Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.09.2020 o 17:35, Mama88 napisał:

No ja takie co┼Ť znalaz┼éam┬á

B├│l kr─Ögos┼éupa we wczesnej ci─ů┼╝y┬ápojawia si─Ö zw┼éaszcza w odcinku krzy┼╝owym i jest zwi─ůzany z intensywnymi zmianami hormonalnymi zachodz─ůcymi w ciele kobiety. Przypomina b├│l, kt├│ry pojawia si─Ö przed spodziewan─ů miesi─ůczk─ů. Nie powinien by─ç powodem do niepokoju, je┼╝eli wyst─Öpuje bez innych dolegliwo┼Ťci (skurcz├│w macicy, plamienia lub krwawienia z dr├│g rodnych).┬áB├│l w dole kr─Ögos┼éupa na pocz─ůtku ci─ů┼╝y┬áprzez niekt├│re ci─Ö┼╝arne wskazywany jest jako pierwszy z objaw├│w, kt├│ry przyczyni┼é si─Ö do wykonania testu ci─ů┼╝owego.

Ale jako┼Ť na forum nie widz─Ö ┼╝eby dziewczyny tak mia┼éy ­čÖä

Powiem Ci, ┼╝e w I jak i w tej ci─ů┼╝y mia┼éam b├│le kr─Ögos┼éupa jako pierwsze ­čśŁ

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
2 minuty temu, Ewa12 napisał:

Cze┼Ť─ç, ja te┼╝ mam b├│le kr─Ögos┼éupa, jednego dnia boli mniej drugiego bardziej a czasem w og├│le ­čśĆ na pocz─ůtku bardzo si─Ö wystraszy┼éam bo poprzednie ci─ů┼╝─Ö stracone te┼╝ bola┼é kr─Ögos┼éup ale jak wida─ç nie ma regu┼éy bo teraz jest ok a plecy te┼╝ bol─ů ­čśĺ Pani doktor powiedzia┼éa mi o powi─Ökszaj─ůcej si─Ö macicy i rozci─ůganiem wi─Özade┼é i ┼╝e to normalne o ile b├│l nie jest nie do zniesienia ­čśŐ

No moj jest do zniesienia ale przeszkadza mi. Mi tak jak by pulsuje i co┼Ť jak korzonki┬á

Ale moze masz racj─Ö ­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Krredka napisał:

Powiem Ci, ┼╝e w I jak i w tej ci─ů┼╝y mam b├│le kr─Ögos┼éupa jako pierwsze ­čśŁ

Powiem Ci, ┼╝e w I jak i w tej ci─ů┼╝y mia┼éam b├│le kr─Ögos┼éupa jako pierwsze ­čśŁ

No u mnie tak nisko jak by korzonki 

Tak od dzisiaj się dzieje 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 23.09.2020 o 12:29, Ewa12 napisał:

eÔś╣´ŞĆ

Czy robilyscie badania krwi ostatnio? Chodzi mi o morfologi─Ö i aptt ratio

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Tak morfologię w ogóle cały zestaw badań dostałam do zrobienia po pierwszej wizycie  morfologia mocz, hcv, hiv, grupa krwi, alloprzeciwciala i kilka innych 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
35 minut temu, Ewa12 napisał:

Tak morfologię w ogóle cały zestaw badań dostałam do zrobienia po pierwszej wizycie  morfologia mocz, hcv, hiv, grupa krwi, alloprzeciwciala i kilka innych 

Ja dopiero dostanę na badania przy kolejnej wizycie 

Lekarka moja sama wola┼éa z tym poczeka─ç bo to jednak s─ů koszty przez to ┼╝e prywatnie chodz─Ö a w mojej sytuacji z krwiakiem to wiadomo

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
11 minut temu, brzuchatka90 napisał:

Czy mia┼éa kt├│ra┼Ť z was podwy┼╝szony poziom monocyt├│w?

