Skocz do zawartości

Czerwcówki 2021🤰 | Forum o ciąży

Lilla

Rekomendowane odpowiedzi

@Gucia23 hej, oo my jeszcze w gondoli, Laura spacery zawsze przesypia, więc jej to wszystko jedno, póki się mieści to zostaniemy tak. 

Ma za to chyba jakiś skok rozwojowy, bo jest niemalże nieodkładalna, położona od razu marudzi, także każda moja czynność urosła do rangi wyczynu 😅 śpi po 20-30 min w ciągu dnia, więc za wiele nie poszaleję w domu z obowiązkami, a wieczorem padam na nos i już mi się nie chce. 

Za to jest taka fajna, komunikatywna, ciągle coś nowego dochodzi, ostatnio ma fazę na robienie bąbelków ze śliny 🤣

Już przebieram nóżkami na rozszerzenie diety🤩

@Gucia23 zazdroszczę, też wyciągnęłam spacerówkę bo w gondoli dramat ostatnio ale w spacerówce to samo 😒 zamknie oczy i wrzeszczy, nawet zagadać nie idzie bo przekrzyczy wszystkich, no i oczy zamknięte to nawet pajacowanie nic nie daje. Brakuje mi sił na nią, definitywnie ma jakiś porządny skok. Od dwóch tygodni źle śpi w nocy gdzie zawsze przesypiała całe noce. Zaczęła łapać stopy, nauczyła się piszczeć, raczkować ( do tyłu) i buja się tył - przód w pozycji na czworaka.

Dziś się udało ją zaszczepić 🎉 za 7 podejściem ❤️  ciągle albo ona była chora albo któryś z domowników

@Magdalena.B my już jemy różne inne posiłki 😁 za nami marchewka, ziemniak, dynia, brokuł, jabłko, banan i jakiś słoiczek jabłko z brzoskwiniami. Jutro dostanie  marchewkę z kurczakiem, jestem ciekawa czy jej mięsko zasmakuje. Ale pieczonego jabłka nie lubi woli surowe polizać, banana rozgniecionego też nie zje, musi trzymać w ręku i ssać 😅 a nie chciałam blw 🙃

@Kociara dokładnie skok jak nic, dzieci nam się popsuły 🤣 ale że noc przesypiała to szacun, moja nigdy😅 pierwsze najdłuższe nocne spanie to max 3 godziny, potem budzi się co dwie, a czasem i po godzinie🙈. Też dałam polizać parę rzeczy, ale jeszcze wypluwa, ziemniak, jabłko, banan, ogórek, truskawka, nawet bułkę pociumkała, podoba jej się, ale krzywi się na wszystko 🤣 no i nawet tyci kawałek wypluwa, także wiem, że jeszcze mamy czas, za trzy dni 5 miesięcy, więc spokojnie czekamy do 6, ale mi za to blw się bardzo podoba i widzę, że jej też, będzie burdel trudno🤣