Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, em87 napisał:

By┼éam dzi┼Ť na wizycie. Z Fasolkiem wszystko super ÔŁĄ´ŞĆ Pisz─Ö z Fasolkiem - bo dzi┼Ť dowiedzia┼éam si─Ö, ┼╝e to ch┼éopiec ­čÖâ ma┼éy szok prze┼╝y┼éam, ale ju┼╝ ogarniam ­čść krwiak├│w jednak nie mam... ­čĄĚ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ Plamienia by┼éy z nie do ko┼äca zagnie┼╝d┼╝onego zarodka. W ci─ů┼╝y z moj─ů Lil─ů 5 lat temu sytuacja by┼éa bardzo podobna. Le┼╝a┼éam wtedy z 3 tygodnie i wszystko si─Ö unormowa┼éo. Wi─Öc licz─Ö, ┼╝e i tym razem tak b─Ödzie, bo dalej mam le┼╝e─ç ­čÖä litania lek├│w do tego, ale nic to. Le┼╝─Ö, ┼éykam i my┼Ťl─Ö pozytywnie ­čĺô

pozdrawiam Was dziewczyny kochane i ┼╝ycz─Ö mniej stres├│w, a wi─Öcej rado┼Ťci i co by si─Ö Wam te krwiaki szybko wch┼éon─Ö┼éy, ┼╝eby┼Ťcie odetchn─Ö┼éy z ulg─ů ­čśśj

Jak to ju┼╝ p┼ée─ç dziecka? ­čś▒No to super ze u Ciebie jednak to nie krwiaki┬á

Wiadomo my┼Ťlenie pozytywne te┼╝ potrafi zdzia┼éa─ç cuda┬á

Dbaj o siebie i wypoczywaj 

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
4 minuty temu, Agafi napisał:

Z krwiakiem musisz uwa┼╝a─ç ale wszystko mo┼╝e sko┼äczy─ç si─Ö ok. Jedna ci─ů┼╝a z krwiakiem i mnie sko┼äczy┼éa si─Ö poronieniem ale ┼║le mnie lekarz prowadzi┼é. Teraz te┼╝ mia┼éam o to takiego sporego bo 2,86 cm a tydzie┼ä p├│┼║niej ju┼╝ taki ma┼éy ┼╝e nie by┼éo co mierzy─ç. B─ůd┼║ dobrej my┼Ťli. Ja mam zesp├│┼é antyfosfolipidowy od pocz─ůtku bior─Ö zastrzyki neoparin w brzuch nie wiem czy to pomog┼éo ale poczu┼éam ulg─Ö ┼╝e go jyz nie ma.┬á

O kurcze to super ze udało Ci się pozbyć tego dziada krwiaka 

Ja też poronilam w styczniu przez krwiaka który miał ponad 4 cm i odklejał jajo plodowe co spowodowało niedotlenienie zarodka 

Teraz mam krwiaka 1├Ś1,2cm┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

15 minut temu, Mama88 napisał:

Rozumie to b─Ödziesz mie─ç za kilka miesi─Öcy wymarzon─ů wyczekana iskierke

Musisz w to wierzy─ç ­čśŐoj zleci

Tak jak piszesz poczytasz co┼Ť poogl─ůdasz filmy i zanim si─Ö ogl─ůdniesz b─Ödzie dzie┼ä Twojej wizyty? A mo┼╝esz przypomnie─ç kt├│ry to tydzie┼ä i kiedy ostatnio by┼éa┼Ť na wizycie?┬á

Na wizycie by┼éam w pi─ůtek serduszko bi┼éo ­čśŐ w┼éa┼Ťnie ko┼äcz─Ö 7 tydzie┼ä ­čśŐ a ty masz synka tak??┬á┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
12 minut temu, Mama88 napisał:

O kurcze to super ze udało Ci się pozbyć tego dziada krwiaka 

Ja też poronilam w styczniu przez krwiaka który miał ponad 4 cm i odklejał jajo plodowe co spowodowało niedotlenienie zarodka 

