Skocz do zawarto┼Ťci

Maj├│weczki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Angella

Rekomendowane odpowiedzi

• Mamusia
3 godziny temu, Natalika napisał(a):

@banasiatko┬ágratulacje!! Super ┼╝e si─Ö nie m─Öczy┼éa┼Ť za d┼éugo.┬á

My nadal przebywamy na patologii i nie wiadomo kiedy wyjdziemy. Ca┼éy czas zlecaj─ů nowe badania

trzymam kciuki za was! co jest powodem kolejnych badań? młody jest przy Tobie cały czas?

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

• Mamusia
24 minuty temu, Rio napisał(a):

U nas ci─Ö┼╝ko. Ma┼éa nie schodzi z r─ůk i ┼Ťpi po 15 minut dziennie. Nie mam czasu przy niej na nic .

biedulki.. trzymajcie się, może to kryzys o jakim pisała Dorcia ostatnio

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
Godzinę temu, MariKate napisał(a):

O dzi─Öki, to mo┼╝e spr├│buje te┼╝ tym octeniseptem przemy─ç ­čśŐ

Naprawdę super działa.

Tr─ůdzik wyst─Öpuje tylko na buzi , ewentualnie na g┼é├│wce.

Je┼╝eli jest na szyjce lub ciele, to raczej to jaka┼Ť wysypka albo najcz─Ö┼Ťciej pot├│wki.

U nas ju┼╝ kilka dni upa┼é├│w..By┼éam dzi┼Ť z Kalin─ů w mie┼Ťcie i a┼╝ mi szkoda niekt├│rych bobaskow w w├│zkach, ubranych w d┼éugie r─Ökawy i przykryte kocem ­čś│­čś│­čś│┬á

Kalina je┼║dzi w spodenkach, koszulce, lub w bodziaku z go┼éymi stopami, kt├│re chwilowo przykrywam pieluch─ů, ale przed s┼éo┼äcem i lecia┼éam do Rossmana po krem z filtrem.

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
Godzinę temu, Rio napisał(a):

U nas ci─Ö┼╝ko. Ma┼éa nie schodzi z r─ůk i ┼Ťpi po 15 minut dziennie. Nie mam czasu przy niej na nic .

A ile Twoja ju┼╝ ma tygodni?My mamy (chyba) ju┼╝ za sob─ů pierwszy skok rozwojowy i w┼éa┼Ťnie te┼╝ tak by┼éo.Nawet ju┼╝ upatrzy┼éam sobie noside┼éko, ┼╝eby m├│c jakos w domu funkcjonowa─ç, bo mia┼éam co prawda kiedy┼Ť chust─Ö ale nie czu┼éam si─Ö w wi─ůzaniu.

Odno┼Ťnik do komentarza

@MariKatewida─ç, ┼╝e ma┼éy ju┼╝ ulany mleczkiem, podpasiony­čśŐ┬á

W┼éa┼Ťnie tak my┼Ťla┼éam o tobie i tym, jak z opiek─ů nad c├│rk─ů, czy sama walczysz. Czy jednak m─ů┼╝ nie m├│g┼éby ci─Ö troch─Ö odci─ů┼╝y─ç? Niestety jest to nadal niebezpieczny okres po┼éogu, gdy kobieta ┼éatwo mo┼╝e popa┼Ť─ç w depreche, gdy musi toczy─ç samotne boje koniecznie pogadaj z m─Ö┼╝em.┬á

Mojego wybudzalam wczoraj po 5h na jedzenie ok 1,30 i potem nie by┼é w stanie zasn─ů─ç. Co od┼éo┼╝─Ö to zaczyna si─Ö gurmolic w ┼é├│┼╝eczku. Heh oby szybko do przesypianych nocy

Odno┼Ťnik do komentarza

21 minut temu, Emi_ja napisał(a):

