Skocz do zawarto艣ci

Czerwc贸wki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Lilla

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.10.2020 o 07:19, Lilla napisa艂:

聽Hej, ja r贸wnie偶 mam wizyt臋 7 pa藕dziernika! Daj zna膰, czy uda Ci si臋 ju偶 us艂ysze膰 serduszko maluszka 馃槈

Tego 7 pazdziernika jeszcze nie bylo sserduszka bo sie okazalo, ze to 5 tydzien. Czekam na wizyte na 21:) czekanie jest najgrosze..:) ale dziewczyny trzeba my艣le膰.pozytywnie i za nie cale 9 miesiecy bedziemy tulic nasze dzieciaczki馃槏

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Jula13聽rozumiem bo sama odk膮d dowiedzia艂am si臋 o dziecku siedze w domu. Teraz ju偶 trzeci tydzie艅.聽

W mi臋dzy czasie za艂apa艂am przezi臋bienie. Mam nauczk臋. Teraz ju偶 dwa razy pomy艣le czy by膰 trendy mam膮 czy jesiennym opatule艅cem.聽

@Kociara聽chyba b臋d臋 maj贸wk膮 ale sama nie wiem. Mo偶e w nast臋pn膮 艣rod臋 us艂ysz臋 jakiekolwiek szczeg贸艂y. Na razie jestem po badaniach z krwi. Na nast臋pnej wizycie b臋dzie pono膰 zak艂adana karta ci膮偶y.聽

Doprawdy jeste艣cie wspania艂e z t膮 rado艣ci膮. Mam nadziej臋, 偶e si臋 ni膮 tutaj zara偶臋.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@patrytka聽gratulacje, witamy w naszym gronie.聽

@Joanna Miko艂ajczak聽b臋dzie dobrze, jeszcze tylko 6dni

@Katarzynaa聽zdr贸wka 偶ycz臋.聽

Jednak si臋 zarazi艂am od c贸ry jelitowk膮, mia艂am takie przeczyszczenie 偶e g艂owa ma艂a ale ju偶 chyba ok. Boje si臋 wsta膰 z 艂贸偶ka 馃槄

Syn te偶 p贸艂 dnia w WC sp臋dzi艂. Ale jagody i gorzka czekolada jednak maj膮 moc 馃挭

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 13.10.2020 o 19:01, Joanna Miko艂ajczak napisa艂:

Tego 7 pazdziernika jeszcze nie bylo sserduszka bo sie okazalo, ze to 5 tydzien. Czekam na wizyte na 21:) czekanie jest najgrosze..:) ale dziewczyny trzeba my艣le膰.pozytywnie i za nie cale 9 miesiecy bedziemy tulic nasze dzieciaczki馃槏

Te偶 mam um贸wiona wizyt臋 na 21 pa藕dziernika. U mnie byk ju偶 6 tydzie艅 ale lekarz jeszcze nie by艂 pewny czy widzi serduszko. Niesamowite jak te tygodnie si臋 d艂u偶膮... 馃檪 A jak si臋 czujesz?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Witam 馃檪 to moja pierwsza wymarzona ci膮偶a 鈽猴笍 termin prawdopodobnie na 8 czerwca. Kolejna wizyta 3 listopada, dosta艂am ju偶 skierowanie na komplet bada艅. Czujemy si臋 raz lepiej, raz gorzej. Md艂o艣ci dokuczaj膮 rano i wieczorami, ci膮gle jestem 艣pi膮ca i zm臋czona 馃檲 i bardzo marudna 馃檲 m膮偶 ju偶 ma dosy膰, a gdzie tam do czerwca 馃槀

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

5 godzin temu, Dominika D膮bek napisa艂:

Witam 馃檪 to moja pierwsza wymarzona ci膮偶a 鈽猴笍 termin prawdopodobnie na 8 czerwca. Kolejna wizyta 3 listopada, dosta艂am ju偶 skierowanie na komplet bada艅. Czujemy si臋 raz lepiej, raz gorzej. Md艂o艣ci dokuczaj膮 rano i wieczorami, ci膮gle jestem 艣pi膮ca i zm臋czona 馃檲 i bardzo marudna 馃檲 m膮偶 ju偶 ma dosy膰, a gdzie tam do czerwca 馃槀

Cze艣膰 Dominika, gratulacje! 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

1 godzin臋 temu, olgaolga napisa艂:

Czesc dziewczyny 馃槈

R贸wnie偶 mam termin na 01.06聽

Jestem ju偶 mama 4-ro latka 馃槈

Narazie odczuwam tylko tak jakby ciagniecie聽 w dole brzucha.

