Skocz do zawarto┼Ťci

Czerwc├│wki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Lilla

Rekomendowane odpowiedzi

@Klaudiuszka4┬áa to ja mia┼éam plan wr├│ci─ç do mierzenia temperatury, ale nie zd─ů┼╝y┼éam, dzieci─ůtko mnie uprzedzi┼éo ­čśä tak┼╝e skoro nie znam swojej normalnej to sobie jednak daruje sprawdzanie, bo znaj─ůc mnie tylko si─Ö b─Öd─Ö niepotrzebnie stresowa─ç. Ale dzi─Ökuj─Ö za wyja┼Ťnienie, nawet nie pomy┼Ťla┼éam, ┼╝e w teorii faktycznie w ci─ů┼╝y powinna si─Ö utrzymywa─ç wy┼╝sza temperatura.┬á

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

• Mamusia

@Justi89 ja na pocz─ůtku ci─ů┼╝y co┼Ť mia┼éam strasznie mnie wszystko swe─Ödzialoi gin mi przepisa┼é ma┼Ť─ç . ┼╗adnych up┼éaw├│w nie mia┼éam wi─Öc nie pomog─Ö. Powiedzia┼é mi te┼╝ ┼╝e ┼éapanie infekcji┬á jest bardzo normalne z┬á pocz─ůtkiem ci─ů┼╝y bo ja poza ci─ů┼╝a nigdy nie mia┼éam .┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

Teraz, paula22 napisał:

@Justi89 ja na pocz─ůtku ci─ů┼╝y co┼Ť mia┼éam strasznie mnie wszystko swe─Ödzialoi gin mi przepisa┼é ma┼Ť─ç . ┼╗adnych up┼éaw├│w nie mia┼éam wi─Öc nie pomog─Ö. Powiedzia┼é mi te┼╝ ┼╝e ┼éapanie infekcji┬á jest bardzo normalne z┬á pocz─ůtkiem ci─ů┼╝y bo ja poza ci─ů┼╝a nigdy nie mia┼éam .┬á

Zapisa┼éam si─Ö na jutro na wizyt─Ö bo inaczej zwariuje . Lepiej dmucha─ç na zimne. A brzuch mnie pobolewa i twardnieje i dzi┼Ť w uplawach mia┼éam jakby glutka z krwi wi─Öc nie wiem o co kaman ­čś× moze to jaka┼Ť b┼éahostka...

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusia

@Klaudia200┬áWitamy w gronie czerwc├│wek. Je┼Ťli chodzi o te leki to ja te┼╝ bior─Ö lutein─Ö i┬á duph.. ale mia┼éam plamienie ale przed plamieniem lekarz tez mi wypisa┼é bo jestem po poronieniu i to chyba tak rutynowo . W pierwszej ci─ů┼╝y chodzi┼éam do innego lekarza bardzo dobrego i nie mia┼éam zagro┼╝enia ci─ů┼╝y i te┼╝ bra┼éam na pocz─ůtku wi─Öc nie ma co si─Ö martwi─ç. Progesteron nie zaszkodzi dziecku┬á

• Dzi─Öki! 1
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusia
2 minuty temu, Justi89 napisał:

Zapisa┼éam si─Ö na jutro na wizyt─Ö bo inaczej zwariuje . Lepiej dmucha─ç na zimne. A brzuch mnie pobolewa i twardnieje i dzi┼Ť w uplawach mia┼éam jakby glutka z krwi wi─Öc nie wiem o co kaman ­čś× moze to jaka┼Ť b┼éahostka...

Mo┼╝e i b┼éahostka ale lepiej skontaktowa─ç si─Ö ze swoim lekarzem . Trzymam kciuki napewno wszystko b─Ödzie oki ­čą░

• Dzi─Öki! 1
Odno┼Ťnik do komentarza

5 godzin temu, paula22 napisał:

┬á­čś×┬áNiestety ale trafi┼éam do szpitala, tak przeczuwa┼éam ┼╝e co┼Ť jest nie tak tak mnie ten brzuch pobolewal a┼╝ dosta┼éam krwawienia na WC i biegiem do szpitala i niestety wysz┼éa twarda macica i kr├│tka szyjka ale dziecko na szcz─Ö┼Ťcie ┼╝yje ... Zosta┼éam na oddziale i mam nadziej─Ö ┼╝e uda si─Ö donosi─ç ci─ů┼╝─Ö ... Tak┼╝e s┼éuchajcie zawsze siebie Kochane , odpoczywajcie du┼╝o, nie stresujcie si─Ö :)

Odno┼Ťnik do komentarza

9 minut temu, Justi89 napisał:

┬á­čś×┬áNiestety ale trafi┼éam do szpitala, tak przeczuwa┼éam ┼╝e co┼Ť jest nie tak tak mnie ten brzuch pobolewal a┼╝ dosta┼éam krwawienia na WC i biegiem do szpitala i niestety wysz┼éa twarda macica i kr├│tka szyjka ale dziecko na szcz─Ö┼Ťcie ┼╝yje ... Zosta┼éam na oddziale i mam nadziej─Ö ┼╝e uda si─Ö donosi─ç ci─ů┼╝─Ö ... Tak┼╝e s┼éuchajcie zawsze siebie Kochane , odpoczywajcie du┼╝o, nie stresujcie si─Ö ­čÖé

