Skocz do zawartości

Czerwcówki 2021🤰 | Forum o ciąży


Lilla

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Katarzynaa napisał(a):

No dzień dobry miłym Paniom ❣ może za szybko. Może trochę malutki Ale najwspanialszy na świecie Jasko.

W środę byliśmy w dwupaku u Pani Doktor. Okazało się że Orzeszek jest mały. Trochę nawet za mały. W czwartek trafilam  na obserwację A wczoraj zakończyliśmy pewien rozdział przez cc 🙂

Gratulacje!! Wszystko ok? Ściskam mocno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klaudia200 gratulacje 🎊🎉❤️

 

Powiem Wam, że takie informacje mnie cieszą, ale i mrożą jednocześnie, bo to znak, że już może być koniec. Boję się sama do sklepu jechać, żeby mnie w mieście nie złapało. 🙈 Mąż jak usłyszał, że jedna z czerwcówek się już rozpakowała to zrobił wielkie oczy i kołyskę złożył. 😅 

U mnie w maju tyle jest imprez w kalendarzu, że ściskam uda na czerwiec. Przynajmniej do pierwszego chcę go przetrzymać, mam nadzieję, że Mikusiowi się tak nie spieszy. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klaudia200 Gratulacje! Dużo zdrówka dla was ☺️

Też już wyczekuję, ale niech jeszcze siedzi chociaż do tego czerwca 😄 Mam jeszcze trochę spraw do domknięcia, więc wolałabym urodzić w terminie albo chwilkę przed. Zobaczymy jak to się uda 😄 Dzisiaj lecę na ktg, zobaczymy czy coś tam się zaczyna dziać czy niekoniecznie. Szczerze to ostatnio mam coraz częściej bóle jak na okres, a przedwczoraj to takie skurcze jakbym czuła, ale trwało to tak z godzinę i puściło 😄 Mąż już był w gotowości haha 😄 

Edytowane przez Polcia27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klaudia200 gratulacje! 🥰  aż sprawdziłam na kiedy miałaś termin... ja mam tydzień po twoim terminie.. aż się przestraszyłam... kuchnia rozbebeszona, pokój starszego syna również.. chyba muszę przyspieszyć chłopaków do roboty...

dzisiaj idę na kontrolę do gina, zobaczymy co powie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

@Klaudia200 gratulacje 🥰

Po malu i mnie to zaczyna przerażać 🙄Ja termin mam na 10  czyli równe 3 tygodnie 🙊Ciekawie czy dam radę . W poniedziałek następne Ktg . Muszę dokupić przekąski i dopasować stanik sportowy i kubek i chyba będzie na tyle . W weekend myje okna 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Patrycja2701 napisał(a):

@Klaudia200moje gratulacje 😀 bądźcie zdrowi

Teraz to już zaczynam się bać bo widzę że termin miałaś na połowę czerwca a ja na początek 😉

Miałam cholestaze ciążową dlatego mały szybciej przyszedł na świat, dostałam skurczy już w poniedziałek wieczorem a urodziłam w środę wieczorem, na wcześnie udało mi się uniknąć wywoływania 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paula22 to widzę, że mamy podobnie 😄 ja mam termin na 8-9.06 i też muszę jeszcze dokupić przekąski, stanik i butelkę na wodę 😄 w następnym tygodniu w piątek mam wizytę z tymi wszystkimi ostatecznymi pomiarami, więc chcę wytrzymać do tego czasu. Wróciłam z pierwszego ktg, młody pokazał co potrafi, położna się śmiała, że strasznie ruchliwe dziecko 😄 myślałam, że odbiorę dzisiaj od razu wynik gbs, ale jeszcze nie mieli, więc pozostaje czekać do wizyty. 
@Klaudia200 a miałaś CC czy SN?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paula22 @Polcia27 to ja mam termin na 8.06 😄 ja już właśnie w pełni spakowaną jestem, staniki przyszły w zeszłym tygodniu, w godzinie W pozostanie wrzucić dokumenty i ładowarkę do telefonu 🙂

A powiedzcie, chodzicie państwowo czy prywatnie? Mi lekarz nic o ktg w ogóle nie wspominał, ciekawa jestem czy coś powie na wizycie za tydzień. 

 

Ja dobrze byłoby gdybym do 26.05 wytrzymała, bo szpital, który mam kilkaset metrów od domu wznawia działalność. Ostatnio okazało się, że nasza sąsiadka tam pracuje, także w ogóle będę miała spoko 😄 co nie zmienia faktu, że nie mogę się doczekać, a się nie zapowiada - nawet nie widzę żeby mi się brzuch obniżył... 

 

@Klaudia200 a jak tam dzieciątko wagowo i wymiarowo? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

@Polcia27 u mnie na Ktg to samo tak kopała w detektor tętna ze na poczekalni było słychać 😂😂😂😂Ja pobranie i wynik GBS miałam na tej wizycie co lekarz pobierał . Mieszał coś w fiolkach później pobrał wymaz i robił test taki jak ciążowy i wyszła mi 1 kreska więc mówi że w ciąży nie jestem 😂😂😂😂Odrazu wydrukował i podbił kartkę która muszę wziasc do szpitala .

@Juka92 Ja chodzę prywatnie do lekarza i Ktg też mam u niego prywatne 😉 pierwsze miałam w 36t4d a teraz w poniedziałek znów i środę . Za każde place .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...