@MariKatewida─ç, ┼╝e ma┼éy ju┼╝ ulany mleczkiem, podpasiony­čśŐ┬á

W┼éa┼Ťnie tak my┼Ťla┼éam o tobie i tym, jak z opiek─ů nad c├│rk─ů, czy sama walczysz. Czy jednak m─ů┼╝ nie m├│g┼éby ci─Ö troch─Ö odci─ů┼╝y─ç? Niestety jest to nadal niebezpieczny okres po┼éogu, gdy kobieta ┼éatwo mo┼╝e popa┼Ť─ç w depreche, gdy musi toczy─ç samotne boje koniecznie pogadaj z m─Ö┼╝em.┬á

Mojego wybudzalam wczoraj po 5h na jedzenie ok 1,30 i potem nie by┼é w stanie zasn─ů─ç. Co od┼éo┼╝─Ö to zaczyna si─Ö gurmolic w ┼é├│┼╝eczku. Heh oby szybko do przesypianych nocy

No niby na piersi nie da si─Ö dziecka przekarmi─ç, ale jak on tak b─Ödzie przybiera─ç na wadze to ja nie wiem co to z nim dalej b─Ödzie ­čÖł­čśů

M─ů┼╝ wczoraj dzielnie walczy┼é ze mn─ů, bo co chwil─Ö latali┼Ťmy jedno do jednego dziecka, a drugie do drugiego i tak na zmian─Ö, ale co uspokoi┼éam m┼éodego i przekazywa┼éam m─Ö┼╝owi, to po 5 min Ksawciu znowu si─Ö dar┼é i tylko cycus go uspokaja┼é ­čÖł

Odno┼Ťnik do komentarza

27 minut temu, MariKate napisał(a):

No niby na piersi nie da si─Ö dziecka przekarmi─ç, ale jak on tak b─Ödzie przybiera─ç na wadze to ja nie wiem co to z nim dalej b─Ödzie ­čÖł­čśů

M─ů┼╝ wczoraj dzielnie walczy┼é ze mn─ů, bo co chwil─Ö latali┼Ťmy jedno do jednego dziecka, a drugie do drugiego i tak na zmian─Ö, ale co uspokoi┼éam m┼éodego i przekazywa┼éam m─Ö┼╝owi, to po 5 min Ksawciu znowu si─Ö dar┼é i tylko cycus go uspokaja┼é ­čÖł

No to na szcz─Ö┼Ťcie ­čśŐW┼éa┼Ťnie noce s─ů jednak najgorsze. Cz┼éowiek ju┼╝ my┼Ťli, ┼╝e sprawa za┼éatwiona i male┼ästwo ┼Ťpi i za chwil─Ö zonk...

Najwa┼╝niejsze, ┼╝e przybiera. M├│j niby te┼╝ przybiera, ale nie wida─ç jako┼Ť bardzo po nim. Ale pierwszy m├│j wygl─ůda┼é podobnie. Widocznie zaokr─ůglony zr├│bil si─Ö dopiero w okolicy 3 miesi─ůca. Po miesi─ůcu by┼é jeszcze szczurkowaty.┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

2 godziny temu, mami napisał(a):

trzymam kciuki za was! co jest powodem kolejnych badań? młody jest przy Tobie cały czas?

Przeanalizowali ca┼é─ů moj─ů dokumentacj─Ö ci─ů┼╝ow─ů oraz to ┼╝e w ci─ů┼╝y mia┼éam opryszczk─Ö

Odno┼Ťnik do komentarza

21 godzin temu, Do_Mi napisał(a):

@banasiatko @Gucia23 gratuluję dziewczyny!

U nas okaza┼éo si─Ö, ┼╝e Leo┼Ť nie przybiera na wadze jak powinien a to za spraw─ů kr├│tkiego w─Ödzide┼éka. Mam ogromny ┼╝al do lekarki i doradcy laktacyjnego w szpitalu bo pyta┼éam o to wedzidelko i ┼╝adna z nich nie mia┼éa zastrze┼╝e┼ä. Niestety Leo┼Ť nie ci─ůgnie efektywnie i musz─Ö odci─ůga─ç pokarm ┼╝eby po sesji na piersi jeszcze go dokarmia─ç. Na szcz─Ö┼Ťcie po 3 dniach jest ju┼╝ ogromn─ů r├│┼╝nica w wadze ma─║go wi─Öc dokarmianie przynosi efekty tylko troch─Ö jestem zm─Öczona bo musz─Ö po┼Ťwi─Öci─ç p├│┼é godziny na laktator ­čśĽ na przysz┼éy wtorek mamy um├│wiona wizyt─Ö na podci─Öcie wi─Öc licz─Ö ┼╝e wtedy b─Ödzie ju┼╝ na samej piesi.

