Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Wiolka2019 napisał:

Witam ja mam na 10 maja ­čśŐ

To rodzimy razem ­čść ja w Poznaniu, a Ty?

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Hej hej ÔśÇ

Witam i do┼é─ůczam do grona Maj├│weczek.

Termin 15 maja 2021 ÔÖą┬á

• Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

By┼éam dzi┼Ť na wizycie. Z Fasolkiem wszystko super ÔŁĄ´ŞĆ Pisz─Ö z Fasolkiem - bo dzi┼Ť dowiedzia┼éam si─Ö, ┼╝e to ch┼éopiec ­čÖâ ma┼éy szok prze┼╝y┼éam, ale ju┼╝ ogarniam ­čść krwiak├│w jednak nie mam... ­čĄĚ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ Plamienia by┼éy z nie do ko┼äca zagnie┼╝d┼╝onego zarodka. W ci─ů┼╝y z moj─ů Lil─ů 5 lat temu sytuacja by┼éa bardzo podobna. Le┼╝a┼éam wtedy z 3 tygodnie i wszystko si─Ö unormowa┼éo. Wi─Öc licz─Ö, ┼╝e i tym razem tak b─Ödzie, bo dalej mam le┼╝e─ç ­čÖä litania lek├│w do tego, ale nic to. Le┼╝─Ö, ┼éykam i my┼Ťl─Ö pozytywnie ­čĺô

pozdrawiam Was dziewczyny kochane i ┼╝ycz─Ö mniej stres├│w, a wi─Öcej rado┼Ťci i co by si─Ö Wam te krwiaki szybko wch┼éon─Ö┼éy, ┼╝eby┼Ťcie odetchn─Ö┼éy z ulg─ů ­čśś

• Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Witam przysz┼ée mamusie ja obecnoe 5tydz planowany termin porodu na 24 maja,wczoraj by┼éam na usg jest p─Öcherzyk,ale lekarz m├│wi┼é ┼╝e znajduje si─Ö bardzo blisko prawej cie┼Ťni jajowodu.z niecierpliwo┼Ťci─ů czekam na kolejn─ů wizyt─Ö we wtorek aby potwierdzic bicie serduszka dziecka i zobaczy─ç co z tym p─Öcherzykiem czy si─Ö przemie┼Ťci┼é.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 godziny temu, em87 napisał:

By┼éam dzi┼Ť na wizycie. Z Fasolkiem wszystko super ÔŁĄ´ŞĆ Pisz─Ö z Fasolkiem - bo dzi┼Ť dowiedzia┼éam si─Ö, ┼╝e to ch┼éopiec ­čÖâ ma┼éy szok prze┼╝y┼éam, ale ju┼╝ ogarniam ­čść krwiak├│w jednak nie mam... ­čĄĚ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ Plamienia by┼éy z nie do ko┼äca zagnie┼╝d┼╝onego zarodka. W ci─ů┼╝y z moj─ů Lil─ů 5 lat temu sytuacja by┼éa bardzo podobna. Le┼╝a┼éam wtedy z 3 tygodnie i wszystko si─Ö unormowa┼éo. Wi─Öc licz─Ö, ┼╝e i tym razem tak b─Ödzie, bo dalej mam le┼╝e─ç ­čÖä litania lek├│w do tego, ale nic to. Le┼╝─Ö, ┼éykam i my┼Ťl─Ö pozytywnie ­čĺô

pozdrawiam Was dziewczyny kochane i ┼╝ycz─Ö mniej stres├│w, a wi─Öcej rado┼Ťci i co by si─Ö Wam te krwiaki szybko wch┼éon─Ö┼éy, ┼╝eby┼Ťcie odetchn─Ö┼éy z ulg─ů ­čśś

Który masz teraz tydzień, że już znasz płeć? Wow

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Ewa12 napisał:

Cze┼Ť─ç, wygl─ůda na to ┼╝e do┼é─ůcz─Ö do grona maj├│wek ( mam nadzieje) bo to moja 5 ci─ů┼╝a poprzednie straconeÔś╣´ŞĆ czy wy te┼╝ tak macie ┼╝e ka┼╝dego dnia my┼Ťlicie co dzieje si─Ö w brzuszku i odliczacie do kolejnej wizyty??┬á

Mo┼╝na wiedzie─ç dlaczego straci┼éa┼Ť poprzednie ci─ů┼╝e? I w kt├│rych tygodniach?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny, ja pocz─ůtek 9 tc. Energii brak ­čÖł ale jak na razie wszystko rozwija si─Ö ok. Przypaletala si─Ö bakteria w moczu i jestem w trakcie leczenia i bada┼ä.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej ­čśë majoweczki ­čśë jestem w 6 tc

