Skocz do zawarto艣ci

Czerwc贸wki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Lilla

Rekomendowane odpowiedzi

@Justi89聽nie jestem sama widz臋... 馃槄 Generalnie mam problem z wag膮 i w tym roku uda艂o mi si臋 6kg zrzuci膰 co jest kropl膮 w oceanie 馃檲 ale ju偶 niestety +2.8 kg

Za to na wizycie jak si臋 wa偶y艂am by艂o 200g mniej ni偶 poprzednio, wi臋c wstydu nie by艂o ze zbyt szybkim przyrostem馃檴

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Kurcz臋, te偶 si臋 zacz臋艂am zastanawia膰 nad odzie偶膮 ci膮偶ow膮, bo zazwyczaj lubi艂am nosi膰 dopasowane spodnie i teraz cz臋艣膰 jest聽 ju偶 ciasnawa. Widz臋 偶e lekko przyty艂am, tak ze 2-3 kilo, ale pracuj臋 z domu i prawie si臋 nie ruszam (ot tyle co do sklepu czy czasem na spacer, ale te偶 nie za d艂ugi bo zaraz panikuj臋 czy si臋 nie przeforsowa艂am), a jem ca艂kiem normalnie (czasem nawet wi臋cej :p) to nic dziwnego...聽

Lubi臋 ciuchy Lidla, najcz臋艣ciej pasuj膮 ca艂kiem spoko, wi臋c mo偶e si臋 skusz臋 na jakie艣 legginsy, o ile do pi膮tkowej wyprawy na zakupy co艣 jeszcze zostanie 馃檲

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hahaha dziewczyny dok艂adnie 馃槃

Ja te偶 mia艂am dwie prace przed zaj艣ciem w ci膮偶臋. A teraz w domu zmieniam tylko pid偶amy 馃槃聽Og贸lnie co wyjde i chwila zmarzne (chociaz ubieram si臋 ciep艂o) to mam tego konsekwencje- kaszel jak przy covid lub聽zapalenie p臋cherza. Dlatego rozbijam si臋 po moich 40m2.

  • Haha 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Dziewczyny, a robicie sobie hybrydy?聽

Na przysz艂a sobot臋 mam um贸wion膮 wizyt臋 - ostatnio jak by艂am czu艂am si臋 ok, 偶adnych uczule艅 nie dosta艂am, internety m贸wi膮, 偶e mo偶na, ale z drugiej strony sama nie wiem... Zastanawiam si臋 czy nie p贸j艣膰 i nie poprosi膰 tylko o 艣ci膮gni臋cie i pomalowanie baz膮, ale z drugiej strony lubi臋 te hybrydy - 艂adnie trzymaj膮 mi si臋 na paznokciach i przez 4 tygodnie mam spok贸j 馃槃

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

23 minuty temu, Juka92 napisa艂:

Dziewczyny, a robicie sobie hybrydy?聽

Na przysz艂a sobot臋 mam um贸wion膮 wizyt臋 - ostatnio jak by艂am czu艂am si臋 ok, 偶adnych uczule艅 nie dosta艂am, internety m贸wi膮, 偶e mo偶na, ale z drugiej strony sama nie wiem... Zastanawiam si臋 czy nie p贸j艣膰 i nie poprosi膰 tylko o 艣ci膮gni臋cie i pomalowanie baz膮, ale z drugiej strony lubi臋 te hybrydy - 艂adnie trzymaj膮 mi si臋 na paznokciach i przez 4 tygodnie mam spok贸j 馃槃

Ja robi臋, w pierwszej ci膮偶y tez robi艂am do ko艅ca, 2 tygodnie przed 艣ci膮gn臋艂am a w zasadzie to widzia艂am w szpitalu dziewczyny z hybrydami i 偶a艂owa艂am ze nie zostawi艂am.聽

  • Dzi臋ki! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ja robi艂am 偶ele w tamtym tygodniu, wszystko jest ok, jestem ju偶 um贸wiona na kolejny miesi膮c聽 聽馃檪 A a'propos aktywno艣ci fizycznej. U mnie to samo 馃ぃ馃ぃ w pracy naginanie za 3 osoby A teraz od 3 tygodni le偶臋, nawet sprz膮ta膰 mi聽聽si臋 nie chce, dobrze, 偶e jest m膮偶 馃ぃ馃槀 Dziewczyny, w kt贸rym wy tygodniu jeste艣cie, 偶e po 2-3 kg przytylyscie?聽

Ja聽 w po艂owie 10 tygodnia nawet kilograma nie przytylam,聽 a偶 si臋 boj臋 czy co艣 ze mna nie tak 馃槵馃槙