U nas te┼╝ problem by┼é z w─Ödzide┼ékiem, zapyta┼éam o to lekarza a on stwierdzi┼é ┼╝e zrobi to jak tylko ma┼éy obudzi si─Ö do karmienia, je┼╝eli chodzi o popraw─Ö jako┼Ťci karmienia to jest du┼╝a r├│┼╝nica

Odno┼Ťnik do komentarza

40 minut temu, AnnaT napisał(a):

Dziewczyny a ten tr─ůdzik w dotyku jest taki suchy i chropowaty?┬á Bo u nas te policzki s─ů mocno suche w dotyku.┬á

A kolejnego pediatra mam dopiero w ┼Ťrod─Ö.┬á

Wstawi┼éam w klubie zdj─Öcie jak to wygl─ůda u nas. Takie grudki jak przy normalnym tr─ůdziku.

Odno┼Ťnik do komentarza

Dawno mnie tez tu nie by┼éo, brakuje mi na wszystko czasu brakuje mi z 20h do domy ­čÖâ Gratuluje wszystkim mama rozpakowanym ­čą░ My z Antkiem si─Ö docieramy dalej poznajemy, niestety ostatnio m├│j tez jako┼Ť strasznie marudzi na raczkach tez ju┼╝ zle, noce tez nie┬áciekawe problem ma z za┼Ťni─Öciem. Ju┼╝ si─Ö zastanawia┼éam czy kolek nie ma. ┬áWazylismy tydzie┼ä temu ju┼╝ 3820 kg po miesi─ůcu a ze szpitala wychodzili┼Ťmy 2400kg ­čśüPo┼éo┼╝na na tr─ůdzik poleci┼éa mi mlekiem przemywa─ç moim i rzeczywi┼Ťcie pi─Öknie goi polecam w krochmalu jeszcze kapa─ç i przemywa─ç jak tylko zaczyna cos wychodzi─ç umyje i wszystko znika.

Odno┼Ťnik do komentarza

Wczoraj w szpitalu dopad┼éo mnie zapalenie piersi ­čś× gor─ůczka powy┼╝ej 38stopni jedna pielegniatka stwierdzi┼éa ┼╝e absolutnie nie wolno mi odstawi─ç Nikodema do piersi a druga ┼╝e to nic nie przeszkadza ze nawet lepiej jakbym teraz cz─Ö┼Ťciej karmi┼éa...┬á M─Ötlik mam. Dzisiaj wreszcie opuszczamy szpital, dopiero wieczorem ale wreszcie do domu!┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

43 minuty temu, Natalika napisał(a):

Wczoraj w szpitalu dopad┼éo mnie zapalenie piersi ­čś× gor─ůczka powy┼╝ej 38stopni jedna pielegniatka stwierdzi┼éa ┼╝e absolutnie nie wolno mi odstawi─ç Nikodema do piersi a druga ┼╝e to nic nie przeszkadza ze nawet lepiej jakbym teraz cz─Ö┼Ťciej karmi┼éa...┬á M─Ötlik mam. Dzisiaj wreszcie opuszczamy szpital, dopiero wieczorem ale wreszcie do domu!┬á

Po┼éo┼╝na ma racj─Ö, ┼╝e przy zapaleniu piersi zalecane jest jak najcz─Östsze karmienie. Z tego co wiem to mozesz te┼╝ spokojnie bra─ç Ibuprofen 400mg 3 razy na dob─Ö, ale je┼Ťli objawy b─Öd─ů si─Ö utrzymywa─ç d┼éu┼╝ej ni┼╝ 2-3dni to konieczna jest konsultacja z lekarzem w celu przepisania antybiotyku

