Skocz do zawarto┼Ťci

Maj├│weczki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mami napisał(a):

wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ­čÖé┬áznam ten b├│l... musimy wytrwa─ç i liczy─ç na to ze szybko wr├│cimy do formy┬á

Dzi─Ökuj─Ö, oby┼Ťmy da┼éy rad─Ö ­čśś

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w─ůtku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w─ůtku

Popularne posty

Hej ­čśÇ┬ámam termin na maj 2021 S─ů tu jakie┼Ť majowe mamusie?

Dziewczyny, ja to ju┼╝ mam chyba jak─ů┼Ť paranoj─Ö na punkcie tej stronki┬á­čśâ Robi─Ö sobie dzisiaj ┼Ťniadanie i tak mi si─Ö jako┼Ť nagle skojarzy┼éo... musia┼éem zrobi─ç to zdj─Öcie, ┼╝eby si─Ö z Wami podzieli─ç┬á­čĄ¬

Przesłane zdjęcia

2 godziny temu, Paaula napisał(a):

Dziewczyny, bra┼éy┼Ťcie co┼Ť na zgag─Ö w ci─ů┼╝y?

Ja bra┼éam ipp na pocz─ůtku ci─ů┼╝y przez 2 tygodnie na zlecenie gastrologa. Raz chyba wzi─Ö┼éam Gaviscon a teraz nic, cho─ç mam refluks

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, MariKate napisał(a):

Ja si─Ö um├│wi┼éam na jutro do swojego lekarza ju┼╝ na ostatni─ů wizyt─Ö i musz─Ö si─Ö wszystko wypyta─ç jak to z tym moim p├│j┼Ťciem do szpitala ma by─ç tego 10-11 i czy rzeczywi┼Ťcie musz─Ö ju┼╝ wtedy tam i┼Ť─ç. Mam m─Ötlik w g┼éowie bo ju┼╝ bym chcia┼éa by─ç rozpakowana a z drugiej strony jednak tak szybko to my┼Ťl─Ö ┼╝e te┼╝ nie za dobrze. Chyba to wszystko przez to, ┼╝e stresuje si─Ö tym jak sobie m─ů┼╝ sam z c├│reczk─ů w domu poradzi przez ten czas jak mnie nie b─Ödzie ­čÖü

Hehe, nawet o tym nie my┼Ťl ­čśëM─ů┼╝ musi sobie poradzi─ç, ponosi taka sama odpowiedzialno┼Ť─ç jak ty. Mo┼╝e nawet wszystkim dobrze to zrobi, m─ů┼╝ b─Ödzie si─Ö bardziej poczuwa┼é a ty przestaniesz my┼Ťle─ç, ┼╝e bez ciebie wszystko si─Ö zawali­čśëTy musisz si─Ö skupi─ç na wysi┼éku, kt├│ry ci─Ö teraz czeka ­čśŐWypytaj przede wszystkim jaki on ma plan na to, zak┼éadaj─ůc ┼╝e nic kompletnie mo┼╝e si─Ö nie dzia─ç do tego momentu.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
59 minut temu, AgaIGaja napisał(a):

Szcz─Ö┼Ťliwej rocznicy ­čĺÉ­čĺÉ­čĺÉ ­čží┬á

Jeszcze troszk─Ö wszystkie si─Ö rozpakujemy ­čĄŚ­čĄŚ­čĄŚ

Dzi─Ökuj─Ö pi─Öknie ­čśś

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
55 minut temu, MariKate napisał(a):

Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy Ôś║´ŞĆ┬á

My nasz─ů ostatnia rocznic─Ö (we wrze┼Ťniu) tak ┼Ťwi─Ötowali┼Ťmy z m─Ö┼╝em, ┼╝e za kilka dni b─Ödzie na swiecie tego owoc ­čśů­čÖł

Dzi─Ökuj─Ö ­čśśNo to pi─Ökne efekty rocznicy­čśŐU nas to efekt pracy zdalnej...

