Skocz do zawarto艣ci

Czerwc贸wki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Lilla

Rekomendowane odpowiedzi

@Klaudiuszka4聽a to ja mia艂am plan wr贸ci膰 do mierzenia temperatury, ale nie zd膮偶y艂am, dzieci膮tko mnie uprzedzi艂o 馃槃 tak偶e skoro nie znam swojej normalnej to sobie jednak daruje sprawdzanie, bo znaj膮c mnie tylko si臋 b臋d臋 niepotrzebnie stresowa膰. Ale dzi臋kuj臋 za wyja艣nienie, nawet nie pomy艣la艂am, 偶e w teorii faktycznie w ci膮偶y powinna si臋 utrzymywa膰 wy偶sza temperatura.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia

@Justi89 ja na pocz膮tku ci膮偶y co艣 mia艂am strasznie mnie wszystko swe臋dzialoi gin mi przepisa艂 ma艣膰 . 呕adnych up艂aw贸w nie mia艂am wi臋c nie pomog臋. Powiedzia艂 mi te偶 偶e 艂apanie infekcji聽 jest bardzo normalne z聽 pocz膮tkiem ci膮偶y bo ja poza ci膮偶a nigdy nie mia艂am .聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Teraz, paula22 napisa艂:

@Justi89 ja na pocz膮tku ci膮偶y co艣 mia艂am strasznie mnie wszystko swe臋dzialoi gin mi przepisa艂 ma艣膰 . 呕adnych up艂aw贸w nie mia艂am wi臋c nie pomog臋. Powiedzia艂 mi te偶 偶e 艂apanie infekcji聽 jest bardzo normalne z聽 pocz膮tkiem ci膮偶y bo ja poza ci膮偶a nigdy nie mia艂am .聽

Zapisa艂am si臋 na jutro na wizyt臋 bo inaczej zwariuje . Lepiej dmucha膰 na zimne. A brzuch mnie pobolewa i twardnieje i dzi艣 w uplawach mia艂am jakby glutka z krwi wi臋c nie wiem o co kaman 馃槥 moze to jaka艣 b艂ahostka...

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia

@Klaudia200聽Witamy w gronie czerwc贸wek. Je艣li chodzi o te leki to ja te偶 bior臋 lutein臋 i聽 duph.. ale mia艂am plamienie ale przed plamieniem lekarz tez mi wypisa艂 bo jestem po poronieniu i to chyba tak rutynowo . W pierwszej ci膮偶y chodzi艂am do innego lekarza bardzo dobrego i nie mia艂am zagro偶enia ci膮偶y i te偶 bra艂am na pocz膮tku wi臋c nie ma co si臋 martwi膰. Progesteron nie zaszkodzi dziecku聽

  • Dzi臋ki! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
2 minuty temu, Justi89 napisa艂:

Zapisa艂am si臋 na jutro na wizyt臋 bo inaczej zwariuje . Lepiej dmucha膰 na zimne. A brzuch mnie pobolewa i twardnieje i dzi艣 w uplawach mia艂am jakby glutka z krwi wi臋c nie wiem o co kaman 馃槥 moze to jaka艣 b艂ahostka...

Mo偶e i b艂ahostka ale lepiej skontaktowa膰 si臋 ze swoim lekarzem . Trzymam kciuki napewno wszystko b臋dzie oki 馃グ

  • Dzi臋ki! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

5 godzin temu, paula22 napisa艂:

@Justi89 ja na pocz膮tku ci膮偶y co艣 mia艂am strasznie mnie wszystko swe臋dzialoi gin mi przepisa艂 ma艣膰 . 呕adnych up艂aw贸w nie mia艂am wi臋c nie pomog臋. Powiedzia艂 mi te偶 偶e 艂apanie infekcji聽 jest bardzo normalne z聽 pocz膮tkiem ci膮偶y bo ja poza ci膮偶a nigdy nie mia艂am .聽

馃槥聽Niestety ale trafi艂am do szpitala, tak przeczuwa艂am 偶e co艣 jest nie tak tak mnie ten brzuch pobolewal a偶 dosta艂am krwawienia na WC i biegiem do szpitala i niestety wysz艂a twarda macica i kr贸tka szyjka ale dziecko na szcz臋艣cie 偶yje ... Zosta艂am na oddziale i mam nadziej臋 偶e uda si臋 donosi膰 ci膮偶臋 ... Tak偶e s艂uchajcie zawsze siebie Kochane , odpoczywajcie du偶o, nie stresujcie si臋 :)