Powodzenia w kolejnych dniach 馃槈

Gratulacje! 馃檪 Tobie r贸wnie偶 wszystkiego najlepszego.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny. Wszystko wskazuje, 偶e te偶 b臋d臋 czerwcow膮 mam膮. Mia艂am mie膰 wczoraj pierwsz膮 wizyt臋 u gina ale m贸j lekarz wyl膮dowa艂 na kwarantannie 馃様 Wizyta prze艂o偶ona na 23 pa藕dziernika. Musz臋 uzbroi膰 si臋 w cierpliwo艣膰. Kalkulator internetowy wyliczy艂 termin na 5 czerwca. Jestem mam膮 14-latka i 10-latki. Trzecie dzieci膮tko jest dla nas mega rado艣ci膮 馃槏

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny! 馃檪

Przez przypadek wy艣wietli艂 mi si臋 ten temat gdzie艣 przegl膮daj膮c Facebooka 馃檪

To i ja si臋 pochwal臋, je艣li wszystko dobrze p贸jdzie termin 19.06?Tak sobie licz臋, ale zobaczymy co dok艂adnie stwierdzi Pani Doktor 馃檪

Jestem ju偶 po pierwszej wizycie, ale na razie nie by艂o co opowiada膰, tyle tylko ze potwierdzi艂a ci膮偶e 馃檪

Pierwsza ci膮偶a, troch臋 stresu jest, jak to wszystko b臋dzie wygl膮da膰 馃槃

Z objaw贸w? Do pocz膮tku tygodnia praktycznie nie mia艂am 偶adnych pr贸cz pobolewanie podbrzusza jak na okres, ale ju偶 od 2 dni mam md艂o艣ci, tak naprawd臋 o ro偶nej porze dnia 馃槢

Pozdrawiam Was! 馃檪

Edytowane przez lubasiatko
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny, gratuluj臋 fasolek.聽

@elvi聽tez spodziewam si臋 trzeciego bobasa, m贸j pierworodny ma 11lat, bardzo si臋 obawiam jego reakcji 鈽癸笍 mamy razem wizyt臋 23pazdziernika 馃槈

@lubasiatko聽i mnie dopad艂y md艂o艣ci, zwala艂am na jelitowke ale dzi艣 to mia艂am typowe ci膮偶owe, okropne md艂o艣ci 鈽癸笍 po 馃ぎby艂o troch臋 l偶ej ale taka s艂aba jestem. A w poniedzia艂ek do pracy.. chyba b臋d臋 o 3 wstawa膰 偶eby doj艣膰 do 偶ywych przed prac膮.聽

Zdr贸wka kochane, mam nadziej臋, 偶e I trymestr szybko nam zleci聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hej dziewczyny.聽

Od 10 dni wiem, 偶e je艣li wszystko si臋 uda b臋d臋 czerwcow膮 mam膮. 馃槏

Jestem ju偶 mam膮 7letniej dziewczynki. W tym roku jedno serduszko niestety stracili艣my w 10 tygodniu.聽

Obecnie, jestem po wizycie u ginekologa i badanie bety wskaza艂o 7 tydzie艅, wi臋c termin wed艂ug aplikacji mam na 10.06.2021. We wtorek mam z wynikiem wr贸ci膰 do lekarza.聽

Boj臋 si臋, 偶e znowu si臋 to powt贸rzy... Us艂ysz臋 serduszko i je strac臋, dlatego staram si臋 t艂umi膰 w sobie przedwczesn膮 rado艣膰. Opr贸cz zm臋czenia i senno艣ci generalnie nie czuj臋 si臋 藕le. Mam obola艂e sutki i odr臋twia艂e, ci臋偶kie piersi. Gazy niemi艂osierne, nawet nie pytajcie...

