Skocz do zawarto艣ci

Czerwc贸wki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Lilla

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc szuka艂am forum czerwcowki 2021 i zastanawia艂am si臋 czy ju偶 jakie艣 b臋dzie a tu prosz臋 ju偶 17 stron wiadomo艣ci :) ja mam termin na 19.06.2021 (zn贸w sobota). Pisze zn贸w bo mam dw贸ch syn贸w kt贸rzy urodzili si臋 w sobot臋 (ja tak偶e).

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

8 godzin temu, Gucia23 napisa艂:

Czesc szuka艂am forum czerwcowki 2021 i zastanawia艂am si臋 czy ju偶 jakie艣 b臋dzie a tu prosz臋 ju偶 17 stron wiadomo艣ci 馃檪 ja mam termin na 19.06.2021 (zn贸w sobota). Pisze zn贸w bo mam dw贸ch syn贸w kt贸rzy urodzili si臋 w sobot臋 (ja tak偶e).

Hej 馃檪no to u mnie tak samo... Mam termin na 22 czerwca (wtorek) i dw贸ch syn贸w r贸wnie偶 urodzi艂am we wtorek, ale za to w pa藕dzierniku 馃槈

Edytowane przez Ewelinaaa31
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia

@kociara moja u偶ywa farby dla alergik贸w u mnie . Jest troch臋 s艂absza pewnie ale nie 艣mierdzi tak i nie sw臋dzi mnie po niej g艂owa.聽

Witam nowe dziewczyny

Ja wczoraj go艂膮bk贸w narobi艂am i bigos a m膮偶 wtsprzata艂 mi 艂azienk臋 za szafkami i pralka聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Witam nowe dziewczyny, super, 偶e jest nas coraz wi臋cej 馃檪 U mnie te偶 tydzie艅 pod znakiem sprz膮tania. Choink臋 ubrali艣my聽ju偶 w pi膮tek, wszystkie prezenty kupione. Teraz ju偶 spokojnie czekamy na 艣wi臋ta.聽

Zacz臋艂am ju偶 17 tydzie艅 i od kilku dni wydaje mi si臋, 偶e zaczynam ju偶 czu膰 pierwsze delikatne ruchy maluszka, najwyra藕niej czuje je wieczorami jak ju偶 si臋 po艂o偶臋 馃槏

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ja odk膮d dowiedzia艂am si臋 o ci膮偶y nie malowa艂am w艂os贸w, mam kole偶ank臋 kt贸ra jest po studiach chemicznych,聽 powiedzia艂a 偶e niby farby nie szkodz膮 ale w sumie nie wiadomo czy jaki艣 sk艂adnik nie dociera do聽dzieci膮tka.聽 Co nie zmienia faktu 偶e moim w艂osom przyda艂oby si臋 malowanie.

Ja jutro id臋 na test na koronawirusa i strasznie si臋 denerwuje,聽 bo jednak chcia艂abym m贸c zrobi膰 usg w 艣rod臋,

Ostatnie wiadomo艣ci co u maluszka mia艂am prawie 7 tygodni temu... i troch臋 niepewnie si臋 czuje.聽 Pocieszam聽si臋 偶e skoro mnie mdli nieustaj膮co to wszystko w porz膮dku.聽

A martwie si臋 poniewa偶 uda艂o mi si臋 ponownie zaj艣膰 po 11 latach , 3 inseminacjach i jednym聽 pustym jaju p艂odowym.

rozpisa艂am si臋 troch臋...聽

co do 艣wi膮t i sprz膮tania... choinka ju偶 stoi, a sprz膮ta膰 to baardzo mi si臋 nie chce... chyba poprosz臋 m臋偶a u syna.. 馃槈