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ja regularnie bior─Ö Gaviscon albo Reni bo inaczej nie radz─Ö sobie ze zgag─ů. One i tak dzia┼éaj─ů tylko na chwil─Ö ale lepsze to ni┼╝ m─Öczy─ç si─Ö ca┼éy dzie┼ä ­čś×

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

A mi na zgag─Ö pomaga zimne mleko i zwyk┼éy mi─Ötowy cukierekÔś║´ŞĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Eda85 napisał(a):

Ja ostatnio te┼╝ co┼Ť coraz bardziej puchn─Ö, wieczorami to ju┼╝ masakra.┬á Caly czas mam te┼╝ ucisk na p─Öcherz jak chodz─Ö i ju┼╝ w zasadzie ledwo co gdzie┼Ť wychodz─Ö. Do tego coraz cz─Östsze skurcze. Do szpitala mam si─Ö stawi─ç 17 maja, mia┼éam ustalone na 16 maja ale dzisiaj zmienili mi na dzie┼ä p├│┼║niej bo b─Ödzie ma┼éo lekarzy i nie dadz─ů rady zrobi─ç mi cesarki. Tylko czy ja wytrzymam, to jeszcze dwa tygodnie a ja ju┼╝ nie daj─Ö rady. Chcia┼éabym co┼Ť jeszcze porobi─ç bo ch─Öci mam ale jak tylko za co┼Ť si─Ö zabior─Ö to brzuch boli i uciska na krocze.┬á

Ja na ca┼ée szcz─Ö┼Ťcie nie puchn─Ö, ale te┼╝ odczuwam coraz wi─Ökszy ucisk na krocze... Og├│lnie jestem do┼Ť─ç aktywna, ale po pracach domowych musz─Ö pole┼╝e─ç bo brzuch bardzo napi─Öty ... No i zauwa┼╝y┼éam ┼╝e ju┼╝ powoli zaczyna si─Ö obni┼╝a─ç Ôś║´ŞĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
26 minut temu, AgaIGaja napisał(a):

Mi kiedy┼Ť te┼╝ pomaga┼éo zimne mleko lub lody ale ju┼╝ od jakiego┼Ť czasu od tego te┼╝ mam zgag─Ö ­čś×

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
36 minut temu, AgaIGaja napisał(a):

Mi do tej pory pomaga┼éy migda┼éy. A mleka nie lubi─Ö.. bo na sam zapach wymiotuj─Ö. Kupi┼éam dzisiaj co┼Ť w aptece. Potrzebuje tylko na par─Ö dni co┼Ť, bo w weekend ju┼╝ szpital, wi─Öc mam nadziej─Ö ┼╝e po porodzie przejdzie Ôś║´ŞĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
45 minut temu, Do_Mi napisał(a):

Ja regularnie bior─Ö Gaviscon albo Reni bo inaczej nie radz─Ö sobie ze zgag─ů. One i tak dzia┼éaj─ů tylko na chwil─Ö ale lepsze to ni┼╝ m─Öczy─ç si─Ö ca┼éy dzie┼ä ­čś×

Ja w┼éa┼Ťnie dzisiaj sobie kupi┼éam Gaviscon. Bo do tej pory migda┼éy pomaga┼éy. A czasem po prostu mnie tak z┼éapie zgaga, ┼╝e nie mog─Ö sobie poradzi─ç. Zazwyczaj w nocy mnie wybudza. Ale mam nadziej─Ö ┼╝e po porodzie si─Ö tego ju┼╝ pozb─Öd─Ö. Wi─Öc byle do weekendu ­čśŹ­čśü

Edytowane przez Paaula
Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@banasiatko┬ásprawd┼║ wszystkie zaworki, gumki itd. a mo┼╝e jakiej┼Ť cz─Ö┼Ťci brakuje? Odda┼éa bym na gwarancje i zg┼éosi┼éa ┼╝e nie zasysa. Gdyby nie uznali reklamacji to mo┼╝e napisa─ç samemu do producenta co mo┼╝e by─ç nie tak? W ogole moim zdaniem ta Medela ca┼éa jest mocno przereklamowana. Ja kupi┼éam sobie tym razem (to moja 3 ci─ů┼╝a) laktator Neno Uno. Zero przewod├│w, super design - na allegro 128zl :-). No i polski producent co wa┼╝ne.┬á

Tak w og├│le jestem z forum czerwc├│wek ale Was te┼╝ czytam bo co┼Ť mi si─Ö wydaje ┼╝e mog─Ö wyl─ůdowa─ç szybciej jako maj├│wka ;-).