Trzymam za Ciebie kciuki. Z pewno┼Ťci─ů jeste┼Ť w dobrych r─Ökach, wi─Öc korzystaj z sanatorium. ­čśë B─Ödzie dobrze.┬á

@paula22 ja te┼╝ poza ci─ů┼╝─ů nigdy nie mia┼éam ┼╝adnej infekcji. A wtedy to piekielnie sw─Ödzia┼éo. Ale ja mia┼éam do tego te┼╝ up┼éawy. Mia┼éam ma┼Ť─ç dopochwow─ů, innym razem tabletki. Ale pami─Ötam, ┼╝e po tabletkach mi wraca┼éo, a po tej ma┼Ťci nic nie by┼éo d┼éugo.┬á

• Dzi─Öki! 1
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusia
29 minut temu, Justi89 napisał:

┬á­čś×┬áNiestety ale trafi┼éam do szpitala, tak przeczuwa┼éam ┼╝e co┼Ť jest nie tak tak mnie ten brzuch pobolewal a┼╝ dosta┼éam krwawienia na WC i biegiem do szpitala i niestety wysz┼éa twarda macica i kr├│tka szyjka ale dziecko na szcz─Ö┼Ťcie ┼╝yje ... Zosta┼éam na oddziale i mam nadziej─Ö ┼╝e uda si─Ö donosi─ç ci─ů┼╝─Ö ... Tak┼╝e s┼éuchajcie zawsze siebie Kochane , odpoczywajcie du┼╝o, nie stresujcie si─Ö :)

B─Ödzie dobrze kochana­čśś

Ja za tydzie┼ä┬á jak dam rad─Ö wyrusz─Ö po nowy stanik wi─Ökszy chocia┼╝ jeden bo wieczorem jak ┼Ťci─ůgam to czuj─Ö tkliwo┼Ť─ç piersi straszn─ů...

• Dzi─Öki! 1
Odno┼Ťnik do komentarza

@Justi89 trzymaj się, musi być dobrze!

@Klaudia200 witaj

@Mamacita87wydaje mi si─Ö, ┼╝e forum jest w┼éa┼Ťnie po to ┼╝eby wyrazi─ç w┼éasne emocje bo tutaj bardziej rozumiemy siebie na wzajem.┬á

Ja si─Ö panicznie boje porodu i teraz mam zagwozdk─Ö czy to wzi─ů─ç na klat─Ö czy i┼Ť─ç do psychiatry po papier. Czy ten fakt kogo┼Ť stresuje? Nie, bo mnie nawet nie znacie, mo┼╝ecie, a nie musicie pocieszy─ç czy powiedzie─ç jakie s─ů plusy i minusy i tyle.┬á

Wczoraj by┼éam na wizycie, bobas ma 7cm! Jestem w szoku, ┼╝e jest taki du┼╝y. Przezierno┼Ť─ç karkowa w normie, mam si─Ö wstawi─ç za dwa tyg. Jakie┼Ť bakterie z cytologii mi wysz┼éy ale niby to normalne podczas ci─ů┼╝y ­čĄĚ nastr├│j mam fatalny, hormony szalej─ů, chodz─Ö i rycz─Ö ­čĄŽ sama sobie si─Ö dziwi─Ö bo ja baaaardzo rzadko p┼éacze.┬á┬á

Edytowane przez Kociara
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusia

@Kociara┬ásuper ­čśśOby wi─Öcej dobrych wiadomo┼Ťci. Ja niby te┼╝ si─Ö boje porodu ale mo┼╝e dlatego ┼╝e mia┼éam wywo┼éywany i to podobno gorzej boli ni┼╝ normalnie.

@elvi┬ásama si─Ö zdecydowa┼éa┼Ť na test Papa? Te┼╝ nad tym mysle bo mam 33 lata wi─Öc pierwszej m┼éodo┼Ťci nie jestem mimo ┼╝e tak si─Ö czuje ­čśĆ

Dziewczyny jak dodajecie zdj─Öcia?

Odno┼Ťnik do komentarza

@Kociara┬á@elvi zazdroszcz─Ö, nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç pi─ůtku bo wtedy mam swoje badanie ­čÖé

Ja od wczoraj jem barszcz z uszkami, zobaczy┼éam obrazek w reklamie i mi pociek┼éa ┼Ťlinka tak, ┼╝e 3 sklepy za uszkami obesz┼éam ­čśä

Za to dzi┼Ť w pracy szefowa wypominaj─ůc mi, ┼╝e nie pami─Ötam czego┼Ť co dzia┼éo si─Ö r├│wno przed rokiem, przypomnia┼éa mi o stracie sprzed roku, kompletnie si─Ö rozklei┼éam i odechcia┼éo mi si─Ö wszystkiego...┬á

Ale staram si─Ö cieszy─ç tym, ┼╝e jestem w ci─ů┼╝y i utwierdza─ç w przekonaniu ┼╝e teraz b─Ödzie ok ­čÖé

Odno┼Ťnik do komentarza

@paula22┬ánic nie m├│w o krokietach, mam tak wielk─ů ochot─Ö, a w ci─ů┼╝y gotuje jak za kar─Ö. Ale jutro b─Öd─Ö z synem na odczulaniu to kupie kapust─Ö ­čśÄ i te┼╝ zrobi─Ö, od razu na ┼Ťwi─Öta zamro┼╝─Ö.

