Skocz do zawarto┼Ťci

Maj├│weczki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Angella

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Ewela1985 napisał(a):

Ch─Ötnie tylko nie mam messengera­čś×spr├│buje za┼éo┼╝y─ç tylk bez fb si─Ö nie da...

Ja mam fb ale praktycznie z niego nie korzystam, założyłam głównie pod messengera

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

• Mamusie
20 minut temu, Eda85 napisał(a):

Ja mam fb ale praktycznie z niego nie korzystam, założyłam głównie pod messengera

I tak b─Öd─Ö musia┼éa zrobi─ç bo musz─Ö przyzna─ç ze brakuje mi majoweczek a od jakiego┼Ť czasu forum ucich┼éo­čś×

Odno┼Ťnik do komentarza

5 godzin temu, Ewela1985 napisał(a):

Ch─Ötnie tylko nie mam messengera­čś×spr├│buje za┼éo┼╝y─ç tylk bez fb si─Ö nie da...

Chyba si─Ö da. Moja siostra i m├│j szwagier maj─ů me┼Ťka, a nie maj─ů FB. Podobnie z moj─ů cioci─ů. Te┼╝ nie ma konta na FB.┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
7 minut temu, banasiatko napisał(a):

Chyba si─Ö da. Moja siostra i m├│j szwagier maj─ů me┼Ťka, a nie maj─ů FB. Podobnie z moj─ů cioci─ů. Te┼╝ nie ma konta na FB.┬á

Kiedy┼Ť mo┼╝na by┼éo ale teraz niestety bez fb si─Ö nie da­čśĽ

Odno┼Ťnik do komentarza

Dzi─Öki dziewczyny za odpowiedziÔś║´ŞĆ

A z tymi wysypkami to mo┼╝na na g┼éow─Ö dosta─ç bo wszystko do siebie takie podobne,┼╝e chyba i sami lekarze jak widz─Ö maj─ů problem z odpowiednim zdiagnozowaniem ­čśĽ A i faktycznie mo┼╝e by─ç tak ┼╝e to "pozosta┼éo┼Ťci" po ci─ů┼╝y, w ko┼äcu nasze cia┼éa wci─ů┼╝ si─Ö zmieniaj─ů,dochodz─ů do siebie to czemu nie mia┼éoby by─ç podobnie u maluszk├│w.

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
2 godziny temu, KasiaP napisał(a):

A jakie s─ů obecnie normy cukru w 1┬ágodz. po posi┼éku? W internecie podaj─ů r├│┼╝ne i nie wiem czego si─Ö trzyma─ç.┬á

Ale przy krzywej czy przy cukrzycy ci─ů┼╝owej?┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

22 godziny temu, Agnieszka Jelonek napisał(a):

Godzinę po posiłku do 140.

22 godziny temu, Agnieszka Jelonek napisał(a):

Godzinę po posiłku do 140.

Dzi─Ökuj─Ö za pomoc. W tym przedziale jeszcze udaje mi si─Ö mie┼Ťci─ç.

Odno┼Ťnik do komentarza

1 godzinę temu, Ewela1985 napisał(a):

Hej dziewczyny za┼éo┼╝y┼éam fb wiec nareszcie mam Messengera mo┼╝ecie mnie do┼é─ůczy─ç Ewelina Pi─ůtek

Za du┼╝y wyb├│r. Podaj jeszcze jakie┼Ť atrybuty opr├│cz nazwiska i imienia.┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

Dziewczyny, widz─Ö ┼╝e przenioslyscie si─Ö ju┼╝ ca┼ékiem,wpad┼éam tylko napisa─ç,┼╝e chyba moje hormony ci─ůgle mocno szalej─ů bo ju┼╝ t─Öskni─Ö za tymi pierwszymi godzinami po porodzie, za tym pierwszym dotykiem ,pierwszym poznaniem tej ma┼éej istotki i chce mi si─Ö trzeciego maluszka!!!­čśä­čśŹ

Oszala┼éam ­čÖł┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

W dniu 9.07.2021 o 18:34, Tylko_ONA napisał(a):

Dziewczyny, widz─Ö ┼╝e przenioslyscie si─Ö ju┼╝ ca┼ékiem,wpad┼éam tylko napisa─ç,┼╝e chyba moje hormony ci─ůgle mocno szalej─ů bo ju┼╝ t─Öskni─Ö za tymi pierwszymi godzinami po porodzie, za tym pierwszym dotykiem ,pierwszym poznaniem tej ma┼éej istotki i chce mi si─Ö trzeciego maluszka!!!­čśä­čśŹ

