Skocz do zawarto艣ci

Maj贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y

Angella

Rekomendowane odpowiedzi

• Mamusie
6 godzin temu, em87 napisa艂:

By艂am dzi艣 na wizycie. Z Fasolkiem wszystko super 鉂わ笍 Pisz臋 z Fasolkiem - bo dzi艣 dowiedzia艂am si臋, 偶e to ch艂opiec 馃檭 ma艂y szok prze偶y艂am, ale ju偶 ogarniam 馃槅 krwiak贸w jednak nie mam... 馃し馃徎鈥嶁檧锔 Plamienia by艂y z nie do ko艅ca zagnie偶d偶onego zarodka. W ci膮偶y z moj膮 Lil膮 5 lat temu sytuacja by艂a bardzo podobna. Le偶a艂am wtedy z 3 tygodnie i wszystko si臋 unormowa艂o. Wi臋c licz臋, 偶e i tym razem tak b臋dzie, bo dalej mam le偶e膰 馃檮 litania lek贸w do tego, ale nic to. Le偶臋, 艂ykam i my艣l臋 pozytywnie 馃挀

pozdrawiam Was dziewczyny kochane i 偶ycz臋 mniej stres贸w, a wi臋cej rado艣ci i co by si臋 Wam te krwiaki szybko wch艂on臋艂y, 偶eby艣cie odetchn臋艂y z ulg膮 馃槝j

Jak to ju偶 p艂e膰 dziecka? 馃槺No to super ze u Ciebie jednak to nie krwiaki聽

Wiadomo my艣lenie pozytywne te偶 potrafi zdzia艂a膰 cuda聽

Dbaj o siebie i wypoczywaj聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

• Mamusie
4 minuty temu, Agafi napisa艂:

Z krwiakiem musisz uwa偶a膰 ale wszystko mo偶e sko艅czy膰 si臋 ok. Jedna ci膮偶a z krwiakiem i mnie sko艅czy艂a si臋 poronieniem ale 藕le mnie lekarz prowadzi艂. Teraz te偶 mia艂am o to takiego sporego bo 2,86 cm a tydzie艅 p贸藕niej ju偶 taki ma艂y 偶e nie by艂o co mierzy膰. B膮d藕 dobrej my艣li. Ja mam zesp贸艂 antyfosfolipidowy od pocz膮tku bior臋 zastrzyki neoparin w brzuch nie wiem czy to pomog艂o ale poczu艂am ulg臋 偶e go jyz nie ma.聽

O kurcze to super ze uda艂o Ci si臋 pozby膰 tego dziada krwiaka聽

Ja te偶 poronilam w styczniu przez krwiaka kt贸ry mia艂 ponad 4 cm i odkleja艂 jajo plodowe co spowodowa艂o niedotlenienie zarodka聽

Teraz mam krwiaka 1脳1,2cm聽

Odno艣nik do komentarza

15 minut temu, Mama88 napisa艂:

Rozumie to b臋dziesz mie膰 za kilka miesi臋cy wymarzon膮 wyczekana iskierke

Musisz w to wierzy膰 馃槉oj zleci

Tak jak piszesz poczytasz co艣 poogl膮dasz filmy i zanim si臋 ogl膮dniesz b臋dzie dzie艅 Twojej wizyty? A mo偶esz przypomnie膰 kt贸ry to tydzie艅 i kiedy ostatnio by艂a艣 na wizycie?聽

Na wizycie by艂am w pi膮tek serduszko bi艂o 馃槉 w艂a艣nie ko艅cz臋 7 tydzie艅 馃槉 a ty masz synka tak??聽聽

Odno艣nik do komentarza

12 minut temu, Mama88 napisa艂:

O kurcze to super ze uda艂o Ci si臋 pozby膰 tego dziada krwiaka聽

Ja te偶 poronilam w styczniu przez krwiaka kt贸ry mia艂 ponad 4 cm i odkleja艂 jajo plodowe co spowodowa艂o niedotlenienie zarodka聽

Teraz mam krwiaka 1脳1,2cm聽

No ja z t膮 ci膮偶a kt贸ra straci艂am te偶 tak mia艂am 偶e bi艂o ju偶 serce ale mimo to krwiak powodowa艂 niedotlenienie i straci艂am dzieci膮tko. Teraz jak us艂ysza艂am 偶e jest taki du偶y to wysz艂am z p艂aczem 偶e kolejny raz to prze偶yje. Ty masz ma艂y wi臋c pewnie rosnace 艂o偶ysko wchlonie tego krwiaka. Kt贸ra to Twoja ci膮偶a? I ile masz dzieci?聽