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia

Neno uno? A kt├│ra┼Ť z was korzysta┼éa wcze┼Ťniej? Ja planuje u┼╝ywa─ç okazjonalnie wiec nie chce inwestowa─ç 600zl w medele... z drugiej strony wypada co┼Ť mie─ç ­čÖâ mo┼╝e ten polski w┼éa┼Ťnie zam├│wi─Ö┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Gucia23 napisał(a):

@banasiatko┬ásprawd┼║ wszystkie zaworki, gumki itd. a mo┼╝e jakiej┼Ť cz─Ö┼Ťci brakuje? Odda┼éa bym na gwarancje i zg┼éosi┼éa ┼╝e nie zasysa. Gdyby nie uznali reklamacji to mo┼╝e napisa─ç samemu do producenta co mo┼╝e by─ç nie tak? W ogole moim zdaniem ta Medela ca┼éa jest mocno przereklamowana. Ja kupi┼éam sobie tym razem (to moja 3 ci─ů┼╝a) laktator Neno Uno. Zero przewod├│w, super design - na allegro 128zl :-). No i polski producent co wa┼╝ne.┬á

Tak w og├│le jestem z forum czerwc├│wek ale Was te┼╝ czytam bo co┼Ť mi si─Ö wydaje ┼╝e mog─Ö wyl─ůdowa─ç szybciej jako maj├│wka ;-).

W┼éa┼Ťnie m├│j narzeczony jak rozkr─Öci┼é ten laktator to stwierdzi┼é ┼╝e w ┼Ťrodku jest silniczek jak od chi┼äskiej zabawki i ┼╝e sam to by za to nawet dwadzie┼Ťcia z┼éotych nie zap┼éaci┼é. By┼éam w mocnym szoku...

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Dzie┼ä dobry wszystkim ­čśë

Jak si─Ö dzi┼Ť czujecie? Jak humory? Mamusie, kt├│re porody maj─ů ju┼╝ za sob─ů - jak sprawiaj─ů si─Ö Wasze maluchy?

My,przyznam szczerze, dzisiaj zaspali┼Ťmy. W sensie ja ju┼╝ wsta┼éam, ale ca┼éa reszta jeszcze ┼Ťpi ­čś▒ Zaraz b─Öd─Ö budzi─ç (!) dzieciaki. Starszy ma dzisiaj na szcz─Ö┼Ťcie na 9. Ostatnim razem jak spali tak d┼éugo to a┼╝ nasz┼éa mnie my┼Ťl, ┼╝e co ja zrobi┼éam - kiedy oni zacz─Öli przesypia─ç noce i nie budzi─ç si─Ö o 5 rano, to ja sobie ci─ů┼╝─Ö wymy┼Ťli┼éam ­čśů

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusie
W dniu 3.05.2021 o 18:04, Ewela1985 napisał(a):

Hej dziewczyny ja ju┼╝ mam swoje szcz─Ö┼Ťcie Lena ma 3,300 kg i 54 cm nadal w to nie wierze ­čÖł­čÖłpo podloczeniu┬ákropl├│wki wszystko trwa┼éo 2,5 godz pare skurczy i ju┼╝ s┼éysz─Ö idziemy rodzic po prostu szok tatu┼Ť ledwo zd─ů┼╝y┼é dojecha─ç...

Gratulacje!!!! 