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Ewa12 napisał:

Cze┼Ť─ç, wygl─ůda na to ┼╝e do┼é─ůcz─Ö do grona maj├│wek ( mam nadzieje) bo to moja 5 ci─ů┼╝a poprzednie straconeÔś╣´ŞĆ czy wy te┼╝ tak macie ┼╝e ka┼╝dego dnia my┼Ťlicie co dzieje si─Ö w brzuszku i odliczacie do kolejnej wizyty??┬á

Hej ja te┼╝ jestem po jednym poronieniu w 10 tyg i mam dok┼éadnie tak samo jak Ty te┼╝ czekam i codziennie my┼Ťl─Ö czy to serduszko kt├│re widzia┼éam kilka dni temu to nadal bije..┬á

Martwi─Ö si─Ö i przez to ca┼éa energia i ch─Ö─ç do ┼╝ycia ulatuje ­čśĺ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
58 minut temu, brzuchatka90 napisał:

Mo┼╝na wiedzie─ç dlaczego straci┼éa┼Ť poprzednie ci─ů┼╝e? I w kt├│rych tygodniach?

Przy pierwszej wmawiali ┼╝e tak si─Ö zdarza przy po drugim poronieniu zacz─Ö┼éam robi─ç badania w kt├│rych nic nie wychodzi┼éo dopiero po trzecim wysz┼éy dodatnie przeciwcia┼éa przeciwj─ůdrowe Ana, czwarta ci─ů┼╝a na lekach ale niski progesteron Ôś╣´ŞĆ wszystkie ci─ů┼╝─Ö stracone na samym pocz─ůtku max 6 tydzie┼ä Ôś╣´ŞĆ to jest pierwsza ci─ů┼╝a tak daleko i z tak─ů nadziej─ů bo bije serduszko ­čśü oczywi┼Ťcie jestem obstawiona lekami od pocz─ůtku ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
6 minut temu, Mama88 napisał:

Hej ja te┼╝ jestem po jednym poronieniu w 10 tyg i mam dok┼éadnie tak samo jak Ty te┼╝ czekam i codziennie my┼Ťl─Ö czy to serduszko kt├│re widzia┼éam kilka dni temu to nadal bije..┬á

Martwi─Ö si─Ö i przez to ca┼éa energia i ch─Ö─ç do ┼╝ycia ulatuje ­čśĺ

Dokladnie, ci─ů┼╝a zdecydowanie uczy cierpliwo┼Ťci staram si─Ö my┼Ťle─ç pozytywnie ale a┼╝ boje si─Ö ka┼╝dej kolejnej wizyty ­čÖä

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Witam, ja tak┼╝e mam termin na 10 maja ale w tej na ta chwil─Ö wychodz─Ö bli┼║niaki wi─Öc mo┼╝e okaza─ç si─Ö jeszcze r├│┼╝nie┬á­čśů­čśů

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
54 minuty temu, Ewa12 napisał:

Dokladnie, ci─ů┼╝a zdecydowanie uczy cierpliwo┼Ťci staram si─Ö my┼Ťle─ç pozytywnie ale a┼╝ boje si─Ö ka┼╝dej kolejnej wizyty ­čÖä

Ja ci─ůgle si─Ö zastanawiam skoro kto┼Ť na g├│rze da┼é nam to szcz─Ö┼Ťnie to dlaczego nie mo┼╝emy cieszy─ç si─Ö tym do ko┼äca tylko musz─ů by─ç takie akcje┬á

Dlaczego kobiety kt├│re nie chc─ů nie pragn─ů rodz─ů dziecko za dzieckiem a kobiety kt├│re pragn─ů maj─ů rzucane k┼éody pod nogi ­čśĺ

Tak le┼╝─Ö w ci─ůgu dnia i zadr─Öczam si─Ö pytaniami Ehhh....┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Mama88 napisał:

Ja ci─ůgle si─Ö zastanawiam skoro kto┼Ť na g├│rze da┼é nam to szcz─Ö┼Ťnie to dlaczego nie mo┼╝emy cieszy─ç si─Ö tym do ko┼äca tylko musz─ů by─ç takie akcje┬á

Dlaczego kobiety kt├│re nie chc─ů nie pragn─ů rodz─ů dziecko za dzieckiem a kobiety kt├│re pragn─ů maj─ů rzucane k┼éody pod nogi ­čśĺ

