Skocz do zawarto┼Ťci

Czerwc├│wki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Lilla

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.10.2020 o 07:19, Lilla napisał:

┬áHej, ja r├│wnie┼╝ mam wizyt─Ö 7 pa┼║dziernika! Daj zna─ç, czy uda Ci si─Ö ju┼╝ us┼éysze─ç serduszko maluszka ­čśë

Tego 7 pazdziernika jeszcze nie bylo sserduszka bo sie okazalo, ze to 5 tydzien. Czekam na wizyte na 21:) czekanie jest najgrosze..:) ale dziewczyny trzeba my┼Ťle─ç.pozytywnie i za nie cale 9 miesiecy bedziemy tulic nasze dzieciaczki­čśŹ

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

@Jula13┬ározumiem bo sama odk─ůd dowiedzia┼éam si─Ö o dziecku siedze w domu. Teraz ju┼╝ trzeci tydzie┼ä.┬á

W mi─Ödzy czasie za┼éapa┼éam przezi─Öbienie. Mam nauczk─Ö. Teraz ju┼╝ dwa razy pomy┼Ťle czy by─ç trendy mam─ů czy jesiennym opatule┼äcem.┬á

@Kociara┬áchyba b─Öd─Ö maj├│wk─ů ale sama nie wiem. Mo┼╝e w nast─Öpn─ů ┼Ťrod─Ö us┼éysz─Ö jakiekolwiek szczeg├│┼éy. Na razie jestem po badaniach z krwi. Na nast─Öpnej wizycie b─Ödzie pono─ç zak┼éadana karta ci─ů┼╝y.┬á

Doprawdy jeste┼Ťcie wspania┼ée z t─ů rado┼Ťci─ů. Mam nadziej─Ö, ┼╝e si─Ö ni─ů tutaj zara┼╝─Ö.

Odno┼Ťnik do komentarza

@patrytka gratulacje, witamy w naszym gronie. 

@Joanna Mikołajczak będzie dobrze, jeszcze tylko 6dni

@Katarzynaa zdrówka życzę. 

Jednak si─Ö zarazi┼éam od c├│ry jelitowk─ů, mia┼éam takie przeczyszczenie ┼╝e g┼éowa ma┼éa ale ju┼╝ chyba ok. Boje si─Ö wsta─ç z ┼é├│┼╝ka ­čśů

Syn te┼╝ p├│┼é dnia w WC sp─Ödzi┼é. Ale jagody i gorzka czekolada jednak maj─ů moc ­čĺ¬

Odno┼Ťnik do komentarza

W dniu 13.10.2020 o 19:01, Joanna Mikołajczak napisał:

Tego 7 pazdziernika jeszcze nie bylo sserduszka bo sie okazalo, ze to 5 tydzien. Czekam na wizyte na 21:) czekanie jest najgrosze..:) ale dziewczyny trzeba my┼Ťle─ç.pozytywnie i za nie cale 9 miesiecy bedziemy tulic nasze dzieciaczki­čśŹ

Te┼╝ mam um├│wiona wizyt─Ö na 21 pa┼║dziernika. U mnie byk ju┼╝ 6 tydzie┼ä ale lekarz jeszcze nie by┼é pewny czy widzi serduszko. Niesamowite jak te tygodnie si─Ö d┼éu┼╝─ů... ­čÖé A jak si─Ö czujesz?┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

Witam ­čÖé to moja pierwsza wymarzona ci─ů┼╝a Ôś║´ŞĆ termin prawdopodobnie na 8 czerwca. Kolejna wizyta 3 listopada, dosta┼éam ju┼╝ skierowanie na komplet bada┼ä. Czujemy si─Ö raz lepiej, raz gorzej. Md┼éo┼Ťci dokuczaj─ů rano i wieczorami, ci─ůgle jestem ┼Ťpi─ůca i zm─Öczona ­čÖł i bardzo marudna ­čÖł m─ů┼╝ ju┼╝ ma dosy─ç, a gdzie tam do czerwca ­čśé

Odno┼Ťnik do komentarza

5 godzin temu, Dominika D─ůbek napisa┼é:

Witam ­čÖé to moja pierwsza wymarzona ci─ů┼╝a Ôś║´ŞĆ termin prawdopodobnie na 8 czerwca. Kolejna wizyta 3 listopada, dosta┼éam ju┼╝ skierowanie na komplet bada┼ä. Czujemy si─Ö raz lepiej, raz gorzej. Md┼éo┼Ťci dokuczaj─ů rano i wieczorami, ci─ůgle jestem ┼Ťpi─ůca i zm─Öczona ­čÖł i bardzo marudna ­čÖł m─ů┼╝ ju┼╝ ma dosy─ç, a gdzie tam do czerwca ­čśé

Cze┼Ť─ç Dominika, gratulacje! ­čÖé

Odno┼Ťnik do komentarza

1 godzinę temu, olgaolga napisał:

Czesc dziewczyny ­čśë

Również mam termin na 01.06 

Jestem ju┼╝ mama 4-ro latka ­čśë

Narazie odczuwam tylko tak jakby ciagniecie  w dole brzucha.

