Skocz do zawarto艣ci

Czerwc贸wki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Lilla

Rekomendowane odpowiedzi

@Kociara ja dosta艂am meila z Rossmana jak zacz臋艂am 34 tydzie艅. Na odbi贸r pampers贸w s膮 4 tygodnie.聽

Widz臋, 偶e ju偶 si臋 pakujecie. Ja mam plan zrobi膰 to po maj贸wce. Do szpitala bior臋 otulacz mu艣linowy ( taki wi臋kszy 120脳120) i ro偶ek. Chc臋 dokupi膰 jeszcze kocyk na lato ale nie mog臋 si臋 zdecydowa膰 czy wybra膰 wafelkowy czy taki tkany bawe艂niany. Wszystkie s膮 tak 艂adne,聽偶e nie mog臋 si臋 zdecydowa膰.

Na wyj艣cie mam plan ubra膰 Stasia w body, pajacyk i bluz臋 z suwakiem, ewentualnie wezm臋 jakie艣 spodenki dresowe je艣li b臋dzie ch艂odno.聽

W czwartek id臋 na kwalifikacje do cc i powinnam ju偶 wiedzie膰 kiedy si臋 rozpakujemy 馃グ

Szpital w kt贸rym chcia艂am rodzi膰 nadal jest covidowy i nie chc臋 ju偶 czeka膰 a偶聽co艣 si臋 zmieni. Wybra艂am inny, te偶 ma dobre opinie.

Wizyt臋 u mojego lekarza mam dopiero 5 maja ( ostatni膮 mia艂am 30 marca). To b臋dzie ju偶 35 tc. Te偶 si臋 zdziwi艂am, 偶e mam tak膮 d艂ug膮 przerw臋 mi臋dzy wizytami. Powiem wam, 偶e nie s艂u偶膮 mi takie d艂ugie przerwy. Zaczynam sobie wymy艣la膰, 偶e ma艂y kopie za ma艂o albo za du偶o. Sama sobie szukam problem贸w 馃槄

Og贸lnie jak na 34 tydzie艅 czuj臋 si臋 nie藕le. Zgaga mnie troch臋 meczy. No i m膮偶 zacz膮艂 mi ostatnio wi膮za膰 buty bo brzuch coraz wiekszy 馃檭

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia

@Kociara聽ja te偶 dosta艂am w 33 tygodniu meila z Rossmana. Dobrze 偶e mi przypomnia艂a艣 o pieluszkach tetrowych bo ca艂kowicie zapomnia艂am . Ja kupi艂am taki otulacz do fotelika mu艣linowy .聽

@Patrycja2701 a co to za niespodzianka wagowa ? Mnie nasz艂o na s艂odkie dzi艣 a 偶e nie mog臋 to si臋 zadowalam 偶ytnia kanapka z mas艂em bia艂ym proteinowym 馃槈Ja og贸lnie chyba mam nisko brzuszek od pocz膮tku 馃檮

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
5 minut temu, elvi napisa艂:

@Kociara ja dosta艂am meila z Rossmana jak zacz臋艂am 34 tydzie艅. Na odbi贸r pampers贸w s膮 4 tygodnie.聽

Widz臋, 偶e ju偶 si臋 pakujecie. Ja mam plan zrobi膰 to po maj贸wce. Do szpitala bior臋 otulacz mu艣linowy ( taki wi臋kszy 120脳120) i ro偶ek. Chc臋 dokupi膰 jeszcze kocyk na lato ale nie mog臋 si臋 zdecydowa膰 czy wybra膰 wafelkowy czy taki tkany bawe艂niany. Wszystkie s膮 tak 艂adne,聽偶e nie mog臋 si臋 zdecydowa膰.