Odno┼Ťnik do komentarza

1 godzinę temu, Natalika napisał(a):

Racja, nie powinno si─Ö odstawia─ç przy jakiejkolwiek infekcji

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusia

przekarmi─ç na piersi si─Ö nie da... ale masa ro┼Ťnie :P... podobno to ma znaczenie w przysz┼éo┼Ťci, dzieci karmione piersi─ů┬á nie maj─ů tendencji do oty┼éo┼Ťci. u nas jutro b─Ödzie po┼éo┼╝na w r├│wny miesi─ůc, zobaczymy ile ta nasza ksi─Ö┼╝niczka wa┼╝y ­čśë

Przy zapaleniu piersi trzeba jak najcz─Ö┼Ťciej dziecko przystawia─ç, szczeg├│lnie do tej chorej piersi, najlepiej noskiem do tej stront gdzie jest zapalenie. Mo┼╝e pomocna okaza─ç si─Ö kapusta ponak┼éuwana.┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

26 minut temu, mami napisał(a):

przekarmi─ç na piersi si─Ö nie da... ale masa ro┼Ťnie :P... podobno to ma znaczenie w przysz┼éo┼Ťci, dzieci karmione piersi─ů┬á nie maj─ů tendencji do oty┼éo┼Ťci. u nas jutro b─Ödzie po┼éo┼╝na w r├│wny miesi─ůc, zobaczymy ile ta nasza ksi─Ö┼╝niczka wa┼╝y ­čśë

Przy zapaleniu piersi trzeba jak najcz─Ö┼Ťciej dziecko przystawia─ç, szczeg├│lnie do tej chorej piersi, najlepiej noskiem do tej stront gdzie jest zapalenie. Mo┼╝e pomocna okaza─ç si─Ö kapusta ponak┼éuwana.┬á

Kapust─Ö ju┼╝ w domu b─Öd─Ö przyk┼éada─ç. Niko┼Ť niech─Ötnie ci─ůgnie chor─ů pier┼Ť. Ratuje si─Ö masa┼╝ami i odci─ůganiem

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
22 godziny temu, dorcia6579 napisał(a):

A ile Twoja ju┼╝ ma tygodni?My mamy (chyba) ju┼╝ za sob─ů pierwszy skok rozwojowy i w┼éa┼Ťnie te┼╝ tak by┼éo.Nawet ju┼╝ upatrzy┼éam sobie noside┼éko, ┼╝eby m├│c jakos w domu funkcjonowa─ç, bo mia┼éam co prawda kiedy┼Ť chust─Ö ale nie czu┼éam si─Ö w wi─ůzaniu.

W czwartek sko┼äczy 6 tygodni ale dzisiaj jest ju┼╝ lepiej. Nawet mia┼éa godzinn─ů drzemk─Ö.

Odno┼Ťnik do komentarza

Cze┼Ť─ç czytam was ale nie mam czasu i si┼éy pisa─ç ­čĄú my z Frankiem uczymy si─Ö siebie czasem jest mega ci─Ö┼╝ko m─ů┼╝ ca┼ée dnie w pracy a ja z maluchem sama ­čśô u nas te┼╝ czasem ┼Ťpi ┼éadnie a czasem przysypia na r─Ökach i jest nieodk┼éadalny ­čÖä pomaga patent z bluzka po┼éo┼╝na poleci┼éa w┼éo┼╝y─ç do ┼é├│┼╝eczka co┼Ť co pachnie mn─ů po ca┼éym dniu ┼╝eby czu┼é mamusie ­čśŐ┬á

U nas te┼╝ tr─ůdzik jest pani doktor poleci┼éa tylko mycie woda przegotowan─ů kilka razy dziennie szczeg├│lnie jak tak ciep┼éo i og├│lnie ┼╝eby przeczeka─ç i mamy spory obrz─Ök piersi tez niby normalne mamy robi─ç ok┼éady z rumianku ale chyba nic nie daj─ů bo po kilku dniach r├│┼╝nicy nie widz─Ö ­čÖä