Tak le┼╝─Ö w ci─ůgu dnia i zadr─Öczam si─Ö pytaniami Ehhh....┬á

Ja mi─Ödzy tymi poronieniami przerobi┼éam ju┼╝ chyba wszystkie stany od smutku p┼éaczu po w┼Ťciek┼éo┼Ť─ç na ca┼éy ┼Ťwiat ­čÖä i nadal nie rozumiem tej ca┼éej niesprawiedliwo┼Ťci ­čśí doskonale Ci─Ö rozumiem ale musimy teraz my┼Ťle─ç pozytywnie pomimo, ┼╝e mi strasznie ci─Ö┼╝ko sama sobie wmawiam ┼╝eby my┼Ťle─ç ┼╝e b─Ödzie dobrze ­čśü

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Ewa12 napisał:

Ja mi─Ödzy tymi poronieniami przerobi┼éam ju┼╝ chyba wszystkie stany od smutku p┼éaczu po w┼Ťciek┼éo┼Ť─ç na ca┼éy ┼Ťwiat ­čÖä i nadal nie rozumiem tej ca┼éej niesprawiedliwo┼Ťci ­čśí doskonale Ci─Ö rozumiem ale musimy teraz my┼Ťle─ç pozytywnie pomimo, ┼╝e mi strasznie ci─Ö┼╝ko sama sobie wmawiam ┼╝eby my┼Ťle─ç ┼╝e b─Ödzie dobrze ­čśü

Ja codziennie obiecuje sobie i partnerowi ┼╝e przestane czyta─ç na internecie i my┼Ťle─ç bo to wiadomo nic mi nie da a tylko si─Ö do┼éuje ale nie da si─Ö niestety┬á

Mam chwil─Ö ┼╝e my┼Ťl─Ö ┼╝e skoro teraz krwiak jest du┼╝o mniejszy ni┼╝ ostatnio to jest nadzieja a zaraz trafiam gdzies na forum gdzie pisz─ů ┼╝e niby by┼éo ok a jednak si─Ö nie uda┼éo i p┼éacz┬á

I z jednej strony ciesz─Ö si─Ö ┼╝e trafi┼éam na takie forum ┼╝e nie jestem sama z tym wszystkim po mimo ┼╝e mam du┼╝e wsparcie ze strony partnera, mojego synka i rodziny to jednak dobrze ze Wy jeste┼Ťcie ÔŁĄ´ŞĆ

• Dzi─Öki! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
5 minut temu, Mama88 napisał:

Ja codziennie obiecuje sobie i partnerowi ┼╝e przestane czyta─ç na internecie i my┼Ťle─ç bo to wiadomo nic mi nie da a tylko si─Ö do┼éuje ale nie da si─Ö niestety┬á

Mam chwil─Ö ┼╝e my┼Ťl─Ö ┼╝e skoro teraz krwiak jest du┼╝o mniejszy ni┼╝ ostatnio to jest nadzieja a zaraz trafiam gdzies na forum gdzie pisz─ů ┼╝e niby by┼éo ok a jednak si─Ö nie uda┼éo i p┼éacz┬á

I z jednej strony ciesz─Ö si─Ö ┼╝e trafi┼éam na takie forum ┼╝e nie jestem sama z tym wszystkim po mimo ┼╝e mam du┼╝e wsparcie ze strony partnera, mojego synka i rodziny to jednak dobrze ze Wy jeste┼Ťcie ÔŁĄ´ŞĆ

B─Ödzie dobrze musi by─ç i tak masz my┼Ťle─ç o si─Ö nie stresowa─ç bo maluszek potrzebuje spokoju ­čśŐ wiem wiem ┼éatwo m├│wi─ç a ┼╝ycie jest okrutne te┼╝ czytam i nakr─Öcam si─Ö a m─ů┼╝ mnie p├│┼║niej stawia do pionu ┼╝eby my┼Ťle─ç pozytywnie ­čśů ale racja czasem dobrze wygada─ç si─Ö komu┼Ť postronnemu tak jak na tym forum ÔÖą´ŞĆÔÖą´ŞĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
14 minut temu, Ewa12 napisał:

B─Ödzie dobrze musi by─ç i tak masz my┼Ťle─ç o si─Ö nie stresowa─ç bo maluszek potrzebuje spokoju ­čśŐ wiem wiem ┼éatwo m├│wi─ç a ┼╝ycie jest okrutne te┼╝ czytam i nakr─Öcam si─Ö a m─ů┼╝ mnie p├│┼║niej stawia do pionu ┼╝eby my┼Ťle─ç pozytywnie ­čśů ale racja czasem dobrze wygada─ç si─Ö komu┼Ť postronnemu tak jak na tym forum ÔÖą´ŞĆÔÖą´ŞĆ