a zakupy robi mi rodzinka bo jestem na kwarantannie...馃槖

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

We wtorek jad臋 z dzie膰mi do ortopedy i mam zamiar ostatnie zakupy przed 艣wi臋tami zrobi膰. I wy偶ebra膰 od mamy kilka pierog贸w, nie robi臋 sama bo mnie nerwica bierze jak mam to lepi膰. Placki musz臋 upiec, znalaz艂am inny przepis na sernik, z karmelem i orzeszkami s艂onymi u g贸ry, nie jad艂am jeszcze takiego cuda wi臋c zrobi臋 bo z艂ota rosa ju偶 mi zbrzyd艂a. Pierwszy raz te偶 b臋d臋 sama robi膰 makowca. Choink臋 mieli艣my dzi艣 ubiera膰 ale zadzwoni艂 znajomy, 偶e ma dla nas choink臋 wi臋c jutro m膮偶 przywiezie i si臋 wybierze 艂adniejsz膮 馃檭

@Dusia_dddlugo nie widzia艂a艣 bobasa, ale czasem i tak trzeba. Teraz trudne czasy przysz艂y. b臋dzie dobrze, trzymam kciuki 馃憤

My po spacerku, zm臋czeni ale zrelaksowani 馃檪 ogl膮damy bajeczk臋

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

1 minut臋 temu, Dusia_dd napisa艂:

mam pytanie, czy kt贸r膮艣 Was boli g艂owa? bo mnie codziennie... zacz臋lam 14 tydzie艅... i ju偶 mnie ta g艂owa denerwuje... ci艣nienie mia艂am dzisiaj聽 w normie jak na mnie...聽

Hej,

mnie g艂owa nie boli ale musz臋 codziennie si臋 zdrzemn膮膰, mo偶e u Ciebie to pogodowe zmiany?

ja troch臋 czuje podbrzusze od kilku dni, martwi臋 si臋 mam nadzieje 偶e to tylko powi臋kszanie macicy.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Mamacita87聽bierzesz dodatkowo magnez? Mi si臋 ju偶 brzuch czasem stawia wi臋c magnez bior臋 dodatkowo. Je艣li u ciebie聽 to nie sk贸rcze to nie my艣la艂bym o tym 馃槈 mnie tez cos czasem zaboli ale nie zwracam uwagi, tylko na sk贸rcze bo u mnie z tym to nie przelewki.

G艂owa mnie nie boli. Tak jak pisze Mamacita, mo偶e si臋 zdrzemnijw dzie艅? Cho膰 wiem, 偶e niekt贸re przysz艂e mamy takie b贸le po prostu maj膮 鈽癸笍 mam nadziej臋, 偶e ci przejdzie 馃槝

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Teraz, Kociara napisa艂:

@Mamacita87聽bierzesz dodatkowo magnez? Mi si臋 ju偶 brzuch czasem stawia wi臋c magnez bior臋 dodatkowo. Je艣li u ciebie聽 to nie sk贸rcze to nie my艣la艂bym o tym 馃槈 mnie tez cos czasem zaboli ale nie zwracam uwagi, tylko na sk贸rcze bo u mnie z tym to nie przelewki.

G艂owa mnie nie boli. Tak jak pisze Mamacita, mo偶e si臋 zdrzemnijw dzie艅? Cho膰 wiem, 偶e niekt贸re przysz艂e mamy takie b贸le po prostu maj膮 鈽癸笍 mam nadziej臋, 偶e ci przejdzie 馃槝

W艂a艣nie nie bior臋 ale chyba zaczn臋 nawet o tym my艣la艂am ale chcia艂am skonsultowa膰 z lekarzem ttlko id臋 do niego dopiero po sylwestrze.

chyba wezme ma艂膮 dawk臋 na w艂asn膮 r臋k臋 bo te偶 mia艂am ostatnio nerwowe dni i troch臋 niezno艣na jestem dla m臋偶a馃ゴ馃檲

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@paula22 ja w pi膮tek pozna艂am p艂e膰 te偶 na razie na 60 % ale za艂o偶enie jest 偶e ch艂opak 馃グ ja si臋 bardzo ciesz臋 bo to moje pierwsze a zawsze chcia艂am mie膰 pierwszego synka ale zobaczymy jak b臋dzie to dopiero 4 miesi膮c wi臋c jeszcze nie bior臋 tego tak mocno na powa偶ne . Grunt 偶e puki co wszystko wskazuje na to 偶e zdrowe i to wa偶niejsze oby tak pozosta艂o 馃槉鉂わ笍

