Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Tytka 23 napisał:

Masz racj─Ö mo┼╝e nie ma co si─Ö martwi─ç na zapas, musimy zaczeka─ç razem na wizyt─Ö oby wszystko by┼éo wporz─ůdku ÔťŐ­čśŐpisa┼éa┼Ť ┼╝e ju┼╝ zaczyna u Ciebie by─ç wida─ç brzuszka?­čśŐ

No nie wiem w┼éa┼Ťnie czy to ju┼╝ co┼Ť wida─ç zaczyna czy brzuszek urojony czy mo┼╝e wzd─Öcia ale jak stoj─Ö to ju┼╝ tak nie jest p┼éasko tu nisko tylko uwypuklone┬á

No tak trzeba czeka─ç cierpliwie ­čśś┬á

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
4 minuty temu, Mama88 napisał:

No nie wiem w┼éa┼Ťnie czy to ju┼╝ co┼Ť wida─ç zaczyna czy brzuszek urojony czy mo┼╝e wzd─Öcia ale jak stoj─Ö to ju┼╝ tak nie jest p┼éasko tu nisko tylko uwypuklone┬á

No tak trzeba czeka─ç cierpliwie ­čśś┬á

Mam dokladnie tak samo z tym brzuszkiem co Ty ,mo┼╝e ju┼╝ co┼Ť ro┼Ťnie ­čśë┬á┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

A ja ju┼╝ jako┼Ť ca┼éy mam wi─Ökszy chocia┼╝ nigdy do szczup┼éych nie nale┼╝a┼éam ale w pierwszej ci─ů┼╝y w 5 miesi─ůcu rodzina mi m├│wi┼éa ┼╝e mam taki ma┼éy brzuszek a teraz czuje sie taka wydeta jak na 4,5miesi─ůc... I brzuch te┼╝ ju┼╝ ca┼éy ur├│s┼é, ju┼╝ mnie leginsy nawet gniota bo jeans├│w to nie ma szans za┼éo┼╝y─ç, te┼╝ siedz─Ö w domu narazie wi─Öc chodz─Ö tylko w sukienkach ­čśÇchyba rzeczywi┼Ťcie si─Ö potwierdza ze w kolejnej ci─ů┼╝y brzuch wida─ç du┼╝o szybciej...┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Tytka 23 napisał:

Mam dokladnie tak samo z tym brzuszkiem co Ty ,mo┼╝e ju┼╝ co┼Ť ro┼Ťnie ­čśë┬á┬á

Mam nadziej─Ö ┼╝e ro┼Ťnie i ma si─Ö dobrze ­čą░

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Aneczka87 napisał:

A ja ju┼╝ jako┼Ť ca┼éy mam wi─Ökszy chocia┼╝ nigdy do szczup┼éych nie nale┼╝a┼éam ale w pierwszej ci─ů┼╝y w 5 miesi─ůcu rodzina mi m├│wi┼éa ┼╝e mam taki ma┼éy brzuszek a teraz czuje sie taka wydeta jak na 4,5miesi─ůc... I brzuch te┼╝ ju┼╝ ca┼éy ur├│s┼é, ju┼╝ mnie leginsy nawet gniota bo jeans├│w to nie ma szans za┼éo┼╝y─ç, te┼╝ siedz─Ö w domu narazie wi─Öc chodz─Ö tylko w sukienkach ­čśÇchyba rzeczywi┼Ťcie si─Ö potwierdza ze w kolejnej ci─ů┼╝y brzuch wida─ç du┼╝o szybciej...┬á

Zobaczymy jak b─Ödzie w┼éa┼Ťnie z tym brzuchem w drugiej ci─ů┼╝y, pierw musz─Ö prze┼╝y─ç pierwsz─ů strach jest ale i ogromne szcz─Ö┼Ťcie tym bardziej ┼╝e tak niespodziewanie ­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Mama88 napisał:

Mam nadziej─Ö ┼╝e ro┼Ťnie i ma si─Ö dobrze ­čą░

Napewno ­čśŐale te┼╝ ju┼╝ si─Ö nie mog─Ö doczeka─ç wi─Ökszego i poczu─ç pierwszych ruch├│w wgl jak to jest bo tak jak pisa┼éam to 1 ci─ů┼╝a ­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Aneczka87 napisał:

Ja w pierwszej ci─ů┼╝y na pocz─ůtku wa┼╝y┼éam 47kg przy wzro┼Ťcie 170 i ju┼╝ w 3 miesi─ůcu by┼éa widoczna ma┼éa kuleczka taka jak po 15 pierozkach ­čśé­čśéa teraz wa┼╝─Ö 60 i dopiero 8 tydz i 2 dzie┼ä to co b─Ödzie w 3 miesi─ůcu ­čś▒­čĄö