Więc obiecajmy sobie ze koniec z nakręcaniem się bo tak naprawdę co nam z tego nic nie poradzimy bo życie i tak da nam to, to co ma dla Nas 

Teraz trzymajmy kciuki ┼╝e b─Ödziemy miec nied┼éugo nasze szcz─Ö┼Ťnie w ramionach ÔŁĄ´ŞĆkiedy masz kolejna wizyt─Ö?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

HEJ DZIEWCZYNY P├ôKI CO 5 TYDZIE┼â Z MOICH OBLICZE┼â,┬á LEKARZ DOPIERO 1 PA┼╣DZIERNIKA ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
8 minut temu, Mama88 napisał:

Więc obiecajmy sobie ze koniec z nakręcaniem się bo tak naprawdę co nam z tego nic nie poradzimy bo życie i tak da nam to, to co ma dla Nas 

Teraz trzymajmy kciuki ┼╝e b─Ödziemy miec nied┼éugo nasze szcz─Ö┼Ťnie w ramionach ÔŁĄ´ŞĆkiedy masz kolejna wizyt─Ö?┬á

Teraz dopiero 7 pazdziernika ­čśĺ jestem na L4 od pocz─ůtku mam czas na nadrobieniu zaleg┼éo┼Ťci w czytaniu i filmach ­čśü

┬á ┬á ┬á monnow211.┬á ┬á ┬á do 1 ju┼╝ niedaleko gratulacje ­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
10 minut temu, Ewa12 napisał:

Teraz dopiero 7 pazdziernika ­čśĺ jestem na L4 od pocz─ůtku mam czas na nadrobieniu zaleg┼éo┼Ťci w czytaniu i filmach ­čśü

┬á ┬á ┬á monnow211.┬á ┬á ┬á do 1 ju┼╝ niedaleko gratulacje ­čśŐ

No widzisz a ja mam 5 pa┼║dziernika wiec troszk─Ö sobie jeszcze poczekamy ale oczywi┼Ťcie z dobrymi my┼Ťlami ÔŁĄ´ŞĆ

A masz już dzieci? 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
20 minut temu, Mama88 napisał:

No widzisz a ja mam 5 pa┼║dziernika wiec troszk─Ö sobie jeszcze poczekamy ale oczywi┼Ťcie z dobrymi my┼Ťlami ÔŁĄ´ŞĆ

A masz już dzieci? 

Nie mam dzieci tym bardziej si─Ö nakr─Öcam ­čśŐ troch─Ö sobie poczekamy­čśĆ d┼éugie dwa tygodnie bardzo d┼éugie ­čśĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
18 minut temu, Ewa12 napisał:

Nie mam dzieci tym bardziej si─Ö nakr─Öcam ­čśŐ troch─Ö sobie poczekamy­čśĆ d┼éugie dwa tygodnie bardzo d┼éugie ­čśĆ

Rozumie to b─Ödziesz mie─ç za kilka miesi─Öcy wymarzon─ů wyczekana iskierke

Musisz w to wierzy─ç ­čśŐoj zleci

Tak jak piszesz poczytasz co┼Ť poogl─ůdasz filmy i zanim si─Ö ogl─ůdniesz b─Ödzie dzie┼ä Twojej wizyty? A mo┼╝esz przypomnie─ç kt├│ry to tydzie┼ä i kiedy ostatnio by┼éa┼Ť na wizycie?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 21.09.2020 o 11:07, Mama88 napisał:

Hej dziewczyny jestem tu nowa oczywi┼Ťcie termin na┬á maj ale niestety jest krwiak i nie wiem co b─Ödzie ­čśş

Z krwiakiem musisz uwa┼╝a─ç ale wszystko mo┼╝e sko┼äczy─ç si─Ö ok. Jedna ci─ů┼╝a z krwiakiem i mnie sko┼äczy┼éa si─Ö poronieniem ale ┼║le mnie lekarz prowadzi┼é. Teraz te┼╝ mia┼éam o to takiego sporego bo 2,86 cm a tydzie┼ä p├│┼║niej ju┼╝ taki ma┼éy ┼╝e nie by┼éo co mierzy─ç. B─ůd┼║ dobrej my┼Ťli. Ja mam zesp├│┼é antyfosfolipidowy od pocz─ůtku bior─Ö zastrzyki neoparin w brzuch nie wiem czy to pomog┼éo ale poczu┼éam ulg─Ö ┼╝e go jyz nie ma.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...