Powodzenia w kolejnych dniach ­čśë

Gratulacje! ­čÖé Tobie r├│wnie┼╝ wszystkiego najlepszego.

Odno┼Ťnik do komentarza

Cze┼Ť─ç dziewczyny. Wszystko wskazuje, ┼╝e te┼╝ b─Öd─Ö czerwcow─ů mam─ů. Mia┼éam mie─ç wczoraj pierwsz─ů wizyt─Ö u gina ale m├│j lekarz wyl─ůdowa┼é na kwarantannie ­čśö Wizyta prze┼éo┼╝ona na 23 pa┼║dziernika. Musz─Ö uzbroi─ç si─Ö w cierpliwo┼Ť─ç. Kalkulator internetowy wyliczy┼é termin na 5 czerwca. Jestem mam─ů 14-latka i 10-latki. Trzecie dzieci─ůtko jest dla nas mega rado┼Ťci─ů ­čśŹ

Odno┼Ťnik do komentarza

Cze┼Ť─ç dziewczyny! ­čÖé

Przez przypadek wy┼Ťwietli┼é mi si─Ö ten temat gdzie┼Ť przegl─ůdaj─ůc Facebooka ­čÖé

To i ja si─Ö pochwal─Ö, je┼Ťli wszystko dobrze p├│jdzie termin 19.06?Tak sobie licz─Ö, ale zobaczymy co dok┼éadnie stwierdzi Pani Doktor ­čÖé

Jestem ju┼╝ po pierwszej wizycie, ale na razie nie by┼éo co opowiada─ç, tyle tylko ze potwierdzi┼éa ci─ů┼╝e ­čÖé

Pierwsza ci─ů┼╝a, troch─Ö stresu jest, jak to wszystko b─Ödzie wygl─ůda─ç ­čśä

Z objaw├│w? Do pocz─ůtku tygodnia praktycznie nie mia┼éam ┼╝adnych pr├│cz pobolewanie podbrzusza jak na okres, ale ju┼╝ od 2 dni mam md┼éo┼Ťci, tak naprawd─Ö o ro┼╝nej porze dnia ­čśŤ

Pozdrawiam Was! ­čÖé

Edytowane przez lubasiatko
Odno┼Ťnik do komentarza

Witajcie dziewczyny, gratuluję fasolek. 

@elvi┬átez spodziewam si─Ö trzeciego bobasa, m├│j pierworodny ma 11lat, bardzo si─Ö obawiam jego reakcji Ôś╣´ŞĆ mamy razem wizyt─Ö 23pazdziernika ­čśë

@lubasiatko┬ái mnie dopad┼éy md┼éo┼Ťci, zwala┼éam na jelitowke ale dzi┼Ť to mia┼éam typowe ci─ů┼╝owe, okropne md┼éo┼Ťci Ôś╣´ŞĆ po ­čĄ«by┼éo troch─Ö l┼╝ej ale taka s┼éaba jestem. A w poniedzia┼éek do pracy.. chyba b─Öd─Ö o 3 wstawa─ç ┼╝eby doj┼Ť─ç do ┼╝ywych przed prac─ů.┬á

Zdrówka kochane, mam nadzieję, że I trymestr szybko nam zleci 

Odno┼Ťnik do komentarza

Hej dziewczyny. 

Od 10 dni wiem, ┼╝e je┼Ťli wszystko si─Ö uda b─Öd─Ö czerwcow─ů mam─ů. ­čśŹ

Jestem ju┼╝ mam─ů 7letniej dziewczynki. W tym roku jedno serduszko niestety stracili┼Ťmy w 10 tygodniu.┬á

Obecnie, jestem po wizycie u ginekologa i badanie bety wskazało 7 tydzień, więc termin według aplikacji mam na 10.06.2021. We wtorek mam z wynikiem wrócić do lekarza. 

Boj─Ö si─Ö, ┼╝e znowu si─Ö to powt├│rzy... Us┼éysz─Ö serduszko i je strac─Ö, dlatego staram si─Ö t┼éumi─ç w sobie przedwczesn─ů rado┼Ť─ç. Opr├│cz zm─Öczenia i senno┼Ťci generalnie nie czuj─Ö si─Ö ┼║le. Mam obola┼ée sutki i odr─Ötwia┼ée, ci─Ö┼╝kie piersi. Gazy niemi┼éosierne, nawet nie pytajcie...

