Skocz do zawarto┼Ťci

Czerwc├│wki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Lilla

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gucia23 napisał:

A czy kt├│ra┼Ť z Was jest mo┼╝e z Wroc┼éawia? ­čÖé

Ja jestem spod Wroc┼éawia ­čÖé

Wsp├│┼éczuj─Ö wam wszystkim kwarantanny. Nie wyobra┼╝am sobie opuszczenia wizyty u ginekologa ­čśč

Ja dzisiaj na wizycie dosta┼éam pi─Ökny prezent pod choink─Ö - 99% moja wymarzona c├│reczka ÔÖą´ŞĆ

• Lubi─Ö to! 1
Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

@Dusia_dd┬á┼Üwietna wiadomo┼Ť─ç!┬á
Co do b├│l├│w g┼éowy, mnie m─Öcz─ů od pocz─ůtku ci─ů┼╝y, bywa ┼╝e przez kilka dni z rz─Ödu od rana b├│l utrudnia mi funkcjonowanie. Staram si─Ö pic du┼╝o wody, spacerowa─ç, wietrzy─ç mieszkanie, ale niestety czasami tylko Apap pomaga.┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

@Dusia_dd┬á┼Üwietna wiadomo┼Ť─ç! Ja mam test jutro i wielk─ů nadziej─Ö na negatywny wynik.┬á
Co do b├│l├│w g┼éowy, mnie m─Öcz─ů od pocz─ůtku ci─ů┼╝y, bywa ┼╝e przez kilka dni z rz─Ödu od rana b├│l utrudnia mi funkcjonowanie. Staram si─Ö pic du┼╝o wody, spacerowa─ç, wietrzy─ç mieszkanie, ale niestety czasami tylko Apap pomaga.┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

12 godzin temu, Gucia23 napisał:

Super Monika. A planujesz rodzic gdzie┼Ť we Wroc┼éawiu? ­čÖé 99% to ju┼╝ bardzo du┼╝o mo┼╝na szalec na r├│┼╝owych zakupach.

Nie, chcia┼éabym rodzi─ç w moim mie┼Ťcie. Mam na oddziale znajom─ů po┼éo┼╝n─ů i piel─Ögniark─Ö, wi─Öc b─Ödzie mi ra┼║niej ­čÖé Ale jakby co┼Ť si─Ö dzia┼éo powa┼╝niejszego to Wroc┼éaw, Broch├│w mi najbli┼╝ej, a ma dobre opinie. @Gucia23 masz ju┼╝ wybrany szpital?

B├│l├│w g┼éowy nie miewam na szcz─Ö┼Ťcie. Ale co nie zjem to boli mnie ┼╝o┼é─ůdek, nie mocno i nie d┼éugo wi─Öc nie musz─Ö bra─ç ┼╝adnych specyfik├│w, ale zobaczymy co b─Ödzie jak maluszek nie b─Ödzie ju┼╝ taki malutki ­čśë

Odno┼Ťnik do komentarza

@Dusia_dd┬áno to ┼Ťwietnie! Czekamy na info po wizycie┬á­čśŐ

A w og├│le czy kt├│ra┼Ť z Was mo┼╝e poleci─ç jakie┼Ť w├│zki, foteliki samochodowe? Nie zamierzam jeszcze kupowa─ç, ale ostatnio tak sobie przegl─ůda┼éam i jako ┼╝e jestem zielona w tym temacie to strasznie si─Ö zm─Öczy┼éam tym czytaniem ­čśü tyle jest tych opcji do wyboru, nie m├│wi─ůc ju┼╝ nawet o jaki┼Ť konkretnych firmach tylko rodzajach w├│zk├│w, ┼╝e nie mam poj─Öcia co si─Ö rzeczywi┼Ťcie sprawdza i na co zwr├│ci─ç uwag─Ö p├│┼║niej przy zakupie ­čÖł

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusia

@Polcia27┬áJa to ju┼╝ zapomnia┼éam po tylu latach na co zwraca─ç uwag─Ö ­čśé­čśéNapewno 2w1 i fotelik z baz─ů osobno . Te foteliki z zestawu 3w1 s─ů do niczego takie antymandaty. Fotelik z baz─ů z maxi Cosi┬á mia┼éam przy pierwszym dziecku i by┼éam zadowolona ale nie pami─Ötam modelu lub cybex . Co do w├│zka to b─Öd─Ö szuka┼éa lekkiego i dobrego na nasze chodniki┬á ­čśĆ Nie preferuje w pi─Öknych w├│zkach na pokaz raczej na wygod─Ö stawiam.┬á

