Skocz do zawarto艣ci

Czerwc贸wki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Lilla

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia

Ja dzi艣 po fryzjerze w艂osy od艣wie偶one w razie co 馃槀馃槀馃槀Nast臋pna wizyta po porodzie jak nie dam rady przyj艣膰 mam zadzwoni膰 i fryzjerka do mnie przyjdzie. Kolor te偶 艣ci膮gn臋艂am z paznokci mam dam 偶el i tak zostawi臋 ju偶 . Jutro wizyta troch臋 si臋 stresuje . Za tydzie艅 USG i zaczynam Ktg te偶 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Patrycja2701聽w艂a艣nie mustel臋 rozwa偶am na teraz, te偶 jest na promocji, tak my艣l臋 偶eby na ko艅c贸wk臋 si臋 szarpn膮膰, bo chyba najbardziej jak maj膮 wyj艣膰 to na ko艅cu ci膮偶y.聽

@paula22 byli艣my tylko w trzy pary, a z nimi akurat mamy sta艂y kontakt, wi臋c si臋 nie obawia艂am, a to jeszcze w dodatku ozdrowie艅cy 馃槈 a popatrz m贸wisz, 偶e szaleje Ci ostatnio cukier, a ja w艂a艣nie w ci臋偶kim szoku, bo pi臋kne wyniki na czczo ca艂y czas mam. Jednak musz臋 si臋 dobrze wyspa膰, jak wstawa艂am nieprzytomna i mierzy艂am to by艂o gorzej. Fajnie, 偶e fryzurka zrobiona. 呕el te偶 przez wiele lat robi艂am, ale jako艣 na samym pocz膮tku ci膮偶y zdj臋艂am i chodz臋 z golaskami, a 偶e takie jakie艣 mocne nic si臋 nie rozdwajaj膮, to nic nie robi臋 i o dziwo nawet mi si臋 podobaj膮 馃檲 fajnie, 偶e masz wizyt臋 jutro, ja jako艣 lubi臋, zawsze spokojniejsza jestem po niej, a swoj膮 mam za tydzie艅 馃槉

Jutro za to szko艂a rodzenia i b臋dzie o k膮pieli i piel臋gnacji dzidziusia i po艂o偶na rozbi艂a grup臋 i przychodzimy z m臋偶ami馃グ

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Co do rozst臋p贸w to mi wysz艂y na bokach w sumie tylko, pod brzuchem, na brzuchu p贸ki co czysto. Rano smaruj臋 si臋 kremem, a wieczorem oliwk膮, ale to bardziej dlatego 偶e sk贸ra mnie sw臋dzi ni偶 偶ebym wierzy艂a ze to co艣 da 馃槃

Dziewczyny, jak dobiera艂y艣cie rozmiar stanika do karmienia? Chcia艂am zam贸wi膰 z h&m, ale nie ogarniam tej rozmiarowki M/L/XL, jakby nie mogli poda膰 normalnie, np. 80C XD opis rozmiar贸w na stronie odnosi si臋 w艂a艣nie do rozmiarowki typu 80C, wi臋c nie pomaga, a nie bardzo mi si臋 widzi potem bawi膰 ze zwrotami...聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia

@Juka92Ja nie zamawiam z hm bo nie wiem jak tam wypadaj膮 staniki bo nigdy nie kupowa艂am . Zamawiam na Bonprix bo rozmiar贸wke maj膮 normalnie miska +obw贸d . Obw贸d zostawi臋 taki jaki mam a misk臋 wezm臋 o rozmiar wi臋ksz膮 . Cenowo wychodz膮 podobnie聽 okolo 100 z艂 za 2 i opinie dobre maj膮.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

ja ostatnio wylicytowa艂am 2 staniki na allegro po czym po odbiorze przesy艂ki okaza艂o si臋 偶e staniki s膮 z bonprix 馃槈 w obwodzie wzie艂am ciut mniejszy a w miseczkach o rozmiar i o 2 rozmiary wi臋kszy... ten o rozmiar wi臋kszy okaza艂 si臋 prawie dobry na ju偶...