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie

Mnie od samego pocz膮tku ci膮偶y boli brzuch i plecy. Od kiedy jestem na zwolnieniu jest zno艣nie ale jak chodzi艂am do pracy to bywa艂o, 偶e niemoglam si臋 wyprostowa膰. Teraz dosz艂y md艂o艣ci i ma艂e problemy z 偶o艂膮dkiem, ale radz臋 sobie聽 jedz膮c cz臋艣ciej ma艂e porcj臋聽馃槉

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
Godzin臋 temu, Agafi napisa艂:

No ja z t膮 ci膮偶a kt贸ra straci艂am te偶 tak mia艂am 偶e bi艂o ju偶 serce ale mimo to krwiak powodowa艂 niedotlenienie i straci艂am dzieci膮tko. Teraz jak us艂ysza艂am 偶e jest taki du偶y to wysz艂am z p艂aczem 偶e kolejny raz to prze偶yje. Ty masz ma艂y wi臋c pewnie rosnace 艂o偶ysko wchlonie tego krwiaka. Kt贸ra to Twoja ci膮偶a? I ile masz dzieci?聽

Mam nadziej臋 偶e b臋dzie dobrze i u mnie i u Ciebie 馃槉moja trzecia ci膮偶a z pierwszej mam synka prawie 9 lat a druga w 10 tyg poronilam聽

Bedzie dobrze musimy my艣le膰 pozytywnie 鉂わ笍

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
45 minut temu, Monika 艢cigaj艂o napisa艂:

Mnie od samego pocz膮tku ci膮偶y boli brzuch i plecy. Od kiedy jestem na zwolnieniu jest zno艣nie ale jak chodzi艂am do pracy to bywa艂o, 偶e niemoglam si臋 wyprostowa膰. Teraz dosz艂y md艂o艣ci i ma艂e problemy z 偶o艂膮dkiem, ale radz臋 sobie聽 jedz膮c cz臋艣ciej ma艂e porcj臋聽馃槉

Mnie jak dopadaj膮 md艂o艣ci to zajadam biszkopta i jest lepiej聽

Pocz膮tki s膮 trudne ale p贸藕niej ju偶 z g贸rki 馃槉

Odno艣nik do komentarza

A ja w艂a艣nie wieczorem czuje si臋 dobrze i rano po wstaniu te偶 jest ok a w dzie艅 kompletnie brak energii聽 dwie trzy godziny po przebudzeniu czuje si臋 jakbym by艂a po kilku godzinach pracy 馃槒 i niby nie mam md艂o艣ci nie wymiotuje ale zdarza si臋 偶e czuje niesmak 馃槖

Odno艣nik do komentarza

12 godzin temu, Mama88 napisa艂:

Jak to ju偶 p艂e膰 dziecka? 馃槺No to super ze u Ciebie jednak to nie krwiaki聽

Wiadomo my艣lenie pozytywne te偶 potrafi zdzia艂a膰 cuda聽

Dbaj o siebie i wypoczywaj聽

Jak pisa艂am jestem po IVF, kom贸rka by艂a badana genetycznie. Po stwierdzeniu akcji serca otrzymujesz pe艂en raport badania, wraz z kariotypem p艂ci. Taki jeden male艅ki plusik przy tej ca艂ej walce 馃槉

Odno艣nik do komentarza

10 godzin temu, Mainusia napisa艂:

Dziewczyny a jak sie czujecie wieczorami ja ca艂y dzie艅 zno艣nie a przychodzi wiecz贸r i jestem wypruta i mam wra偶enie 偶e wszystko mnie boli . To moja pierwsza ci膮偶a i strasznie si臋 stresuje 偶e co艣 b臋dzie nie tak.