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusia
2 godziny temu, Natalika napisał(a):

Kapust─Ö ju┼╝ w domu b─Öd─Ö przyk┼éada─ç. Niko┼Ť niech─Ötnie ci─ůgnie chor─ů pier┼Ť. Ratuje si─Ö masa┼╝ami i odci─ůganiem

akurat i mnie wzial jakis stan zapalny w jednej piersi ­čśĽ┬áale na szczescie ma┼éa j─ů chwyta, i staram si─Ö przy ka┼╝dym karmieniu chocia┼╝ na chwil─Ö do niej przystawi─ç. B├│l- masakra ­čśş

Odno┼Ťnik do komentarza

Mia┼éam stan zapalny i zast├│j pokarmu jeszcze w szpitalu, b├│l by┼é tak silny ┼╝e musialam ratowa─ç si─Ö niestety lekami­čśĽ

┼╗a┼éowa┼éam ┼╝e nie mam pod r─Ök─ů kapusty, ale robi┼éam ok┼éady ze zmoczonego, zamro┼╝onego pampersa i te┼╝ pomaga┼éo. Wiadomo tam w szpitalu mog┼éam przy┼éo┼╝y─ç na chwil─Ö, ale gdybym by┼éa w domu, napewno zamrozi┼éa bym odrazu cztery i na przemian dwa bym nosi┼éa,dwa ch┼éodzi┼éa i tak chodzi┼éabym po domu w samym staniku ­čśë

