Skocz do zawarto艣ci

Lipc贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


nika31

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Ola29 napisa艂:

Hej termin na 7.07.2021. Bardzo dlugo wyczekiwany聽

Cze艣膰 Ola! My z m臋偶em te偶 od dawna starali艣my si臋, jedn膮 ci膮偶臋 straci艂am, to jest drugie podej艣cie ale jestem dobrej my艣li 馃檪聽A u Ciebie jak? Pierwsza ci膮偶a czy masz ju偶 jakie艣 pociechy?

@Elmika聽wszystko chyba przed nami 馃檪聽Najbardziej obawiam si臋 nudno艣ci i nieprzespanych nocy聽馃槵

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@nika31聽zgadza si臋, ja te偶 tego narazie najbardziej si臋 obawiam ale damy rad臋! 馃檪

@Ola29聽a偶 tak d艂ugo wyczekiwany? Czemu? Od dawna starasz si臋 o dzidziusia?

U mnie to by艂a niespodzianka, bo nie planowa艂am jeszcze dziecka ale jak ju偶 si臋 trafi艂o to fajnie 馃檪聽Teraz bardzo si臋 ciesz臋 馃槃

Nika, widz臋, 偶e za艂o偶y艂a艣 nam Klub 馃檪聽Super! Dzi臋ki, zaraz do niego do艂膮czam聽馃槂

Wstawi臋 link, 偶eby inne mamy te偶 do艂膮czy艂y

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny聽馃榾

Ja wst臋pnie (wg aplikacji) mam termin na 9 lipca 馃槈聽Samopoczucie okej, cho膰 bywaj膮 dni, 偶e jestem bardzo p艂aczliwa 馃槶聽Piersi ju偶 przesta艂y bole膰, ale za to od kilku dni okropne nudno艣ci, a od trzech dni wymioty聽馃あ

Mi艂o mi Was pozna膰!聽馃槉

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 przysz艂e Mamy 馃檪聽W艂a艣nie jeste艣my po wizycie u lekarza聽i termin zosta艂 wyznaczony聽na 9 lipca. To moja pierwsza ci膮偶a. Maluszek聽poma艂u si臋 rozwija chocia偶 na samym pocz膮tku ci膮偶y聽dosta艂am plamienia i lekkiego krwawienia. Trafi艂am na izb臋 przyj臋膰 i lekarka stwierdzi艂a, 偶e ci膮偶a mo偶e si臋 nie rozwin膮膰. Dosta艂am Duphastan i 2 dni temu zobaczy艂am moj膮聽ma艂膮 fasolk臋 na USG.聽Za 2 tygodnie mam nast臋pn膮 wizyt臋 z nadziej膮, 偶e b臋dzie bi艂o serduszko. Jestem dobrej my艣li.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

7 godzin temu, sylwunia82 napisa艂:

Cze艣膰 dziewczyny

Mog臋 do艂膮czy膰? Termin wg apki 21 lipiec. U lekarza jeszcze nie by艂am. To jest moja 3 ci膮偶a. Druga niestety zako艅czona zabiegiem w lipcu tego roku. Z pierwszej mam 11 latka. Dzisiejsza beta 488mIU/ml

Heeej. Pewnie,ze mozesz. Wszystkie przysz艂e Mamuski lipcowe maja prawo do艂膮czy膰 馃槉 Jak sie czujesz ? Bete powtorz za 2 dni i zobacz czy rosnie. Ja juz po usg jestem. Bylam 13.11 serduszko bije jak to lekarz stwierdzi艂 na 99,9% dlatego za tydzie艅 w pi膮tek ide powt贸rzy膰..聽聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia

Opr贸cz zm臋czenia, kt贸re mnie dopada szczeg贸lnie pod wiecz贸r, to narazie jest ok.聽 Tak bet臋 powtarzam w poniedzia艂ek ale ni膮 si臋 za bardzo nie sugeruje. Bardziej czekam na wizyt臋, tylko jeszcze si臋 nie zapisa艂am, bo nie wiem na kiedy. Ale my艣l臋, 偶e pod koniec listopada raczej. A jak Wy si臋 czujecie dziewczyny?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

53 minuty temu, sylwunia82 napisa艂:

Opr贸cz zm臋czenia, kt贸re mnie dopada szczeg贸lnie pod wiecz贸r, to narazie jest ok.聽 Tak bet臋 powtarzam w poniedzia艂ek ale ni膮 si臋 za bardzo nie sugeruje. Bardziej czekam na wizyt臋, tylko jeszcze si臋 nie zapisa艂am, bo nie wiem na kiedy. Ale my艣l臋, 偶e pod koniec listopada raczej. A jak Wy si臋 czujecie dziewczyny?聽