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Kociara聽dzi臋ki za podpowied藕 z tymi badaniami czyli ju偶 musz臋 si臋 umawia膰.聽

Co do rozst臋p贸w to ja ju偶 od dawna smaruje sobie brzuch i boczki balsamem Palmers na rozst臋py. Super jest. Nie wiem czy to jego zas艂uga czy moje geny ale p贸ki co ani jednego nie mam :-).聽

Dzi艣 dokanczalismy z m臋偶em k膮cik dla ma艂ej. Wywiercilismy dziury pod obrazki i p贸艂eczk臋 ozdobn膮 :-). Od jutra bior臋 si臋 za pranie i pakowanie walizki. Ciekawe czy si臋 zmieszcze. No i w ko艅cu zam贸wi艂am laktator po wielu bojach i wertepach - Neno uno. Mam nadziej臋 偶e si臋 sprawdzi.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hej. Ja dzi艣 po wizycie. Miko艂aj wa偶y 2800g. By艂 spokojny, cho膰 czu艂am jak wierzga艂 n贸偶kami na wysoko艣ci 偶eber. 馃槄 Chyba by艂am bardziej wystraszona GBSem ni偶 m贸j lekarz. Przepisa艂 globulki dopochwowo i kaza艂 wr贸ci膰 za tydzie艅. Podejrzewam, 偶e b臋dzie chcia艂 powt贸rzy膰 badanie. Poza tym dosta艂am kolejne skierowanie na krew, mocz i HIV z zaznaczeniem, 偶e nie mam tego robi膰 na nast臋pn膮 wizyt臋, ale w kolejnym tygodniu ju偶 tak.聽

@paula22聽z tym, 偶e u mnie ejest du偶e prawdopodobie艅stwo ci臋cia cesarskiego. Zobaczymy.

Je艣li chodzi o rozst臋py, to w pierwszej ci膮偶y wysz艂y mi na piersiach, boczkach i na brzuchu po obu stronach p臋pka. Wtedy mia艂am bio oil i fakt, nie smarowa艂am systematycznie, wysz艂y, by艂y czerwone, zblad艂y i zosta艂y. Teraz kupi艂am sobie Bielenda Sexy Mama. Te偶 nie stosuj臋 systematycznie, jako艣 nie mam nawyku kremowania. Ale szcz臋艣cie mam w tym, 偶e nie mam nowych, tylko u偶ywam starych rozst臋p贸w.聽

Aha. I chcia艂am kupi膰 sobie stanik do karmienia, ale wstrzyma艂am si臋 bo nie wiem o ile mi uro艣nie biust, nie chc臋 kupi膰 za ma艂ych. 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Juka92 te偶 nie wiem jak te z h&m wypadaj膮, chyba stacjonarnie tylko bym si臋 odwa偶y艂a po zmierzeniu, ewentualnie po opiniach pr贸bowa膰... Ja kupi艂am jeden w lidlu taki sztywniejszy "na wyj艣cie"馃槅, bo z fiszbinami, a drugi z bon prix lekko usztywniony w sensie, 偶e ma kszta艂t, ale bez fiszbin, fajny z tak膮 koronk膮, rozmiar taki jak nosz臋, my艣l臋, 偶e b臋dzie ok, odrobin臋 zapasu jeszcze mam, mam nadziej臋, 偶e wystarczy 馃檲

@Klaudiuszka4 o jaki du偶y ch艂opczyk ju偶 馃槉 podobno tak w 36 tyg bezpiecznie ju偶 zaopatrywa膰 si臋 w stanik. Mo偶e mie膰 np. jeden i ewentualnie potem ju偶 dokupi膰.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ja kupi艂am jaki艣 czas temu w HM. Niby super. A cycki uros艂y... poczekam mo偶e p贸藕niej co艣 si臋 zmieni i dopasuje. Do szpitala je wezme bo biust naturalnie mam du偶y a teraz to jest pogrom. Dlatego nawet jak b臋dzie troche za ma艂y to b臋dzie lepiej. Og贸lnie nosz臋 sportowy z Sinsay i kto wie mo偶e nada si臋 nawet do karmienia. Jest mega wygodny.聽

W poniedzia艂ek nagle dosta艂am b贸lu brzucha. To m贸j pierwszy por贸d dlatego nie wiem jak wygl膮daj膮 skurcze. Wr贸ci艂am do domu przera偶ona. Po艂o偶y艂am sie i zasn臋艂am. Uspokoi艂am si臋, 偶e b贸l贸w porodowych nie da si臋 przegapi膰. Wi臋c bym ich raczej nie przespa艂a.