Ja w pierwszej ci膮偶y przez 3 mce ci膮gle tylko spa艂am i聽jad艂am 馃槄 teraz jest inaczej, dodatkowo mam 5 latke w domu wi臋c pewne dogodno艣ci nie wchodz膮 w gr臋. Ale robi臋 sobie drzemki w ci膮gu dnia w miar臋 mo偶liwo艣ci - wtedy samopoczucie wieczorem jest znacznie lepsze 馃憤馃徎 Polecam

Edytowane przez em87
Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
3 minuty temu, em87 napisa艂:

Jak pisa艂am jestem po IVF, kom贸rka by艂a badana genetycznie. Po stwierdzeniu akcji serca otrzymujesz pe艂en raport badania, wraz z kariotypem p艂ci. Taki jeden male艅ki plusik przy tej ca艂ej walce 馃槉

To ekstra 偶e tak to wygl膮da 偶e ju偶 tak wcze艣nie wiesz co tam w brzuszku ro艣nie聽

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
Godzin臋 temu, em87 napisa艂:

Ja w pierwszej ci膮偶y przez 3 mce ci膮gle tylko spa艂am i聽jad艂am 馃槄 teraz jest inaczej, dodatkowo mam 5 latke w domu wi臋c pewne dogodno艣ci nie wchodz膮 w gr臋. Ale robi臋 sobie drzemki w ci膮gu dnia w miar臋 mo偶liwo艣ci - wtedy samopoczucie wieczorem jest znacznie lepsze 馃憤馃徎 Polecam

Ah jak jestem zm臋czona to my艣l臋 偶e szkoda dnia 偶eby spa膰 ale chyba sie przestawie i zaczn臋 robi膰 drzemki mo偶e faktycznie b臋dzie lepiej馃槉

Odno艣nik do komentarza

Witam do艂膮czam do grupy termin na 6 maja u mnie to 4 ci膮偶a i mam nadzieje ,偶e tym razem szcz臋艣liwa. Wiem jaki strach przechodzicie raz t艂umaczysz sobie wszystko b臋dzie dobrze ,a raz dopadaj膮 same z艂e my艣li. U mnie 8 tydzie艅 dzisiaj si臋 zacz膮艂 jutro id臋 na kolejne Usg, mam co dwa tygodnie ze wzgl臋du na krwotok w 5 tygodniu聽zobaczymy co tam si臋 tym razem dzieje. Pocieszaj膮cy fakt 偶e w 偶adnej ci膮偶y tak z艂e si臋 nie czu艂am jak teraz, w 偶adnej nie mia艂am takich md艂o艣ci jak teraz w maseczce po domu chodze, a do lod贸wki 2 tygodnie ju偶 nie zagl膮da艂am 馃槀

• Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza

8 minut temu, Mama88 napisa艂:

Dziewczyny mam pytanie dzisiaj mnie strasznie krzy偶 boli tak niziutko b贸l jest straszny a偶 pulsuje oczywi艣cie uruchomi艂am wujka Google i nic dobrego nie wyczyta艂am聽

Wi臋c pytam Was u mnie z @ 7 tydz i 6 dzie艅

Czy kt贸ra艣 z Was tak mia艂a czy ma?聽

Mia艂am takie b贸le krzy偶a razem z b贸lami podbrzusza ginekolog powiedzia艂 偶eby si臋 nie stresowa膰 i 偶ebym bra艂a nospe MAX dwa razy dziennie i mi przesz艂o聽

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
W dniu 24.09.2020 o 15:32, Monika 艢cigaj艂o napisa艂(a):

Mnie boli w sumie od 3 tygodnia ci膮偶y. Lekarz m贸wi 偶e to normalne w ci膮偶y , a u mnie tym bardziej bo mam poziomo u艂o偶on膮 ko艣膰 ogonow膮 i skrzywiony kr臋gos艂up聽

Jak by艂am w pierwszej ci膮偶y prawie 9lat temu to w tym okresie tylko straszne wymioty mi dokucza艂y a tak to lata艂am jak motylek po mie艣cie w drugiej co poronilam w styczniu to tylko delikatny b贸l brzucha i 偶o艂膮dka a teraz to jestem tak os艂abiona non stop b贸l brzucha dzisiaj b贸l plec贸w a jak na z艂o艣膰 partner musia艂 na tydz z pracy wyjecha膰 馃様

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
Godzin臋 temu, Mama88 napisa艂:

Jak by艂am w pierwszej ci膮偶y prawie 9lat temu to w tym okresie tylko straszne wymioty mi dokucza艂y a tak to lata艂am jak motylek po mie艣cie w drugiej co poronilam w styczniu to tylko delikatny b贸l brzucha i 偶o艂膮dka a teraz to jestem tak os艂abiona non stop b贸l brzucha dzisiaj b贸l plec贸w a jak na z艂o艣膰 partner musia艂 na tydz z pracy wyjecha膰 馃様

No to u Ciebie wiadomo czym jest spowodowany, a u mnie? Jeszcze chodz臋 siku co chwil臋聽

Mam nadziej臋 偶e to nie jaka艣 infekcja馃檮

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
37 minut temu, Mama88 napisa艂:

No to u Ciebie wiadomo czym jest spowodowany, a u mnie? Jeszcze chodz臋 siku co chwil臋聽

Mam nadziej臋 偶e to nie jaka艣 infekcja馃檮

Z tego co sama czyta艂am w Internecie to mog膮 bole膰 plecy nawet na pocz膮tku ci膮偶y, a cz臋ste siku te偶 jest normalne聽馃槈.

