Skocz do zawarto┼Ťci

Czerwc├│wki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Lilla

Rekomendowane odpowiedzi

@Gucia23┬áhej, oo my jeszcze w gondoli, Laura spacery zawsze przesypia, wi─Öc jej to wszystko jedno, p├│ki si─Ö mie┼Ťci to zostaniemy tak.┬á

Ma za to chyba jaki┼Ť skok rozwojowy, bo jest niemal┼╝e nieodk┼éadalna, po┼éo┼╝ona od razu marudzi, tak┼╝e ka┼╝da moja czynno┼Ť─ç uros┼éa do rangi wyczynu ­čśů ┼Ťpi po 20-30 min w ci─ůgu dnia, wi─Öc za wiele nie poszalej─Ö w domu z obowi─ůzkami, a wieczorem padam na nos i ju┼╝ mi si─Ö nie chce.┬á

Za to jest taka fajna, komunikatywna, ci─ůgle co┼Ť nowego dochodzi, ostatnio ma faz─Ö na robienie b─ůbelk├│w ze ┼Ťliny ­čĄú

Ju┼╝ przebieram n├│┼╝kami na rozszerzenie diety­čĄę

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

@Gucia23┬ázazdroszcz─Ö, te┼╝ wyci─ůgn─Ö┼éam spacer├│wk─Ö bo w gondoli dramat ostatnio ale w spacer├│wce to samo ­čśĺ zamknie oczy i wrzeszczy, nawet zagada─ç nie idzie bo przekrzyczy wszystkich, no i oczy zamkni─Öte to nawet pajacowanie nic nie daje. Brakuje mi si┼é na ni─ů, definitywnie ma jaki┼Ť porz─ůdny skok. Od dw├│ch tygodni ┼║le ┼Ťpi w nocy gdzie zawsze przesypia┼éa ca┼ée noce. Zacz─Ö┼éa ┼éapa─ç stopy, nauczy┼éa si─Ö piszcze─ç, raczkowa─ç ( do ty┼éu) i buja si─Ö ty┼é - prz├│d w pozycji na czworaka.

Dzi┼Ť si─Ö uda┼éo j─ů zaszczepi─ç ­čÄë za 7 podej┼Ťciem ÔŁĄ´ŞĆ┬á ci─ůgle albo ona by┼éa chora albo kt├│ry┼Ť z domownik├│w

@Magdalena.B┬ámy ju┼╝ jemy r├│┼╝ne inne posi┼éki ­čśü za nami marchewka, ziemniak, dynia, broku┼é, jab┼éko, banan i jaki┼Ť s┼éoiczek jab┼éko z brzoskwiniami. Jutro dostanie┬á marchewk─Ö z kurczakiem, jestem ciekawa czy jej mi─Ösko zasmakuje. Ale pieczonego jab┼éka nie lubi woli surowe poliza─ç, banana rozgniecionego te┼╝ nie zje, musi trzyma─ç w r─Öku i ssa─ç ­čśů a nie chcia┼éam blw ­čÖâ

Odno┼Ťnik do komentarza

@Kociara┬ádok┼éadnie skok jak nic, dzieci nam si─Ö popsu┼éy ­čĄú ale ┼╝e noc przesypia┼éa to szacun, moja nigdy­čśů pierwsze najd┼éu┼╝sze nocne spanie to max 3 godziny, potem budzi si─Ö co dwie, a czasem i po godzinie­čÖł. Te┼╝ da┼éam poliza─ç par─Ö rzeczy, ale jeszcze wypluwa, ziemniak, jab┼éko, banan, og├│rek, truskawka, nawet bu┼ék─Ö pociumka┼éa, podoba jej si─Ö, ale krzywi si─Ö na wszystko ­čĄú no i nawet tyci kawa┼éek wypluwa, tak┼╝e wiem, ┼╝e jeszcze mamy czas, za trzy dni 5 miesi─Öcy, wi─Öc spokojnie czekamy do 6, ale mi za to blw si─Ö bardzo podoba i widz─Ö, ┼╝e jej te┼╝, b─Ödzie burdel trudno­čĄú

Odno┼Ťnik do komentarza

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...