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Tytka 23 napisał:

Napewno ­čśŐale te┼╝ ju┼╝ si─Ö nie mog─Ö doczeka─ç wi─Ökszego i poczu─ç pierwszych ruch├│w wgl jak to jest bo tak jak pisa┼éam to 1 ci─ů┼╝a ­čśŐ

No jak pierwsza ci─ů┼╝a to my┼Ťl─Ö ┼╝e ko┼éo 6 miesi─ůca mo┼╝esz poczu─ç delikatne ┼éaskotanie w brzuszku┬á

Ci─ů┼╝a pi─Ökny stan tylko ┼╝eby chwilami tyle smutku nie wprowadza┼éa to by by┼éo idealnie┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Tytka 23 napisał:

Ja.mam wizytę we wtorek i nie mogę się już doczekać. W sumie to lubiłam wizyty u gin, dowiedzieć.sie.co u dzidziusia itd. 

Teraz.mi za┼éo┼╝y kart─Ö ci─ů┼╝y i wgl spojrzy na te moje wszystkie badania.

A jak─ů macie grup─Ö krwi?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Pierwsza ci─ů┼╝a to jest sielanka itp.

Z drug─ů ju┼╝ nie jest tak kolorowo, bo ma si─Ö ju┼╝ dziecko, kt├│rym trzeba si─Ö zaj─ů─ç.┬á

W 1 ciazy nie odczuwa┼éam tak senno┼Ťci jak teraz.┬á

Natomiast teraz odczuwam ale nie mog─Ö po┼éo┼╝y─ç si─Ö spa─ç kiedy chc─Ö bo mam pod opiek─ů dziecko. A m─ů┼╝ w tym czasie jest w pracy ju┼╝.

Pomimo tego, że już mam dziecko to nie mam ani jednego ciuszka w rozmiarze od 56 do 92. Wszystko dałam koleżance.

Wi─Öc zaczn─Ö kompletowa─ç od pocz─ůtku hah. Ale to dopiero jak poznam p┼ée─ç.

Mam pytanie do mam, kt├│re maj─ů ju┼╝ dziecko. W kt├│rym tygodniu poznalyscie p┼ée─ç dziecka?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
8 minut temu, brzuchatka90 napisał:

Ja.mam wizytę we wtorek i nie mogę się już doczekać. W sumie to lubiłam wizyty u gin, dowiedzieć.sie.co u dzidziusia itd. 

Teraz.mi za┼éo┼╝y kart─Ö ci─ů┼╝y i wgl spojrzy na te moje wszystkie badania.

A jak─ů macie grup─Ö krwi?

mam 0rh- a m├│j partner +­čÖä tak┼╝e troszk─Ö lipa┬á

Mam synka prawie 9lat i już takich rzeczy to nie pamiętam kiedy poznałam płeć dziecka 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

No jak pierwsza ci─ů┼╝a to my┼Ťl─Ö ┼╝e ko┼éo 6 miesi─ůca mo┼╝esz poczu─ç delikatne ┼éaskotanie w brzuszku┬á

Ci─ů┼╝a pi─Ökny stan tylko ┼╝eby chwilami tyle smutku nie wprowadza┼éa to by by┼éo idealnie┬á

Aj no w┼éa┼Ťnie ale trzeba prze┼╝y─ç i czeka─ç na male┼ästwa, og├│lnie ciekawa jestem czy ju┼╝ b─Ödzie wida─ç ma┼éego cz┼éowieczka na usg Czy za wcze┼Ťnie ­čĄö

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Tytka 23 napisał:

Aj no w┼éa┼Ťnie ale trzeba prze┼╝y─ç i czeka─ç na male┼ästwa, og├│lnie ciekawa jestem czy ju┼╝ b─Ödzie wida─ç ma┼éego cz┼éowieczka na usg Czy za wcze┼Ťnie ­čĄö

A o kiedy pytasz? O teraz na usg Czy 6 miesi─ůc?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
22 minuty temu, brzuchatka90 napisał:

Pierwsza ci─ů┼╝a to jest sielanka itp.

Z drug─ů ju┼╝ nie jest tak kolorowo, bo ma si─Ö ju┼╝ dziecko, kt├│rym trzeba si─Ö zaj─ů─ç.┬á

W 1 ciazy nie odczuwa┼éam tak senno┼Ťci jak teraz.┬á

Natomiast teraz odczuwam ale nie mog─Ö po┼éo┼╝y─ç si─Ö spa─ç kiedy chc─Ö bo mam pod opiek─ů dziecko. A m─ů┼╝ w tym czasie jest w pracy ju┼╝.

