Skocz do zawarto艣ci

Czerwc贸wki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Lilla

Rekomendowane odpowiedzi

@Gucia23聽hej, oo my jeszcze w gondoli, Laura spacery zawsze przesypia, wi臋c jej to wszystko jedno, p贸ki si臋 mie艣ci to zostaniemy tak.聽

Ma za to chyba jaki艣 skok rozwojowy, bo jest niemal偶e nieodk艂adalna, po艂o偶ona od razu marudzi, tak偶e ka偶da moja czynno艣膰 uros艂a do rangi wyczynu 馃槄 艣pi po 20-30 min w ci膮gu dnia, wi臋c za wiele nie poszalej臋 w domu z obowi膮zkami, a wieczorem padam na nos i ju偶 mi si臋 nie chce.聽

Za to jest taka fajna, komunikatywna, ci膮gle co艣 nowego dochodzi, ostatnio ma faz臋 na robienie b膮belk贸w ze 艣liny 馃ぃ

Ju偶 przebieram n贸偶kami na rozszerzenie diety馃ぉ

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Gucia23聽zazdroszcz臋, te偶 wyci膮gn臋艂am spacer贸wk臋 bo w gondoli dramat ostatnio ale w spacer贸wce to samo 馃槖 zamknie oczy i wrzeszczy, nawet zagada膰 nie idzie bo przekrzyczy wszystkich, no i oczy zamkni臋te to nawet pajacowanie nic nie daje. Brakuje mi si艂 na ni膮, definitywnie ma jaki艣 porz膮dny skok. Od dw贸ch tygodni 藕le 艣pi w nocy gdzie zawsze przesypia艂a ca艂e noce. Zacz臋艂a 艂apa膰 stopy, nauczy艂a si臋 piszcze膰, raczkowa膰 ( do ty艂u) i buja si臋 ty艂 - prz贸d w pozycji na czworaka.

Dzi艣 si臋 uda艂o j膮 zaszczepi膰 馃帀 za 7 podej艣ciem 鉂わ笍聽 ci膮gle albo ona by艂a chora albo kt贸ry艣 z domownik贸w

@Magdalena.B聽my ju偶 jemy r贸偶ne inne posi艂ki 馃榿 za nami marchewka, ziemniak, dynia, broku艂, jab艂ko, banan i jaki艣 s艂oiczek jab艂ko z brzoskwiniami. Jutro dostanie聽 marchewk臋 z kurczakiem, jestem ciekawa czy jej mi臋sko zasmakuje. Ale pieczonego jab艂ka nie lubi woli surowe poliza膰, banana rozgniecionego te偶 nie zje, musi trzyma膰 w r臋ku i ssa膰 馃槄 a nie chcia艂am blw 馃檭

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Kociara聽dok艂adnie skok jak nic, dzieci nam si臋 popsu艂y 馃ぃ ale 偶e noc przesypia艂a to szacun, moja nigdy馃槄 pierwsze najd艂u偶sze nocne spanie to max 3 godziny, potem budzi si臋 co dwie, a czasem i po godzinie馃檲. Te偶 da艂am poliza膰 par臋 rzeczy, ale jeszcze wypluwa, ziemniak, jab艂ko, banan, og贸rek, truskawka, nawet bu艂k臋 pociumka艂a, podoba jej si臋, ale krzywi si臋 na wszystko 馃ぃ no i nawet tyci kawa艂ek wypluwa, tak偶e wiem, 偶e jeszcze mamy czas, za trzy dni 5 miesi臋cy, wi臋c spokojnie czekamy do 6, ale mi za to blw si臋 bardzo podoba i widz臋, 偶e jej te偶, b臋dzie burdel trudno馃ぃ

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 4 tygodnie p贸藕niej...

Hejka, cisza...聽 ja przez przypadek uruchomilam "brzuszka" .. u nas Kornelka sko艅czy艂a ju偶 6 miesi臋cy... szok normalnie jak ten czas szybko leci... nie mog臋 si臋 nadziwi膰... dopiero co le偶a艂 taki klusek co sam si臋 nie rusza艂 a teraz kr臋ci si臋 w k贸艂ko... i gada po swojemu... a jak tam wasze dzieciaczki? 馃グ

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 miesi膮ce p贸藕niej...

Hop, hop 馃憢

Co tam u was kobietki s艂ycha膰?

U nas bardzo aktywnie, Kaja na pocz膮tku stycznia nauczy艂a si臋 czworakowa膰 i wstawa膰.. wsz臋dzie wstawa膰, teraz mam co robi膰. Na moje szcz臋艣cie jest bardzo ostro偶na, przewa偶nie upada na pup臋 鉂わ笍 lecz guza te偶 ju偶 mia艂a 馃檰. Teraz ma 8mscy,聽 dwa z臋by i niez艂y jest z niej klopsik, wa偶y 10kg.

Jutro idziemy do fizjo bo czworakuje nieprawid艂owo (jedna n贸偶k膮 nie idzie na kolanie) mam nadziej臋, 偶e da nam jakie艣 膰wiczenie.

Nie gada jeszcze nic, cho膰 czasem podczas k膮pieli cichutko pod nosem m贸wi "tatatatata" jakby co艣 knu艂a 馃

Dzi艣 pierwszy raz zrobi艂a "papa", a偶 mi si臋 艂ezka w oku zakr臋ci艂a.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...