Serdecznie Wam gratuluj臋 i mam nadziej臋, 偶e wszystkim nam si臋 uda I zostaniemy czerwc贸weczkami 鈽猴笍鈽猴笍鈽猴笍

Jestem z pomorskiego. 馃檭

IMG_20201013_160116_1.jpg

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny,

Na razie mam tylko test pozytywny. Jestem mama 8 latka i 2 latki. Ja dopiero ogarniam sie z mysla, ze jeszcze 3cie dziecko jest w drodze. Troche ta mysl mnie przeraza ze roznych powodow osobistych. Jestem ciagle poddenerwowana. 聽Bardzo mi brakuje tej radosci, ktora mialam przy wczesniejszych ciazach. To jest powod ,dlaczego postanowilam dolaczyc do forum, gdzie przyszle mamy moga mnie zarazic swoim optymizmem 馃檪

Objawy male. Mrowienie w piersiach i tyle. W sumie tylko po tym zorientowalam sie, ze cos jest nie tak. Termin na ok 6 czerwca.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@kociak聽Wszystko b臋dzie dobrze. Nie martw si臋. To taki szczeg贸lny czas, 偶e wiele z nas nawet je艣li si臋 cieszy to ma pewne obawy... Czy wszystko b臋dzie w porz膮dku.? Jak sobie dam rad臋 z prac膮 do tego czasu.? Czy w domu wszystko uda ogarn膮膰 si臋 na czas.? A dodatkowo maj膮c ju偶 dzieci, to wi臋cej obowi膮zk贸w wiadomo... Ale to wszystko kochana minie i z czasem si臋 przekonasz, 偶e dzieje si臋 czyste dobro. 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@kociak聽jestem z Tob膮.聽 Nie znam Twojej historii Ale wierze 偶e mog臋 Ci臋 zrozumie膰. Wiem 偶e 艂atwo si臋 m贸wi 偶e b臋dzie dobrze. Mam nadziej臋 偶e ci膮偶a Ci臋 wyciszy A w miar臋 czasu uspokoi. Czego 偶ycz臋 r贸wnie偶 sobie. Z tego samego powodu znalaz艂am si臋 tutaj na forum. Du偶o zdrowia i si艂y!

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@kociak聽nawet nie wiesz jak dobrze Ci臋 rozumiem. Jestem mam膮 dw贸jki nastolatk贸w. Z jednej strony bardzo si臋 ciesz臋, ale z drugiej jestem przera偶ona, 偶e moje ustabilizowane 偶ycie tak diametralnie si臋 zmieni. Na szcz臋艣cie mamy jeszcze troch臋聽czasu 偶eby sobie wszystko pouk艂ada膰 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hej dziewczyny ja po 1 wizycie u ginekologa 馃檪 serduszka jeszcze nie s艂ysza艂am ale mam 1 zdj臋cie mojego male艅stwa 馃檪 nastepna wizyta na pocz膮tku listopada .Puki co wszstko w najlepszym porz膮dku Ci膮偶a nie zagro偶ona wszstko idzie dobrze z planem . Nawet ginekolog si臋 zdziwi艂 偶e do艣膰 du偶e to moje male艅stwo jak na ten tydzie艅 馃檪 ale to raczej dobrze bo znaczy 偶e si臋 dobrze rozwija . Ale mam do Was pytanie bo przy Pandemii s膮 pewne ograniczenia i mam pytanie czy u Was te偶 nie wposcili tatusia dziecka na USG. Bardzo by艂o nam z tego powodu smutno tym bardziej 偶e to nasze pierwsze .. wiem 偶e pandemi膮 i wgl ale przecie偶 On powinien mie膰 takie samo prawo jak ja 馃槥

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Jula13聽chyba niestety w takiej rzeczywisto艣ci przysz艂o nam 偶y膰. Ja pierwsz膮 wizyt臋 mam jutro, ale ju偶 przy zapisie dosta艂am informacj臋, 偶e musz臋 by膰 sama. M臋偶a nie wpuszcz膮 do przychodni 馃様 te偶 jest nam przykro z tego powodu. Miejmy nadziej臋, 偶e do czerwca wszystko zmieni si臋 na lepsze i nasi partnerzy b臋d膮 mogli by膰 przy porodzie 馃檪

Super, 偶e wszystko jest ok, trzymaj si臋 cieplutko.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...