Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
6 minut temu, dorcia6579 napisał:

Chodzi o GBS?a po czym miało boleć?Mi dr machnęła patyczkiem takim długim delikatnie po pochwie i odbycie i tyle , zasmyrało co najwyżej 

No mi w środku smyrala tym patyczkiem ale potem jeszcze badała szyjke i nagmiatala brzuch to może po tym, nie wiem 🤷ale boli mnie i chwilami pulsuje w pachwinie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
7 minut temu, Mama88 napisał:

No mi w środku smyrala tym patyczkiem ale potem jeszcze badała szyjke i nagmiatala brzuch to może po tym, nie wiem 🤷ale boli mnie i chwilami pulsuje w pachwinie 

Jak w środku?To może cytologię Ci robiła?Przecież tego patyczka nie wkłada się do środka tylko przejeżdża się po pochwie i odbycie 🤔🤔 Szybciej po badaniu Cię boli niż po wymazie.

 

 

 

Ja dziś jestem głodna, do tego stopnia, że nawet wkurzały mnie przepisy, które nie na FB mi się wyświetlały...marzą mi się krokiety z kapustą i grzybami...i jakieś dobre ciacho...i Laysy zielone...i devolay... I już zła jestem 😞

Edytowane przez dorcia6579
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz, dorcia6579 napisał:

Jak w środku?To może cytologię Ci robiła?Przecież tego patyczka nie wkłada się do środka tylko przejeżdża się po pochwie i odbycie 🤔🤔 Szybciej po badaniu Cię boli niż po wymazie.

Poważnie włożyła go do środka i dała mi to żebym zaniosła do labolatorium i mowila że jest to wymaz z pochwy na paciorkowca. Mi też się wydawało że powinna po pochwie a nie w środku 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dorcia6579 napisał:

Ja dziś jestem głodna, do tego stopnia, że nawet wkurzały mnie przepisy, które nie na FB mi się wyświetlały...marzą mi się krokiety z kapustą i grzybami...i jakieś dobre ciacho...i Laysy zielone...i devolay... I już zła jestem 😞

Edytowane 1 minutę temu przez dorcia6579

Powiem Ci ze ja dzisiaj też chodze jakąś głodna i jem praktycznie co 2h bo nie jestem w stanie wytrzymać z przerwa 3h... A teraz chyba zrobię sobie jakieś racuchy na podwieczorek bo chodzi za mną słodkie 🙈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 minut temu, dorcia6579 napisał:

Ja dziś jestem głodna, do tego stopnia, że nawet wkurzały mnie przepisy, które nie na FB mi się wyświetlały...marzą mi się krokiety z kapustą i grzybami...i jakieś dobre ciacho...i Laysy zielone...i devolay... I już zła jestem 😞

Ja też od paru dni chodzę głodna mimo że jem raczej duże porcje na każdy posiłek i mam zachcianki na zakazane rzeczy.  Może to ten tydzień ciąży, bo my podobny mamy.  I już niestety brak pomysłów na jedzenie.  A na chleb to już prawie patrzeć nie moge. Marzą mi się tosty, biały chleb. Ech jeszcze trochę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mama88 napisał:

Ja patrząc na to co się dzieje na forum też trochę się obawiam że coś wcześniej może się zdarzyć a już nastawilam się psychicznie że jednak to wszystko wydarzy się tego 30stego 

No i mąż też planuje wziąć wolne 29 żeby mnie zawieść do szpitala

Niestety on jest w mundurówce więc tam trzeba takie rzeczy jak wolne wypisać wcześniej żeby ktoś dał pozwolenie. 🙄

Mamy trochę pod górkę No ale miejmy nadzieję że chociaż trochę z tego naszego planu co byśmy chciały się spelni😁😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Anonimowa napisał:

Dziewczyny a tak z innej beczki, dużo urosłyście? U mnie już 18 kg na plusie (1 ciąża), a jeszcze miesiąc został😂 jestem przerażona jak to potem zgubić.

Ja mam 12 kilo na plusie i też jeszcze miesiąc ale wywołanie na koniec kwietnia więc dużo nie zostało ☺️ ale gdyby nie cukrzyca byłoby dużo dużo więcej bo prawie wszystko przytyłam zanim się dowiedziałam a od 26 tygodnia tylko kilo przybyło bo dieta ☺️ chyba jedyny plus 😅 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
8 minut temu, Anonimowa napisał:

Dziewczyny a tak z innej beczki, dużo urosłyście? U mnie już 18 kg na plusie (1 ciąża), a jeszcze miesiąc został😂 jestem przerażona jak to potem zgubić.

U mnie 10kg na plusie a w pierwszej ciąży 32 kg tyle że wtedy start był z niższej a teraz start z wyższej o 10😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Anonimowa napisał:

Dziewczyny a tak z innej beczki, dużo urosłyście? U mnie już 18 kg na plusie (1 ciąża), a jeszcze miesiąc został😂 jestem przerażona jak to potem zgubić.

W poniedziałek będę się ważyć na wizycie u swojego lekarza i na tych pomiarach u niego się opieram, ale według mojej wagi jestem juz 6kg na plusie

Edytowane przez MariKate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
13 minut temu, Anonimowa napisał:

Dziewczyny a tak z innej beczki, dużo urosłyście? U mnie już 18 kg na plusie (1 ciąża), a jeszcze miesiąc został😂 jestem przerażona jak to potem zgubić.

Ja mam 8kg na plusie,  ale tez dieta cukrzycowa, więc bardzo powoli przybywa i większość z przed diagnozy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, brzuchatka90 napisał:

Aż się zważylam teraz.

 

Zaczynałam od 45.

Tydzień temu na wizycie miałam 60.

 

Teraz wchodzę a tu 61.4!  

 

Ale pamiętaj, że najlepiej się ważyć z samego rana przed jedzeniem, bo tak w ciągu dnia to wiadomo że człowiek jest cięższy😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, MariKate napisał:

Ale pamiętaj, że najlepiej się ważyć z samego rana przed jedzeniem, bo tak w ciągu dnia to wiadomo że człowiek jest cięższy😉

Dokładnie 😂 dlatego ja się waze w domu a nie na wizytach 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AnnaT napisał:

Dokładnie 😂 dlatego ja się waze w domu a nie na wizytach 😉

Ja się w sumie ważę na 3 różnych wagach (u ginekologa, u dietetyka i u siebie) i każda waga pokazuje inna wartosc 😅🙈 ale zostaje przy wadze u ginekologa, bo przed ciążą jakoś się nie ważyłam za często w domu i nawet nie wiem z jakiej tak naprawdę startowałam dokładnie wagi startowałam, dlatego jak on mnie zważył już w tym 8-10tc to tak już się tej wagi trzymam. A zazwyczaj jestem u niego na wizycie w takich godzinach że mam odstęp od ostatniego posiłku właśnie około 3h to myślę, że jakoś bardzo ten żołądek nie jest obciążony jedzeniem 🤣😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dorcia6579 napisał:

Ja właśnie byłam się zważyć i wychodzi na to,że mam jeszcze mniej, bo 2kg na plusie od początku ciąży...to pewnie te latanie na kibelek.. 🥴😜

Pewnie to zrobiło swoje, ale przynajmniej po porodzie nie bedziesz się zmagać z nadprogramowymi kilogramami 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...