Na wyj艣cie mam plan ubra膰 Stasia w body, pajacyk i bluz臋 z suwakiem, ewentualnie wezm臋 jakie艣 spodenki dresowe je艣li b臋dzie ch艂odno.聽

W czwartek id臋 na kwalifikacje do cc i powinnam ju偶 wiedzie膰 kiedy si臋 rozpakujemy 馃グ

Szpital w kt贸rym chcia艂am rodzi膰 nadal jest covidowy i nie chc臋 ju偶 czeka膰 a偶聽co艣 si臋 zmieni. Wybra艂am inny, te偶 ma dobre opinie.

Wizyt臋 u mojego lekarza mam dopiero 5 maja ( ostatni膮 mia艂am 30 marca). To b臋dzie ju偶 35 tc. Te偶 si臋 zdziwi艂am, 偶e mam tak膮 d艂ug膮 przerw臋 mi臋dzy wizytami. Powiem wam, 偶e nie s艂u偶膮 mi takie d艂ugie przerwy. Zaczynam sobie wymy艣la膰, 偶e ma艂y kopie za ma艂o albo za du偶o. Sama sobie szukam problem贸w 馃槄

Og贸lnie jak na 34 tydzie艅 czuj臋 si臋 nie藕le. Zgaga mnie troch臋 meczy. No i m膮偶 zacz膮艂 mi ostatnio wi膮za膰 buty bo brzuch coraz wiekszy 馃檭

Ja te偶 mam wizyty co 4 tyg. Od nast臋pnej聽 wizyty ju偶 b臋dzie cz臋艣ciej bo b臋dzie Ktg raz w tygodniu. R贸wnie偶 mamy 5 maja 馃槈Ten m贸j wafelkowy jest cudny w dotyku . Kupowa艂am na allegro i pani szyj臋 na zam贸wienie . Mam r贸wnie偶 myjk臋 z wafelka i jest cudna 馃グ

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Kociara聽wiesz co, w艂a艣nie ja dosta艂am to skierowanie 2,5 tygodnia temu i pyta艂am go od razu czy mam na ju偶 robi膰, nie powiedzia艂 kiedy. Powiedzia艂, 偶e si臋 nie spieszy. 馃檲 Dlatego ju偶 sama nie wiem. A wizyta 4.05聽 to b臋dzie 34+5 i zastanawiam si臋 czy robi膰 na t膮 wizyt臋.

A maila z rossmanna dosta艂am wczoraj (33+2).

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Kociara mam nadziej臋, 偶e ju偶 po i wszystko ok.聽

@paula22 mo偶e w艂a艣nie si臋 ustabilizuj膮, spokojnie. Ja ju偶 si臋 pod艂amywa艂am, bo 91, 92, 93 wskakiwa艂o, ale jako艣 uda艂o mi si臋 i 88. Diabetolog mi powiedzia艂a 偶e jak na 32-33 tydzie艅 to ju偶 super i 偶e powinno by膰 ju偶 z g贸rki i raczej obejdzie si臋 bez insuliny.聽

Te偶 mam waflowy kocyk, drugi pluszowy, trzeci taki plusz z bawe艂n膮 mniejszy, kt贸ry mo偶na te偶 przypi膮膰 do fotelika, i taki ro偶ek-otulacz do fotelika, ale czaj臋 si臋 jeszcze na 100% bambusa, podobno fajnie si臋 sprawdza, jak ciep艂o ch艂odzi, jak zimno grzeje. Korci mnie bardzo, a akurat jest na promocji w smyku za 60 z艂, tak to ko艂o st贸wki, na allegro za 70 aktualnie ten sam, wi臋c chyba si臋 skusz臋 馃槉

Co do przek膮sek na pewno co艣 spakuj臋, my艣l臋, 偶e jakie艣 orzechy i mo偶e troch臋 suszonych owoc贸w, 偶eby jednak jak膮艣 energi臋 dostarczy膰. My艣l臋 te偶, 偶e gorzk膮 czekolad臋 i takie batoniki raw z lidla. Kabanosy super pomys艂. Wody kupi艂am takie ma艂e r贸偶owe z lidla niekapki, chyba dla dzieci馃榿 po艂o偶na m贸wi艂a, 偶e warto bra膰 ma艂e butelki, 偶eby by艂o wygodniej.聽

