Skocz do zawarto┼Ťci

Czerwc├│wki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w─ůtku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w─ůtku

Popularne posty

Niestety dzi┼Ť poronilam ­čśş jestem ju┼╝ po zabiegu ┼éy┼╝eczkowania ­čśş­čśş­čśş trzymam kciuki za Was moje drogie i dzi─Ökuj─Ö za wsparcie ­čĺĽ

Ja ju┼╝ po, wszystko w porz─ůdku, termin z usg taki jak z ostatniej miesi─ůczki ­čÖé a krew na miejscu pobrali, wyniki za 2 tygodnie, jakby wysz┼éo co┼Ť nie tak to sami b─Öd─ů dzwoni─ç i umawia─ç do genetyka, jak

Hej dziewuszki ­čśÇ i witam nowoprzyby┼ée ­čśś┬á #Juka92 te┼╝ mam tak z jedzeniem ­čĄŽjem co chwil─Ö po troszku. M─ů┼╝ si─Ö ze mnie ┼Ťmieje, ┼╝e skubie jak ptaszek, tylko czemu dupsko ro┼Ťnie? Mam 1kg na plusie ­čśş a

Przesłane zdjęcia

Nie wiem czemu admin, nie puszcza mojego wczorajszego postu. Przez zdjęcie.?? 

Dziewczyny jest ju┼╝ ┼╝e mn─ů m├│j kochany Miko┼éajek. Urodzi┼é si─Ö o 8.56. By┼é owini─Öty p─Öpowin─ů wok├│┼é szyi, mia┼é z niej szelki i siedzia┼é sobie na niej... Przez to wyci─ůgni─Öcie go by┼éo trudne i mega nieprzyjemne, ale najwa┼╝niejsze, ┼╝e wszystko sko┼äczy┼éo si─Ö szcz─Ö┼Ťliwie.┬á Teraz du┼╝o ┼Ťpimy i dochodzimy do siebie.┬á­čśë┬á

M├│j kochany synu┼Ť ma 56cm wzrostu i wa┼╝y 3560g.┬áÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆ┬áTo drugi najwspanialszy dzie┼ä w moim ┼╝yciu.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Hej, ksi─Ö┼╝niczka Kaja postanowi┼éa si─Ö przywita─ç o 8:45 ­čśü. Dama wa┼╝y 3920g i ma 59 cm ­čś│ nie spodziewa┼éam si─Ö takiej wagi. Powiem wam, z nieregularnymi skurczami te┼╝ idzie urodzi─ç. Bola┼éo tak konkretnie 3h ale ┼╝e skurcze by┼éy wtedy co 6-10 min to spa┼éam pomi─Ödzy skurczami. Zjad┼éam zup─Ö mleczn─ů, kucnelam w skurczu, wody mi chlusn─ů┼éy, przebra┼éam si─Ö. Ledwo dosz┼éam na porod├│wk─Ö i pani m├│wi, ┼╝e pe┼éne rozwarcie i zaraz rodzimy ­čś│­čśü nie wiem kto by┼é w wi─Ökszym szoku czy ja czy personel bo jeszcze o 5h nie by┼éo ┼╝adnych post─Öp├│w. Sam por├│d bola┼é jak cholera ale grzecznie s┼éucha┼éam po┼éo┼╝nej i oby┼éo si─Ö bez naci─Öcia i p─Ökni─Ö─ç i to przy takim olbrzymku. Kaja to totalny cycoholik, ledwo zdo┼éa┼éam si─Ö umy─ç i zje┼Ť─ç obiad.

@Klaudiuszka4┬ágratulacje kochana ÔŁĄ´ŞĆ super, ┼╝e wszystko sko┼äczy┼éo si─Ö dobrze

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@paula22┬á@Dusia_ddgratulacje­čą░ du┼╝o zdr├│wka dla Was­čśś
@Klaudiuszka4 gratulacje ­čśŹ tak przez zdj─Öcie, musi zatwierdzi─ç ­čą┤
@Kociara ­čśŹ gratulacje, ach cudownie, uda┼éo si─Ö jak chcia┼éa┼Ť.┬á

@Juka92 ja te┼╝ a┼╝ oczom nie wierz─Ö, ale jeszcze si─Ö nie stresuj─Ö, dzi┼Ť dok┼éadnie tydzie┼ä do terminu, no zobaczymy ­čśé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Kociara┬ágratulacje, zazdroszcz─Ö ogromnie ­čÖé