No ale fakt faktem. Czuje ju偶 ci艣nienie 偶e lada moment ka偶de z nas "p贸jdzie" w swoj膮 stron臋 XD聽

Dzisiaj ide dokupi膰 reszte rzeczy do szpitala. Z rana pobieg艂am na badania 偶eby ju偶 mie膰 gotowy komplet w torbie.聽

Troch臋 stresu jest... a potem mysle 偶e mam tyle jeszcze do roboty przed porodem, 偶e nie ma czasu na stres tylko trzeba dzia艂a膰.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ufff, spakowa艂am walizk臋... I osobn膮 torb臋 materia艂ow膮 z rzeczami dla maluszka XD powiedzcie mi, czy to tylko ja tak nie umiem si臋 spakowa膰 w ca艂o艣ci do kabin贸wki? Ogl膮da艂am wczoraj filmik na YouTube o torbie do porodu, przejrza艂am komentarze i si臋 za艂ama艂am, po艂owa dziewczyn twierdzi 偶e spakowa艂a si臋 w ma艂膮 torb臋 albo kabin贸wk臋... Nie wiem jak, jak mi po艂ow臋 miejsca zaj臋艂y podk艂ady poporodowe 馃槀

Zosta艂o mi tylko jeszcze te biustonosze ogarn膮膰 i spakowa膰.聽

Apropos podk艂ad贸w - bierzecie te偶 takie prostok膮tne na 艂贸偶ko czy nie? Bo r贸偶nie widzia艂am, na jednych listach s膮, na drugich nie.聽

A i jeszcze jedno - bierzecie do szpitala kocyk czy rozek? W sumie zastanawiam si臋 czy w og贸le co艣 bra膰 - ubranka bior臋 tylko na wyj艣cie, wszyscy m贸wi膮 偶e wcze艣niej swoje 艂atwo zgubi膰, mog膮 przypadkowo wymiesza膰 si臋 ze szpitalnymi. Pieluch tetrowych bior臋 kilka, ale to te偶 dlatego, 偶e po pierwszym dniu jedn膮-dwie chce pisa膰 m臋偶owi do domu, 偶eby zwierzaki oswoi艂 z zapachem 馃檪 Tak偶e w sumie poza pampersami i mokrymi chusteczkami niewiele dla M艂odego bior臋, wi臋c ten ro偶ek jeszcze jako艣 zabior臋, ale pytanie czy jest sens.

W艂a艣nie przypomnia艂o mi si臋, 偶e przecie偶 wod臋 i przek膮ski dopiero m贸j m膮偶 dzi艣 na zakupach kupi, zacz臋艂am si臋 zastanawia膰 czy jednak nie wzi膮膰 zamiast ma艂ej walizki i dw贸ch toreb materia艂owych jednej, ale ogromnej 馃槃 znaj膮c 偶ycie, jeszcze 3 razy to przepakuj臋馃檲

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Juka92ja spakowa艂am si臋 w 艣redni膮聽walizk臋 60l. Jakos upchn臋艂am w niej wszystko. W moim szpitalu trzeba mie膰 wszystko swoje. Dla Stasia zabra艂am na pocz膮tek ro偶ek ale mam te偶 kocyk bambusowy na wszelki wypadek. Musia艂am zabra膰 te偶聽ubranka na ca艂y pobyt ( Mam 5 komplet贸w popakowanych w woreczki strunowe). M贸j szpital nie daje 偶adnych ubranek. Na li艣cie szpitalnej mam te偶 10 pieluch tetrowych! O pampersach i kosmetykach dla dziecka ju偶 nie wspomn臋...

Dla siebie mam zar贸wno podk艂ady na 艂贸偶ko jak i takie podpaskowe.聽

W osobn膮 torb臋, tak膮 shoperk臋 na suwak, spakowa艂am tylko pierwsze rzeczy potrzebne do przebrania dla mnie, czyli koszul膮, szlafrok, kapcie, butelk臋 wody.聽Spakuj臋 do niej te偶 teczk臋 z wynikami, dow贸d i telefon. Ja id臋 na planowe cc i wiem, 偶e po papierologii na IP b臋d臋 musia艂a si臋 przebra膰 od razu w str贸j szpitalny i p贸藕niej trafi臋 na jedn膮 noc na patologi臋. Mam聽plan ubra膰 si臋 na przyj臋cie do szpitala w sukienk臋 kt贸r膮 si臋 mega nie gniecie i jakie艣 lekkie buty 偶ebym mog艂a w tym wr贸ci膰 do domu po porodzie. Do szpitala mam max. 10 minut samochodem wi臋c je艣li na IP nie ka偶膮 mi d艂ugo czeka膰 to my艣l臋, 偶e sukienka b臋dzie si臋 nadawa艂a 偶eby j膮 za艂o偶y膰 na powr贸t.