@Patrycja2701 ja zamierzam mie膰 body lub koszulk臋 i pajacyk. W zale偶no艣ci od temperatury sam pajacyk, albo pod sp贸d w艂a艣nie koszulka lub body. Raczej na pocz膮tku odejd臋 od spodenek czy p贸艂艣pioszk贸w z obawy o p臋puszek, niby i tak jest pampers ale jego si臋 odwinie i taki cieniutki jednak, a tu te gumki, no jako艣 chyba wol臋 nie uciska膰 w tej okolicy dodatkowo. Popakuj臋 sobie w woreczki strunowe takie kompleciki. W szpitalu niby zapewniaj膮, ale ja chyba wol臋 mie膰 swoje i pakowa膰 sobie brudne spowrotem w te woreczki. Po艂o偶na powiedzia艂a, 偶e mog臋 sobie przebiera膰 do woli馃槅 wezm臋 te偶 czapeczki, skarpetki i niedrapki, pieluszki tetrowe i flanelowe jeden kocyk no i mo偶e ro偶ek chocia偶 nie wiem czy si臋 przyda. Na wyj艣cie tak samo, body, pajacyk, w zale偶no艣ci od pogody bluza, czapa no i kocyk, powinno by膰 ok.聽
A z tym brzuchem te偶 us艂ysza艂am na pobieraniu krwi, 偶e nisko, ale mam og贸lnie do艣膰 ma艂y brzuszek, a ma艂a wstawiona do do艂u, a tu艂贸w tak po skosie, a 偶e wysoka jestem to i do艣膰 nisko mo偶e si臋 wydawa膰.聽

@elvi mo偶e zerknij na te bambusowe kocyki馃槈

@Klaudiuszka4聽my艣l臋, 偶e robi艂abym na t膮 wizyt臋.聽

@Polcia27, @Gucia23聽mo偶e po kolejnej wizycie wyznacz膮 Wam ju偶 szybszy termin. O gbs jeszcze dr nie wspomina艂a. Na razie mia艂am powt贸rzy膰 toksoplazmoz臋. A i nie nie szczepi臋 si臋 na nic.聽

Apropos szczepie艅, jakie macie podej艣cie co do maluszk贸w? Wszystko, nic, kombajny czy to co z nfz? W szpitalu czy po wyj艣ciu? W terminie, czy odraczacie? Wiem, 偶e temat rzeka, ale ch臋tnie pozna艂abym Wasze opinie, bo p贸ki co jestem z tym w kompletnej rozsypce.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ja po wczorajszej wizycie. Male艅stwo聽 ju偶 nie takie ma艂e, 2357g 馃槈 g艂贸wka jest ju偶 blisko szyjki dlatego troch臋 mi brzuch obni偶y艂. No i lekarz m贸wi艂 偶ebym si臋 na maj szykowa艂a 馃槈 byle do 37 tyg wytrzyma艂 a p贸藕niej niech si臋 dzieje.

A szyjka d艂uga twarda zamkni臋ta.聽

A wi臋c pora si臋 pakowa膰 馃槈

Nast臋pna wizyta 19.05 i wtedy ma mi pobra膰 gbs. Stwierdzi艂 偶e na 艣wie偶o przed porodem b臋dzie dobrze.