U mnie por├│d wpisany w ksi─ů┼╝eczce 3h16 min ­čÖé Super, ┼╝e posz┼éo sprawnie ­č嬭čĺ¬

Nasza pierwsza noc w domu by┼éa tragiczna.Dohechalismy do domu po 21...W domu rado┼Ť─ç i pewnie du┼╝o bod┼║c├│w dla Kaliny.Ca┼é─ů noc nie spa┼éam- dos┼éownie.Co j─ů odk┼éada┼éam do ┼é├│┼╝eczka to po max 10 min ju┼╝ musia┼éam j─ů bra─ç spowrotem.I tak w k├│┼éko.Rani wkoncu pojawi┼é si─Ö tre┼Ťciwy pokarm w moich piersiach, wi─Öc w dzie┼ä pi─Öknie spala i jad┼éa.Mi uda┼éo si─Ö zdrzemn─ů─ç p├│┼é godziny ­čą┤

W naszym szpitalu nie kapie si─Ö dzieci, wi─Öc wczoraj by┼éa pierwsza k─ůpiel- durna ja nie kupi┼éam termometru do wody, bo my┼Ťla┼éam ┼╝e zrobi─Ö wod─Ö na oko i chyba jednak si─Ö przeliczy┼éam i woda nie by┼éa fajna, by┼é p┼éacz ..po 21 usn─Ö┼éa i podpala 2h...a potem do 3 znowu co j─ů odk┼éada┼éam ju┼╝ ┼Ťpi─ůc─ů to ona spowrotem pobudka ­čą┤­čą┤ O 3 by┼éam ju┼╝ tak zm─Öczona , ┼╝e a┼╝ mnie trzepa┼éo z zimna, cho─ç w domu cieplutko.M─ůz wkoncu powiedzia┼é, ┼╝ebym j─ů wzi─Ö┼éa do nas do ┼é├│┼╝ka, bo zaraz mu tu padn─Ö, bo ona ju┼╝ nawet nie chcia┼éa je┼Ť─ç tylko trzyma─ç pier┼Ť w bu┼║ce.I tym sposobem spali┼Ťmy do 6, bo obudzi┼é mnie budzik m─Ö┼╝a.

A jak u Was?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusie
9 minut temu, banasiatko napisał(a):

Dzie┼ä dobry wszystkim ­čśë

Jak si─Ö dzi┼Ť czujecie? Jak humory? Mamusie, kt├│re porody maj─ů ju┼╝ za sob─ů - jak sprawiaj─ů si─Ö Wasze maluchy?

My,przyznam szczerze, dzisiaj zaspali┼Ťmy. W sensie ja ju┼╝ wsta┼éam, ale ca┼éa reszta jeszcze ┼Ťpi ­čś▒ Zaraz b─Öd─Ö budzi─ç (!) dzieciaki. Starszy ma dzisiaj na szcz─Ö┼Ťcie na 9. Ostatnim razem jak spali tak d┼éugo to a┼╝ nasz┼éa mnie my┼Ťl, ┼╝e co ja zrobi┼éam - kiedy oni zacz─Öli przesypia─ç noce i nie budzi─ç si─Ö o 5 rano, to ja sobie ci─ů┼╝─Ö wymy┼Ťli┼éam ­čśů

Dzie┼ä dobry ­čśë

Kubu┼Ť dzi┼Ť by┼é w miar─Ö grzeczny w nocy- jedzenie o 24, potem o 5, ale od pi─ůtej to juz nie spa┼é. W ko┼äcu noc si─Ö sko┼äczy┼éa ­čśë starsza c├│rka te┼╝ wsta┼éa po pi─ůtej ­čśé i jak zobaczy┼éa brata ┼╝e nie ┼Ťpi to ju┼╝ nie by┼éo szans ┼╝eby si─Ö jeszcze zdrzemnela.┬á

Teraz posz┼éa ju┼╝ do ┼╝┼éobka, a Kuba ┼Ťpi dalej.┬á

Og├│lnie jest grzeczny, cho─ç w dzie┼ä wymaga atencji. Nie ┼Ťpi du┼╝o, rozgl─ůda si─Ö.┬á