Powiem wam, 偶e troch臋 si臋 nagimnastykowalam 偶eby te wszystkie niezb臋dne rzeczy jako艣 zmie艣ci艂y si臋 w walizce. No, ale jako艣 si臋 uda艂o.聽

W kabin贸wk臋 nie by艂oby szansy tego wszystkiego spakowa膰. Ale tak jak m贸wi臋,聽wszystko zale偶y od tego co zapewnia szpital.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ja si臋 jutro mo偶e sko艅cz臋 pakowa膰... kurczaki nawet nie wiem ile litr贸w ma moja walizka na k贸艂kach.聽

Idzie dosta膰 do g艂owy. Jedna z po艂o偶nych powiedzia艂a nam 偶e podpasek poporodowych to nawet z 4 paczki trzeba mie膰. Ja mam dwie + Maxi normalnej firmy. Podk艂ady na 艂贸偶ko kiedy艣 dosta艂am w moim szpitalu. Ale wole mie膰 swoje.

Szlafrok chyba nie trafi do mojej torby. Ostatnio w szpitalu korzysta艂am z bluzy zapinanej na zamek.聽

Mam zapisane wszystkie wyniki bada艅 jakie musze ze sob膮 zabra膰. Jutro b臋d臋 wszystkiego szuka膰.聽

Musze te偶 ma艂ego przepakowa膰. Miesi膮c temu byli艣my u lekarza i wa偶y艂 oko艂o 2kg. W nast臋pn膮 艣rod臋 dowiem si臋 ile teraz mo偶e wa偶y膰. Obstawia艂am du偶ego ch艂opaka... a tu si臋 ma艂y orzeszek szykuje. Brzucha te偶 nie mam najwi臋kszego. Chyba najchudsza jestem na szkole rodzenia.聽

Dzi臋ki za przypomnienie o 艂adowarce. Ostatnio jedna ciotka zakosi艂a mi moj膮. W domu mamy jedn膮 wi臋c si臋 wymieniamy. Ale b臋d臋 musia艂a dokupi膰. Kiepsko nie mie膰 艂adowarki w szpitalu. Zamierzam jeszcze kupi膰 z 5 gazet do czytania.聽

Nad ro偶kiem te偶 si臋 zaczynam zastanawia膰 czy go bra膰. My艣la艂am 偶eby go w pieluszki tetrowe czy falnelowe zawija膰 jak b臋dzie ciep艂o. A teraz sama zdurnia艂am jak tam mo偶e聽 by膰.聽

Na oficjalnej li艣cie te偶 jest du偶o wody napisanej. Ale chyba wezm臋 ma艂膮 butelk臋 ze sportowym dzi贸bkiem i ten kubek filtruj膮cy wod臋. (na li艣cie by艂o chyba z 4 litry wody)聽

Mam nadzieje ze wychodzac ze szpitala sie spakujemy XD

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Katarzynaa聽pociesz臋 Ci臋. Te偶 nie wiem ile litr贸w ma moja walizka, ale pakowa艂am si臋 w ni膮, w pierwszej ci膮偶y+torba na rami臋. Teraz mam do niej plecak. Nie 艣wiruj臋 ze sprawdzaniem listy, bo na stronie naszego szpitala jest og贸lna dla pacjent贸w wszystkich oddzia艂贸w. Ale od po艂o偶nej w przychodni kiedy艣 dosta艂am reklam贸weczk臋 z pr贸bkami i tam by艂a taka ulotka z tym co przygotowa膰 do porodu (i nie tylko) dla dziecka i siebie.