Ja bylam tydzien po sp贸藕nionej miesi膮czce No i nie by艂o jeszcze za wiele widac... Takze tez za bardzo nie ma co si臋 spieszy膰.... Chocia偶 wiem jak to jest. Chcia艂oby si臋 juz,od razu wiedzie膰... Ja czuje si臋 ogolnie dobrze. Zm臋czenie wieczorem ale mam synka 10 miesiecy,tak偶e nie mam czasu w ci膮gu dnia na odpoczynek. Ale nie narzekam. A jak reszta dziewczyn?

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

1 godzin臋 temu, sylwunia82 napisa艂:

Opr贸cz zm臋czenia, kt贸re mnie dopada szczeg贸lnie pod wiecz贸r, to narazie jest ok.聽 Tak bet臋 powtarzam w poniedzia艂ek ale ni膮 si臋 za bardzo nie sugeruje. Bardziej czekam na wizyt臋, tylko jeszcze si臋 nie zapisa艂am, bo nie wiem na kiedy. Ale my艣l臋, 偶e pod koniec listopada raczej. A jak Wy si臋 czujecie聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hejka.ja jeszcze si臋 nie um贸wi艂am na wizyt臋. Troch臋 si臋 stresuje czy wszystko ok bo opr贸cz braku miesi膮czki,zawrotow i sporadycznego b贸lu g艂owy wra偶liwych piersi to jako艣 nic wi臋cej nie odczuwam.mam nadziej臋 偶e uda mi si臋 jutro um贸wi膰 szybko na wizyt臋.nakrecam si臋 bo mieli艣my w rodzinie kilka przypadk贸w gdzie ciaza obumarla albo serduszko nie bi艂o.聽 A to jest moja ostatnia szansa bo m膮偶 m贸wi 偶e nie chce by膰 dziadkiem-tata馃槢

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny! Mam nadziej臋, 偶e mog臋 jeszcze do艂膮czy膰馃槉. U mnie termin z aplikacji wskazuje 17.07. Po roku stara艅聽wreszcie si臋 uda艂o. U lekarza jeszcze nie by艂am i my艣l臋 偶e poczekam z t膮 wizyt膮 do ok 8-9 tyg. Pami臋tam jak w pierwszej ci膮偶y pobieg艂em od razu na usg i by艂am strasznie zawiedziona t膮 wizyt膮. Natomiast zrobi艂am badania z krwi i p贸ki co wszystko jest w porz膮dku. Jak narazie za wiele objaw贸w nie mam opr贸cz bol膮cych piersi i zm臋czenia. Oby tak dalej. Pozdrawiam Was wszystkie.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

22 minuty temu, Katarzyna Kilia艅ska napisa艂:

Cze艣膰 dziewczyny! Mam nadziej臋, 偶e mog臋 jeszcze do艂膮czy膰馃槉. U mnie termin z aplikacji wskazuje 17.07. Po roku stara艅聽wreszcie si臋 uda艂o. U lekarza jeszcze nie by艂am i my艣l臋 偶e poczekam z t膮 wizyt膮 do ok 8-9 tyg. Pami臋tam jak w pierwszej ci膮偶y pobieg艂em od razu na usg i by艂am strasznie zawiedziona t膮 wizyt膮. Natomiast zrobi艂am badania z krwi i p贸ki co wszystko jest w porz膮dku. Jak narazie za wiele objaw贸w nie mam opr贸cz bol膮cych piersi i zm臋czenia. Oby tak dalej. Pozdrawiam Was wszystkie.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 13.11.2020 o 13:49, Alina napisa艂:

Jak u Was z samopoczuciem?聽

Ja w momencie wpadam w qur.. po czym zaraz mi mija i jest ok

U mnie coraz lepsze samopoczucie... 2 dni mialam brak apetytu i na widok jedzenia wszystko podnosi艂o mi si臋 do g贸ry,ale juz przeszlo na szcz臋艣cie. W pierwszej ciazy mialam brak jakichkolwiek objaw贸w wiec mam nadzieje,ze i tym razem tak b臋dzie 馃榿 A no miaoam tez ciagle wqur....聽 I tez szybko przechodzi艂... Teraz tez mam momentami ale mam synka 10 miesiecy i musze panowa膰 nad sob膮 i nie mog臋 pozwoli膰 sobie na z艂o艣膰 馃檲 Daje rade 馃槀馃檲

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...