Ale porownujac pierwsza ci─ů┼╝e i teraz, dwie cc to naprawd─Ö jest znacznie ┼éatwiej. Nie ma tego strachu, ┼╝e to takie ma┼ée. ┼üatwiej ubra─ç itp.┬á

Cho─ç z ch┼éopakiem nie mieli┼Ťmy do czynienia i ju┼╝ dwa razy pu┼Ťci┼é na nas taka fontann─Ö, ┼╝e i on do przebrania i ja ­čśé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusie
3 minuty temu, dorcia6579 napisał(a):

Gratulacje!!!! 

U mnie por├│d wpisany w ksi─ů┼╝eczce 3h16 min ­čÖé Super, ┼╝e posz┼éo sprawnie ­č嬭čĺ¬

Nasza pierwsza noc w domu by┼éa tragiczna.Dohechalismy do domu po 21...W domu rado┼Ť─ç i pewnie du┼╝o bod┼║c├│w dla Kaliny.Ca┼é─ů noc nie spa┼éam- dos┼éownie.Co j─ů odk┼éada┼éam do ┼é├│┼╝eczka to po max 10 min ju┼╝ musia┼éam j─ů bra─ç spowrotem.I tak w k├│┼éko.Rani wkoncu pojawi┼é si─Ö tre┼Ťciwy pokarm w moich piersiach, wi─Öc w dzie┼ä pi─Öknie spala i jad┼éa.Mi uda┼éo si─Ö zdrzemn─ů─ç p├│┼é godziny ­čą┤

W naszym szpitalu nie kapie si─Ö dzieci, wi─Öc wczoraj by┼éa pierwsza k─ůpiel- durna ja nie kupi┼éam termometru do wody, bo my┼Ťla┼éam ┼╝e zrobi─Ö wod─Ö na oko i chyba jednak si─Ö przeliczy┼éam i woda nie by┼éa fajna, by┼é p┼éacz ..po 21 usn─Ö┼éa i podpala 2h...a potem do 3 znowu co j─ů odk┼éada┼éam ju┼╝ ┼Ťpi─ůc─ů to ona spowrotem pobudka ­čą┤­čą┤ O 3 by┼éam ju┼╝ tak zm─Öczona , ┼╝e a┼╝ mnie trzepa┼éo z zimna, cho─ç w domu cieplutko.M─ůz wkoncu powiedzia┼é, ┼╝ebym j─ů wzi─Ö┼éa do nas do ┼é├│┼╝ka, bo zaraz mu tu padn─Ö, bo ona ju┼╝ nawet nie chcia┼éa je┼Ť─ç tylko trzyma─ç pier┼Ť w bu┼║ce.I tym sposobem spali┼Ťmy do 6, bo obudzi┼é mnie budzik m─Ö┼╝a.

A jak u Was?

No u nas tez problem z odkladaniem do ┼é├│┼╝ka ­čśé tak to zasypia na piersi i ┼Ťpi wydaje si─Ö mocno. A jak tylko po┼éo┼╝─Ö do ┼é├│┼╝eczka to parzy i zaczyna si─Ö kr─Öcic i zaraz zn├│w trzeba bra─ç.┬á

Teraz ┼Ťpi na brzuchu to nie ma jak wierzgac i ┼éadnie ┼Ťpi w ┼é├│┼╝eczku.┬á

Ja ju┼╝ mam nawa┼é pokarmu, najpierw jad┼é z obu na raz. A teraz mu starcza jedna, tyle ┼╝e w tym czasie ta druga tez ju┼╝ sie upomina o opr├│┼╝nienie ­čśé a on zasypia. Ale zazwyczaj w┼éa┼Ťnie jak odloze to zaraz pobudka i mo┼╝e je┼Ť─ç dalej ­čśé wi─Öc karmienia zajmuj─ů duuzo czasu. Co najgorsze w nocy bo ja prawie na siedz─ůco zasypiam.┬á