Pomimo tego, że już mam dziecko to nie mam ani jednego ciuszka w rozmiarze od 56 do 92. Wszystko dałam koleżance.

Wi─Öc zaczn─Ö kompletowa─ç od pocz─ůtku hah. Ale to dopiero jak poznam p┼ée─ç.

Mam pytanie do mam, kt├│re maj─ů ju┼╝ dziecko. W kt├│rym tygodniu poznalyscie p┼ée─ç dziecka?

Domy┼Ťlam si─Ö ┼╝e maj─ůc ju┼╝ dziecko nie jest ┼éatwo , ja jeszcze nie wiem jaka grupa bo te wyniki mama dopiero do odebrania w poniedzia┼éek wi─Öc zobaczymy co i jak . Powiem ┼╝e te┼╝ np jak jestem w sklepie i widz─Ö takie malutkie ubranka to by si─Ö chcia┼éo kupi─ç ale jeszcze nie bo za szybko to bez sensu .A jak u was z przesadmi ? Wierzycie czy nie ?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

A o kiedy pytasz? O teraz na usg Czy 6 miesi─ůc?┬á

O teraz czy już będzie widać tego 5tego jak będę 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Teraz, Tytka 23 napisał:

Domy┼Ťlam si─Ö ┼╝e maj─ůc ju┼╝ dziecko nie jest ┼éatwo , ja jeszcze nie wiem jaka grupa bo te wyniki mama dopiero do odebrania w poniedzia┼éek wi─Öc zobaczymy co i jak . Powiem ┼╝e te┼╝ np jak jestem w sklepie i widz─Ö takie malutkie ubranka to by si─Ö chcia┼éo kupi─ç ale jeszcze nie bo za szybko to bez sensu .A jak u was z przesadmi ? Wierzycie czy nie ?

Ja w zabobony nie wierz─Ö bo i tak co jest nam dane to tak b─Ödzie i powiedzia┼éam sobie ze jak tylko 5 pazdziernika b─Ödzie dobrze to chocia┼╝ jakie┼Ť malutkie skarpeteczki kupi─Ö┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

O teraz czy już będzie widać tego 5tego jak będę 

To też zależy od sprzęty jaki ma twój lekarz 

Ja jak by┼éam w 6 tyg i 5 dni to tylko plamka rozmazana by┼éa z bij─ůcym serduszkiem a teraz to ju┼╝ chyba troszk─Ö obraz b─Ödzie zmieniony ­čśü

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ja w zabobony nie wierz─Ö bo i tak co jest nam dane to tak b─Ödzie i powiedzia┼éam sobie ze jak tylko 5 pazdziernika b─Ödzie dobrze to chocia┼╝ jakie┼Ť malutkie skarpeteczki kupi─Ö┬á

W sumie racja ,ja si─Ö troch─Ö wahalam z tym ┼╝eby nic wcze┼Ťniej dziecku nie kupowa─ç przed porodem ale to nie idzie ze sob─ů w parze bo i tak musz─Ö mie─ç chocia┼╝by noside┼éko czy jakie┼Ť ciuszki wi─Öc ju┼╝ nie zwazam na to .No pewnie mo┼╝na powoli jakie┼Ť malutkie rzeczy kupi─ç takie kt├│re b─Öd─ů pasowa─ç do ch┼éopca i dziewczynki┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

To też zależy od sprzęty jaki ma twój lekarz 

Ja jak by┼éam w 6 tyg i 5 dni to tylko plamka rozmazana by┼éa z bij─ůcym serduszkiem a teraz to ju┼╝ chyba troszk─Ö obraz b─Ödzie zmieniony ­čśü

No Ci powiem ┼╝e u mnie te┼╝ by┼éo tak ┼╝e tylko fasolka z serduszkiem bijacym og├│lnie chcia┼éabym zobaczy─ç usg w 3D ?ale u mojego lekarza to nie mo┼╝liwe chyba ┼╝e bym posz┼éa na jedna wizyt─Ö do kogo┼Ť innego kogo┼Ť kto ma ten sprz─Öt lepszy┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

No Ci powiem ┼╝e u mnie te┼╝ by┼éo tak ┼╝e tylko fasolka z serduszkiem bijacym og├│lnie chcia┼éabym zobaczy─ç usg w 3D ?ale u mojego lekarza to nie mo┼╝liwe chyba ┼╝e bym posz┼éa na jedna wizyt─Ö do kogo┼Ť innego kogo┼Ť kto ma ten sprz─Öt lepszy┬á