  • Dzi臋ki! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Lunka - u mnie 11 tydzie艅 wg daty ostatniej miesi膮czki, ale dodatkowe kilogramy my艣l臋, 偶e s膮 bardziej spowodowane zmian膮 trybu 偶ycia + diet膮 (dzie艅 bez s艂odyczy to dzie艅 stracony). Mia艂am md艂o艣ci (obecnie zosta艂y mi tylko lekkie z rzadka), ale wymioty zdarzy艂y mi si臋 tylko jako艣 2-3 razy. A md艂o艣ci najcz臋艣ciej skutecznie pokonywa艂o jedzenie... I potem to tak jest 馃槃

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ja 艣rednio co 2 dzie艅 mam wymioty, pewnie dlatego聽 馃槙 wcze艣niej, zanim zeszlam w ci膮偶臋, prowadzi艂am aktywny tryb 偶ycia, 膰wiczy艂em, biega艂am, teraz tylko le偶臋 i ca艂y czas cis zuje. Jak nie 艣niadanie, obiad, kolacja, to jab艂ko, chrupki, cukierki, ciastka, co 3 dzie艅 tato faszeruje mnie 艣wie偶a szarlotka.聽 No i waga 0,8 kg na plus tylko 馃槙

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Ja te偶 robi臋 hybryd臋 i raczej na razie b臋d臋 j膮 robi艂a.聽

Co do kilogram贸w to w 12 tygodniu jestem 4 kg na minusie. Ale dopiero teraz powoli odzyskuj臋 apetyt. Od pocz膮tku ci膮偶y do teraz, w zasadzie, nic mi nie smakowa艂o. Wszystko jad艂am z przymusu. W moim przypadku nawet si臋 ciesz臋 ze spadku wagi bo mam niestety kilka kilogram贸w za du偶o. Boj臋 si臋 du偶ego przyrostu wagi w ci膮偶y.聽 Ze starszymi dzieciakami przyty艂am 20 i 17kg. Wi臋c teraz postanowi艂am bardzo uwa偶a膰 na to co jem.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@PAULA 22 jestem w 9 tyg ci膮偶y i te偶 ju偶 nie mieszcz臋 si臋 w swoje normalne spodnie 馃檲 chcia艂am jeszcze z miesi膮c poczeka膰 z kupnem ci膮偶owych ciuch贸w, bo ba艂am si臋 zapesza膰 ale uzna艂am 偶e nie ma co si臋 m臋czy膰, bo po chwili noszenia jeans贸w boli mnie brzuch... Normalnie nosz臋 rozmiar M, kupi艂am leginsy rozmiar L w Lidlu i niestety p艂ywam w nich 馃槀 lepiej chyba na tym etapie kupowa膰 ubrania w swoim normalnym przedci膮偶owym rozmiarze 馃

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia

@Katarzynaa聽wi臋c przyty艂am ca艂e 1,5 kg 馃様ale brzuch mi wywali艂o strasznie i w biodra wi臋c pewnie dlatego nie mieszcz臋 si臋 w spodnie . Ja si臋 boje ze u mnie na USG wyjdzie jedna wielka mandarynka 馃槀馃槀tyle ich jem聽

@Lunka聽ja 1,5 kg ale ja jestem le偶膮ca od miesi膮ca i do tego md艂o艣ci straszne mija艂y tylko jak co艣 zjad艂am . U mnie 11 tydzie艅 i 3 dzie艅 .聽

@BlueBlu聽ja te偶 si臋 skusz臋 na te legi聽 . Ja nosz臋 rozmiar m ale wtedy z Lidla bra艂am s . Poprosz臋 m臋偶a 偶eby mi kupil a jak b臋d膮 du偶e zawsze mo偶na wymieni膰 .聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hej. Mi brzuch wywali艂o pod 偶ebrami, nigdy tak nie mia艂am, czuje si臋 strasznie. Ale to raczej wzd臋cia.聽

Od 1,5 miesi膮ca siedz臋 w domu wi臋c oponka te偶 ma prawo si臋 od艂o偶y膰, tym bardziej 偶e prace mia艂am fizyczn膮 a teraz siedzenie i le偶enie. Mia艂am plany pracowa膰 do ko艅ca roku ale z艂e samopoczucie nie pozwoli艂o.

@Juka92聽ja sobie sama robi臋 akryle, to mi jedynie trzyma moje paznokcie, 偶ele i hybrydy p臋kaj膮, mam bardzo s艂abe paznokcie. Do porodu planuje zostawi膰 oba ma艂e paznokcie bez niczego a reszt臋 sobie b臋d臋 robi膰 jasnym kolorem, 偶eby si臋 tak nie rzuca艂y w oko te nie robione.聽

U mnie dzi艣 11tydz i 2 dni, jutro wizyta.聽

Szwagierka z terminem na po艂ow臋 grudnia dzi艣 pojecha艂a do szpitala, jestem tak zestresowana jakby o moje dziecko chodzi艂o..