Teraz mam krwiaka 1├Ś1,2cm┬á

No ja z t─ů ci─ů┼╝a kt├│ra straci┼éam te┼╝ tak mia┼éam ┼╝e bi┼éo ju┼╝ serce ale mimo to krwiak powodowa┼é niedotlenienie i straci┼éam dzieci─ůtko. Teraz jak us┼éysza┼éam ┼╝e jest taki du┼╝y to wysz┼éam z p┼éaczem ┼╝e kolejny raz to prze┼╝yje. Ty masz ma┼éy wi─Öc pewnie rosnace ┼éo┼╝ysko wchlonie tego krwiaka. Kt├│ra to Twoja ci─ů┼╝a? I ile masz dzieci?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Dziewczyny a tak og├│lnie jak si─Ö czujecie macie jakie┼Ť dolegliwo┼Ťci ci─ů┼╝owe??┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Mnie od samego pocz─ůtku ci─ů┼╝y boli brzuch i plecy. Od kiedy jestem na zwolnieniu jest zno┼Ťnie ale jak chodzi┼éam do pracy to bywa┼éo, ┼╝e niemoglam si─Ö wyprostowa─ç. Teraz dosz┼éy md┼éo┼Ťci i ma┼ée problemy z ┼╝o┼é─ůdkiem, ale radz─Ö sobie┬á jedz─ůc cz─Ö┼Ťciej ma┼ée porcj─Ö┬á­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Ewa12 napisał:

Na wizycie by┼éam w pi─ůtek serduszko bi┼éo ­čśŐ w┼éa┼Ťnie ko┼äcz─Ö 7 tydzie┼ä ­čśŐ a ty masz synka tak??┬á┬á

Tak mam synka prawie 9latka no ja te┼╝ b─Öd─Ö ko┼äczy─ç 7 tydz ­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Agafi napisał:

No ja z t─ů ci─ů┼╝a kt├│ra straci┼éam te┼╝ tak mia┼éam ┼╝e bi┼éo ju┼╝ serce ale mimo to krwiak powodowa┼é niedotlenienie i straci┼éam dzieci─ůtko. Teraz jak us┼éysza┼éam ┼╝e jest taki du┼╝y to wysz┼éam z p┼éaczem ┼╝e kolejny raz to prze┼╝yje. Ty masz ma┼éy wi─Öc pewnie rosnace ┼éo┼╝ysko wchlonie tego krwiaka. Kt├│ra to Twoja ci─ů┼╝a? I ile masz dzieci?┬á

Mam nadziej─Ö ┼╝e b─Ödzie dobrze i u mnie i u Ciebie ­čśŐmoja trzecia ci─ů┼╝a z pierwszej mam synka prawie 9 lat a druga w 10 tyg poronilam┬á

Bedzie dobrze musimy my┼Ťle─ç pozytywnie ÔŁĄ´ŞĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
45 minut temu, Monika Ścigajło napisał:

Mnie od samego pocz─ůtku ci─ů┼╝y boli brzuch i plecy. Od kiedy jestem na zwolnieniu jest zno┼Ťnie ale jak chodzi┼éam do pracy to bywa┼éo, ┼╝e niemoglam si─Ö wyprostowa─ç. Teraz dosz┼éy md┼éo┼Ťci i ma┼ée problemy z ┼╝o┼é─ůdkiem, ale radz─Ö sobie┬á jedz─ůc cz─Ö┼Ťciej ma┼ée porcj─Ö┬á­čśŐ

Mnie jak dopadaj─ů md┼éo┼Ťci to zajadam biszkopta i jest lepiej┬á

Pocz─ůtki s─ů trudne ale p├│┼║niej ju┼╝ z g├│rki ­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Dziewczyny a jak sie czujecie wieczorami ja ca┼éy dzie┼ä zno┼Ťnie a przychodzi wiecz├│r i jestem wypruta i mam wra┼╝enie ┼╝e wszystko mnie boli . To moja pierwsza ci─ů┼╝a i strasznie si─Ö stresuje ┼╝e co┼Ť b─Ödzie nie tak.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

A ja w┼éa┼Ťnie wieczorem czuje si─Ö dobrze i rano po wstaniu te┼╝ jest ok a w dzie┼ä kompletnie brak energii┬á dwie trzy godziny po przebudzeniu czuje si─Ö jakbym by┼éa po kilku godzinach pracy ­čśĆ i niby nie mam md┼éo┼Ťci nie wymiotuje ale zdarza si─Ö ┼╝e czuje niesmak ­čśĺ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Mama88 napisał:

Jak to ju┼╝ p┼ée─ç dziecka? ­čś▒No to super ze u Ciebie jednak to nie krwiaki┬á

Wiadomo my┼Ťlenie pozytywne te┼╝ potrafi zdzia┼éa─ç cuda┬á

Dbaj o siebie i wypoczywaj 

Jak pisa┼éam jestem po IVF, kom├│rka by┼éa badana genetycznie. Po stwierdzeniu akcji serca otrzymujesz pe┼éen raport badania, wraz z kariotypem p┼éci. Taki jeden male┼äki plusik przy tej ca┼éej walce ­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Mainusia napisał:

Dziewczyny a jak sie czujecie wieczorami ja ca┼éy dzie┼ä zno┼Ťnie a przychodzi wiecz├│r i jestem wypruta i mam wra┼╝enie ┼╝e wszystko mnie boli . To moja pierwsza ci─ů┼╝a i strasznie si─Ö stresuje ┼╝e co┼Ť b─Ödzie nie tak.