Powiem Ci ze ja taka delirk─Ö z zimna to w szpitalu zaliczy┼éam. Zak┼éada┼éam szlafrok, skarpetki, schowa┼éam si─Ö pod ko┼édre a i tak mn─ů trz─Ös┼éo tak, ┼╝e nie mog┼éam opanowa─ç. A najlepsze ┼╝e po 2h drzemki obudzi┼éam si─Ö caala mokra. Dos┼éownie wszystko przepocone, poduszka, koldra, w┼éosy.┬á

I teraz raczej w kierunku tych pot├│w idzie. Dzi┼Ť w nocy to samo. Po 2h drzemki koszulka do wymiany, w┼éosy ca┼ée mokre. Ale to pami─Ötam przy c├│rce mialam to samo. Non stop si─Ö poci┼éam po porodzie.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusie

@MariKate┬áspokojnie m─ů┼╝ da rad─Ö. U nas te┼╝ zosta┼é sam z c├│rk─ů. Tylko pierwsza noc by┼éa gorsza, potem ju┼╝ sobie radzili. Nawet ogarn─ů┼é inhalacje, bo jaki┼Ť katar si─Ö zacz─ů┼é.

Plus pierwszy raz nie musia┼éam mu zostawia─ç pakiet├│w ubra┼ä na ka┼╝dy dzie┼ä, tylko ubiera┼é j─ů samodzielnie ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusie
13 minut temu, AnnaT napisał(a):

No u nas tez problem z odkladaniem do ┼é├│┼╝ka ­čśé tak to zasypia na piersi i ┼Ťpi wydaje si─Ö mocno. A jak tylko po┼éo┼╝─Ö do ┼é├│┼╝eczka to parzy i zaczyna si─Ö kr─Öcic i zaraz zn├│w trzeba bra─ç.┬á

Teraz ┼Ťpi na brzuchu to nie ma jak wierzgac i ┼éadnie ┼Ťpi w ┼é├│┼╝eczku.┬á

Ja ju┼╝ mam nawa┼é pokarmu, najpierw jad┼é z obu na raz. A teraz mu starcza jedna, tyle ┼╝e w tym czasie ta druga tez ju┼╝ sie upomina o opr├│┼╝nienie ­čśé a on zasypia. Ale zazwyczaj w┼éa┼Ťnie jak odloze to zaraz pobudka i mo┼╝e je┼Ť─ç dalej ­čśé wi─Öc karmienia zajmuj─ů duuzo czasu. Co najgorsze w nocy bo ja prawie na siedz─ůco zasypiam.┬á

Powiem Ci ze ja taka delirk─Ö z zimna to w szpitalu zaliczy┼éam. Zak┼éada┼éam szlafrok, skarpetki, schowa┼éam si─Ö pod ko┼édre a i tak mn─ů trz─Ös┼éo tak, ┼╝e nie mog┼éam opanowa─ç. A najlepsze ┼╝e po 2h drzemki obudzi┼éam si─Ö caala mokra. Dos┼éownie wszystko przepocone, poduszka, koldra, w┼éosy.┬á

I teraz raczej w kierunku tych pot├│w idzie. Dzi┼Ť w nocy to samo. Po 2h drzemki koszulka do wymiany, w┼éosy ca┼ée mokre. Ale to pami─Ötam przy c├│rce mialam to samo. Non stop si─Ö poci┼éam po porodzie.┬á

No ja si─Ö nie poc─Ö p├│ki co, ale tak mn─ů trzepa┼éo, ┼╝e a┼╝ ┼╝eby chodzi┼éo, masakra.A m─ů┼╝ w gatkach i koszulce le┼╝a┼é, a ja si─Ö ubra┼éam do ┼é├│┼╝ka w gruby szlafrok, grube skarpety...i obtulona w ko┼éderk─Ö..