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

9 minut temu, Justi89 napisa艂:

馃槥聽Niestety ale trafi艂am do szpitala, tak przeczuwa艂am 偶e co艣 jest nie tak tak mnie ten brzuch pobolewal a偶 dosta艂am krwawienia na WC i biegiem do szpitala i niestety wysz艂a twarda macica i kr贸tka szyjka ale dziecko na szcz臋艣cie 偶yje ... Zosta艂am na oddziale i mam nadziej臋 偶e uda si臋 donosi膰 ci膮偶臋 ... Tak偶e s艂uchajcie zawsze siebie Kochane , odpoczywajcie du偶o, nie stresujcie si臋 馃檪

Trzymam za Ciebie kciuki. Z pewno艣ci膮 jeste艣 w dobrych r臋kach, wi臋c korzystaj z sanatorium. 馃槈 B臋dzie dobrze.聽

@paula22 ja te偶 poza ci膮偶膮 nigdy nie mia艂am 偶adnej infekcji. A wtedy to piekielnie sw臋dzia艂o. Ale ja mia艂am do tego te偶 up艂awy. Mia艂am ma艣膰 dopochwow膮, innym razem tabletki. Ale pami臋tam, 偶e po tabletkach mi wraca艂o, a po tej ma艣ci nic nie by艂o d艂ugo.聽

  • Dzi臋ki! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
29 minut temu, Justi89 napisa艂:

馃槥聽Niestety ale trafi艂am do szpitala, tak przeczuwa艂am 偶e co艣 jest nie tak tak mnie ten brzuch pobolewal a偶 dosta艂am krwawienia na WC i biegiem do szpitala i niestety wysz艂a twarda macica i kr贸tka szyjka ale dziecko na szcz臋艣cie 偶yje ... Zosta艂am na oddziale i mam nadziej臋 偶e uda si臋 donosi膰 ci膮偶臋 ... Tak偶e s艂uchajcie zawsze siebie Kochane , odpoczywajcie du偶o, nie stresujcie si臋 :)

B臋dzie dobrze kochana馃槝

Ja za tydzie艅聽 jak dam rad臋 wyrusz臋 po nowy stanik wi臋kszy chocia偶 jeden bo wieczorem jak 艣ci膮gam to czuj臋 tkliwo艣膰 piersi straszn膮...

  • Dzi臋ki! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Justi89聽trzymaj si臋, musi by膰 dobrze!

@Klaudia200聽witaj

@Mamacita87wydaje mi si臋, 偶e forum jest w艂a艣nie po to 偶eby wyrazi膰 w艂asne emocje bo tutaj bardziej rozumiemy siebie na wzajem.聽

Ja si臋 panicznie boje porodu i teraz mam zagwozdk臋 czy to wzi膮膰 na klat臋 czy i艣膰 do psychiatry po papier. Czy ten fakt kogo艣 stresuje? Nie, bo mnie nawet nie znacie, mo偶ecie, a nie musicie pocieszy膰 czy powiedzie膰 jakie s膮 plusy i minusy i tyle.聽

Wczoraj by艂am na wizycie, bobas ma 7cm! Jestem w szoku, 偶e jest taki du偶y. Przezierno艣膰 karkowa w normie, mam si臋 wstawi膰 za dwa tyg. Jakie艣 bakterie z cytologii mi wysz艂y ale niby to normalne podczas ci膮偶y 馃し nastr贸j mam fatalny, hormony szalej膮, chodz臋 i rycz臋 馃う sama sobie si臋 dziwi臋 bo ja baaaardzo rzadko p艂acze.聽聽

Edytowane przez Kociara
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia

@Kociara聽super 馃槝Oby wi臋cej dobrych wiadomo艣ci. Ja niby te偶 si臋 boje porodu ale mo偶e dlatego 偶e mia艂am wywo艂ywany i to podobno gorzej boli ni偶 normalnie.

@elvi聽sama si臋 zdecydowa艂a艣 na test Papa? Te偶 nad tym mysle bo mam 33 lata wi臋c pierwszej m艂odo艣ci nie jestem mimo 偶e tak si臋 czuje 馃槒

Dziewczyny jak dodajecie zdj臋cia?