Co do ubranek mam kilka polspiochow z tak膮 szersza guma w pasie, do wywijania. Wydaje mi si臋 偶e chyba si臋 sprawdza. Do tego body. Jakie艣 spiochy, pajacyki, bluzki z wi膮zaniem kopertowym . Kocyk wezm臋 taki cie艅szy bawe艂niano-bambusowy, rozki s膮 w szpitalu pono膰 to ju偶 nie b臋d臋 tacha膰. No i wiadomo pieluchy tetrowe, czapeczki, niedrapki, skarpetki. Na wyj艣cie bluz臋 mu zam贸wi艂am 馃槈

I teraz poluje na taki tkany kocyk bambusowy ale drogie s膮, wi臋kszo艣膰 w okolicy 100 z艂.聽

Podobaj膮 mi si臋 te偶 te kokony niemowl臋ce? Ma kt贸ra艣 z Was?

Tyle tego w internecie ale trudno wybra膰. Najlepiej jakby taki zestaw wzi膮膰 z poduszeczka, kocykiem. Ewentualnie sk膮d polecacie 偶eby dobre jako艣ciowo by艂y i si臋 nie spraly od razu i nie zmechacily?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Godzin臋 temu, Patrycja2701 napisa艂:

Ja po wczorajszej wizycie. Male艅stwo聽 ju偶 nie takie ma艂e, 2357g 馃槈 g艂贸wka jest ju偶 blisko szyjki dlatego troch臋 mi brzuch obni偶y艂. No i lekarz m贸wi艂 偶ebym si臋 na maj szykowa艂a 馃槈 byle do 37 tyg wytrzyma艂 a p贸藕niej niech si臋 dzieje.

A szyjka d艂uga twarda zamkni臋ta.聽

A wi臋c pora si臋 pakowa膰 馃槈

Nast臋pna wizyta 19.05 i wtedy ma mi pobra膰 gbs. Stwierdzi艂 偶e na 艣wie偶o przed porodem b臋dzie dobrze.

Co do ubranek mam kilka polspiochow z tak膮 szersza guma w pasie, do wywijania. Wydaje mi si臋 偶e chyba si臋 sprawdza. Do tego body. Jakie艣 spiochy, pajacyki, bluzki z wi膮zaniem kopertowym . Kocyk wezm臋 taki cie艅szy bawe艂niano-bambusowy, rozki s膮 w szpitalu pono膰 to ju偶 nie b臋d臋 tacha膰. No i wiadomo pieluchy tetrowe, czapeczki, niedrapki, skarpetki. Na wyj艣cie bluz臋 mu zam贸wi艂am 馃槈

I teraz poluje na taki tkany kocyk bambusowy ale drogie s膮, wi臋kszo艣膰 w okolicy 100 z艂.聽

Podobaj膮 mi si臋 te偶 te kokony niemowl臋ce? Ma kt贸ra艣 z Was?

Tyle tego w internecie ale trudno wybra膰. Najlepiej jakby taki zestaw wzi膮膰 z poduszeczka, kocykiem. Ewentualnie sk膮d polecacie 偶eby dobre jako艣ciowo by艂y i si臋 nie spraly od razu i nie zmechacily?聽

ja zam贸wi艂am zestaw z kokonem na allegro od kokobe-kids, ale w sumie 偶aluj臋.. wype艂nienie takie sobie, gdybym mog艂a poleci膰 to jednak sklep Jukki z Lublina, maj膮 fajne kokony, kole偶anka m贸wi艂a 偶e super wype艂nienie聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

35 minut temu, Dusia_dd napisa艂:

ja zam贸wi艂am zestaw z kokonem na allegro od kokobe-kids, ale w sumie 偶aluj臋.. wype艂nienie takie sobie, gdybym mog艂a poleci膰 to jednak sklep Jukki z Lublina, maj膮 fajne kokony, kole偶anka m贸wi艂a 偶e super wype艂nienie聽

A po praniu nic si臋 nie dzieje? Nie spiera si臋?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia

@Patrycja2701聽 u mnie waga stoi od 22 tyg obecnie 34 TC i聽 nadal 6,5-7 kg +. Ja dosta艂am kokon od kole偶anki taki fajny du偶y . Zerkne co to za firma jak przynios臋 do prania ale ona u偶ytkowa艂a sporo i jest jak nowy 馃槈

@Magdalena.B聽Ja te偶 widzia艂am ten w smyku taki cukierkowy roz w promocji i chyba si臋 skusz臋. Co do p贸艂spiochow ja mam na grubej gumie bezuciskowe i聽 polecam .