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
9 minut temu, dorcia6579 napisał(a):

No ja si─Ö nie poc─Ö p├│ki co, ale tak mn─ů trzepa┼éo, ┼╝e a┼╝ ┼╝eby chodzi┼éo, masakra.A m─ů┼╝ w gatkach i koszulce le┼╝a┼é, a ja si─Ö ubra┼éam do ┼é├│┼╝ka w gruby szlafrok, grube skarpety...i obtulona w ko┼éderk─Ö..

Dorcia, a by┼é ju┼╝ jaki┼Ť obiad wymarzony, bez CC, frytki, pizza itp?Ale ten schaboszczak chocia┼╝?­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
24 minuty temu, AnnaT napisał(a):

@MariKate┬áspokojnie m─ů┼╝ da rad─Ö. U nas te┼╝ zosta┼é sam z c├│rk─ů. Tylko pierwsza noc by┼éa gorsza, potem ju┼╝ sobie radzili. Nawet ogarn─ů┼é inhalacje, bo jaki┼Ť katar si─Ö zacz─ů┼é.

Plus pierwszy raz nie musia┼éam mu zostawia─ç pakiet├│w ubra┼ä na ka┼╝dy dzie┼ä, tylko ubiera┼é j─ů samodzielnie ­čśë

No ja jak ostatnio zobaczy┼éam ┼╝e za┼éo┼╝y┼é jej koszulk─Ö ty┼é na prz├│d to zwatpilam ­čÖł i ju┼╝ m├│wi┼é ┼╝ebym mu naszykowa┼éa ubranka dla ma┼éego na wyj┼Ťcie ze szpitala bo on nie b─Ödzie wiedzia┼é co do czego, ale jak s┼éysza┼éam ┼╝e maj─ů by─ç jakie┼Ť "upa┼éy" w przysz┼éym tygodniu to sama te┼╝ nie wiem jak b─Ödzie i co tu przygotowa─ç ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
45 minut temu, AnnaT napisał(a):

Dzie┼ä dobry ­čśë

Kubu┼Ť dzi┼Ť by┼é w miar─Ö grzeczny w nocy- jedzenie o 24, potem o 5, ale od pi─ůtej to juz nie spa┼é. W ko┼äcu noc si─Ö sko┼äczy┼éa ­čśë starsza c├│rka te┼╝ wsta┼éa po pi─ůtej ­čśé i jak zobaczy┼éa brata ┼╝e nie ┼Ťpi to ju┼╝ nie by┼éo szans ┼╝eby si─Ö jeszcze zdrzemnela.┬á

Teraz posz┼éa ju┼╝ do ┼╝┼éobka, a Kuba ┼Ťpi dalej.┬á

Og├│lnie jest grzeczny, cho─ç w dzie┼ä wymaga atencji. Nie ┼Ťpi du┼╝o, rozgl─ůda si─Ö.┬á

Ale porownujac pierwsza ci─ů┼╝e i teraz, dwie cc to naprawd─Ö jest znacznie ┼éatwiej. Nie ma tego strachu, ┼╝e to takie ma┼ée. ┼üatwiej ubra─ç itp.┬á

Cho─ç z ch┼éopakiem nie mieli┼Ťmy do czynienia i ju┼╝ dwa razy pu┼Ťci┼é na nas taka fontann─Ö, ┼╝e i on do przebrania i ja ­čśé

No to powiem ci ┼╝e bardzo fajnie ┼Ťpi, jest konkretna przerwa. Oby tak dalej­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusie
12 minut temu, Emi_ja napisał(a):

No to powiem ci ┼╝e bardzo fajnie ┼Ťpi, jest konkretna przerwa. Oby tak dalej­čśŐ

No przerwa marzenie┬á p├│ki co ­č嬭č嬭čĺ¬

Moj─ů to ja chyba musz─Ö przestawi─ç, bo ona to wygl─ůda na to, ┼╝e w nocy na tryb aktywny a w dzie┼ä ┼Ťpi tak jakby mog┼éa w nocy spa─ç ­čÖĆ

Zupe┼énie inaczej ni┼╝ jak by┼éa w brzuszku ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...