@Magdalena.B powiem Ci, 偶e uleg艂am dzi艣. Zam贸wi艂am jeden w rozmiarze jaki nosz臋. Jak mocno mi piersi urosn膮 to wezm臋 z wi臋ksz膮 misk膮 drugi, a na razie zobaczymy. Na pocz膮tek b臋dzie. Cho膰 chcia艂abym mie膰 jeden mi臋kki, bez fiszbin, ale na m贸j biust mo偶e by膰 ci臋偶ko.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia

U nas po wizycie ok . 17 maja mam USG , KTG聽 i GBS na jednej wizycie .聽

@Katarzynaa聽Teraz trzeba si臋 oszcz臋dza膰 . Ja nawet kupi艂am trampki wci膮gane bo wi膮za膰 mi ju偶 ci臋偶ko 馃槀馃槀Ja kupi臋 tylko 2 butelki ma艂e i butelk臋 Dafi聽 z filtrem.聽

@Juka92聽Ja zapakowana jestem do 艣redniej walizki . Dla ma艂ej ciuszki na wyj艣cie聽 2 komplety, skarpetki, niedrapki w razie co, smoczki, pampersy, chusteczki i wezm臋 jedna ma艂a butelk臋, 5 pieluszek tetrowych. Dla siebie kosmetyczk臋 , os艂onki na piersi, wk艂adki laktacyjne, podk艂ady na 艂贸偶ko, podk艂ady podpaskowe , 6 sztuk majtek siatkowych, 3 koszule, szlafrok cienki , stanik do karmienia, skarpetki , klapki pod prysznic, kapcie , ma艣膰 do brodawek , butelka Dafi.Musze dorzuci膰 ciuchy na wyj艣cie dla mnie i kocyk dla ma艂ej.

Dzi艣 zam贸wi艂am ma艂ej karuzele do dostawki z Chicco bo t膮 co kupi艂am wcze艣niej nie da rady za艂o偶y膰 . Byli艣my po farb臋 i b臋dziemy od艣wie偶a膰 wsz臋dzie kolor na 艣cianach . Zam贸wi臋 teraz naklejk臋 na 艣cian臋 i imi臋聽 do przywiedzenia 偶eby zrobi膰 k膮cik .聽 A od 37 tyg zaczynam okna my膰 馃槀馃槀馃槀

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ja mam w艂a艣nie do wyboru tylko albo kabinowke albo du偶膮 walizk臋. Ostatecznie stwierdzi艂am, 偶e wol臋 mie膰 jedn膮 wielk膮 ni偶 3 ma艂e torby i ostatecznie spakowana jestem do tej kolumbryny, trudno, najwy偶ej b臋d膮 patrze膰 na mnie jak na wariatk臋 馃檲 przynajmniej mam jeszcze miejsce, wi臋c jak uznam ze chce jeszcze co艣 spakowa膰, to nie b臋dzie problemu.聽

U mnie te偶 jeszcze nie wiadomo gdzie b臋d臋 rodzi膰 - wci膮偶 licz臋 偶e szpital w moim mie艣cie wroci do pracy hybrydowej, g艂upio by艂oby jecha膰 30km maj膮c ca艂kiem dobr膮 porod贸wk臋 500m od domu 馃槃

Ja oficjalnie zacz臋艂am ostatni miesi膮c do terminu wg OM 馃槃 z jednej strony chcia艂abym 偶eby M艂ody by艂 ju偶 z nami, z drugiej coraz wi臋cej obaw mam, nawet nie o por贸d, bo na niego nie mam wp艂ywu, ale o to o potem - np. wsz臋dzie pisz膮, 偶e jeszcze przed porodem mo偶e pojawi膰 si臋 siara, a u mnie nadal nic 馃槢 w zwi膮zku z tym zacz臋艂y si臋 g艂upie my艣li typu, 偶e nie b臋d臋 mia艂a w og贸le pokarmu co odczuj臋 jako totaln膮 pora偶k臋... Oczywi艣cie na logik臋 wiem 偶e to nie tragedia, 偶e wlasnie na takie przypadki miedzy innymi jest mleko modyfikowane i 偶e w 偶aden spos贸b nie uczyni mnie to gorsz膮 mam膮, ale schizy i tak czasem nachodz膮.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Juka92聽nie martw si臋 brakiem siary przed porodem. Ja ani w dw贸ch poprzednich ci膮偶ach ani teraz nie mia艂am siary przed urodzeniem dzieci.聽Poza tym moje piersi w zasadzie wcale nie powi臋kszaj膮 si臋 w ci膮偶y. Ca艂y czas nosz臋 biustonosze z przed ci膮偶y ( rozmiar B) wi臋c biust mam raczej niewielki. Dwoje dzieci urodzonych przez cc ( co podobno te偶 op贸藕nia laktacje). Syna karmi艂am 1,5 roku, a c贸rk臋 prawie 2 lata. Dzieciaki nigdy nie by艂y dokarmiane mm. Pierwsze 6 msc tylko na moim mleku.聽

Tak wi臋c nie stresuj si臋 na zapas 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hej. M膮偶 zabra艂 c贸re na rower wi臋c mam chwil臋 na b艂ogie lenistwo 馃槑

Ja spakowana w walizk臋 54l a mam w niej nawet prostownice i suszark臋 do w艂os贸w 馃槀.