Ja dzi艣 wzi臋艂am si臋 za pakowanie walizki. Odebra艂am te偶 pampersy z Rossmana. Powiedzcie mi tak膮 paczka 26 szt starczy do szpitala czy bra膰 wi臋ksze?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Magdalena.B聽ju偶 w domku jestem 馃榿. My艣la艂am ju偶, 偶e nic z tego nie b臋dzie bo okaza艂o si臋, 偶e nie jestem zapisana na cokolwiek, potem pigu艂y mnie wita艂y "pani na zabieg? W Ci膮偶y!?"

By艂am zestresowana, zdenerwowana i mega g艂odna no ale koniec ko艅c贸w wyci臋li mi to diabelstwo, nawet nie boli. Na KTG wychodzi艂y mi sk贸rcze, my艣la艂am 偶e dzi艣 nie wyjd臋 ale dali mi paracetamol i nospe i wypad do domu, uff.

Po narkozie wszystkie spa艂y a ja nie 馃槼馃槧 czas mi tak wolno lecia艂, teraz mam聽 md艂o艣ci a tak jest ok. Juz si臋 nie mog臋 doczeka膰 21godz kiedy moja c贸rcia p贸jdzie spa膰 i ja razem z ni膮 馃槑 du偶o emocji to i spa膰 si臋 chce

@Klaudiuszka4moj dr jak mi daje skierowanie to mam badania zrobi膰 2-3 dni przed nast臋pn膮 wizyta

@Patrycja2701a masz jakie艣 objawy szybszego porodu?

Ja kupi艂am pieluch臋 bambusowa 75*75, nie drogie a mam plan u偶ywa膰 do przykrycia w upa艂y. Wi臋ksze s膮 dro偶sze ale my艣l臋, 偶e to ju偶 bawelniano-bambusowy p贸jdzie w ruch bo we wrze艣niu mo偶e by膰 4 r贸偶nie

Kokon odkupilam, jest ok, cho膰 nie wiem czy si臋 przyda je艣li mam i 艂贸偶eczko i ko艂ysk臋.

@paula22jak ja ci zazdroszcz臋 tak ma艂ego przyrostu wagi! Ja ju偶 si臋 pilnuje troch臋, zwolni艂am tempo tycia ale +12 jest 馃檨

Te偶 dosta艂am w ko艅cu maila z Rossmana, tylko nie wiem kiedy odbior臋.聽

Paczka pampkow, teoretycznie powinna starczy膰, w razie co dowioz膮

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Magdalena.B聽dzi臋ki za namiary na kocyki ze Smyka. Zam贸wi艂am mi臋towy bambusowy i przy okazji zam贸wi艂am uniwersaln膮 moskitier臋 do w贸zka, bo m贸j聽nie ma w zestawie.聽

Te偶 mam plan zabra膰 ma艂a paczk臋 pampers贸w z Rossmana i przygotuj臋 drug膮 tak膮 na wszelki wypadek 偶eby mi m膮偶 dowi贸z艂.聽

Kokon uda艂o mi si臋 upolowa膰 na Vinted w komplecie z kocykiem, ro偶kiem,聽p艂ask膮 poduszeczk膮 i motylkiem z Jukki. Za ca艂o艣膰 da艂am chyba 60z艂 馃槉 Powiem wam, 偶e mia艂am mieszane uczucia co do kokona. Przy starszych dzieciakach nie mia艂a i w sumie nadal nie wiem czy si臋 sprawdzi, zobaczymy.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@KociaraNo przy badaniu lekarz stwierdzi艂 偶e g艂贸wka dziecka聽 jest ju偶 nisko nad szyjk膮 macicy. Ale ta jest jeszcze na szcz臋艣cie d艂uga twarda i zamkni臋ta. 馃し

No i 偶ebym mia艂a ju偶 gotowa torb臋 spakowana na kolejny przyjazd, wi臋c jak wizyt臋 mam mie膰 19.05 to chyba ju偶 w艂o偶ymy聽 do baga偶nika w razie W聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

1 godzin臋 temu, Kociara napisa艂:

@Patrycja2701聽a rodzisz sn czy CC?

