Skocz do zawartości

Czerwcówki 2021🤰 | Forum o ciąży


Lilla

Rekomendowane odpowiedzi

Szczśliwego Nowego Roku, aby był lepszy niż ten 2020... oby nam brzuszki rosły i szczęśliwie się w czerwcu "rozsypały" , wszystkiego dobrego!!🥳🥳

 

 

ps. ja się umówiłam na 27.01... gin powiedział że to już połówkowe mimo że u mnie wychodzi wtedy 18t4d lub wg okresu19t4d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie obecne i przyszłe mamusie! Niech ten nadchodzący 2021 rok będzie dla nas wszystkich wytchnieniem i nagrodą po tym co razem i osobno przeszliśmy! Wszystkiego najlepszego i wielu radości! Będzie lepiej! Bo na pewno nie gorzej 🥳

 

IMG_3469.jpeg.93bb140c81284baa226d45b7bda66994.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny brzusio. Znalazłam po dłuższym szukaniu ale jak tam się cokolwiek dodaje to nie mam pojęcia 🤔

 

Dziś miałam chatę pustą, chłopaki coś robili wspólnie w garażu, córa była u babci i sobie wymyśliłam, że kuchnie wypucuje na błysk. I to był błąd, plecy od godz 14 mnie tak bolą ☹️ obyło się bez przeciwbólowych ale właściwie pół dnia na leżąco. Chociaż bobasa częściej czułam 🙂 bo jak latam to nic nie czuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dałam radę wrzucić 💪 

Co do pleców, zaczęły mnie boleć już jakieś 2 tygodnie temu ale to chyba od siedzenia przy laptopie. Jak coś to wchodzi pozycja leżącą 😀

Chyba poczułam pierwsze ruchy ❤ ale jeszcze do końca nie jestem pewna czy to aby na pewno bobas 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Miałam pytać wcześniej ale zapomniałam bierzecie jakieś witaminy dla kobiet w ciąży ? Ja do 3 mc brałam tylko folik a później przeszłam na omega med Optima kapsułki + tabletki. Mnie odrzuciło od różnego jedzenia i boje się że samymi posiłkami nie nadrobię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polcia27 ale masz zgrabniutki brzuszek. 

@paula22 u mnie też tylko w cycki i brzuch poszło, no i boczki. Nosilam miseczkę D a teraz tylko w jeden stanik się mieszczę 🤷, trzeba się wybrać na zakupy.

Biorę femibion 2 i magnez bo mi brzuch twardniał.

 

Mam jutro wizytę, ogarnęłam sobie nogi, gimnastyka na całego, zapomniałam już co to jest depilacja woskiem 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kociara no właśnie mi wydaje się taki mały jeszcze 😄 

Też będę musiała pomyśleć o jakiś nowych stanikach bo zostały mi tylko 3, które mnie nie cisną. Na szczęście kolory uniwersalne więc jeszcze przez chwilę myślę że dadzą radę.

U mnie wizyta dopiero w sobotę i też już nie mogę się doczekać. Ostatni raz byłam miesiąc temu i stresik trochę jest 😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paula22 coś ty! Nie widać. Najgorzej taki stanik kupić. Ja mam jedną pierś sporo mniejszą i mam wstręt do kupowania bo naprzymierzac się muszę jak nienormalna. 

@Polcia27 mi został tylko biały ☹️ więc na zakupy muszę jak najszybciej. 

Ja się jakoś nie stresuję, jutro mnie pewnie przeczysci ze stresu, narazie jest ok. 

Lecę na dwór z dzieciakami, śnieg pada, przez okno fajnie wygląda ale jest mocny wiatr. Myślałam, że trochę osłabnie ale on jak wiał tak wieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...