Ja w pierwszej ci─ů┼╝y przez 3 mce ci─ůgle tylko spa┼éam i┬ájad┼éam ­čśů teraz jest inaczej, dodatkowo mam 5 latke w domu wi─Öc pewne dogodno┼Ťci nie wchodz─ů w gr─Ö. Ale robi─Ö sobie drzemki w ci─ůgu dnia w miar─Ö mo┼╝liwo┼Ťci - wtedy samopoczucie wieczorem jest znacznie lepsze ­čĹŹ­čĆ╗ Polecam

Edytowane przez em87

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 minuty temu, em87 napisał:

Jak pisa┼éam jestem po IVF, kom├│rka by┼éa badana genetycznie. Po stwierdzeniu akcji serca otrzymujesz pe┼éen raport badania, wraz z kariotypem p┼éci. Taki jeden male┼äki plusik przy tej ca┼éej walce ­čśŐ

To ekstra ┼╝e tak to wygl─ůda ┼╝e ju┼╝ tak wcze┼Ťnie wiesz co tam w brzuszku ro┼Ťnie┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, em87 napisał:

Ja w pierwszej ci─ů┼╝y przez 3 mce ci─ůgle tylko spa┼éam i┬ájad┼éam ­čśů teraz jest inaczej, dodatkowo mam 5 latke w domu wi─Öc pewne dogodno┼Ťci nie wchodz─ů w gr─Ö. Ale robi─Ö sobie drzemki w ci─ůgu dnia w miar─Ö mo┼╝liwo┼Ťci - wtedy samopoczucie wieczorem jest znacznie lepsze ­čĹŹ­čĆ╗ Polecam

Ah jak jestem zm─Öczona to my┼Ťl─Ö ┼╝e szkoda dnia ┼╝eby spa─ç ale chyba sie przestawie i zaczn─Ö robi─ç drzemki mo┼╝e faktycznie b─Ödzie lepiej­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Witam do┼é─ůczam do grupy termin na 6 maja u mnie to 4 ci─ů┼╝a i mam nadzieje ,┼╝e tym razem szcz─Ö┼Ťliwa. Wiem jaki strach przechodzicie raz t┼éumaczysz sobie wszystko b─Ödzie dobrze ,a raz dopadaj─ů same z┼ée my┼Ťli. U mnie 8 tydzie┼ä dzisiaj si─Ö zacz─ů┼é jutro id─Ö na kolejne Usg, mam co dwa tygodnie ze wzgl─Ödu na krwotok w 5 tygodniu┬ázobaczymy co tam si─Ö tym razem dzieje. Pocieszaj─ůcy fakt ┼╝e w ┼╝adnej ci─ů┼╝y tak z┼ée si─Ö nie czu┼éam jak teraz, w ┼╝adnej nie mia┼éam takich md┼éo┼Ťci jak teraz w maseczce po domu chodze, a do lod├│wki 2 tygodnie ju┼╝ nie zagl─ůda┼éam ­čśé

• Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Dziewczyny mam pytanie dzisiaj mnie strasznie krzy┼╝ boli tak niziutko b├│l jest straszny a┼╝ pulsuje oczywi┼Ťcie uruchomi┼éam wujka Google i nic dobrego nie wyczyta┼éam┬á

Więc pytam Was u mnie z @ 7 tydz i 6 dzień

Czy kt├│ra┼Ť z Was tak mia┼éa czy ma?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
8 minut temu, Mama88 napisał:

Dziewczyny mam pytanie dzisiaj mnie strasznie krzy┼╝ boli tak niziutko b├│l jest straszny a┼╝ pulsuje oczywi┼Ťcie uruchomi┼éam wujka Google i nic dobrego nie wyczyta┼éam┬á

Więc pytam Was u mnie z @ 7 tydz i 6 dzień

Czy kt├│ra┼Ť z Was tak mia┼éa czy ma?┬á

Miałam takie bóle krzyża razem z bólami podbrzusza ginekolog powiedział żeby się nie stresować i żebym brała nospe MAX dwa razy dziennie i mi przeszło 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Mnie boli w sumie od 3 tygodnia ci─ů┼╝y. Lekarz m├│wi ┼╝e to normalne w ci─ů┼╝y , a u mnie tym bardziej bo mam poziomo u┼éo┼╝on─ů ko┼Ť─ç ogonow─ů i skrzywiony kr─Ögos┼éup┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Monika Ścigajło napisał:

Mnie boli w sumie od 3 tygodnia ci─ů┼╝y. Lekarz m├│wi ┼╝e to normalne w ci─ů┼╝y , a u mnie tym bardziej bo mam poziomo u┼éo┼╝on─ů ko┼Ť─ç ogonow─ů i skrzywiony kr─Ögos┼éup┬á

Jak by┼éam w pierwszej ci─ů┼╝y prawie 9lat temu to w tym okresie tylko straszne wymioty mi dokucza┼éy a tak to lata┼éam jak motylek po mie┼Ťcie w drugiej co poronilam w styczniu to tylko delikatny b├│l brzucha i ┼╝o┼é─ůdka a teraz to jestem tak os┼éabiona non stop b├│l brzucha dzisiaj b├│l plec├│w a jak na z┼éo┼Ť─ç partner musia┼é na tydz z pracy wyjecha─ç ­čśö

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Mama88 napisał:

Jak by┼éam w pierwszej ci─ů┼╝y prawie 9lat temu to w tym okresie tylko straszne wymioty mi dokucza┼éy a tak to lata┼éam jak motylek po mie┼Ťcie w drugiej co poronilam w styczniu to tylko delikatny b├│l brzucha i ┼╝o┼é─ůdka a teraz to jestem tak os┼éabiona non stop b├│l brzucha dzisiaj b├│l plec├│w a jak na z┼éo┼Ť─ç partner musia┼é na tydz z pracy wyjecha─ç ­čśö

No to u Ciebie wiadomo czym jest spowodowany, a u mnie? Jeszcze chodzę siku co chwilę 

Mam nadziej─Ö ┼╝e to nie jaka┼Ť infekcja­čÖä

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
37 minut temu, Mama88 napisał:

No to u Ciebie wiadomo czym jest spowodowany, a u mnie? Jeszcze chodzę siku co chwilę 

Mam nadziej─Ö ┼╝e to nie jaka┼Ť infekcja­čÖä

Z tego co sama czyta┼éam w Internecie to mog─ů bole─ç plecy nawet na pocz─ůtku ci─ů┼╝y, a cz─Öste siku te┼╝ jest normalne┬á­čśë.

Musimy by─ç dobrej my┼Ťli i niestac si─Ö zwariowa─ç w┼éasnemu cia┼éu┬á­čśů

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
6 minut temu, Monika Ścigajło napisał:

Z tego co sama czyta┼éam w Internecie to mog─ů bole─ç plecy nawet na pocz─ůtku ci─ů┼╝y, a cz─Öste siku te┼╝ jest normalne┬á­čśë.

Musimy by─ç dobrej my┼Ťli i niestac si─Ö zwariowa─ç w┼éasnemu cia┼éu┬á­čśů

No ja takie co┼Ť znalaz┼éam┬á

B├│l kr─Ögos┼éupa we wczesnej ci─ů┼╝y┬ápojawia si─Ö zw┼éaszcza w odcinku krzy┼╝owym i jest zwi─ůzany z intensywnymi zmianami hormonalnymi zachodz─ůcymi w ciele kobiety. Przypomina b├│l, kt├│ry pojawia si─Ö przed spodziewan─ů miesi─ůczk─ů. Nie powinien by─ç powodem do niepokoju, je┼╝eli wyst─Öpuje bez innych dolegliwo┼Ťci (skurcz├│w macicy, plamienia lub krwawienia z dr├│g rodnych).┬áB├│l w dole kr─Ögos┼éupa na pocz─ůtku ci─ů┼╝y┬áprzez niekt├│re ci─Ö┼╝arne wskazywany jest jako pierwszy z objaw├│w, kt├│ry przyczyni┼é si─Ö do wykonania testu ci─ů┼╝owego.

Ale jako┼Ť na forum nie widz─Ö ┼╝eby dziewczyny tak mia┼éy ­čÖä

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cze┼Ť─ç, ja te┼╝ mam b├│le kr─Ögos┼éupa, jednego dnia boli mniej drugiego bardziej a czasem w og├│le ­čśĆ na pocz─ůtku bardzo si─Ö wystraszy┼éam bo poprzednie ci─ů┼╝─Ö stracone te┼╝ bola┼é kr─Ögos┼éup ale jak wida─ç nie ma regu┼éy bo teraz jest ok a plecy te┼╝ bol─ů ­čśĺ Pani doktor powiedzia┼éa mi o powi─Ökszaj─ůcej si─Ö macicy i rozci─ůganiem wi─Özade┼é i ┼╝e to normalne o ile b├│l nie jest nie do zniesienia ­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...