Ja si─Ö szycia boje, za ka┼╝dym razem godzin─Ö mnie szyli, jak tylko o tym wspomn─Ö to mam ┼ézy w oczach. Te┼╝ mia┼éam na koniec oxy podan─ů -to mnie akurat cieszy bo ona dzia┼éa na mnie b┼éyskawicznie (pod┼é─ůczenie kropl├│wki, 5min czekania i plum) I boje si─Ö te┼╝ dlatego, ┼╝e tym razem musz─Ö rodzic w innym szpitalu (nie cierpi─Ö go bo mi m─Ö┼╝a prawie u┼Ťmiercili i te┼╝ st─ůd trauma)

Zdj─Öcie - w odpowiedzi na dole jest taki spinacz narysowany (obok pisze kliknij, aby doda─ç pliki) wejd┼║ w to i tam jest opcja zrobi─ç zdj─Öcie ­čśë, robisz, akceptujesz i normalnie post wysy┼éasz.

Ja prenatalnych nie robi─Ö wcale, doktor nic nie proponuje a poza tym bym musia┼éa jecha─ç 100km ┼╝eby USG zrobi─ç. A nawet je┼Ťli jest chore to i tak nie usun─Ö wi─Öc zb─Ödne badanie dla mnie. Mam dw├│jk─Ö zdrowych dzieci i tego si─Ö trzymam. 4 grudnia mam zn├│w USG, w┼éa┼Ťnie aby sprawdzi─ç jeszcze przezierno┼Ť─ç karkowa (na t─ů chwil─Ö jest ok). Mam nadziej─Ö, ┼╝e dojrzy co maluch ma mi─Ödzy nogami, b─Ödzie to 13tydz. A i mam 30 lat

@elvi┬ána kiedy masz termin? Ja mam 12 czerwiec i apki pokazuj─ů, ┼╝e bobas ma max 5,5cm a m├│j ma a┼╝ 7. Tak si─Ö zastanawiam, czy on starszy nie jest

@Juka92bedzie dobrze tym razem ­čśë

Odno┼Ťnik do komentarza

7 minut temu, Juka92 napisał:

@Kociara┬ádzi─Öki s─ů dobre s┼éowo ­čÖé

A propo apek - czego u┼╝ywacie? Zastanawia┼éam si─Ö w┼éa┼Ťnie czy czego┼Ť sobie nie ┼Ťci─ůgn─ů─ç, ale tyle tego jest ze nie wiadomo co wybra─ç┬á

@Juka92Ja u┼╝ywam I polecam Ci─ů┼╝a+

Polecam. ­čśë Kalendarz, gar┼Ť─ç informacji ka┼╝dego dnia, wizualizacja itp.┬á

No i konto mam na stronie bellybestfriend.pl

Bo korzystam z aplikacji do ┼Ťledzenia owulacji i mam tam p┼éatny abonament. Te┼╝ bardzo fajna.┬á

Edytowane przez Klaudiuszka4
Odno┼Ťnik do komentarza

Ja mam preglife i ci─ů┼╝a +

Obie fajne. Ci─ů┼╝a + pisze ┼╝e jeste┼Ť w 11 tyg i pod spodem np. 11+5

W Preglife pisz─ů, ┼╝e jestem w 12 tyg ale te┼╝ pod spodem pisze 11+5. A nie powinny┼Ťmy m├│wi─ç jaki tydzie┼ä zaczynamy tylko jaki mamy sko┼äczony.

@elvi┬áz @ wychodzi mi 11 czerwca, z pierwszego USG wysz┼éo 12 czerwca, z drugiego USG (inny lekarz) powiedzia┼é, ┼╝e si─Ö zgadza a na wydruku mam dat─Ö 3 czerwca. Wczoraj prowadz─ůcy nic nie m├│wi┼é na ten temat. Mo┼╝e na po┼é├│wkowych co┼Ť ustali konkretnego. Zastanawiam si─Ö bo mo┼╝e zasz┼éam miesi─ůc szybciej bo w sierpniu pierwszy raz w ┼╝yciu sp├│┼║ni┼é mi si─Ö okres o tydzie┼ä czasu

Odno┼Ťnik do komentarza

29 minut temu, Katarzynaa napisał:

@Justi89 jak si─Ö trzymasz? Daj zna─ç czy wszystko ok... Wszystkie trzymamy kciuki za Was

Niestety dzi┼Ť poronilam ­čśş jestem ju┼╝ po zabiegu ┼éy┼╝eczkowania ­čśş­čśş­čśş trzymam kciuki za Was moje drogie i dzi─Ökuj─Ö za wsparcie ­čĺĽ

• To smutne :-( 5
Odno┼Ťnik do komentarza

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...