@Dusia_dd super ­čśśCzekamy info po wizycie .┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

@Polcia27┬ána co ja b─Öd─Ö zwraca─ç uwag─Ö: du┼╝e pompowane albo ┼╝elowe ko┼éa, poniewa┼╝ w├│zek b─Ödzie cz─Östo je┼║dzi┼é po terenie, lekko┼Ť─ç, ┼éatwo┼Ť─ç w sk┼éadaniu, bo cz─Östo je┼║dzimy samochodem i nie chc─Ö si─Ö szarpa─ç z w├│zkiem jak b─Öd─Ö sama, na pewnie nie czarny/ciemnym/sk├│rzany, ┼╝eby si─Ö dziecko w nim nie zagotowa┼éo, skr─Ötne ko┼éa przednie koniecznie, wygodny kosz pod w├│zkiem. To takie najwa┼╝niejsze rzeczy dla mnie ­čÖé

Najlepiej p├│j┼Ť─ç do du┼╝ego sklepu, gdzie obs┼éuga wie co sprzedaje i dobierze dla ciebie to co potrzebujesz ­čśë

Odno┼Ťnik do komentarza

mam pytanie, mmimoujemnego testu na koron─Ö musz─Ö odb─Öbni─ç kwarantanne do 26go... podobno potrzebna mi jest przepustka na wyj┼Ťcie do lekarza na wizyt─Ö, normalnie to by┼éoby to skierowanie do lekarza... ale do gina nie potrzebne przecie┼╝ skierowanie... zw┼éaszcza prywatnie... s┼éysza┼éy┼Ťcie co┼Ť o przepustkach?┬á napisa┼éam te┼╝ do gina ale czekam na odzew, w przychodni nic nie wiedz─ů na ten temat...┬á

co do  fotelików i wózków, dawno temu miałam Recaro young sport ale to od 9kg, na maluszka nie bardzo pamiętam... 

w├│zek mia┼éam z pompowanymi ko┼éami i na pasach... dla mnie przy wyborze w├│zka wa┼╝na by┼éa wielko┼Ť─ç┬á gondoli.. kupi┼éam 2w1 syn urodzi┼é si─Ö we wrze┼Ťniu wi─Öc chcia┼éam jak najwi─Öksz─ů, ┼╝eby zim─Ö przeje┼║dzi┼é..┬á te " modne" spacer├│wki to mam wra┼╝enie ┼╝e s─ů na wczeniaki... strasznie malutkie ,ze spacer├│wki z tego kompletu w sumie ┬ákorzysta┼éam tylko w domu do usypiania jak mia┼é ci─Ö┼╝ki dzie┼ä... a drug─ů kupi┼éam z przek┼éadan─ů r─ůczk─ů prz├│d ty┼é.. i te┼╝ tak─ů wi─Öksz─ů ┼╝eby by┼éo dziecku wygodnie. pozdrawiam┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

58 minut temu, Polcia27 napisał:

@Dusia_dd┬áno to ┼Ťwietnie! Czekamy na info po wizycie┬á­čśŐ

A w og├│le czy kt├│ra┼Ť z Was mo┼╝e poleci─ç jakie┼Ť w├│zki, foteliki samochodowe? Nie zamierzam jeszcze kupowa─ç, ale ostatnio tak sobie przegl─ůda┼éam i jako ┼╝e jestem zielona w tym temacie to strasznie si─Ö zm─Öczy┼éam tym czytaniem ­čśü tyle jest tych opcji do wyboru, nie m├│wi─ůc ju┼╝ nawet o jaki┼Ť konkretnych firmach tylko rodzajach w├│zk├│w, ┼╝e nie mam poj─Öcia co si─Ö rzeczywi┼Ťcie sprawdza i na co zwr├│ci─ç uwag─Ö p├│┼║niej przy zakupie ­čÖł