Musimy by膰 dobrej my艣li i niestac si臋 zwariowa膰 w艂asnemu cia艂u聽馃槄

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
6 minut temu, Monika 艢cigaj艂o napisa艂:

Z tego co sama czyta艂am w Internecie to mog膮 bole膰 plecy nawet na pocz膮tku ci膮偶y, a cz臋ste siku te偶 jest normalne聽馃槈.

Musimy by膰 dobrej my艣li i niestac si臋 zwariowa膰 w艂asnemu cia艂u聽馃槄

No ja takie co艣 znalaz艂am聽

B贸l kr臋gos艂upa we wczesnej ci膮偶y聽pojawia si臋 zw艂aszcza w odcinku krzy偶owym i jest zwi膮zany z intensywnymi zmianami hormonalnymi zachodz膮cymi w ciele kobiety. Przypomina b贸l, kt贸ry pojawia si臋 przed spodziewan膮 miesi膮czk膮. Nie powinien by膰 powodem do niepokoju, je偶eli wyst臋puje bez innych dolegliwo艣ci (skurcz贸w macicy, plamienia lub krwawienia z dr贸g rodnych).聽B贸l w dole kr臋gos艂upa na pocz膮tku ci膮偶y聽przez niekt贸re ci臋偶arne wskazywany jest jako pierwszy z objaw贸w, kt贸ry przyczyni艂 si臋 do wykonania testu ci膮偶owego.

Ale jako艣 na forum nie widz臋 偶eby dziewczyny tak mia艂y 馃檮

Odno艣nik do komentarza

Cze艣膰, ja te偶 mam b贸le kr臋gos艂upa, jednego dnia boli mniej drugiego bardziej a czasem w og贸le 馃槒 na pocz膮tku bardzo si臋 wystraszy艂am bo poprzednie ci膮偶臋 stracone te偶 bola艂 kr臋gos艂up ale jak wida膰 nie ma regu艂y bo teraz jest ok a plecy te偶 bol膮 馃槖 Pani doktor powiedzia艂a mi o powi臋kszaj膮cej si臋 macicy i rozci膮ganiem wi臋zade艂 i 偶e to normalne o ile b贸l nie jest nie do zniesienia 馃槉

Odno艣nik do komentarza

• Admin featured this temat

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋 lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Za艂贸偶 nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si臋

Zaloguj si臋

Posiadasz ju偶 konto? Zaloguj si臋 poni偶ej.