Teraz z tego co pami─Ötam to nie ale ja cz─Östo robi─Ö badania i cz─Östo mia┼éam podwy┼╝szone z tego co kojarz─Ö┬á lekarz m├│wi┼é ┼╝e to nic takiego ┼╝e wystarczy os┼éabienie organizmu ale nie chce wprowadzi─ç w b┼é─ůd pewnie zale┼╝y jak bardzo podwy┼╝szony i od organizmu czy co┼Ť jeszcze jest ­čĄö

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Chcia┼éam powiedziec ze jestem po wizycie, po krwiaku w┼éa┼Ťciwie nie ma ┼Ťladu jeszcze jaka┼Ť malusienka zmiana jest ale nie musz─Ö le┼╝e─ç plackiem tylko si─Ö oszcz─Ödza─ç tak ┼╝e u mnie to si─Ö wchlonelo po 2 tyg le┼╝enia, leki mam jeszcze do nast─Öpnej wizyty bra─ç w podwy┼╝szonych dawkach a p├│┼║niej mamy zmniejsza─ç ilo┼Ťci tak ┼╝e jest ok­čśÇkolejna wizyta 08.10, prenatalne ustalone na ko┼äc├│wk─Ö pa┼║dziernika­čśÇ

Edytowane przez Aneczka87
  • Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Aneczka87 napisał:

Chcia┼éam powiedziec ze jestem po wizycie, po krwiaku w┼éa┼Ťciwie nie ma ┼Ťladu jeszcze jaka┼Ť malusienka zmiana jest ale nie musz─Ö le┼╝e─ç plackiem tylko si─Ö oszcz─Ödza─ç tak ┼╝e u mnie to si─Ö wchlonelo po 2 tyg le┼╝enia, leki mam jeszcze do nast─Öpnej wizyty bra─ç w podwy┼╝szonych dawkach a p├│┼║niej mamy zmniejsza─ç ilo┼Ťci tak ┼╝e jest ok­čśÇkolejna wizyta 08.10, prenatalne ustalone na ko┼äc├│wk─Ö pa┼║dziernika­čśÇ

Kamie┼ä z serca ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
11 godzin temu, brzuchatka90 napisał:

Czy mia┼éa kt├│ra┼Ť z was podwy┼╝szony poziom monocyt├│w?

Mia┼éam w I ci─ů┼╝y ­čĄ░ ponad 4 lata temu, ale to by┼éo przezi─Öbienie, kt├│re mnie roz┼éo┼╝y┼éo na ┼éopatki.┬á

Ale monocyty mog─ů te┼╝ ┼Ťwiadczy─ç o jakiej┼Ť inne infekcji itd. Najlepiej kontrolowa─ç i konsultowa─ç z lekarzem ­čÖé

Niz nakr─Öca─ç si─Ö niepotrzebnie na zapas przez Google ­čśś

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
36 minut temu, Aneczka87 napisał:

Super ciesz─Ö si─Ö bo ten krwiak to co┼Ť strasznego┬á

Jak ja bym chciała też żeby tak było u mnie 

Dbaj o siebie ­čśś┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny od ostatniej miesi─ůczki termin mam na 4 maj ale b─Öd─Ö mie─ç cesark─Ö┬á objawy mam r├│┼╝ne czasem md┼éo┼Ťci czasem zachcianki zazwyczaj kr├│luje kwa┼Ťne cz─Öste zm─Öczenie czekam na kolejne zmiany w organi┼║mie┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Dziewczyny bada┼éy┼Ťcie cukier w ci─ů┼╝y je┼Ťli tak to┬á jak to badanie wygl─ůda┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
35 minut temu, Justyna.99 napisał:

Dziewczyny bada┼éy┼Ťcie cukier w ci─ů┼╝y je┼Ťli tak to┬á jak to badanie wygl─ůda┬á

Pobranie krwi na czczo ­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

W moim przypadku to 2 ci─ů┼╝a, czuj─Ö si─Ö jak s┼éo┼ä mimo , ┼╝e to dopiero pocz─ůtek. Wej┼Ťcie po schodach, jazda rowerem i inne czynno┼Ťci to jak maraton. Nie raz md┼éo┼Ťci , uczucie pe┼éno┼Ťci . Pierwsza ci─ů┼╝a to by┼é mi├│d , zero jakichkolwiek dolegliwo┼Ťci, teraz oby wytrwa─ç do 2 trymestru ­čśů