Po wczorajszym dniu le偶enia rano odzyska艂am swoje nogi 馃槻 opuchlizna zesz艂a i takie d艂ugie i chude mi si臋 wydaj膮 馃槑聽 (cho膰 艂ydek chudych nigdy nie mia艂am) no i na wadze mniej o kg.聽

SN mam zamiar 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

A co jest w tym zestawie? Nie mia艂am nigdy do czynienia z dove ale radz臋 kupi膰 np. jedna rzecz do mycia i oliwk臋 je艣li chcesz u偶ywa膰 bo jak si臋 oka偶e, 偶e dziecko ma alergi臋 to wszystkiego b臋dziesz musia艂a si臋 pozby膰. Na pocz膮tek tylko troche na pr贸b臋, potem zestaw 馃槈

W ci膮偶y z synem wszystko mia艂am z bambino, jakie艣 p艂yny do k膮pieli, myde艂ka, oliwki (wszystkiego kupi艂am nie wiem po co) i si臋 okaza艂o, 偶e ma alergi臋 na to, po艂ow臋 wyrzuci艂am 馃檰

@Patrycja2701czemu s膮dzisz, 偶e po wizycie pojedziesz rodzi膰? Do sn raczej ci臋 lekarz bez zacz臋tej akcji nie wy艣le do szpitala

Wczoraj troch臋 pochodzilam i zacz臋艂am czu膰, 偶e mia艂am zabieg 馃ゴ tak偶e jeszcze kilka dni postaram si臋 le偶e膰 i pachnie膰, cho膰 jutro szykuje si臋 aktywny dzie艅, alergolog z c贸rk膮, zakupy, przegl膮d auta i fryzjer 馃うteraz zaczynam 偶a艂owa膰, 偶e si臋 nie zgodzi艂am na wymian臋 samochodu jak m膮偶 mnie nak艂ania艂. Z tym brzuchem ju偶 czuj臋 jaki jest on niski, ale i tak go kocham 馃槄

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Kociararodzic po wizycie mam nadziej臋 偶e zaraz nie b臋d臋 馃槈 ale mam do szpitala 50 km i tj czasem ponad godzina drogi w szczycie.聽 Wi臋c gdyby co艣 si臋 dzia艂o to mo偶e mnie zostawi w szpitalu. W ka偶dym razie mam by膰 przygotowana ze mo偶e by膰 z 2 tyg wcze艣niej. A wizyt臋 b臋d臋 mia艂a聽 w ostatnim dniu 37 tygodnia.

R贸偶nie mo偶e by膰 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia

@Kociara聽oszcz臋dzaj si臋 馃槈A ja jak wam zazdroszcz臋 s艂odko艣ci 馃様Ja uwielbiam s艂odycze . Ja fryzjera mam 4 maja i jak nie urodz臋 to jeszcze zapisze si臋 na czerwiec na od艣wie偶enie 偶eby nie chodzi膰 po porodzie. Z paznokci ju偶 kolor 艣ci膮gam uzupe艂ni艂a mi samym 偶elem na dziwnie tak 艂yso si臋 czuj臋 .聽

@Ewelinaaa31聽Polecam z HiPP i Baby Dream Naturals z Rossman maj膮 dobre sk艂ady .聽

Ja dzi艣 na zakupach by艂am 2 razy 偶eby nie d藕wiga膰 . M膮偶 w delegacji do jutra a na maj贸wk臋 trzeba jakie艣 jedzenie kupi膰 . Ciesz臋 si臋 偶e od wtorku otwieraj膮 centra handlowe i jak b臋d臋 w 艣rod臋 u lekarza to zajde do smyka na zakupy 馃榿