@Magdalena.B┬áu nas dzi┼Ť 3 dzie┼ä po terminie i dalej nic, lekkie skurcze po spacerze i jak d┼éu┼╝ej posta┼éam przy prasowaniu, nic z tego si─Ö nie rozwin─Ö┼éo ­čśŤ serio mam wra┼╝enie, ┼╝e urodz─Ö ostatnia XD doktor niby wrozyl, ┼╝e do poniedzia┼éku nie wytrzymam, ale na razie wygl─ůda, ┼╝e si─Ö myli┼é ­čśŤ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Juka92┬áuwa┼╝aj, nie znasz dnia ani godziny, a do poniedzia┼éku jeszcze daleko ­čśë m├│j dr te┼╝ m├│wi┼é, ┼╝e do terminu nie dotrwam, dotrwa┼éam ale po to by tego dnia urodzi─ç.

Dzi─Ökuj─Ö dziewczyny, ┼╝ycz─Ö reszcie szybkich i bezbolesnych porod├│w.

Kaja wczoraj ca┼éy dzie┼ä na cycu, spad┼éa mocno z wagi ale jeszcze jest w normie, dzi┼Ť ju┼╝ wida─ç, ┼╝e rozkr─Öci┼éa laktacj─Ö bo slychac, ┼╝e po┼éyka a nie tylko ciumcia, wczoraj cycki puste to i dzie─ç niezadowolony, oooj da┼éa mi w ko┼Ť─ç, dzi┼Ť grzecznie je i ┼Ťpi. Jutro jak crp nie wzro┼Ťnie to wychodzimy┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ha ha, faktycznie nie znasz dnia ani godziny ­čÖé w niedziel─Ö ju┼╝ my┼Ťl─ůc o poniedzia┼éku rano pomy┼Ťla┼éam, ┼╝e mog┼éam si─Ö za┼éo┼╝y─ç z doktorem, ┼╝e doczekam do poniedzia┼éku, to bym wygra┼éa... A tu ko┼éo 23 zacz─Ö┼éy odchodzi─ç wody, ┼Ťmieszne uczucie ­čśä zebrali┼Ťmy si─Ö i podjechali┼Ťmy ten kawa┼éek do szpitala, m─ů┼╝ na razie wr├│ci┼é do domu, ja czekam na wynik testu na covid. Jak kt├│ra┼Ť z was zajrzy jeszcze, to trzymajcie kciuki ┼╝eby ten klocek g┼éadko wylaz┼é ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Juka92┬ápowodzenia, trzymam kciuki r├│wnie┼╝ ­čśś┬á

Ja dzi┼Ť na wizytk─Ö lec─Ö, ciekawa jestem bardzo co tam u Laurci s┼éycha─ç. W weekend si─Ö tak narobi┼éam, a to jakie┼Ť zakupy, ogarnianie domu, a wczoraj tapicerowali┼Ťmy z m─Ö┼╝em wn─Ök─Ö szafy, ┼╝e jak post─Öpu ┼╝adnego nie b─Ödzie to ja nie wiem ­čść jeszcze 4 dni do terminu niby mam, ale wiecie jak to jest, cz┼éowiek by ju┼╝ chcia┼é ­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia

Jakie s┼éodziaki te nasze czerwcowe dzieci­čą░My w pi─ůtek wyszli┼Ťmy ┼╝e szpitala, dzi┼Ť ju┼╝ by┼éa po┼éo┼╝na na wizycie. Ja co prawda ledwo chodz─Ö po naci─Öciu ale poza tym wszystko ok. Ma┼éej musz─Ö pilnowa─ç bo wyszli┼Ťmy z ┼╝├│┼étaczka na granicy normy. Trzymam kciuki za nierozpakowane mamu┼Ťki ale wicze czerwiec do┼Ť─ç szybko si─Ö rozpakowuje.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Krzesimir jest od 7:19 z nami :) 4kg z hakiem ┼╝ywej wagi, 60 cm. Ostatecznie po ca┼éej nocy pod ktg poniewa┼╝ t─Ötno ma┼éego spad┼éo podczas skurczu, rano by┼éa ekspresowa cesarka. I dobrze, bo akrobata by┼é 2 razy p─Öpowin─ů owini─Öty ­čÖł lezymy sobie i piej─Ö z zachwytu :D m┼éody b─Ödzie musia┼é mie─ç podci─Öte w─Ödzide┼éko pono─ç, ale ci─ůgnie ch─Ötnie, zobaczymy co b─Ödzie.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Gratulacje dla wszystkich ju┼╝ rozpakowanych ­čą│ pi─Ökne te nasze maluszki ­čą░┬á i powodzenia dla mam w dwupaku Ôś║´ŞĆ