Odno┼Ťnik do komentarza

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

• U┼╝ytkownicy online

Brak u┼╝ytkownik├│w do pokazania

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Najnowsze odpowiedzi

• Najlepiej jest zrobi─ç badanie na bet─Ö HCG itd.
    • Ja jednak wol─Ö prywatne. Nasza c├│rka jest w dwuj─Özycznym przedszkolu Tequesta na ┼╗oliborzu i to co mi si─Ö tam podoba poza mo┼╝liwo┼Ťci─ů nauki angielskiego i hiszpa┼äskiego, to to, ┼╝e grupy s─ů niewielkie. Ciocie moga faktycznie po┼Ťwi─Öci─ç czas ka┼╝demu dziecku.
    • Jeste┼Ťmy najlepszymi producentami dokument├│w, na ┼Ťwiecie kr─ů┼╝y ponad 12 milion├│w naszych dokument├│w. Oferujemy paszporty rejestrowane i nierejestrowane, prawa jazdy, piecz─ůtki i inne produkty dla wielu kraj├│w takich jak: USA. , Australia, Belgia, Brazylia, Kanada, W┼éochy, Finlandia, Francja, Niemcy, Izrael, Meksyk, Holandia, RPA, Hiszpania, Wielka Brytania. Ta lista nie jest kompletna. Aby uzyska─ç dodatkowe informacje i z┼éo┼╝y─ç zam├│wienie, odwied┼║ nasz─ů stron─Ö internetow─ů lub skontaktuj si─Ö z nami przez e-mail lub telefon kom├│rkowy. Kontaktowy adres e-mail: fynnkelly376 @ yahoo. com Og├│lne wsparcie: fynnkelly376 @ yahoo. com Skype:live: .cid.b9c0ed2b9850d563 Tel (Whatsapp): (00) 237-676-392-671 W ka┼╝dej chwili prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. S┼éowa kluczowe: Kup college, uniwersytet i inne stopnie naukowe Kup dow├│d znajomo┼Ťci j─Özyka francuskiego, niemieckiego, holenderskiego, w┼éoskiego i/lub angielskiego Certyfikaty znajomo┼Ťci j─Özyka niderlandzkiego (Holandia); (holenderski A1-C2, HBO, WO, CNaVT, ITNA test, STRT test, NT2, PAT, PPT, PMT, PTIT, PTHO, PTPB) Certyfikaty znajomo┼Ťci j─Özyka angielskiego; (Egzaminy TOEFL, IELTS, CAE, CPE, TOEIC, OPI, OPIC, Cambridge, PET, FCE, KET, APTIS, BEC) Certyfikaty znajomo┼Ťci j─Özyka francuskiego; (DELF, TCF, TEF, TFI, TCF DAP, DALF, DFP, TCF ANF, TCF KANADA, TCF-TP, TCF-DAP, TCF Qu├ębec, DAEFLE, TEF Express, DU FLE i Master 1 FLE) Certyfikaty znajomo┼Ťci j─Özyka niemieckiego; (certyfikaty Telc, Goethe, TestDaF, DSH, GDS, KDS, OSD, PWD, ZMP, ZOP, ZD, ZDfB, DSD) Certyfikaty znajomo┼Ťci j─Özyka w┼éoskiego; (CELI, CILS, AIL, PLIDA, IT, DITALS, CEDILS) kup paszporty USA (Stany Zjednoczone), kup paszporty australijskie, kup paszporty belgijskie, kup (Brazylia) Brazylijskie Paszporty, Kup paszporty kanadyjskie (Kanada), kup paszporty fi┼äskie (Finlandia), kup francuskie paszporty (Francja), kupi─ç paszport niemiecki (niemiecki), kup paszporty holenderskie (Holandia/Holandia), kup paszporty z Izraela, Kup paszporty brytyjskie (UK), Kup hiszpa┼äskie paszporty (Hiszpania), kup (Meksyk) paszporty meksyka┼äskie, Kup paszporty po┼éudniowoafryka┼äskie. kup licencje pilota australijskiego, kup fa┼észywe kanadyjskie prawa jazdy, kup francuskie (Francja) fa┼észywe prawa jazdy, kupi─ç holenderskie (Holandia/Holandia) prawo jazdy, Kup brytyjskie (UK) prawa jazdy, kupowa─ç paszporty dyplomatyczne, kup paszporty USA (Stany Zjednoczone), kup paszporty australijskie, kup fa┼észywe paszporty Belgia, kup (Brazylia) Brazylijskie Paszporty, Kup paszporty kanadyjskie (Kanada), kup paszporty fi┼äskie (Finlandia), kup paszporty niemieckie (niemieckie), Kup paszporty holenderskie (Holandia / Holandia), kup paszporty z Izraela, Kup paszporty brytyjskie (UK), Kup hiszpa┼äskie paszporty (Hiszpania), kup (Meksyk) paszporty meksyka┼äskie, Kup paszporty po┼éudniowoafryka┼äskie. kup australijskie prawa jazdy, kup kanadyjskie prawa jazdy, Kup francuskie (Francja) prawa jazdy, Kup holenderskie (Holandia/Holandia) prawo jazdy, Kup niemieckie (Niemcy) prawa jazdy, Kup brytyjskie (UK) prawa jazdy, kupowa─ç paszporty dyplomatyczne, kup paszporty kamufla┼╝u, kup duplikaty paszport├│w, kupi─ç paszporty USA (Stany Zjednoczone) na sprzeda┼╝, kup paszporty australijskie na sprzeda┼╝, kup paszporty z Belgii na sprzeda┼╝, Sprzedam fa┼észywe paszporty brazylijskie (Brazylia), Zakup, niski, podrobiony, podr├│bka, paszport, kanadyjski, brytyjska nowo┼Ť─ç, podr├│bka, w┼éoskie dokumenty, malajski, australijski, podr├│bka, ameryka┼äskie, prawo jazdy, pobyt, zezwolenie, fa┼észywy numer PESEL, paszport kamufla┼╝owy, anonimowe ubezpieczenie, mi─Ödzynarodowe, offshore, hurt bankowo┼Ť─ç, nowa to┼╝samo┼Ť─ç, po drugie, obywatelstwo, dyplomacja, narodowo┼Ť─ç, obca.
  • Nasze kluby

• Najnowsze dyskusje

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...