Oszala┼éam ­čÖł┬á

Mo┼╝e do┼é─ůczysz do nas na mesengera??┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie

Oszala┼éam ­čÖł┬á

­čś│­čś│­čś│­čÖł­čÖł­čÖł Szybko wr├│ci┼éy zachciewajki ­čśë

Odno┼Ťnik do komentarza

Oszala┼éam ­čÖł┬á

@Tylko_ONA┬á ┬á@Agnieszka Jelonek┬áza┼é├│┼╝cie sobie tylko samo konto na fb po to ┼╝eby do┼é─ůczy─ç do tej naszej grupy ,albo nawet chyba mozna samego messengera bo naprawd─Ö tam o wiele szybciej si─Ö pisze jest du┼╝o temat├│w i szybciej Dziewczyny odpowiadaj─ů naprawde warto zach─Öcam ­čśŐ

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
W dniu 22.07.2021 o 16:13, Ewe21 napisał(a):

Cze┼Ť─ç dziewczyny, mo┼╝na jeszcze do┼é─ůczy─ç do grupy na messengerze? Moja c├│rka r├│wnie┼╝ jest z maja­čÖé┬á

Jasne. Tylko albo poszukaj we wpisach wyzej jak mnie znalesc na messengerze lub podaj swoje dane na fb i wtedy cie dodam. 

Odno┼Ťnik do komentarza

• 1 rok p├│┼║niej...
W dniu 3.04.2021 o 07:57, brzuchatka90 napisał(a):

Pociesze ci─Ö. Mi od pocz─ůtku ci─ů┼╝y wychodzi w moczu, ┼╝e jest m─Ötny. Liczne bakterie i fosforany.

I ju┼╝ ci m├│wi─Ö co moja ginekolog na to.

M─Ötny dlatego, ┼╝e bierze si─Ö witaminy w ci─ů┼╝y.

Fosforany, bo d┼éugo posta┼é zanim zbadali. A bakterie dlatego, ┼╝e y kobiet w ci─ů┼╝y to normalne. Bo dziecko uciska na p─Öcherz i si─Ö tak jakby nie dosikujemy do ko┼äca.┬á

Mówiła mi żeby dużo pić wody niegazowanej, plus żurawina.

Dop├│ki nie ma bia┼éka w moczu to jest wszystko ok ­čśë

Wi─Öcej na ten temat jest tutaj:

Odno┼Ťnik do komentarza

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

• U┼╝ytkownicy online

Brak u┼╝ytkownik├│w do pokazania

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Najnowsze odpowiedzi

• Najlepiej jest zrobi─ç badanie na bet─Ö HCG itd.
    • Ja jednak wol─Ö prywatne. Nasza c├│rka jest w dwuj─Özycznym przedszkolu Tequesta na ┼╗oliborzu i to co mi si─Ö tam podoba poza mo┼╝liwo┼Ťci─ů nauki angielskiego i hiszpa┼äskiego, to to, ┼╝e grupy s─ů niewielkie. Ciocie moga faktycznie po┼Ťwi─Öci─ç czas ka┼╝demu dziecku.
    • Jeste┼Ťmy najlepszymi producentami dokument├│w, na ┼Ťwiecie kr─ů┼╝y ponad 12 milion├│w naszych dokument├│w. Oferujemy paszporty rejestrowane i nierejestrowane, prawa jazdy, piecz─ůtki i inne produkty dla wielu kraj├│w takich jak: USA. , Australia, Belgia, Brazylia, Kanada, W┼éochy, Finlandia, Francja, Niemcy, Izrael, Meksyk, Holandia, RPA, Hiszpania, Wielka Brytania. Ta lista nie jest kompletna. Aby uzyska─ç dodatkowe informacje i z┼éo┼╝y─ç zam├│wienie, odwied┼║ nasz─ů stron─Ö internetow─ů lub skontaktuj si─Ö z nami przez e-mail lub telefon kom├│rkowy. Kontaktowy adres e-mail: fynnkelly376 @ yahoo. com Og├│lne wsparcie: fynnkelly376 @ yahoo. com Skype:live: .cid.b9c0ed2b9850d563 Tel (Whatsapp): (00) 237-676-392-671 W ka┼╝dej chwili prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. S┼éowa kluczowe: Kup college, uniwersytet i inne stopnie naukowe Kup dow├│d znajomo┼Ťci j─Özyka francuskiego, niemieckiego, holenderskiego, w┼éoskiego i/lub angielskiego Certyfikaty znajomo┼Ťci j─Özyka niderlandzkiego (Holandia); (holenderski A1-C2, HBO, WO, CNaVT, ITNA test, STRT test, NT2, PAT, PPT, PMT, PTIT, PTHO, PTPB) Certyfikaty znajomo┼Ťci j─Özyka angielskiego; (Egzaminy TOEFL, IELTS, CAE, CPE, TOEIC, OPI, OPIC, Cambridge, PET, FCE, KET, APTIS, BEC) Certyfikaty znajomo┼Ťci j─Özyka francuskiego; (DELF, TCF, TEF, TFI, TCF DAP, DALF, DFP, TCF ANF, TCF KANADA, TCF-TP, TCF-DAP, TCF Qu├ębec, DAEFLE, TEF Express, DU FLE i Master 1 FLE) Certyfikaty znajomo┼Ťci j─Özyka niemieckiego; (certyfikaty Telc, Goethe, TestDaF, DSH, GDS, KDS, OSD, PWD, ZMP, ZOP, ZD, ZDfB, DSD) Certyfikaty znajomo┼Ťci j─Özyka w┼éoskiego; (CELI, CILS, AIL, PLIDA, IT, DITALS, CEDILS) kup paszporty USA (Stany Zjednoczone), kup paszporty australijskie, kup paszporty belgijskie, kup (Brazylia) Brazylijskie Paszporty, Kup paszporty kanadyjskie (Kanada), kup paszporty fi┼äskie (Finlandia), kup francuskie paszporty (Francja), kupi─ç paszport niemiecki (niemiecki), kup paszporty holenderskie (Holandia/Holandia), kup paszporty z Izraela, Kup paszporty brytyjskie (UK), Kup hiszpa┼äskie paszporty (Hiszpania), kup (Meksyk) paszporty meksyka┼äskie, Kup paszporty po┼éudniowoafryka┼äskie. kup licencje pilota australijskiego, kup fa┼észywe kanadyjskie prawa jazdy, kup francuskie (Francja) fa┼észywe prawa jazdy, kupi─ç holenderskie (Holandia/Holandia) prawo jazdy, Kup brytyjskie (UK) prawa jazdy, kupowa─ç paszporty dyplomatyczne, kup paszporty USA (Stany Zjednoczone), kup paszporty australijskie, kup fa┼észywe paszporty Belgia, kup (Brazylia) Brazylijskie Paszporty, Kup paszporty kanadyjskie (Kanada), kup paszporty fi┼äskie (Finlandia), kup paszporty niemieckie (niemieckie), Kup paszporty holenderskie (Holandia / Holandia), kup paszporty z Izraela, Kup paszporty brytyjskie (UK), Kup hiszpa┼äskie paszporty (Hiszpania), kup (Meksyk) paszporty meksyka┼äskie, Kup paszporty po┼éudniowoafryka┼äskie. kup australijskie prawa jazdy, kup kanadyjskie prawa jazdy, Kup francuskie (Francja) prawa jazdy, Kup holenderskie (Holandia/Holandia) prawo jazdy, Kup niemieckie (Niemcy) prawa jazdy, Kup brytyjskie (UK) prawa jazdy, kupowa─ç paszporty dyplomatyczne, kup paszporty kamufla┼╝u, kup duplikaty paszport├│w, kupi─ç paszporty USA (Stany Zjednoczone) na sprzeda┼╝, kup paszporty australijskie na sprzeda┼╝, kup paszporty z Belgii na sprzeda┼╝, Sprzedam fa┼észywe paszporty brazylijskie (Brazylia), Zakup, niski, podrobiony, podr├│bka, paszport, kanadyjski, brytyjska nowo┼Ť─ç, podr├│bka, w┼éoskie dokumenty, malajski, australijski, podr├│bka, ameryka┼äskie, prawo jazdy, pobyt, zezwolenie, fa┼észywy numer PESEL, paszport kamufla┼╝owy, anonimowe ubezpieczenie, mi─Ödzynarodowe, offshore, hurt bankowo┼Ť─ç, nowa to┼╝samo┼Ť─ç, po drugie, obywatelstwo, dyplomacja, narodowo┼Ť─ç, obca.
  • Nasze kluby

• Najnowsze dyskusje

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...