Edytowane przez dominikamb

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 24.09.2020 o 10:07, Ewa12 napisał:

A ja w┼éa┼Ťnie wieczorem czuje si─Ö dobrze i rano po wstaniu te┼╝ jest ok a w dzie┼ä kompletnie brak energii┬á dwie trzy godziny po przebudzeniu czuje si─Ö jakbym by┼éa po kilku godzinach pracy ­čśĆ i niby nie mam md┼éo┼Ťci nie wymiotuje ale zdarza si─Ö ┼╝e czuje niesmak ­čśĺ

Hej i jak si─Ö czujesz bo ja od wczoraj jako┼Ť lepiej nie mam takiego b├│lu brzucha i plecow┬á

Trochę mnie martwi to nagle polepszenie 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Mama88 napisał:

Hej i jak si─Ö czujesz bo ja od wczoraj jako┼Ť lepiej nie mam takiego b├│lu brzucha i plecow┬á

Trochę mnie martwi to nagle polepszenie 

Nie martw si─Ö jak te┼╝ tak mam jeden dzie┼ä jest tragedia jestem obola┼éa i zm─Öczona a dzi┼Ť np jest super wczoraj si─Ö troch─Ö wystraszy┼éam bo dosy─ç mocno brzuch mnie rozbola┼é wieczorem ale szybko przesz┼éo ­čśâ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Ewa12 napisał:

Nie martw si─Ö jak te┼╝ tak mam jeden dzie┼ä jest tragedia jestem obola┼éa i zm─Öczona a dzi┼Ť np jest super wczoraj si─Ö troch─Ö wystraszy┼éam bo dosy─ç mocno brzuch mnie rozbola┼é wieczorem ale szybko przesz┼éo ­čśâ

A masz chwilami tak jak by po bokach takie ci─ůgni─Öcia?┬á

Ja jako┼Ť humoru nie mam normalnie nastruj do p┼éaczu nawet nie wstaje z ┼é├│┼╝ka┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny czy kt├│ra┼Ť z was te┼╝ ma takie jakby k┼éucie z lewej strony brzucha? Odczuwalne po niewielkim wysi┼éku a opr├│cz tego praktycznie non stop le┼╝─Ö

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
16 minut temu, Mainusia napisał:

Hej dziewczyny czy kt├│ra┼Ť z was te┼╝ ma takie jakby k┼éucie z lewej strony brzucha? Odczuwalne po niewielkim wysi┼éku a opr├│cz tego praktycznie non stop le┼╝─Ö

Mnie tak kłuło w lewym boku aż do pachwiny ale ja cały czas leżę 

Czytałam że to normalne może kłuć w lewym lub prawym albo po dwóch stronach 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
15 minut temu, Mama88 napisał:

Mnie tak kłuło w lewym boku aż do pachwiny ale ja cały czas leżę 

Czytałam że to normalne może kłuć w lewym lub prawym albo po dwóch stronach 

Mnie cz─Östo k┼éuje czasem z lewej strony a czasem po ┼Ťrodku i takie uczucie mam czasami jakbym mia┼éa b─ůbelki w podbrzuszu jakby co┼Ť ┼éaskota┼éo ­čĄö

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Ewa12 napisał:

Mnie cz─Östo k┼éuje czasem z lewej strony a czasem po ┼Ťrodku i takie uczucie mam czasami jakbym mia┼éa b─ůbelki w podbrzuszu jakby co┼Ť ┼éaskota┼éo ­čĄö

Ja dzisiaj ca┼éy dzie┼ä ┼Ťpi─Ö i co si─Ö obudz─Ö to mam pal─ůcy b├│l w podbrzuszu┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

No to chyba musz─Ö przesta─ç tyle o tym wszystkim my┼Ťle─ç czeka mnie kolejna wizyta za tydzie┼ä w poniedzia┼éek i wtedy si─Ö oka┼╝e czy wszystko jest w jak najlepszym porz─ůdku­čśŐ md┼éo┼Ťci z dnia na dzie┼ä coraz wi─Öksze rzeczy kwa┼Ťne ohh uwielbiam­čśů

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...