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Kociara@elvi zazdroszcz臋, nie mog臋 si臋 doczeka膰 pi膮tku bo wtedy mam swoje badanie 馃檪

Ja od wczoraj jem barszcz z uszkami, zobaczy艂am obrazek w reklamie i mi pociek艂a 艣linka tak, 偶e 3 sklepy za uszkami obesz艂am 馃槃

Za to dzi艣 w pracy szefowa wypominaj膮c mi, 偶e nie pami臋tam czego艣 co dzia艂o si臋 r贸wno przed rokiem, przypomnia艂a mi o stracie sprzed roku, kompletnie si臋 rozklei艂am i odechcia艂o mi si臋 wszystkiego...聽

Ale staram si臋 cieszy膰 tym, 偶e jestem w ci膮偶y i utwierdza膰 w przekonaniu 偶e teraz b臋dzie ok 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@paula22聽nic nie m贸w o krokietach, mam tak wielk膮 ochot臋, a w ci膮偶y gotuje jak za kar臋. Ale jutro b臋d臋 z synem na odczulaniu to kupie kapust臋 馃槑 i te偶 zrobi臋, od razu na 艣wi臋ta zamro偶臋.

Ja si臋 szycia boje, za ka偶dym razem godzin臋 mnie szyli, jak tylko o tym wspomn臋 to mam 艂zy w oczach. Te偶 mia艂am na koniec oxy podan膮 -to mnie akurat cieszy bo ona dzia艂a na mnie b艂yskawicznie (pod艂膮czenie kropl贸wki, 5min czekania i plum) I boje si臋 te偶 dlatego, 偶e tym razem musz臋 rodzic w innym szpitalu (nie cierpi臋 go bo mi m臋偶a prawie u艣miercili i te偶 st膮d trauma)

Zdj臋cie - w odpowiedzi na dole jest taki spinacz narysowany (obok pisze kliknij, aby doda膰 pliki) wejd藕 w to i tam jest opcja zrobi膰 zdj臋cie 馃槈, robisz, akceptujesz i normalnie post wysy艂asz.

Ja prenatalnych nie robi臋 wcale, doktor nic nie proponuje a poza tym bym musia艂a jecha膰 100km 偶eby USG zrobi膰. A nawet je艣li jest chore to i tak nie usun臋 wi臋c zb臋dne badanie dla mnie. Mam dw贸jk臋 zdrowych dzieci i tego si臋 trzymam. 4 grudnia mam zn贸w USG, w艂a艣nie aby sprawdzi膰 jeszcze przezierno艣膰 karkowa (na t膮 chwil臋 jest ok). Mam nadziej臋, 偶e dojrzy co maluch ma mi臋dzy nogami, b臋dzie to 13tydz. A i mam 30 lat

@elvi聽na kiedy masz termin? Ja mam 12 czerwiec i apki pokazuj膮, 偶e bobas ma max 5,5cm a m贸j ma a偶 7. Tak si臋 zastanawiam, czy on starszy nie jest

@Juka92bedzie dobrze tym razem 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

7 minut temu, Juka92 napisa艂:

@Kociara聽dzi臋ki s膮 dobre s艂owo 馃檪

A propo apek - czego u偶ywacie? Zastanawia艂am si臋 w艂a艣nie czy czego艣 sobie nie 艣ci膮gn膮膰, ale tyle tego jest ze nie wiadomo co wybra膰聽

@Juka92Ja u偶ywam I polecam Ci膮偶a+

Polecam. 馃槈 Kalendarz, gar艣膰 informacji ka偶dego dnia, wizualizacja itp.聽

No i konto mam na stronie bellybestfriend.pl

Bo korzystam z aplikacji do 艣ledzenia owulacji i mam tam p艂atny abonament. Te偶 bardzo fajna.聽

Edytowane przez Klaudiuszka4
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ja mam preglife i ci膮偶a +

Obie fajne. Ci膮偶a + pisze 偶e jeste艣 w 11 tyg i pod spodem np. 11+5

W Preglife pisz膮, 偶e jestem w 12 tyg ale te偶 pod spodem pisze 11+5. A nie powinny艣my m贸wi膰 jaki tydzie艅 zaczynamy tylko jaki mamy sko艅czony.

@elvi聽z @ wychodzi mi 11 czerwca, z pierwszego USG wysz艂o 12 czerwca, z drugiego USG (inny lekarz) powiedzia艂, 偶e si臋 zgadza a na wydruku mam dat臋 3 czerwca. Wczoraj prowadz膮cy nic nie m贸wi艂 na ten temat. Mo偶e na po艂贸wkowych co艣 ustali konkretnego. Zastanawiam si臋 bo mo偶e zasz艂am miesi膮c szybciej bo w sierpniu pierwszy raz w 偶yciu sp贸藕ni艂 mi si臋 okres o tydzie艅 czasu

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...