Zastanawiam si臋 czy wzi膮膰 co艣 malutkiego jeszcze 偶eby przemyci膰 wod臋 na porod贸wk臋 ale znaj膮c mnie i tak b臋d臋 si臋 ba艂a jej napi膰 馃槄 wi臋c chyba walizka wystarczy

@Juka92聽nie pomog臋, nie mam biustonoszy z h&m. Kupi艂am tylko dwa w Lidlu i dwa w lumpku takie szmaciaki. Jak laktacj臋 unormuje to poszukam co艣 sztywnego i 艂adnego stacjonarnie

Podk艂ady na 艂贸偶ko bior臋 4 do szpitala, cho膰 mam zamiar od nich wyprosi膰. Ro偶ka ani kocyka nie bior臋, niech daj膮, nie chce co chwil臋 tego prac bo szkoda a ze szpitala ciuszki w wy偶szej temp trzeba wypra膰.

@Klaudiuszka4聽kawa艂 ch艂opca ju偶 musisz nosi膰, ja id臋 w 艣rod臋, a偶 si臋 boje ile us艂ysz臋, 偶e Kaja wa偶y

@Katarzynaa4paczki podpasek!? To ju偶 chyba przesada. Ja mam 1 paczk臋 pomieszana p贸艂 na p贸艂 na dzie艅 i noc, na pocz膮tek i tak chce w legninie by膰 bo to jednak bardziej przewiewne.

@paula22te偶 po sko艅czonym 37tc myje okna, cho膰 m膮偶 jak us艂ysza艂 to na mnie nawrzeszczal i powiedzia艂, 偶e sam umyje, ciekawe.. lepiej niech firany wiesza 馃槄

Ma艂a mi si臋 ostatnio s艂abo rusza艂a, wczoraj j膮 zacz臋艂am gn臋bi膰 to mi dawa艂a popali膰 ca艂y dzie艅, ale niech kopie, wol臋 to ni偶 si臋 zastanawia膰 czy jecha膰 na IP.

Og贸lnie si臋 czuje super jak na ostatni miesi膮c, fakt zadyszka i b贸le r贸偶nych cz臋艣ci cia艂a nie s膮 przyjemne ale w por贸wnaniu do 5-6msca jest ekstra! Tylko mam w nocy cz臋sto sk贸rcze z kr臋gos艂upa, zwijam si臋 wtedy z b贸lu, ciekawe co na to lekarz powie. Da艂abym wszystko, 偶eby tym razem b贸le mie膰 z brzucha 馃檹, chocia偶 ten jeden raz.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@elvi聽dzi臋ki za otuch臋 馃檪

Co do stanika, zam贸wi艂am z bonprix na razie dwupak mi臋kkich, 偶eby mie膰 cokolwiek, potem b臋d臋 martwi膰 si臋 o porz膮dniejsze 馃檪

@Kociaranam na szkole rodzenia po艂o偶na m贸wi艂a 偶eby kupowa膰 dopiero po porodzie, bo to dost臋pne od r臋ki jest, a najlepiej kupi膰 to samo, kt贸re dziecko dostanie w szpitalu ewentualnie. I na pocz膮tek 偶eby kupi膰 pojedyncze saszetki tylko w艂a艣nie na awarie, 偶eby potem ca艂ej puszki nie wyrzuci膰 otwartej. Zamierzam pos艂ucha膰 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Te偶 tak w艂a艣nie chcia艂am zrobi膰 ale jak sobie wyobrazi艂am mojego m臋偶a niewiedzacego co kupi膰 to zacz臋艂am si臋 zastanawia膰.聽

Koszmarna noc za mn膮, zn贸w b贸le krzy偶a i jak na okres, spa艂am mo偶e 3 godz. C贸r臋 na autobus zaprowadz臋 i mam zamiar le偶e膰 ca艂y dzie艅