@paula22┬áte┼╝ musieli┼Ťmy kontrolowa─ç┬áu Franka ┼╝├│┼étaczk─Ö. Co prawda byli┼Ťmy d┼éu┼╝ej w szpitalu bo mieli┼Ťmy na┼Ťwietlania, ale p├│┼║niej ju┼╝ w domu po┼éo┼╝na kaza┼éa zrobi─ç kontrolnie bilirubin─Ö i okaza┼éo si─Ö ┼╝e wzros┼éa ­čś× ju┼╝ my┼Ťleli┼Ťmy ┼╝e b─Ödziemy musieli wraca─ç do szpitala, ale zmienili┼Ťmy spos├│b karmienia ma┼éemu, wystawiali┼Ťmy na s┼éoneczko (nie ┼╝e tak bezpo┼Ťrednio oczywi┼Ťcie) i okaza┼éo si─Ö ┼╝e spad┼éo ­čś«ÔÇŹ­čĺĘ takiej ulgi to chyba w ┼╝yciu nie czu┼éam. A teraz zmagamy si─Ö z brzuszkiem ­čÖü ma┼éy ci─ůgle si─Ö napina, nie m├│g┼é wcze┼Ťniej zrobi─ç kupki, ale tutaj troch─Ö si─Ö poprawi┼éo. Po┼éo┼╝na i pediatra m├│wi─ů ┼╝e to niestety trzeba przetrwa─ç, dajemy espumisan i od wczoraj jeszcze delicol, zobaczymy jak b─Ödzie.

Edytowane przez Polcia27
Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
7 godzin temu, Polcia27 napisał(a):

Gratulacje dla wszystkich ju┼╝ rozpakowanych ­čą│ pi─Ökne te nasze maluszki ­čą░┬á i powodzenia dla mam w dwupaku Ôś║´ŞĆ

@paula22┬áte┼╝ musieli┼Ťmy kontrolowa─ç┬áu Franka ┼╝├│┼étaczk─Ö. Co prawda byli┼Ťmy d┼éu┼╝ej w szpitalu bo mieli┼Ťmy na┼Ťwietlania, ale p├│┼║niej ju┼╝ w domu po┼éo┼╝na kaza┼éa zrobi─ç kontrolnie bilirubin─Ö i okaza┼éo si─Ö ┼╝e wzros┼éa ­čś× ju┼╝ my┼Ťleli┼Ťmy ┼╝e b─Ödziemy musieli wraca─ç do szpitala, ale zmienili┼Ťmy spos├│b karmienia ma┼éemu, wystawiali┼Ťmy na s┼éoneczko (nie ┼╝e tak bezpo┼Ťrednio oczywi┼Ťcie) i okaza┼éo si─Ö ┼╝e spad┼éo ­čś«ÔÇŹ­čĺĘ takiej ulgi to chyba w ┼╝yciu nie czu┼éam. A teraz zmagamy si─Ö z brzuszkiem ­čÖü ma┼éy ci─ůgle si─Ö napina, nie m├│g┼é wcze┼Ťniej zrobi─ç kupki, ale tutaj troch─Ö si─Ö poprawi┼éo. Po┼éo┼╝na i pediatra m├│wi─ů ┼╝e to niestety trzeba przetrwa─ç, dajemy espumisan i od wczoraj jeszcze delicol, zobaczymy jak b─Ödzie.

U nas identycznie dzi┼Ť kupi┼éam delicol i dicoflor┬á podaje ma┼éej . Co zmienili┼Ťcie w karmieniu ? Ja karmie piersi─ů i sporadycznie dokarmiam gdy ma┼éa nie chce ci─ůgn─ů─ç┬á a ci─ůgnie tylko jedna pier┼Ť bo drugiej nie umie chwyci─ç ­čśöZ drugiej ┼Ťci─ůgam pokarm ┼╝eby mi nie zanik┼é i mam nadziej─Ö ┼╝e to minie i b─Ödzie na samym kp. Oczywi┼Ťcie to co ┼Ťci─ůgam z drugiej dostaje w butli do jedzenia .┬á

@Juka92 Gratulacje ­čą░┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...