Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
3 minuty temu, brzuchatka90 napisał:

Na tym drugim zdj USG jest podany 2 maja, więc zgłupiałam heh. 

 

Ale zdjęcia fajniutkie już. 

Płeć nieznana?

No przecież to jest @Tytka 23 zdiecie 😁

Nie ja jeszcze nie znam kolejna wizyta 23 listopada i wtedy mam nadzieje że poznam 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mama88 napisał:

No przecież to jest @Tytka 23 zdiecie 😁

Nie ja jeszcze nie znam kolejna wizyta 23 listopada i wtedy mam nadzieje że poznam 😃

Hahah faktycznie 🙂 myslalam że Ty dodalas dwa 🙂 nie spojrzałam na imię. 

Czyli @Tytka 23 twój maluch ma prawie 7cm juz.

 

Zdjęcia naprawdę już ładne. Coraz więcej widać . @Mama88 cieszę sie, że już nie masz krwiaka, ciekawe co będzie u mnie.

 

@Tytka 23 kiedy masz następna wizytę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 minuty temu, brzuchatka90 napisał:

Hahah faktycznie 🙂 myslalam że Ty dodalas dwa 🙂 nie spojrzałam na imię. 

Czyli @Tytka 23 twój maluch ma prawie 7cm juz.

 

Zdjęcia naprawdę już ładne. Coraz więcej widać . @Mama88 cieszę sie, że już nie masz krwiaka, ciekawe co będzie u mnie.

 

@Tytka 23 kiedy masz następna wizytę?

@Tytka 23 ma wtedy co ja 😁 już 3 wizyte mamy w ten sam dzień 😊

U Ciebie też będzie wszystko wporzadku 

No kamień z serca z tym krwiakiem opłacało się plackiem leżeć 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, brzuchatka90 napisał:

Hahah faktycznie 🙂 myslalam że Ty dodalas dwa 🙂 nie spojrzałam na imię. 

Czyli @Tytka 23 twój maluch ma prawie 7cm juz.

 

Zdjęcia naprawdę już ładne. Coraz więcej widać . @Mama88 cieszę sie, że już nie masz krwiaka, ciekawe co będzie u mnie.

 

@Tytka 23 kiedy masz następna wizytę?

Tak ma już prawie 7 cm ,mamy w ten ten dzień co @Mama88 fajnie się składa😊 napewno też będzie dobrze, to teraz jeszcze ja do fryzjera @Mama88😆😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 minut temu, Mama88 napisał:

Dziewczyny zaszalałam zapisałam się do fryzjera na 10 listopada 😁a co mi szkodzi w łóżku też muszę ładnie wyglądać 😂😂😂a nie jak blady strach 😱 haha 

Ja dzisiaj czytałam że zastanawiają się nad drugim lockdownem od soboty 🧐. Ciekawe czy naprawdę zrobią to przed świętem zmarłych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, Mama88 napisał:

Aha haha nie źle 

Z @Tytka 23 mamy w te same dni wizyty a teraz jeszcze z Tobą fryzjera w ten sam dzień 😁

No ale z tymi wizytami to wam faktycznie nieźle sie układa 😁ja tego 10 to i fryzjera mam i na paznokcie idę w końcu 14 mam ślub co prawda już chyba bez przyjęcia ale wyglądać muszę 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 minut temu, Mainusia napisał:

No ale z tymi wizytami to wam faktycznie nieźle sie układa 😁ja tego 10 to i fryzjera mam i na paznokcie idę w końcu 14 mam ślub co prawda już chyba bez przyjęcia ale wyglądać muszę 😅

Aaaa no tak ślub to musisz pięknie wyglądać. 🥰

Ja dzisiaj jak się malowałam  do lekarza to powiem Wam że dziwnie mi się rzęsy malowało odzwyczaiłam się 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mama88 napisał:

Dziewczyny zaszalałam zapisałam się do fryzjera na 10 listopada 😁a co mi szkodzi w łóżku też muszę ładnie wyglądać 😂😂😂a nie jak blady strach 😱 haha 

Ja też dzisiaj się zapisałam do fryzjera na 12.11, mam nadzieję że do tego czasu mdłości ustąpią bo mimo że już się poprawia to dalej mnie męczą zwłaszcza po południu i wieczorem... Jeszcze chce się zapisać do kosmetyczki na pedicure 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
5 minut temu, Aneczka87 napisał:

Ja też dzisiaj się zapisałam do fryzjera na 12.11, mam nadzieję że do tego czasu mdłości ustąpią bo mimo że już się poprawia to dalej mnie męczą zwłaszcza po południu i wieczorem... Jeszcze chce się zapisać do kosmetyczki na pedicure 😀

No i super 😊ja też mam nadzieję że lepiej się poczuje i będę na silach iść i siedzieć w salonie 3h 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, Mama88 napisał:

Mój synek stwierdził że nie jest taki duzy😁 

Podziękuj za pocieszenie. Już się zaczynam bać co to będzie za kilka miesięcy, spodnie już tylko dresowe mogę nosić albo leginsy, a niechce jeszcze kupować ciążowych ciuchów. A jak z tym u was dziewczyny? Kiedy mowiliscie ciążowe ubrania w pierwszych ciążach albo planuje kupować w tej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...