Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Teraz, brzuchatka90 napisał:

Jeśli chodzi o mojego krwiaka to jest on na tyle maly i nie jest bezpośrednio przy dziecku, że nie kazała mi się nim wgl martwić. 

Zero seksu, stresu, wysiłku i rutinoscorbin. Tyle. Mam wizytę 28 października więc dowiem się czy się coś zmieniło ...

Mój jest zaraz przy ujściu szyjki macicy czy jakoś tak i ja dziennie biorę11 tabletem i także zero seksu leżeć ale też nie przesadzać z lezeniem więc badz tu mądry😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 minut temu, Mainusia napisał:

Mój jest zaraz przy ujściu szyjki macicy czy jakoś tak i ja dziennie biorę11 tabletem i także zero seksu leżeć ale też nie przesadzać z lezeniem więc badz tu mądry😂

11tabletek bierzesz ?? 😱 I jakie te tabletki 

Mój jest nad jajem płodowym i zachodzi delikatnie na bok mówiła moja lekarka że dopóki nie posunie się w dół to jest dobrze 

Ja w 6 do 9 brałam po 3 dziennie duphaston i raz na wieczór acard 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
28 minut temu, Mama88 napisał:

11tabletek bierzesz ?? 😱 I jakie te tabletki 

Mój jest nad jajem płodowym i zachodzi delikatnie na bok mówiła moja lekarka że dopóki nie posunie się w dół to jest dobrze 

Ja w 6 do 9 brałam po 3 dziennie duphaston i raz na wieczór acard 

Mój jest przy tym ujsciu i mowila że dobrze bo ma blisko do tego żeby wyplywal w sensie oproznial ja rano 1 duphaston 2 razy aspargin witaminy 2 plus kwas w obiad 2 aspargin i wieczorem 2 aspargin plus duphaston 😐 pytałam sie co jak się skończą leki to dzwonić do niej i od nowa cały czas bynajmniej ten duphaston 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 minuty temu, Mainusia napisał:

Mój jest przy tym ujsciu i mowila że dobrze bo ma blisko do tego żeby wyplywal w sensie oproznial ja rano 1 duphaston 2 razy aspargin witaminy 2 plus kwas w obiad 2 aspargin i wieczorem 2 aspargin plus duphaston 😐 pytałam sie co jak się skończą leki to dzwonić do niej i od nowa cały czas bynajmniej ten duphaston 😉

A co to jest ten aspargin jakie ma zadanie? 

No ja też jak narazie mam cały czas brać 

To Ty jesteś w lepszej sytuacji z tym krwiakiem bo może się oprozniac a mój siedzi tam 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
13 minut temu, Mama88 napisał:

A co to jest ten aspargin jakie ma zadanie? 

No ja też jak narazie mam cały czas brać 

To Ty jesteś w lepszej sytuacji z tym krwiakiem bo może się oprozniac a mój siedzi tam 🙄

Oh czy w lepszej nie wiem niby może niby tak się dzieje ale czy aby na pewno jest jak jest nie wiem jak już pisałam gdyby te wizyty były częściej to też inaczej plus boję sie że jak w końcu pójdę na wizyte powie mi że on urósł 😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Mainusia napisał:

Oh czy w lepszej nie wiem niby może niby tak się dzieje ale czy aby na pewno jest jak jest nie wiem jak już pisałam gdyby te wizyty były częściej to też inaczej plus boję sie że jak w końcu pójdę na wizyte powie mi że on urósł 😐

Mi powiedziala że urósł bo jajo plodowe rośnie i ciągnie za sobą krwiaka 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju aż wam zazdroszczę bo ja już mam 3kg na plusie 🙄 obawiam się co będzie dalej mam nadzieję że w drugim trymestrze będę mogła coś więcej robić bo jak narazie to tylko leżę a obowiązki domowe ograniczam do minimum niby staram się nie jeść więcej niż zwykle ale nie wymiotuje czasami lekkie mdłości i nie pamiętam żebym żyła w takim bezruchu zawsze byłam bardzo aktywna także żeby nie tyć bo wystarczy że powącham czekoladę a już kilo na plusie 😅 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
24 minuty temu, Ewa12 napisał:

Jeju aż wam zazdroszczę bo ja już mam 3kg na plusie 🙄 obawiam się co będzie dalej mam nadzieję że w drugim trymestrze będę mogła coś więcej robić bo jak narazie to tylko leżę a obowiązki domowe ograniczam do minimum niby staram się nie jeść więcej niż zwykle ale nie wymiotuje czasami lekkie mdłości i nie pamiętam żebym żyła w takim bezruchu zawsze byłam bardzo aktywna także żeby nie tyć bo wystarczy że powącham czekoladę a już kilo na plusie 😅 

Haha to z tą czekoladą Ci się udało 😂😂ja też żyje w bezruchu i dobija mnie

Zjadłam na kolacje pyszna grecka sałatkę tak mi smakowała ale niestety na długo nie zagościła w moim żołądku 🙄a myślałam że mam już za sobą 🤮

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, Mama88 napisał:

Dziewczyny jakie tętno wasze dzieciaczki miały w 9tyg? 

W 9 nie miałam  zrobionego ust ale w 8 tętno wynosiło 171 i 179, a teraz (tj 10 tydzień) u obu 176 😊

Edytowane przez Monika Ścigajło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
15 minut temu Monika Ścigajło napisał:

W 9 nie miałam zrobionego ust ale w 8 tętno wynosiło 171 i 179, aa teraz (tj 10 tygodni) u obu 176 😊

I nie mówił Ci lekarz że za wysokie tętno bo niby wszędzie pisze że do 9 jest najwyzsze a później zwalnia 

Ja miałam w 9 i było 180 to już chyba bardzo wysokie 

Edytowane przez Mama88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
17 minut temu, Mama88 napisał:

I nie mówił Ci lekarz że za wysokie tętno bo niby wszędzie pisze że do 9 jest najwyzsze a później zwalnia 

Ja miałam w 9 i było 180 to już chyba bardzo wysokie 

Lekarz mi mówił że to normalne że teraz mają tak wysokie tętna, mówił że wszystko jest w porządku i niema się czym teraz martwić bo rozwijają się bardzo dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2020 o 20:57, brzuchatka90 napisał:
W dniu 1.10.2020 o 14:28, Olga Minota napisał:

Dziewczyny mam pytanie do was czy wy tez macie takie zawroty głowy. Czy leżę, czy chodzę cały czas mam straszne zawroty głowy. Takie ciśnienie w głowie. A na problem z wypróżnieniem mama mi zawsze robi siemię lniane na mnie działa, tylko pierwsze próby kończyły się 🤮

 

1 godzinę temu, Mama88 napisał:

O widzisz to troszke mnie uspokoiłaś 😊

Ja byłam u lekarza w zeszły czwartek, miał być 9 tydzień a lekarz powiedział, ze już 10 🤷‍♀️ Tętno  było 182 a lekarz powiedział, ze wszytko jest ok! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...