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@paula22 ja w pi膮tek pozna艂am p艂e膰 te偶 na razie na 60 % ale za艂o偶enie jest 偶e ch艂opak 馃グ ja si臋 bardzo ciesz臋 bo to moje pierwsze a zawsze chcia艂am mie膰 pierwszego synka ale zobaczymy jak b臋dzie to dopiero 4 miesi膮c wi臋c jeszcze nie bior臋 tego tak mocno na powa偶ne . Grunt 偶e puki co wszystko wskazuje na to 偶e zdrowe i to wa偶niejsze oby tak pozosta艂o 馃槉鉂わ笍

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny, dopiero znalaz艂am to forum i 偶a艂uj臋 ze tak p贸藕no :) termin mam na 10.06 i jest to moja pierwsza ci膮偶a :)聽

Obecnie mam troch臋 stresu bo jutro id臋 robi膰 test na COVID, czuj臋 si臋 przezi臋biona a mia艂am kontakt z osob膮 kt贸ra jest najprawdopodobniej 偶arzona. Je艣li wyjdzie pozytywny, wizja 艣wi膮t tylko we dw贸jk臋 z partnerem w domu strasznie mnie do艂uje :(聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

1 godzin臋 temu, Kociara napisa艂:

@Mamacita87聽bierzesz dodatkowo magnez? Mi si臋 ju偶 brzuch czasem stawia wi臋c magnez bior臋 dodatkowo. Je艣li u ciebie聽 to nie sk贸rcze to nie my艣la艂bym o tym 馃槈 mnie tez cos czasem zaboli ale nie zwracam uwagi, tylko na sk贸rcze bo u mnie z tym to nie przelewki.

@Kociara聽w kt贸rym jeste艣 tygodniu? Mi si臋 w 15tc spi膮艂 raz i dzisiaj rano te偶 (16tc). Nie bola艂o, ani nic, po prostu zrobi艂 si臋 twardy. Jutro b臋d臋 na wizycie to porozmawiam z pani膮 doktor. Czy to nie za wcze艣nie? 馃

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Monika Kami艅skaKami艅skaKami艅skaKami艅ska15+3, w poprzednich od 5-6 miesi膮ca mi twardnia艂 non stop, teraz mam tak co drugi dzie艅 narazie jak si臋 przemecze, nie nakr臋cam si臋, staram si臋 wi臋cej le偶e膰 i nie nosi膰 ci臋偶ar贸w. Ja mam wizyt臋 dopiero po nowym roku, mam nadziej臋,偶e mnie do 艂贸偶ka nie przyk艂uje. A i mnie te偶 nie boli tylko twardy jak ska艂a, mo偶na wyczu膰 dok膮d macica si臋ga.

@Nimfadora1聽we dw贸jk臋 te偶 mo偶e by膰 cudnie 馃槈

@Jula13 super, 偶e bobo zdrowy.聽 Te偶 zawsze chcia艂am mie膰 syn贸w, teraz maj膮c park臋 sama nie wiem czego chc臋 馃槄 ka偶dy ma plusy i minusy

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

8 godzin temu, Kociara napisa艂:

@Mamacita87聽bierzesz dodatkowo magnez? Mi si臋 ju偶 brzuch czasem stawia wi臋c magnez bior臋 dodatkowo. Je艣li u ciebie聽 to nie sk贸rcze to nie my艣la艂bym o tym 馃槈 mnie tez cos czasem zaboli ale nie zwracam uwagi, tylko na sk贸rcze bo u mnie z tym to nie przelewki.

