Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mama88 napisał:

Ja w styczniu poronilam Przez krwiaki które były pod jajem płodowym i były duże teraz jest 1 cm na 1,2cm i jest obok niby moja Pani dr mowi ze idzie w mięsien 

Ja plamienia nie mam tylko bóle brzuszka co jakiś czas 

Dziękuję że odp za Ciebie (za Was) też trzymam kciuki 🤞 😘 

A masz może zdiecie z usg jak u Ciebie te krwiaki wyglądają 

Ja bym mogła dodać tutaj 

Mam zdjęcie oczywiście, ale tu nie bardzo da się je chyba wstawić 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, em87 napisał:

Otóż to. Ja również dodałam. To jak będzie akceptacja to sobie porównasz 👍🏻

Już zdiecia są widoczne ale u Ciebie słabo te krwiaki widać tak jak by ich nie było bo u mnie widać że jest przestrzeń z płynem 😒a w jakim tyg to zdiecie usg było robione? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mama88 napisał:

Już zdiecia są widoczne ale u Ciebie słabo te krwiaki widać tak jak by ich nie było bo u mnie widać że jest przestrzeń z płynem 😒a w jakim tyg to zdiecie usg było robione? 

Moje wg om 6+1, wg USG 6+3. Teraz w środę idę będzie wg om 7+2. Może przez te plamienia mi się trochę opróżniał? To trwało prawie tydzień... a może to ta heparyna? Sama już nie wiem. Ale lekaż mówił, że dramatu nie ma. Tylko leżeć max i zero stresu. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 minut temu, em87 napisał:

Moje wg om 6+1, wg USG 6+3. Teraz w środę idę będzie wg om 7+2. Może przez te plamienia mi się trochę opróżniał? To trwało prawie tydzień... a może to ta heparyna? Sama już nie wiem. Ale lekaż mówił, że dramatu nie ma. Tylko leżeć max i zero stresu. 
 

Pewnie przez te plamienia trochę się opróżniły u mnie nawet kropelki nie ma nawet śluzu brązowego tylko czysty przezroczysty 

Ja dopiero 5 października mam kolejne usg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mama88 napisał:

Pewnie przez te plamienia trochę się opróżniły u mnie nawet kropelki nie ma nawet śluzu brązowego tylko czysty przezroczysty 

Ja dopiero 5 października mam kolejne usg 

Teoretycznie co 2 tyg przy kreiakach kontrola wystarczy. Bo przecież wchłaniają się pomalutku. Ale u mnie z uwagi na InVitro mam kontrolę teraz co tydzień, dopiero jak sytuacja się unormuje będą co dwa. I tak do końca ciąży. 
 

Myśl pozytywnie i odpoczywaj ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, em87 napisał:

Teoretycznie co 2 tyg przy kreiakach kontrola wystarczy. Bo przecież wchłaniają się pomalutku. Ale u mnie z uwagi na InVitro mam kontrolę teraz co tydzień, dopiero jak sytuacja się unormuje będą co dwa. I tak do końca ciąży. 
 

Myśl pozytywnie i odpoczywaj ❤️

No oby tak bylo jak piszesz 🥰

Chciala bym mieć takie nastawienie jak Ty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mama88 napisał:

Hej jak się czujesz kiedy masz kontrolna wizytę? Admin usunął nasza konwersacje wcześniejszą bo nie można podawać nazw lekow

Hej generalnie plamienia miałam od 2 tygodni i tydzień temu ginekolog stwierdziła ze krwiak i zaleciła odpoczynek i lekarstwa... Plamienia dalej miałam w zeszłym tygodniu i w niedzielę się nasiliły i pani doktor zwiększyła jeszcze leki, od wczoraj jest w miarę ok, ale znowu zaczęło mnie boleć podbrzusze ale podobno to normalne w tym tygodniu... Oprócz tego nudnosci ale też miałam w pierwszej ciąży więc to akurat nie jest nowością dla mnie.. A ty jak tam?  Leżysz? Ja wizytę mam na poniedziałek ale nie wiem czy wytrzymam i na wszelki wypadek zarezerwowałam też na piatek.. Jestem już tak wyczulona na wszytsko po moim jednym poronieniu że najchętniej bym chodziła raz w tygodniu😀

Edytowane przez Aneczka87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
10 minut temu, Aneczka87 napisał:

Hej generalnie plamienia miałam od 2 tygodni i tydzień temu ginekolog stwierdziła ze krwiak i zaleciła odpoczynek i lekarstwa... Plamienia dalej miałam w zeszłym tygodniu i w niedzielę się nasiliły i pani doktor zwiększyła jeszcze leki, od wczoraj jest w miarę ok, ale znowu zaczęło mnie boleć podbrzusze ale podobno to normalne w tym tygodniu... Oprócz tego nudnosci ale też miałam w pierwszej ciąży więc to akurat nie jest nowością dla mnie.. A ty jak tam?  Leżysz? Ja wizytę mam na poniedziałek ale nie wiem czy wytrzymam i na wszelki wypadek zarezerwowałam też na piatek.. Jestem już tak wyczulona na wszytsko po moim jednym poronieniu że najchętniej bym chodziła raz w tygodniu😀

Ja też leżę i czuję się już jakaś chora od tego leżenia nie lubię takiej bezczynności 🙄no ja nie krwawie ani nie plamie nie wiem czy to lepiej czy gorzej ale też dzisiaj jakos bardziej mnie brzuch rozbolal i musiałam sięgnąć po tabletkę 

A powiedz mi jaki rozmiar masz tego krwiaka? Nie wiem czy widziałaś ja dodałam tutaj zdiecie z usg jak to u mnie wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałam zdjęcia, ja w sumie nie wiem jakiej wielkości bo ginekolog nie mierzyla bo są niby takie dwa mniejsze.. Sama nie wiem bo się nie znam na tym, nawet w opisie napisała że ,,niejednorodna doczesna nad ujsciem wewnętrznym (krwiak??)''. Pęcherzyk miał wtedy 21mm długości więc ja to tak widzę że ok połowy długości.. Nawet nie wiem czy to podkosmowkowy czy jaki... 

IMG_20200922_193757.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 minut temu, Aneczka87 napisał:

Tak widziałam zdjęcia, ja w sumie nie wiem jakiej wielkości bo ginekolog nie mierzyla bo są niby takie dwa mniejsze.. Sama nie wiem bo się nie znam na tym, nawet w opisie napisała że ,,niejednorodna doczesna nad ujsciem wewnętrznym (krwiak??)''. Pęcherzyk miał wtedy 21mm długości więc ja to tak widzę że ok połowy długości.. Nawet nie wiem czy to podkosmowkowy czy jaki... 

IMG_20200922_193757.jpg

Aha hmm dziwne że nie mierzyła u mnie przy pierwszej ciąży co straciłam był mierzony i teraz też no ale jak są małe to dobrze ważne żeby nie powiększały się 

Pijesz dużo wody? Pamiętaj o tym bo wtedy nie ma tych skurczów macicy które mogą powodować powiększenie się krwiaka 

Fajnie że w poniedziałek masz wizytę to daj znać jak fasoleczka bo ja dopiero za dwa tyg 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja tak mam odkąd poprzednio poronilam, przy pierwszej ciąży chodziłam 1xmiesiac ,beta hcg ani razu nie robiłam i nie przejmowałam się niczym właściwie a teraz to dramat, jak już wyżej pisałam ze najchętniej chodziłabym 1xtydzien...

Edytowane przez Aneczka87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin featured this temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...