Oj jeszcze za wcze┼Ťnie wola┼éa bym taki obraz zobaczy─ç p├│┼║niej tak na po┼é├│wkowym badaniu czyli w 5 miesi─ůcu wtedy jest fajny widok a ciuszki ju┼╝ po 3 miesi─ůcu mo┼╝esz kupowa─ç ale wiadomo nie du┼╝o bo pewnie po┼éowy i tak dziecku nie ubierzesz przynajmniej ja tak mia┼éam a p├│┼║niej kole┼╝anka dawa┼éam z metkami ­čśü

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Teraz, Mama88 napisał:

Oj jeszcze za wcze┼Ťnie wola┼éa bym taki obraz zobaczy─ç p├│┼║niej tak na po┼é├│wkowym badaniu czyli w 5 miesi─ůcu wtedy jest fajny widok a ciuszki ju┼╝ po 3 miesi─ůcu mo┼╝esz kupowa─ç ale wiadomo nie du┼╝o bo pewnie po┼éowy i tak dziecku nie ubierzesz przynajmniej ja tak mia┼éam a p├│┼║niej kole┼╝anka dawa┼éam z metkami ­čśü

Haha dzi─Öki za rad─Ö­čśä┬á fajnie jest si─Ö czego┼Ť dowiedzie─ç od kogo┼Ť ju┼╝ doswiadczonego­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Haha dzi─Öki za rad─Ö­čśä┬á fajnie jest si─Ö czego┼Ť dowiedzie─ç od kogo┼Ť ju┼╝ doswiadczonego­čśŐ

Zreszta ┼éatwo mi si─Ö pisze pewnie te┼╝ troch─Ö powariuje z zakupami jak ju┼╝ b─Öd─Ö wiedzia┼éa co tam mam pod serduszkiem­čśü­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Mama88 napisał:

Zreszta ┼éatwo mi si─Ö pisze pewnie te┼╝ troch─Ö powariuje z zakupami jak ju┼╝ b─Öd─Ö wiedzia┼éa co tam mam pod serduszkiem­čśü­čśŐ

Hehe no mo┼╝e i tak by─ç ­čśä w sumie jak to kobiety wpadaj─ů w sza┼é zakupowy ­čśäA jeszcze mam pytanie jak z piersiami ?ja mia┼éam zawsze ma┼ée piersi i teraz te┼╝ za du┼╝o si─Ö nie powi─Ökszy┼éy, s─ů troch─Ö ci─Ö┼╝sze i pe┼éniejsze i bol─ů ale tak my┼Ťl─Ö czy chocia┼╝ teraz po jakim┼Ť czasie troch─Ö cycka dostan─Ö czy nie ma szans ­čśü

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
13 minut temu, Tytka 23 napisał:

Hehe no mo┼╝e i tak by─ç ­čśä w sumie jak to kobiety wpadaj─ů w sza┼é zakupowy ­čśäA jeszcze mam pytanie jak z piersiami ?ja mia┼éam zawsze ma┼ée piersi i teraz te┼╝ za du┼╝o si─Ö nie powi─Ökszy┼éy, s─ů troch─Ö ci─Ö┼╝sze i pe┼éniejsze i bol─ů ale tak my┼Ťl─Ö czy chocia┼╝ teraz po jakim┼Ť czasie troch─Ö cycka dostan─Ö czy nie ma szans ­čśü

Teraz to mog─ů by─ç tak jak piszesz pe┼éniejsze bo te┼╝ woda w organizmie si─Ö zatrzymuje ale p├│┼║niej to te┼╝ mleczko si─Ö pojawi i troszk─Ö urosna ale niestety to te┼╝ nie trwa d┼éugo zale┼╝y ile karmisz┬á

Ja p├│┼║niej jak schud┼éam to piersi wr├│ci┼éy do siebie czyli takie jakie byly ­čśü

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
8 minut temu, Mama88 napisał:

Teraz to mog─ů by─ç tak jak piszesz pe┼éniejsze bo te┼╝ woda w organizmie si─Ö zatrzymuje ale p├│┼║niej to te┼╝ mleczko si─Ö pojawi i troszk─Ö urosna ale niestety to te┼╝ nie trwa d┼éugo zale┼╝y ile karmisz┬á

Ja p├│┼║niej jak schud┼éam to piersi wr├│ci┼éy do siebie czyli takie jakie byly ­čśü

Okej czyli si─Ö nie pocieszylam widocznie taka moja natura i trzeba si─Ö z tym pogodzi─ç ┼╝e zawsze b─Öd─ů takie jak by┼éy ­čśâ­čśâ

• Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...