Skocz do zawarto艣ci

Czerwc贸wki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Lilla

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie cudowno艣ci 馃槏

Ja par臋 ubranek wygra艂am na aukcji charytatywnej, kupi艂am te偶 ostatnio w Lidlu jakie艣 takie mega proste bodziaki. Zamierzam zbiera膰 jak mi si臋 w oczy rzuci.聽

Dziewczyny, w艂a艣nie - kiedy kupujecie w贸zki? My byli艣my pierwsze obejrze膰 w niedziel臋, moja mama jak us艂ysza艂a, 偶e si臋 rozgl膮damy to od razu wyskoczy艂a, 偶e tak wcze艣nie si臋 w贸zka nie kupuje i w og贸le... A偶 mi si臋 przykro zrobi艂o w sumie, a cieszy mnie generalnie wybieranie tych wszystkich rzeczy.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Polcia27聽u nas ju偶 te偶 troch臋 kupionych. Zdarzy艂a mi si臋 ca艂a wyprawka z drugiej r臋ki na pierwsze 3 miesi膮ce I przepad艂am. 馃檲 Motyw przewodni Batman i dinozaury. 馃槃

@Juka92 kupuj kiedy chcesz i nie patrz na innych. 馃槝 My kupili艣my w贸zek te偶 u偶ywany i stoi w salonie na razie bo nie mam gdzie go wstawi膰. Ludzie zawsze b臋d膮 gadali "za szybko si臋 po chwalili艣cie", "za szybko kupili艣cie", jak imi臋 wybrane to "za bardzo si臋 przywi膮zujecie". Ja straci艂am poprzedni膮 ci膮偶臋... Nawet najbli偶szej rodzinie o tej ci膮偶y powiedzia艂am dopiero w 4 miesi膮cu, bo si臋 ba艂am j膮 straci膰. Ale nie chc臋 ca艂y czas siedzie膰 i si臋 trz臋艣膰 ze strachu. I uwa偶am, 偶e ka偶da z nas zas艂uguje na to, 偶eby cieszy膰 si臋 ci膮偶膮 i prze偶ywa膰 j膮 tak jak tylko to czuje i potrzebuje. 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Rozumiem bo tez czasem takie rzeczy s艂ysz臋. Szczeg贸lnie od te艣ciowej. To jej odpowiadam 偶e kiedy i kto ma to kupowa膰? Ojciec dziecka jak ja b臋d臋 ju偶 z ma艂ym w szpitalu? Albo jak ju偶 b臋d臋 si臋 toczy膰 z ogromnym brzuchem?

Chc臋 co miesi膮c kupowa膰 co艣 dro偶szego. O zapomnia艂am 偶e jeszcze fotelik do auta b臋dziemy kupowa膰 nowy to te偶 b臋dzie wydatek.

Teraz raz w miesi膮cu du偶y wydatek a przy ma艂ych zakupach jakie艣 bzdety. Np. w Auchan przy okazji dwie pieluszki tetrowe, a w Rossmann gratis szczotke do w艂os贸w.

Dok艂adnie @Klaudiuszka4聽cieszmy si臋 z naszych maluch贸w. Ja te偶 poprzednie dziecko straci艂am, dlatego Ci臋 rozumiem.聽

Na pocz膮tku tej ci膮偶y ci臋偶ko mi si臋 by艂o prze艂ama膰 do kolejnego malucha. Chcia艂am go ale si臋 nie cieszy艂am. Uwa偶am, 偶e nikt nie powinien si臋 wtr膮ca膰 w takie rzeczy. To sprawa tylko i wy艂膮cznie rodzic贸w. A g艂upie gadanie mimo 偶e boli trzeba puszcza膰 mimo uszu.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Juka92聽w贸zek odkupi艂am聽w sylwestra. Du偶o os贸b na mnie patrzalo jak na idiotk臋 ale mam to gdzie艣, wa偶ne, 偶e ja jestem spokojniejsza, w razie co mam ju偶 co艣 . Wanienk臋 my艣l臋, 偶e zostawi臋 do kupienia m臋偶owi jak urodze. Jako艣 nie mam pomys艂u gdzie j膮 wcze艣niej upcha膰.