Serdecznie Wam gratuluj─Ö i mam nadziej─Ö, ┼╝e wszystkim nam si─Ö uda I zostaniemy czerwc├│weczkami Ôś║´ŞĆÔś║´ŞĆÔś║´ŞĆ

Jestem z pomorskiego. ­čÖâ

IMG_20201013_160116_1.jpg

Odno┼Ťnik do komentarza

Czesc Dziewczyny,

Na razie mam tylko test pozytywny. Jestem mama 8 latka i 2 latki. Ja dopiero ogarniam sie z mysla, ze jeszcze 3cie dziecko jest w drodze. Troche ta mysl mnie przeraza ze roznych powodow osobistych. Jestem ciagle poddenerwowana. ┬áBardzo mi brakuje tej radosci, ktora mialam przy wczesniejszych ciazach. To jest powod ,dlaczego postanowilam dolaczyc do forum, gdzie przyszle mamy moga mnie zarazic swoim optymizmem ­čÖé

Objawy male. Mrowienie w piersiach i tyle. W sumie tylko po tym zorientowalam sie, ze cos jest nie tak. Termin na ok 6 czerwca.

Odno┼Ťnik do komentarza

@kociak┬áWszystko b─Ödzie dobrze. Nie martw si─Ö. To taki szczeg├│lny czas, ┼╝e wiele z nas nawet je┼Ťli si─Ö cieszy to ma pewne obawy... Czy wszystko b─Ödzie w porz─ůdku.? Jak sobie dam rad─Ö z prac─ů do tego czasu.? Czy w domu wszystko uda ogarn─ů─ç si─Ö na czas.? A dodatkowo maj─ůc ju┼╝ dzieci, to wi─Öcej obowi─ůzk├│w wiadomo... Ale to wszystko kochana minie i z czasem si─Ö przekonasz, ┼╝e dzieje si─Ö czyste dobro. ­čśë

Odno┼Ťnik do komentarza

@kociak┬ájestem z Tob─ů.┬á Nie znam Twojej historii Ale wierze ┼╝e mog─Ö Ci─Ö zrozumie─ç. Wiem ┼╝e ┼éatwo si─Ö m├│wi ┼╝e b─Ödzie dobrze. Mam nadziej─Ö ┼╝e ci─ů┼╝a Ci─Ö wyciszy A w miar─Ö czasu uspokoi. Czego ┼╝ycz─Ö r├│wnie┼╝ sobie. Z tego samego powodu znalaz┼éam si─Ö tutaj na forum. Du┼╝o zdrowia i si┼éy!

Odno┼Ťnik do komentarza

@kociak┬ánawet nie wiesz jak dobrze Ci─Ö rozumiem. Jestem mam─ů dw├│jki nastolatk├│w. Z jednej strony bardzo si─Ö ciesz─Ö, ale z drugiej jestem przera┼╝ona, ┼╝e moje ustabilizowane ┼╝ycie tak diametralnie si─Ö zmieni. Na szcz─Ö┼Ťcie mamy jeszcze troch─Ö┬áczasu ┼╝eby sobie wszystko pouk┼éada─ç ­čÖé

Odno┼Ťnik do komentarza

Hej dziewczyny ja po 1 wizycie u ginekologa ­čÖé serduszka jeszcze nie s┼éysza┼éam ale mam 1 zdj─Öcie mojego male┼ästwa ­čÖé nastepna wizyta na pocz─ůtku listopada .Puki co wszstko w najlepszym porz─ůdku Ci─ů┼╝a nie zagro┼╝ona wszstko idzie dobrze z planem . Nawet ginekolog si─Ö zdziwi┼é ┼╝e do┼Ť─ç du┼╝e to moje male┼ästwo jak na ten tydzie┼ä ­čÖé ale to raczej dobrze bo znaczy ┼╝e si─Ö dobrze rozwija . Ale mam do Was pytanie bo przy Pandemii s─ů pewne ograniczenia i mam pytanie czy u Was te┼╝ nie wposcili tatusia dziecka na USG. Bardzo by┼éo nam z tego powodu smutno tym bardziej ┼╝e to nasze pierwsze .. wiem ┼╝e pandemi─ů i wgl ale przecie┼╝ On powinien mie─ç takie samo prawo jak ja ­čś×┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

@Jula13┬áchyba niestety w takiej rzeczywisto┼Ťci przysz┼éo nam ┼╝y─ç. Ja pierwsz─ů wizyt─Ö mam jutro, ale ju┼╝ przy zapisie dosta┼éam informacj─Ö, ┼╝e musz─Ö by─ç sama. M─Ö┼╝a nie wpuszcz─ů do przychodni ­čśö te┼╝ jest nam przykro z tego powodu. Miejmy nadziej─Ö, ┼╝e do czerwca wszystko zmieni si─Ö na lepsze i nasi partnerzy b─Öd─ů mogli by─ç przy porodzie ­čÖé

Super, ┼╝e wszystko jest ok, trzymaj si─Ö cieplutko.

Odno┼Ťnik do komentarza

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...