Zaloguj si臋

• U偶ytkownicy online

Brak u偶ytkownik贸w do pokazania

• Podobna zawarto艣膰

• Najnowsze odpowiedzi

• Najlepiej jest zrobi膰 badanie na bet臋 HCG itd.
    • Ja jednak wol臋 prywatne. Nasza c贸rka jest w dwuj臋zycznym przedszkolu Tequesta na 呕oliborzu i to co mi si臋 tam podoba poza mo偶liwo艣ci膮 nauki angielskiego i hiszpa艅skiego, to to, 偶e grupy s膮 niewielkie. Ciocie moga faktycznie po艣wi臋ci膰 czas ka偶demu dziecku.
    • Jeste艣my najlepszymi producentami dokument贸w, na 艣wiecie kr膮偶y ponad 12 milion贸w naszych dokument贸w. Oferujemy paszporty rejestrowane i nierejestrowane, prawa jazdy, piecz膮tki i inne produkty dla wielu kraj贸w takich jak: USA. , Australia, Belgia, Brazylia, Kanada, W艂ochy, Finlandia, Francja, Niemcy, Izrael, Meksyk, Holandia, RPA, Hiszpania, Wielka Brytania. Ta lista nie jest kompletna. Aby uzyska膰 dodatkowe informacje i z艂o偶y膰 zam贸wienie, odwied藕 nasz膮 stron臋 internetow膮 lub skontaktuj si臋 z nami przez e-mail lub telefon kom贸rkowy. Kontaktowy adres e-mail: fynnkelly376 @ yahoo. com Og贸lne wsparcie: fynnkelly376 @ yahoo. com Skype:live: .cid.b9c0ed2b9850d563 Tel (Whatsapp): (00) 237-676-392-671 W ka偶dej chwili prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. S艂owa kluczowe: Kup college, uniwersytet i inne stopnie naukowe Kup dow贸d znajomo艣ci j臋zyka francuskiego, niemieckiego, holenderskiego, w艂oskiego i/lub angielskiego Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka niderlandzkiego (Holandia); (holenderski A1-C2, HBO, WO, CNaVT, ITNA test, STRT test, NT2, PAT, PPT, PMT, PTIT, PTHO, PTPB) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka angielskiego; (Egzaminy TOEFL, IELTS, CAE, CPE, TOEIC, OPI, OPIC, Cambridge, PET, FCE, KET, APTIS, BEC) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka francuskiego; (DELF, TCF, TEF, TFI, TCF DAP, DALF, DFP, TCF ANF, TCF KANADA, TCF-TP, TCF-DAP, TCF Qu茅bec, DAEFLE, TEF Express, DU FLE i Master 1 FLE) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka niemieckiego; (certyfikaty Telc, Goethe, TestDaF, DSH, GDS, KDS, OSD, PWD, ZMP, ZOP, ZD, ZDfB, DSD) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka w艂oskiego; (CELI, CILS, AIL, PLIDA, IT, DITALS, CEDILS) kup paszporty USA (Stany Zjednoczone), kup paszporty australijskie, kup paszporty belgijskie, kup (Brazylia) Brazylijskie Paszporty, Kup paszporty kanadyjskie (Kanada), kup paszporty fi艅skie (Finlandia), kup francuskie paszporty (Francja), kupi膰 paszport niemiecki (niemiecki), kup paszporty holenderskie (Holandia/Holandia), kup paszporty z Izraela, Kup paszporty brytyjskie (UK), Kup hiszpa艅skie paszporty (Hiszpania), kup (Meksyk) paszporty meksyka艅skie, Kup paszporty po艂udniowoafryka艅skie. kup licencje pilota australijskiego, kup fa艂szywe kanadyjskie prawa jazdy, kup francuskie (Francja) fa艂szywe prawa jazdy, kupi膰 holenderskie (Holandia/Holandia) prawo jazdy, Kup brytyjskie (UK) prawa jazdy, kupowa膰 paszporty dyplomatyczne, kup paszporty USA (Stany Zjednoczone), kup paszporty australijskie, kup fa艂szywe paszporty Belgia, kup (Brazylia) Brazylijskie Paszporty, Kup paszporty kanadyjskie (Kanada), kup paszporty fi艅skie (Finlandia), kup paszporty niemieckie (niemieckie), Kup paszporty holenderskie (Holandia / Holandia), kup paszporty z Izraela, Kup paszporty brytyjskie (UK), Kup hiszpa艅skie paszporty (Hiszpania), kup (Meksyk) paszporty meksyka艅skie, Kup paszporty po艂udniowoafryka艅skie. kup australijskie prawa jazdy, kup kanadyjskie prawa jazdy, Kup francuskie (Francja) prawa jazdy, Kup holenderskie (Holandia/Holandia) prawo jazdy, Kup niemieckie (Niemcy) prawa jazdy, Kup brytyjskie (UK) prawa jazdy, kupowa膰 paszporty dyplomatyczne, kup paszporty kamufla偶u, kup duplikaty paszport贸w, kupi膰 paszporty USA (Stany Zjednoczone) na sprzeda偶, kup paszporty australijskie na sprzeda偶, kup paszporty z Belgii na sprzeda偶, Sprzedam fa艂szywe paszporty brazylijskie (Brazylia), Zakup, niski, podrobiony, podr贸bka, paszport, kanadyjski, brytyjska nowo艣膰, podr贸bka, w艂oskie dokumenty, malajski, australijski, podr贸bka, ameryka艅skie, prawo jazdy, pobyt, zezwolenie, fa艂szywy numer PESEL, paszport kamufla偶owy, anonimowe ubezpieczenie, mi臋dzynarodowe, offshore, hurt bankowo艣膰, nowa to偶samo艣膰, po drugie, obywatelstwo, dyplomacja, narodowo艣膰, obca.
  • Nasze kluby

• Najnowsze dyskusje

• Dodaj now膮 pozycj臋...