Dzwoni艂am do po艂o偶nej, zgodzi艂a si臋 mnie wzi膮膰 znowu 馃榿 a martwi艂o mnie to bo si臋 przeprowadzili艣my i nale偶臋 do innego powiatu, no i teraz te偶 ci臋偶ko znale藕膰 po艂o偶n膮, kt贸ra doje偶d偶a do pacjentki poza miasto ale jednak si臋 uda艂o.聽

Syn mnie dzi艣 dobija nerwowo, nie mam ju偶 si艂 na niego

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Katarzynaa聽to u mnie te偶 te艣ciowa tak stwierdzi艂a, 偶e po co ju偶 kupowa膰 w贸zek, a bo to si臋 jeszcze nie powinno. A tak jak piszesz, p贸藕niej jak ju偶 b臋dziemy mie膰 brzuszki poka藕ne to nie ma co si臋 zamartwia膰 偶e co艣 jest niekupione. Zreszt膮 jakbym wcze艣niej mia艂a rodzi膰 to te偶 nigdy nie wiadomo przecie偶. A ja to w jakie艣 zabobony takie nie wierz臋.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia

Ale si臋 rozpisa艂yscie 馃グSame 艣liczno艣ci pokupione widz臋 鉂わ笍My zakupili艣my w贸zek pod k膮tem mie膰 stycznia ale jeszcze jest w kartonach. Fotelik z baz膮 te偶 kupili艣my i komod臋 zam贸wi艂am wi臋c te najwi臋ksze wydatki za nami . Teraz mog臋 kupowa膰 po troszk臋 co miesi膮c.

Ja te偶 straci艂am wcze艣niejsza ci膮偶臋 ale lekarz odrazu mnie postawi艂 do pionu 偶eby o tym nie my艣le膰 偶e wszystko dobrze ale rodzicom powiedzieli艣my po 3 mc .聽

@Kociara ja 偶e wzgl臋du na to 偶e w tym mieszkaniu mam ma艂o miejsca kupuje wanienk臋 sk艂adan膮 na p艂asko z wbudowanym termometrem . Jak z艂o偶e zawsze mo偶na schowa膰 馃槒

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

10 minut temu, Kociara napisa艂:

@paula22聽te偶 si臋 nad t膮 wanienka zastanawia艂am ale cena mnie odstraszy艂a. U nas jak b臋dzie ma艂a na 艣wiecie to wanienka w wannie.聽

Kaja dzi艣 ma艂o ruchliwa by艂a, chyba przez moje nerwy, teraz za to odwala na ca艂ego cho膰 to nie jej godzina 馃檭

U nas ostatnie dwa dni nadaktywno艣ci w brzuszku. 馃槀 Ruchliwy ch艂opiec b臋dzie co艣 czuj臋. Dzi艣 spokojniej, ale gard艂o mnie boli dzi艣, czuj臋 jakbym si臋 przezi臋bi艂a i mnie rozk艂ada, wi臋c oboje chyba odpoczywamy wi臋cej. 馃槒

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Dzi臋ki dziewczyny 馃檪 te偶 my艣l臋, 偶e nie ma co niepotrzebnie patrze膰 na innych, ale jednak od w艂asnej mamy to troch臋 si臋 cz艂owiek nie spodziewa takich komentarzy 馃槢

U nas po spokojnej niedzieli w poniedzia艂ek m艂ody urz膮dza艂 dyskotek臋 w brzuchu 馃槃 matka zapracowana przed komputerem siedzia艂a to nudno dzieci臋ciu chyba by艂o 馃檪 a dzi艣 tak od czasu do czasu tylko da艂 zna膰 偶e jest 馃檪

Bardzo lubi臋 te pukni臋cia, szczeg贸lnie jak czasem trafi idealnie w moj膮 r臋k臋 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

U nas imprezki w brzuchu s膮 wieczorami 馃槀 w ci膮gu dnia te偶 si臋 maluch dobija, zazwyczaj po jedzeniu, ale zabawa na ca艂ego jest szczeg贸lnie jak mama si臋 po艂o偶y spa膰 馃榿 A dzisiaj w nocy to a偶 mnie wybudza艂y te s艂odkie kopniaczki馃槃

