłupa. Ale jakbym mogła cofnąć czas, to wydałabym na niego więcej pieniędzy u kogoś, kto robił to od dłuższego czasu a nie dopiero zaczynał 😅

Oj no to prawda bo zepsuć to nie problem A później poprawiać to też co to za robota. Mi się kiedyś bardzo podobały tatuaże ale odkąd zaczęłam się spotykać z moim przyszłym mężem to odpuscilam sobie je bo jemu się to nie podoba żeby dziewczyna była wydziarana i tak z biegiem czasu myślę że faktycznie mam sobie jeden tatuaż co oznacza coś ważnego dla mnie i na tym niech zostanie 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 minuty temu, banasiatko napisał:

Mój nic nie oznacza, po prostu mi się podobał ten wzór. Jakieś takie kwiatki wzdłuż kręgosłupa. Ale jakbym mogła cofnąć czas, to wydałabym na niego więcej pieniędzy u kogoś, kto robił to od dłuższego czasu a nie dopiero zaczynał 😅

No ja podobnie bym zrobiła no ale cóż 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mama88 napisał:

Ja smarowałam się bio Oil ale dla mnie za tłusty 

Mam nadzieję że po tej ciąży nie będę miała rozstępów na brzuchu a jak tylko się pojawia to jakies lasery zabiegi będę robić 

Też mam ten krem z Perfekty 😊

Tłusty i śmierdział przeokrutnie. Zwykłą oliwką też się przez jakiś czas smarowałam, ale nie znoszę tej konsystencji na rękach 😅

Ja się śmieję, że moje rozstępy to są tygrysie pasy i jak mam być szczera - mi one nie przeszkadzają 😉 Uwielbiałam być w poprzednich ciążach i uwielbiam swoje rozstępy po nich. Dużo mniej rozciągniętą skórę, która po nich mi została, ale tak to jest jak się tyje ponad dwadzieścia kilo przy ciąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tytka 23 napisał:

A trochę na inny temat , malujecie paznokcie albo farbujecie włosy? Bo ja jak narazie tego nie robię żeby byc "naturalna" ale przed ślubem napewno będę chciała iść do fryzjera i zrobić sobie paznokcie żeby jako tako wyglądać jakie macie zdanie na ten temat?

Dwa razy pomalowałam włosy, do tej pory żałuję bo nie mogę dojść z nimi do ładu już tyle czasu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, banasiatko napisał:

Tłusty i śmierdział przeokrutnie. Zwykłą oliwką też się przez jakiś czas smarowałam, ale nie znoszę tej konsystencji na rękach 😅

Ja się śmieję, że moje rozstępy to są tygrysie pasy i jak mam być szczera - mi one nie przeszkadzają 😉 Uwielbiałam być w poprzednich ciążach i uwielbiam swoje rozstępy po nich. Dużo mniej rozciągniętą skórę, która po nich mi została, ale tak to jest jak się tyje ponad dwadzieścia kilo przy ciąży.

No ja34 przytyłam i mam tylko na boczkach cieniutkie paseczki 

Nie no ja do rozstępów na ciele po ciąży nie mam nic bo to żaden wstyd ale jak można temu później troszkę zaradzić to dlaczego by z tego nie skorzystać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, banasiatko napisał:

Dwa razy pomalowałam włosy, do tej pory żałuję bo nie mogę dojść z nimi do ładu już tyle czasu... 

Ja ogólnie maluję włosy dwa razy w roku bo poprostu szkoda mi ich niszczyć a mam super fryzjerkę która ma talent i jak mi zrobi i włoski zaczynają odrastać to fajnie odrost wygląda bardzo naturalnie 

Paznokci teraz nie robię 

Siedzę w domu nikt mnie nie ogląda więc po co a jak dojdę do siebie to sama sobie zrobie wszystko mam i czasu teraz też mam więc żaden problem 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mama88 napisał:

No ja34 przytyłam i mam tylko na boczkach cieniutkie paseczki 

Nie no ja do rozstępów na ciele po ciąży nie mam nic bo to żaden wstyd ale jak można temu później troszkę zaradzić to dlaczego by z tego nie skorzystać 

Ja w drugiej ciąży też przytyłam ponad 30, ale chyba dokładniej 32. W pierwszej 26. I to w pierwszej miałam więcej rozstępów, bo brzuch miałam wcale nie największy ale generalnie calutka przytyłam i wyglądałam jak taki pączek. Teraz aż się boję, bo zaczynam z dużą większą wagą startową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mama88 napisał:

Ja ogólnie maluję włosy dwa razy w roku bo poprostu szkoda mi ich niszczyć a mam super fryzjerkę która ma talent i jak mi zrobi i włoski zaczynają odrastać to fajnie odrost wygląda bardzo naturalnie 

Paznokci teraz nie robię 

Siedzę w domu nikt mnie nie ogląda więc po co a jak dojdę do siebie to sama sobie zrobie wszystko mam i czasu teraz też mam więc żaden problem 😁

Paznokci nie malowałam bardzo długo. Odzwyczaiłam się właściwie. Pracowałam przez ostatnie trzy lata w sortowni odzieży i często miałam np. połamane, bo uderzyłam nimi o taśmociąg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, banasiatko napisał:

Ja w drugiej ciąży też przytyłam ponad 30, ale chyba dokładniej 32. W pierwszej 26. I to w pierwszej miałam więcej rozstępów, bo brzuch miałam wcale nie największy ale generalnie calutka przytyłam i wyglądałam jak taki pączek. Teraz aż się boję, bo zaczynam z dużą większą wagą startową...