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@paula22聽ja te偶 wcinam mandarynki. Jako艣 mam na nie mocniejsz膮 ochot臋 ni偶 zwykle. 鈽猴笍

A je艣li chodzi o wzrost wagi, to wydaje mi si臋, 偶e to przez to, 偶e zanim zasz艂am w ci膮偶臋 to zacz臋艂am sobie 膰wiczy膰. Do艣膰 intensywnie, bo mia艂am zrzuci膰 troch臋 kilogram贸w. Staraj膮c si臋 kolejny cykl spanikowa艂am i przesta艂am. A niestety prac臋 mam siedz膮c膮, przy komputerze, wi臋c potrzebuj臋 aktywno艣ci fizycznej poza godzinami. Teraz tego nie ma. Pojawia si臋 ochota na co艣 konkretnego, wi臋c po to si臋gam.聽

No i tak jak pisze @Kociara聽wywali艂o mi brzucha wysoko. Jak nosz臋 normalne, proste bluzki to wida膰 nad spodniami, tylko, 偶e ja od pocz膮tku mam wzd臋cia. 馃様

Dzi艣 u nas 11tydz. 3 dni, cho膰 wed艂ug usg r贸wno tydzie艅 mniej. Nast臋pny raz widz臋 si臋 z male艅stwem za oko艂o 2 tygodnie na prenatalnych. 馃槉馃槉

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Mamacita87聽jako艣 nie pomy艣la艂am o 艣wi膮tecznym ob偶arstwie 馃槃 chocia偶 teraz to nie wiadomo jak ta wigilia i 艢wi臋ta b臋d膮 wygl膮da膰...

Ale chyba musz臋 troch臋 pomy艣le膰 nad jakimi艣 sensownymi ograniczeniami 馃槃

Dziewczyny, a by艂y艣cie u dentysty ostatnio? Przez t膮 pandemi臋 wieki nie by艂am, ale te偶 nie czuj臋 偶eby co艣 si臋 dzia艂o i zastanawiam si臋 czy jest sens si臋 kontrolnie umawia膰 teraz?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia

@Klaudiuszka4聽 mandarynki uwielbiam a teraz w fajnej cenie to m膮偶 mi kupuje siatkami co 2 dni 馃槀馃槀

@Juka92聽Wstyd si臋 przyzna膰 ale by艂am w tym roku w styczniu. P贸藕niej si臋 pozamykali i jak otworzyli du偶e kolejki p贸藕niej urlop i wyjazd na wakacje a teraz le偶enie. P贸jd臋 zapewne w 2 trymestrze po nowym roku na przegl膮d聽 bo raczej nic si臋 nie dzieje bo wczesniej chodzi艂am regularnie.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Juka92聽do dentysty si臋 lepiej zapisz, teraz do nich straszne kolejki, a w ci膮偶y szybko z臋by si臋 psuj膮. Ja by艂am przed pandemia, teraz mam dopiero na koniec grudnia.聽

@Klaudiuszka4, @paula22聽w poprzedniej ci膮偶y z c贸ra jad艂am ci膮gle pomara艅cze i mandarynki, pono膰 to si臋 je na dziewczynk臋, mo偶e u was dziewuszki rosn膮? 馃槄

Ja por贸wnuj膮c ci膮偶臋 z synem, c贸rk膮 a teraz, to za nic w 艣wiecie nie wiem co to w brzuchu ro艣nie. Jedynie kawa mi 艣mierdzi jak w ci膮偶y z c贸ra.聽

Wigilie ka偶dy sam b臋dzie sp臋dza艂 raczej bo od 28 listopada do 29 grudnia zgromadzenia max 5osob 鈽癸笍

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ja ide na przegl膮d we wtorek do dentysty. Ostatni raz? Hmmmm... Du偶o robi艂am z臋b贸w przed pierwsz膮 ci膮偶膮. Ale jak zacz臋li艣my si臋 stara膰 odpu艣ci艂am wszystko. Zawsze prosze o znieczulenie i nie chcia艂am 偶eby si臋 martwi膰 czy nie jestem ju偶 i czy nie zaszkodze male艅stwu. I tak gdzie艣 od poc偶atku roku nie chodze. Ale teraz chce zobaczy膰 co powie i si臋 um贸wi膰 na wizyty. Moja gin powiedzia艂a 偶e wizyty u dentysty najlepiej zaplanowa膰 mi臋dzy 15 a 23 tygodniem. Zobaczymy co na to powie m贸j dentysta.

Co艣 mo偶e w tym jest w mandarynkach. Moja lekarka powiedzia艂a 偶e obstawia dziewczynk臋 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...