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Jestem ju偶 po kwalifikacji do cc. Ci臋cie b臋d臋 mia艂a 1 czerwca (termin z om mam na 6 czerwca).聽Mam si臋 stawi膰 w szpitalu 31 maja. Z jednej strony jestem szcz臋艣liwa, 偶e ju偶 znam termin ale z drugiej zaczynam si臋 bardziej stresowa膰.聽

Wzi臋艂am si臋 dzisiaj za pakowanie walizki i powiem Wam, 偶e jestem przera偶ona ilo艣ci膮 rzeczy kt贸re musz臋 zabra膰. U nas wszystko trzeba mie膰 swoje. Mia艂am cich膮 nadziej臋, 偶e upchn臋 wszystko w ma艂膮 kabin贸wk臋, a ledwo zmie艣ci艂am w 艣redni膮 60 litrow膮 馃槷 i jeszcze musz臋 dopakowa膰 kilka rzeczy...聽

Co do kosmetyk贸w to przy starszych dzieciakach stosowa艂am Bambino i by艂o ok. Teraz kupi艂am olejek ze s艂odkich migda艂贸w i p艂yn do k膮pieli z Rossmana z serii Natural. Nie chc臋 olejku stosowa膰 do k膮pieli bo odstrasza mnie wizja codziennego szorowania t艂ustej wanienki. Za leniwa jestem 馃槄 Wi臋c olejek b臋d臋 stosowa艂am po k膮pieli. Kosmetyk贸w Dove nie znam wi臋c nic nie podpowiem.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Kociara聽m贸j lekarz te偶 zawsze jak mi dawa艂 to na nast臋pn膮 wizyt臋 mia艂am mie膰. Wr臋cz raz to mi nawet powiedzia艂, 偶e mam zrobi膰 jedne badania w dniu wizyty i popo艂udniu na wizyt臋 odebra膰 wynik. Ale w tej sytuacji da艂 w 30 tyg I powiedzia艂, 偶e nie trzeba si臋 spieszy膰. Patrzy艂am w kalendarz bada艅, s膮 one rozpisane od 33 do 37 tyg. Zak艂adam, 偶e chcia艂, 偶ebym mia艂a 艣wie偶e wyniki w razie W gdyby co艣 si臋 wcze艣niej zacz臋艂o dzia膰.

@elvi聽strasznie Ci zazdroszcz臋, 偶e ju偶 co艣 wiesz. Ja termin mam na 10.06. Dw贸ch lekarzy z prenatalnych ogl膮daj膮c blizn臋 sugerowali ci臋cie 偶eby unikn膮膰 pop臋kania macicy w trakcie porodu naturalnego, ale m贸j lekarz stwierdzi艂 ostatnio, 偶e jeszcze jest czas na decyzj臋. A ja bym chcia艂a ju偶 wiedzie膰, nastawi膰 si臋 psychicznie. 馃槥

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia

@elvi聽O jak fajnie ju偶 wiesz kiedy b臋dziesz tuli膰 dzidziusia 馃グ Ja wizyt臋 mam za tydzie艅 mo偶e co艣 mi lekarz powie 馃檮za 2 tygodnie USG a p贸藕niej co tydzie艅 Ktg ale po USG pewnie dopiero co艣 konkretnego si臋 dowiem co i jak z ma艂膮 i 艂o偶yskiem . CZy b臋dzie wywo艂any czy b臋dziemy czeka膰 bo z tego co mi si臋 obi艂o o uszy to z cukrzyca nie powinno si臋 przenosi膰 .聽

@Klaudiuszka4 Ja wed艂ug USG te偶 mam na 10 ale my艣l臋 偶e szybciej .聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...