Ja też zaczynam z większą waga niestety i też się trochę boję ale jak urodzę i dojdę do siebie to będę pomykać na siłownię i myślę że szybko zrzucę i dojdę do siebie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, banasiatko napisał:

Dwa razy pomalowałam włosy, do tej pory żałuję bo nie mogę dojść z nimi do ładu już tyle czasu... 

No farba też niszczy włoski ja mam trochę też z nimi problem ale narazie trochę dojdą do siebie 😉 @Mama88 ja sobie w domku sama farbowalam ale odrosty jak się robily to takie brzydkie i właśnie też lepiej by były jak naturalne żeby jakoś to wyglądało i nie trzeba by było chodzić do fryzjera co chwilę... A paznokcie to też sama robie mam sprzęt i nie problem 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, Tytka 23 napisał:

Na trochę ponad miesiąc przed porodem ?jeśli tak to jesteśmy prawie w tym samym czasie umowione,  ja też się obawiam jeśli chodzi o sukienkę itd czy wgl się znajdzie coś fajnego do brzuszka😁

Oj trochę źle napisałam chodzilo mi o trochę ponad miesiąc od teraz a dokładnie 14 listopad 😅a sukienka na pewno  się znajdZie w internecie jest pełno fajnych sukienek ciazowych😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
7 minut temu, Tytka 23 napisał:

No farba też niszczy włoski ja mam trochę też z nimi problem ale narazie trochę dojdą do siebie 😉 @Mama88 ja sobie w domku sama farbowalam ale odrosty jak się robily to takie brzydkie i właśnie też lepiej by były jak naturalne żeby jakoś to wyglądało i nie trzeba by było chodzić do fryzjera co chwilę... A paznokcie to też sama robie mam sprzęt i nie problem 😊

Ja odkąd z czarnych przeszłam na blond to tylko u fryzjera robię 

Mam jedną fryzjerkę zna moje włosy zawsze delikatnie się z nimi obchodzi także jestem spokojna a teraz planowałam w połowie listopada iść bo święta i w ogóle no ale zobaczę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mainusia napisał:

Oj trochę źle napisałam chodzilo mi o trochę ponad miesiąc od teraz a dokładnie 14 listopad 😅a sukienka na pewno  się znajdZie w internecie jest pełno fajnych sukienek ciazowych😉

U nas tez powiedziała że jest termin na listopad ale jakoś tak nam nie pasowało bo to wszystkich świętych ... No ale każdy jak Woli może lepiej teraz jak brzuszka jeszcze nie ma dużego i lepsze samopoczucie 🤔🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mama88 napisał:

Ja odkąd z czarnych przeszłam na blond to tylko u fryzjera robię 

Mam jedną fryzjerkę zna moje włosy zawsze delikatnie się z nimi obchodzi także jestem spokojna a teraz planowałam w połowie listopada iść bo święta i w ogóle no ale zobaczę 

No najlepiej iść do fryzjera jak jest się blond bo ładny kolorek jest itd, może jak będziesz się dobrze czuła to czemu nie ?ja jak jeszcze nie widziałam o ciazy A już byłam na samiutkim początku byłam u fryzjerki na sciecie włosów i jak mi myla to tak mi niedobrze było nie wiedziałam co się dzieje ... A później każdy mały objaw został wytłumaczony😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, Tytka 23 napisał:

U nas tez powiedziała że jest termin na listopad ale jakoś tak nam nie pasowało bo to wszystkich świętych ... No ale każdy jak Woli może lepiej teraz jak brzuszka jeszcze nie ma dużego i lepsze samopoczucie 🤔🤔

Ja że tak powiem czym prędzej tym lepiej bo i trochę formalności z tym jest związanych. Bo jak wszystko ładnie pięknie pójdzie to dalej ciążę prowadzić będę za granicą. Mój tam pracuje i lepiej po ślubie bedzie i dla mnie i dziecka. Ślub miał być ogólnie w wakacje ładnie ciepło i zanim wgl się dowiedziałam że będzie małe bobo ale wiadomo jak to wyszło z tym 👑 świrusem 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja używam oleju migdałowego 100% na noc, a w dzień wsmarowuję w siebie krem Beta-Skin - sama nie wymyśliłam, tylko lekarz mi kazał tak robić - twierdzi, że nawet pacjentkom z trojaczkami się skóra nie rozeszła! 🙂 Znów trochę milczałam, ale dlatego, że byłam u lekarza. Okazało się, że muszę jeszcze więcej leżeć ;(;(;( więc już bez herbatki i rozprostowania kości... Mogę wstawać tylko na siku. A tak to nawet obiad mam jeść na brzuchu. Wszystko przez to, że mój pęcherz płodowy jest płaski, a nie okrągły. Miałyście tak? Eh... 😞

121034656_951797231994885_6584598928313384012_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mainusia napisał:

Ja że tak powiem czym prędzej tym lepiej bo i trochę formalności z tym jest związanych. Bo jak wszystko ładnie pięknie pójdzie to dalej ciążę prowadzić będę za granicą. Mój tam pracuje i lepiej po ślubie bedzie i dla mnie i dziecka. Ślub miał być ogólnie w wakacje ładnie ciepło i zanim wgl się dowiedziałam że będzie małe bobo ale wiadomo jak to wyszło z tym 👑 świrusem 😅

A no rozumiem jeśli taka sytuacja to co innego 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...