Wrzuci艂am zdj臋cie do klubu, pochwalcie si臋 te偶 馃槝

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Te偶 byle jaka noc za mn膮. 馃槓Od kilku dni mam takie b贸le miednicy, 偶e nie mog臋 si臋 przekr臋cic z boku na bok聽 i zmuszam si臋 do spania g艂贸wnie na lewym. Ci臋偶ko si臋 podnie艣膰 z wyrka czy po艂o偶y膰 bo tak boli. Ma kt贸ra艣 podobne dolegliwo艣ci?聽 Wizyt臋 mam dopiero 21go maja.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia

@Juka92聽Ja przy pierwszej ci膮偶y te偶 nie mia艂am 偶adnej siary a dopiero po tygodniu od odrodzenia mia艂am pierwsze mleko . Mia艂am wywo艂ywany 馃檮Teraz w nocy jakby koszula wilgotn膮 ale sza艂u nie ma . Po k膮pieli ostatnio przy ubieraniu nacisn臋艂am pier艣 i sik艂o 馃槀馃槀馃槀

@Kociara聽u mnie to ci臋偶ko nazwa膰 ruchami raczej takie rozpychanie ju偶 u ma艂ej .Te偶 kiepsko sypiam , krzy偶 mnie boli . Mo偶e kupi臋 kilka butelek ma艂ych na pr贸b臋 nie wiadomo na jak膮 po艂o偶na si臋 trafi 馃檮I jak b臋dzie z pokarmem na pocz膮tku ale planuje zaopatrzy膰 si臋 w laktator do szpitala.聽

@Patrycja2701聽Te偶 mam problem 偶eby si臋 przekr臋ca膰 w nocy 馃様Nieraz mam taki dzie艅 偶e nie wiem jak usi膮艣膰 , po艂o偶y膰 si臋 bo w ka偶dej pozycji mi nie wygodnie.

Ja dzi艣 planuje wyj艣cie do Rossmana bo 艂adna pogoda i spacerek zrobi臋 po kosmetyki i do Pepco bo chcia艂am zakupi膰 pojemniki na pampersy na komod臋 . Mieszkanie ju偶 posprz膮tane ,zosta艂o mi obiad zrobi膰 .聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Patrycja2701聽te偶 tak mam. Na jaki艣 czas by艂 spok贸j, ale znowu wr贸ci艂o. W ci膮gu dnia raczej mi si臋 nie zdarza, ale w nocy to praktycznie ca艂y czas, ci臋偶ko zmieni膰 stron臋 馃檮

@Kociara聽na razie z mlekiem si臋 wstrzymam, tak doradza艂a po艂o偶na. W razie czego to m膮偶 kupi, mam nadziej臋 馃槅

Ja sobie kupi艂am 2 biustonosze w Lidlu. Jeden z fiszbinami, wi臋c raczej b臋dzie na p贸藕niej, drugi mi臋kki. Planuje kupi膰 jeszcze 2 takie bardziej sportowe na pocz膮tek w艂a艣nie, bo te偶 tak po艂o偶na poleca艂a i waham si臋 pomi臋dzy tymi z bonprix a z hm (bo te偶 widzia艂am du偶o polece艅).

Da艂am rad臋 si臋 spakowa膰 w walizk臋 kabinow膮, ma 34l 馃檲 ale opr贸cz tego mam tak膮 pojemn膮 torebk臋 pla偶ow膮 i do niej spakowa艂am rzeczy potrzebne od razu na porod贸wk臋 馃槄 nie wiem czy si臋 sprawdzi, ale zobaczymy 馃榾 u mnie w szpitalu nie trzeba mie膰 ubranek dla dziecka, wi臋c mo偶e te偶 dlatego odesz艂o mi troch臋 miejsca. Chocia偶 2 komplety ciuszk贸w sobie zapakowa艂am w woreczkach strunowych na wszelki wypadek. Jak co艣 to te偶 m膮偶 dowiezie.聽

Szczerze licz臋 troch臋 偶e mo偶e uruchomi膮 porody rodzinne 馃檲 w dw贸ch szpitalach w okolicy ju偶 s膮, ale w moim na razie cisza. Ale zosta艂 jeszcze miesi膮c wi臋c mo偶e co艣 si臋 zmieni聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...