G艂owa mnie nie boli. Tak jak pisze Mamacita, mo偶e si臋 zdrzemnijw dzie艅? Cho膰 wiem, 偶e niekt贸re przysz艂e mamy takie b贸le po prostu maj膮 鈽癸笍 mam nadziej臋, 偶e ci przejdzie 馃槝

Je偶eli chodzi o spanie w dzie艅 to sporadycznie to robi臋,聽 bo p贸藕niej siedz臋 do 24- 1:00 i nie mog臋 spa膰... chocia偶 nie powiem 偶e mi si臋 nie chce spa膰... wr臋cz oczy same mi si臋 zamykaj膮..

zastanawiam si臋 czy nie pije za ma艂o wody... mo偶e od tego g艂owa mnie boli?

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

8 godzin temu, Jula13 napisa艂:

@paula22 ja w pi膮tek pozna艂am p艂e膰 te偶 na razie na 60 % ale za艂o偶enie jest 偶e ch艂opak 馃グ ja si臋 bardzo ciesz臋 bo to moje pierwsze a zawsze chcia艂am mie膰 pierwszego synka ale zobaczymy jak b臋dzie to dopiero 4 miesi膮c wi臋c jeszcze nie bior臋 tego tak mocno na powa偶ne . Grunt 偶e puki co wszystko wskazuje na to 偶e zdrowe i to wa偶niejsze oby tak pozosta艂o 馃槉鉂わ笍

w pierwszej ci膮偶y pan doktor by艂 pewny 偶e dziewczynka... po wizycie byli艣my na weekend w Kazimierzu Dolnym... nagabywa艂a nas cyganka... m贸wi艂a do mojego m臋偶a..."Ty艣 nasz, ty艣 nasz, za darmo ci powr贸偶e... syna b臋dziesz mia艂..

聽" my do niej... nie gadaj ... dziewczyna b臋dzie... a ona dalej swoje... nie dosta艂a pieni臋dzy i posz艂a sobie... przy nast臋pnej wizycie pan doktor聽 zrobi艂 zdj臋cie narz膮d贸w p艂ciowych dziecka i nam da艂... szok... okaza艂o si臋 偶e to pr臋偶nie wystawiony pitolek 馃槄馃槄 ubaw mamy do tej pory... 偶e m膮偶 dorobi艂 ogonek c贸reczce 馃槀

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

7 godzin temu, Nimfadora1 napisa艂:

Cze艣膰 dziewczyny, dopiero znalaz艂am to forum i 偶a艂uj臋 ze tak p贸藕no 馃檪 termin mam na 10.06 i jest to moja pierwsza ci膮偶a 馃檪

Obecnie mam troch臋 stresu bo jutro id臋 robi膰 test na COVID, czuj臋 si臋 przezi臋biona a mia艂am kontakt z osob膮 kt贸ra jest najprawdopodobniej 偶arzona. Je艣li wyjdzie pozytywny, wizja 艣wi膮t tylko we dw贸jk臋 z partnerem w domu strasznie mnie do艂uje 馃槥

ja siedz臋 z m臋偶em i synem od 10go na kwarantannie,聽 m膮偶 mia艂 korone... masakra jaka艣 , ja mam niby do 26go ale id臋 dzisiaj na test... na szcz臋艣cie ani ja ani syn objaw贸w nie mamy ale mam wra偶enie 偶e te testy to loteria..

聽zobaczymy wieczorem...聽

du偶o zdr贸wka 偶ycz臋

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

9 godzin temu, Dusia_dd napisa艂:

mam pytanie, czy kt贸r膮艣 Was boli g艂owa? bo mnie codziennie... zacz臋lam 14 tydzie艅... i ju偶 mnie ta g艂owa denerwuje... ci艣nienie mia艂am dzisiaj聽 w normie jak na mnie...聽