Ja mog─Ö poleci─ç w├│zek ┬ámutsy evo. Fajnie si─Ö sk┼éada┬ágondola i spacer├│wka 2w1, a fotelik mamy maxi cosy i oczywi┼Ťcie baz─Ö do isofixa┬ákup, zapinanie fotelika pasami to jest du┼╝o zachodu warto dop┼éaci─ç i mie─ç spok├│j tym bardziej ze moja c├│rka niecierpi siedzie─ç w foteliku wiec wk┼éadam fotelik do bazy i siup za

kierownice i jad─Ö a ona powoli si─Ö uspokaja┬á­čÖé

Odno┼Ťnik do komentarza

11 minut temu, Monika Kamińska napisał:

@Dusia_dd co do kwarantanny. Nie jestem pewna, ale je┼╝eli masz negatywny test to dzwo┼ä do skutku do sanepidu, ┼╝eby ci w systemie zdj─Öli kwarantann─Ö. Chyba, ┼╝e jest na┼éo┼╝ona z jeszcze jakiego┼Ť innego powodu w ­čśĽ

w sanepidzie powiedzieli ┼╝e musz─Ö siedzie─ç do ko┼äca kwarantanny bo mo┼╝e jeszcze co┼Ť z┼éapie od m─Öza.. ­čśč

ale do lekarza mog─Ö i┼Ť─ç... tylkota nieszcz─Ösna przepustka...

Odno┼Ťnik do komentarza

@Dusia_dd┬ána twoim miejscu bym posz┼éa do lekarza a gdyby ci─Ö akurat skontrolowali to przecie┼╝ dzwoni─ů to mo┼╝esz powiedzie─ç, ┼╝e jeste┼Ť w ci─ů┼╝y i posz┼éa┼Ť na wizyt─Ö. Dow├│d mo┼╝e lekarz ci wystawi─ç na wizycie.

Monika Kami┼äska widz─Ö, ┼╝e my┼Ťlisz podobnie jak ja, czarne, ciemne i sk├│rzane w├│zki jak latem widz─Ö to si─Ö zastanawiam gdzie rodzice maj─ů rozum. Zimowe dzieci to spoko, w gondoli tak samo zimno ale latem to pra┼╝y niemi┼éosiernie.

Wózek 11 lat temu miałam 3w 1 na pompowanych kołach, mi pasował, jeszcze córa go dobijała. Teraz też planuje 3w1, zawsze taniej wychodzi a fotelik na bobasa w naszym przypadku do pół roku więc tyle się przemecze z zapisaniem pasów

Odno┼Ťnik do komentarza

41 minut temu, paula22 napisał:

@Kociara┬áTe foteliki z 3 w 1 s─ů tylko do 9 g├│ra 10 kg wi─Öc s─ů na kr├│cej . Fotelik kupiony do przewozu w aucie jest troszk─Ö wi─Ökszy bo do 13 kg wi─Öc troch─Ö d┼éu┼╝ej jest. Czemu tylko do 6 mc ?┬á

to wszystko zale┼╝y jak szybko dziecko ro┼Ťnie, bo czasami wagowo dziecko si─Ö mie┼Ťci jeszcze w limicie wagi fotelika a nogi ju┼╝ wystaj─ů poza fotelik i wtedy to niebezpieczne...┬á tak mi kiedy┼Ť pan w sklepie powiedzia┼é.. ­čśë┬á┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusia

@Dusia_dd┬áTak zale┼╝y od wzrostu ale chodzi mi og├│lnie ┼╝e te do samochod├│w s─ů wi─Öksze na z te noside┼éka od w├│zka . Pytam @Kociara dlaczego do 6 mc bo ja bym nie posadzi┼éa dziecka 7 mc┬á w wi─Ökszym foteliku . M├│j m┼éody w 7 mc dopiero sam siedzia┼é┬á ale to ju┼╝ chyba indywidualne .┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