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Polcia27mam dok艂adnie tak samo 馃槃 w dzie艅 spokojnie, tylko czasami od niechcenia synek da zna膰, 偶e jest. Za to wieczorem i nocy 艣miejemy si臋 z m臋偶em, 偶e chyba gra w pi艂k臋 馃槀

Widz臋, 偶e ju偶 robicie zakupy. Ja dzisiaj wybieram si臋 z c贸rk膮 do galerii. Jedziemy z za艂o偶eniem poogladania rzeczy dla malucha. Ale znaj膮c nas to na pewno nie wr贸cimy z pustymi r臋kami 馃槄

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ja te偶 nie s艂ucham i robi臋 swoje, nie chc臋 si臋 potem turla膰 z zakupami馃槅

Te偶 mam ju偶 w贸zek, fotelik i dostawk臋. Wczoraj oszala艂am w Pepco, taaakie wyprzeda偶e馃ぃ oto kilka 艂up贸w, ale wszystkiego nie b臋d臋 wrzuca膰 bo za du偶o馃槅

A te harce s膮 cudowne, tak samo jak m贸wicie, g艂贸wnie po jedzeniu i wieczorem, o wiele jako艣 spokojniej teraz, bo wiem, 偶e jest wszystko w porz膮dku, a wcze艣niej tylko od wizyty do wizyty.聽

Du偶e ju偶 macie brzuszki? Ja mam chyba do艣膰 ma艂y, jak narzuc臋 jak膮艣 bluz臋 czy lu藕n膮 sukienk臋 to w zasadzie nie powiedzia艂by nikt, 偶e w ci膮偶y, ale jak ju偶 si臋 opn臋 swetrem czy dopasowan膮 sukienk膮 to taka s艂odka kulesia ju偶 jest馃グ p贸ki co 3 kg, wi臋c chyba nawet nie藕le.聽

IMG_20210203_123525.jpg

IMG_20210203_123354.jpg

IMG_20210203_123453.jpg

IMG_20210203_123609.jpg

IMG_20210203_134528.jpg

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Magdalena.B u mnie te偶 pod lu藕nymi ciuchami prawie nie wida膰, bardziej w swetrach i generalnie przylegaj膮cych ciuchach. Ale mo偶e to te偶 kwestia tego 偶e siebie widzimy codziennie?聽

Dziewczyny,聽

A jakie w贸zki wybra艂y艣cie?聽

My patrzymy raczej po tym co dost臋pne, bo chcemy u偶ywany kupi膰, ale tych modeli jest multum, co og艂oszenie to inne, a opinie w internecie bywaj膮 skrajne 馃槢

Edytowane przez Juka92
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Juka92聽ja kupi艂am Roan Bass Soft te偶 u偶ywany. P贸ki co jestem zachwycona, 艣wietna amortyzacja, du偶e, pompowane ko艂a i fajna du偶a gondola (podobno jedna z wi臋kszych na rynku) wi臋c nie b臋d臋 si臋 martwi膰, 偶e m艂oda jeszcze nie siedzi, a ju偶 wyros艂a. Wszystko zale偶y na jakie warunki ma by膰 nastawiony i gdzie mieszkasz, bo mi g艂贸wnie zale偶a艂o na tym aby sprawdza艂 si臋 na le艣nych, polnych drogach, a nie mia艂 dla mnie znaczenia ci臋偶ar. Je艣li mieszka si臋 w bloku i w gr臋 wchodzi codzienne wnoszenie to ju偶 waga ma znaczenie, a z regu艂y te 2 czy 3 w jednym s膮 ci臋偶sze. Te偶 czyta艂am recenzje i ogl膮da艂am filmiki z prezentacji na YouTube i bardzo mi to pomog艂o, jak wesz艂am do sklepu por贸wna膰 i poogl膮da膰 tylko si臋 utwierdzi艂am, 偶e to b臋dzie dobry wyb贸r. No i nie da si臋 ukry膰, 偶e kwestia wizualna te偶 jest wa偶na馃槉 mi si臋 on bardzo spodoba艂, a 偶e ka偶demu podoba si臋 co innego to te偶 wybiera膰 trzeba pod siebie 馃槈

IMG_20210123_224950.jpg

IMG_20210123_225256.jpg

IMG_20210123_224656.jpg

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

39 minut temu, Magdalena.B napisa艂:

Ja te偶 nie s艂ucham i robi臋 swoje, nie chc臋 si臋 potem turla膰 z zakupami馃槅

Te偶 mam ju偶 w贸zek, fotelik i dostawk臋. Wczoraj oszala艂am w Pepco, taaakie wyprzeda偶e馃ぃ oto kilka 艂up贸w, ale wszystkiego nie b臋d臋 wrzuca膰 bo za du偶o馃槅

A te harce s膮 cudowne, tak samo jak m贸wicie, g艂贸wnie po jedzeniu i wieczorem, o wiele jako艣 spokojniej teraz, bo wiem, 偶e jest wszystko w porz膮dku, a wcze艣niej tylko od wizyty do wizyty.聽

Du偶e ju偶 macie brzuszki? Ja mam chyba do艣膰 ma艂y, jak narzuc臋 jak膮艣 bluz臋 czy lu藕n膮 sukienk臋 to w zasadzie nie powiedzia艂by nikt, 偶e w ci膮偶y, ale jak ju偶 si臋 opn臋 swetrem czy dopasowan膮 sukienk膮 to taka s艂odka kulesia ju偶 jest馃グ p贸ki co 3 kg, wi臋c chyba nawet nie藕le.聽

IMG_20210203_123525.jpg

IMG_20210203_123354.jpg

IMG_20210203_123453.jpg

IMG_20210203_123609.jpg

IMG_20210203_134528.jpg

ale s艂odkie, a偶 mam ochot臋 sama polata膰 po sklepach... 馃グ

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Juka92聽my mamy Adamex Chantal 2w1. Por贸wna艂am 偶e swoim starym i skrad艂 moje serce. 鈾ワ笍

Dziewczyny by艂am przed po艂贸wkowym w Pepco i nie wiedzia艂am na co patrze膰. 馃檲 Ch艂opak czy dziewczyna, da艂am sobie spok贸j. Teraz ju偶 tyle mam nakupowane, 偶e nie id臋 bo boj臋 si臋 przepa艣膰. 馃槄

IMG_20210203_144815.jpg

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

My zdecydowali艣my si臋 na Baby Design Husky.

Mysl臋 偶e najlepiej i艣膰 do sklepu/ hurtowni i po艣ciemnia膰 troch臋. Obejrze膰. Por贸wna膰. Ja akurat ogl膮da艂am model 2019 a kupi艂am chyba 2016 z drugiej r臋ki. Mimo wszystko r贸偶nice s膮 subtelne.聽 Nie wy艣le zdj臋膰 bo stoi w piwnicy i czeka na wi臋ksze s艂o艅ce i na pranie 馃檪聽Fakt faktem zap艂acili艣my 700z艂 gdzie za nowy mo偶na da膰 2100z艂 馃槷

Nie wspomn臋 偶e Sinsay te偶 ma fajn膮 ofert臋 dzieci臋c膮 (bynajmniej online).聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Pi臋kne w贸zki 馃檪

Nam zale偶y w艂a艣nie 偶eby w miar臋 lekki by艂 (mieszkamy na 3 pi臋trze bez windy 馃槃 aczkolwiek nie wiem czy nie b臋dziemy zostawia膰 bazy na parterze i tylko g贸r臋 targa膰) i pakowny, bo oba nasze samochody maj膮 niewielkie baga偶niki, a s膮 w na tyle dobrym stanie 偶e je艣li ju偶 zdecydujemy si臋 na wymian臋 to tylko jednego, a dobrze by艂oby gdy by w贸zek wchodzi艂 do obu.

Za to p贸ki co podobaj膮 mi si臋 tylko kolumbryny 馃槃 a i tak zdecydujemy si臋 na pewno na minimum dwa w 1.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

By艂am dzi艣 na kontrolnym USG - dziecko zaciska艂o n贸偶ki i by艂o w pozycji kucznej 偶e niestety nadal jestem bezp艂ciowa :(. Co do w贸zka to ja poszukuje modelu dla wysokich - ja co prawda mam 1,7m ale m贸j m膮偶 ma 1,92m i potrzebuje mie膰 bardzo wysok膮 i oddalona od wozka r膮czk臋. Przekopalam fora i zdaje si臋 偶e najlepszym wyborem b臋dzie zakup Joolz Day. Planuj臋 wzi膮膰 u偶ywany.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...