Te偶 mia艂am cz臋sto b贸le g艂owy, ostatnio przed wizyt膮 to mnie tak z艂apa艂o 偶e my艣la艂am ju偶 偶e nie pojad臋 bo wsta膰 nie mog艂am. Wzi臋艂am paracetamol i poma艂u jako艣 przesz艂o. Mia艂am takie b贸le dosy膰 cz臋sto w tym pierwszym trymestrze, ale ok艂ady z zimnego r臋cznika i le偶enie dawa艂o rad臋, bo pomimo tego 偶e lekarka powiedzia艂a 偶e jak boli to bra膰 paracetamol, jako艣 nie chcia艂am si臋 szprycowa膰. Przed ostatni膮 wizyt膮 wzi臋艂am, bo chyba bym z 艂贸偶ka nie wsta艂a. A pani doktor poleci艂a w艂a艣nie 偶eby pi膰 wi臋cej wody, bo te偶 w morfologii wysz艂o mi to nawodnienie przy dolnej granicy. Ci艣nienie mia艂am w normie. No a do tego 偶e jak bardzo boli to nie czeka膰, a偶 przejdzie tylko wzi膮膰 tabletk臋, bo jak si臋 rozchajcuje to te偶 niedobrze.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia

Przyje偶d偶a brat .!Dziewczyny wsp贸艂czuj臋 kwarantanny chocia偶 ja przy lezeniu te偶 czu艂am si臋 jak na kwarantannie 馃槒

@Dusia_dd聽mnie raz bola艂a g艂owa w pierwszym trymestrze ale pomog艂y zimne ok艂ady nie chcia艂am bra膰 lek贸w 偶adnych .

@Jula13聽ja mam nadziej臋 偶e lekarz co艣 ju偶 powie jak b臋d臋 mia艂a wizyt臋 11 stycznia albo na po艂贸wkowym .聽

My na wigili臋 jedziemy do moichb rodzic贸w a pierwszy dzie艅 艣wi膮t przyje偶d偶a brat m臋偶a z 偶on膮 wi臋c w lekko okrojonym sk艂adzie tegoroczne 艣wi臋ta. Bardzo si臋 ciesz臋 偶e zosta艂y 2 dni nauki zdalnej i przerwa 艣wi膮teczna. M艂ody odpocznie od ekranu laptopa i skorzysta z wyj艣cia na dw贸r bo teraz ko艅cz膮c lekcje o 15 to po obiedzie jest ciemno i na dw贸r wychodzi rzadko.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

14 godzin temu, Dusia_dd napisa艂:

mam pytanie, czy kt贸r膮艣 Was boli g艂owa? bo mnie codziennie... zacz臋lam 14 tydzie艅... i ju偶 mnie ta g艂owa denerwuje... ci艣nienie mia艂am dzisiaj聽 w normie jak na mnie...聽

Mnie g艂owa te偶 bola艂a jeszcze niedawno. Teraz zdarzaj膮 mi si臋 lekkie migreny, ale rzadko. By膰 mo偶e w艂a艣nie dlatego, 偶e zacz臋艂am pilnowa膰 picia wody w dzie艅. Nie wiem...聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 wszystkim nowym 馃檪

U nas te偶 by艂 stres koronawirusowy - babcia m臋偶a trafi艂a do szpitala, wprawdzie nie z tego powodu, ale test musia艂a przej艣膰 i wyszed艂 pozytywny. M膮偶 mia艂 z ni膮 kontakt ale ostatnio na szcz臋艣cie oboje w maskach byli, wi臋c sanepid tylko doz贸r epidemiologiczny na艂o偶y艂. M膮偶 te偶 czuje si臋 ok. Mnie na szcz臋艣cie nikt w zwi膮zku z tym nie 艣ciga艂, wi臋c mog臋 we wtorek normalnie na wizyt臋 p贸j艣膰, ufff 馃檪 aczkolwiek brali艣my te偶 pod uwag臋 艣wi臋ta na kwarantannie przez moment 馃槢

Co do b贸l贸w g艂owy - ja pij臋 wod臋 do opru jak tylko g艂owa mnie boli i zazwyczaj pomaga.聽

Magnez bior臋 - jakie艣 2 tyg temu mia艂am moment 偶e mnie brzuch bola艂, w panice by艂am u lekarza. Na szcz臋艣cie by艂o ok, lekarka kaza艂a mi tylko bra膰 magnez i nospe w miar臋 potrzeby - teraz tylko od czasu do czasu zakluje.聽

U nas na razie choinka ubrana, sprz膮tanie w trakcie, ciasta do zrobienia... Tak偶e ciut w proszku 馃槃

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...