@Polcia27┬ámy mieli┼Ťmy w├│zek 2w1 z du┼╝ymi, pompowanymi, skr─Ötnymi ko┼éami, pojemnym koszem i to chyba dla mnie najwa┼╝niejsze. A poza tym musi po z┼éo┼╝eniu zajmowa─ç ma┼éo miejsca w aucie. Fotelik mieli┼Ťmy po┼╝yczony prawie nieu┼╝ywany od szwagierki. Ale teraz szukaj─ůc w├│zka te┼╝ zostaniemy przy 2w1. Do auta wybierzemy sami fotelik jaki nam pasuje. @Mamacita87 trzeba natomiast pami─Öta─ç, ┼╝e niestety ale jest wiele samochod├│w, kt├│re nie maj─ů mo┼╝liwo┼Ťci monta┼╝u isofixa. My mamy 3 auta i niestety w ┼╝adnym isofix nam nie zagra. ­čÖë

Odno┼Ťnik do komentarza

W dniu 17.12.2020 o 16:08, Juka92 napisał:

Dziewczyny, a czy kt├│ra┼Ť z was ma detektor t─Ötna p┼éodu?┬á

M├│j lekarz w┼éa┼Ťnie zamieni┼é mi wizyt─Ö przed ┼Ťwi─Ötami na porad─Ö telefoniczna bo jest na kwarantannie... Um├│wi┼éam si─Ö wprawdzie do innego, nawet z m─Ö┼╝em b─Öd─Ö mog┼éa p├│j┼Ť─ç, ale za to dzi┼Ť pogotowie zabra┼éo babci─Ö m─Ö┼╝a, czekamy na jednoznaczny wynik testu - nie wiadomo czy nas nie uziemi kwarantanna...┬á

Zastanawiam si─Ö nad zakupem detektora, my┼Ťl─Ö, ┼╝e uspokoi┼éby mnie przez ┼Ťwi─Öta, ale mam te┼╝ w─ůtpliwo┼Ťci - pono─ç ┼éatwo si─Ö zestresowa─ç jak nie umie si─Ö wy┼éapa─ç t─Ötna.┬á

a­čśŤ

Ja posiadam od niedawna ­čśü

Odno┼Ťnik do komentarza

3 minuty temu, paula22 napisał:

Polecasz? Mo┼╝na wiedzie─ç gdzie kupowa┼éa┼Ť?

Zamawia┼éam na allegro, dzia┼éa bez zarzutu tak┼╝e z czystym sercem mog─Ö poleci─ç. Nie mia┼éam problem├│w ze znalezieniem t─Ötna, wszystko ┼éadnie s┼éycha─ç ­čą░┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

39 minut temu, Klaudia200 napisał:

Zamawia┼éam na allegro, dzia┼éa bez zarzutu tak┼╝e z czystym sercem mog─Ö poleci─ç. Nie mia┼éam problem├│w ze znalezieniem t─Ötna, wszystko ┼éadnie s┼éycha─ç ­čą░┬á

napisz jaki dok┼éadnie masz? lepiej kupi─ç sprawdzony,┬á dls mnie niekt├│re na┬ázdj─Öciach wygl─ůdaj─ů jsk zabawki...┬á

a od którego tygodnia słychać przez detektor?

Odno┼Ťnik do komentarza

13 minut temu, Dusia_dd napisał:

napisz jaki dok┼éadnie masz? lepiej kupi─ç sprawdzony,┬á dls mnie niekt├│re na┬ázdj─Öciach wygl─ůdaj─ů jsk zabawki...┬á

a od którego tygodnia słychać przez detektor?

Na stronie jest napisane ┼╝e od 16 tygodnia, mi s┼éycha─ç ju┼╝ wyra┼║nie a w┼éa┼Ťnie zacz─ů┼é mi si─Ö 16. Ja wybra┼éam ten kt├│ry najwi─Öcej os├│b kupi┼éo i z du┼╝─ů liczb─ů opinii. Kupi┼éam Jumper JPD-100E.┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusia
42 minuty temu, Kociara napisał:

@PAULA 22 mam d┼éugie dzieci i si─Ö nie miescily ­čśë drugi fotelik jest p├│┼éle┼╝─ůcy wi─Öc ┼╝aden problem wozi─ç w nim dzieci, takie moje zdanie ­čÖé

No w┼éa┼Ťnie dopytuje bo nie pami─Ötam jak to by┼éo 11 lat temu­čą░tak jakbym cofn─Ö┼éa si─Ö w czasie ­čśé­čśéczuje si─Ö jak pierwor├│dka

Odno┼Ťnik do komentarza

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...