Skocz do zawarto艣ci

Lipc贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


nika31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i do艂膮czam 馃榿 u lekarza by艂am, ale jeszcze za wcze艣nie, kaza艂 przyj艣膰 pod koniec listopada, ale widz臋 偶e nie tylko mnie to spotka艂o 馃き Czuje si臋 dobrze, piersi bol膮, troch臋 g艂ow膮 膰mi oraz w ostatnie dwie noce mia艂a problem z za艣ni臋ciem. Dla nas to pierwsza ci膮偶a, na razie jeste艣my w szoku. Beta ma wtorek wyszla 570, powt贸rz臋 w przysz艂ym tygodniu. Trzymam za Was kciuki. 馃榿

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...

Hej, jestem nowa, w sobot臋 dowiedzia艂am si臋 偶e jestem w ci膮偶y. Do lekarza id臋 dopiero w nast. tygodniu. Wychodzi na to 偶e to 7tydzien.聽 Moje pierwsze objawy to bolesno艣膰 i powi臋kszenie piersi, brzuch ju偶 lekko si臋 zaokr膮gli艂, cera pogorszona i md艂o艣ci... Jak sobie radzicie z md艂o艣ci ami? Pozdrawiam

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny jutro mam kontrolne usg bo 11 mia艂am krwawienie ale 20 by艂am na usg by艂 5tc6d I by艂o wida膰 ju偶 ruch serduszka teraz obecnie 7tc5d i jutro to usg ale nie mam 偶adnych objaw贸w ci膮偶y czy mam si臋 czym obawiac te偶 nie macie w 8 tyg objawow?

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

12 minut temu, Madziaaa1996 napisa艂:

Cze艣膰 dziewczyny jutro mam kontrolne usg bo 11 mia艂am krwawienie ale 20 by艂am na usg by艂 5tc6d I by艂o wida膰 ju偶 ruch serduszka teraz obecnie 7tc5d i jutro to usg ale nie mam 偶adnych objaw贸w ci膮偶y czy mam si臋 czym obawiac te偶 nie macie w 8 tyg objawow?

NIe ka偶da przysz艂a mama odczuwa objawy na pocz膮tku. Chyba, 偶e jakie艣 mia艂a艣 i usta艂y?

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 Dziewczyny, to i ja melduj臋 si臋 w grupie Lipc贸wek 馃槉 termin porodu wg OM 14.07.2021. Dzisiaj mia艂am usg, wed艂ug kt贸rego to 8 tydzie艅 2 dzie艅 (3 dni m艂odsza ci膮偶a ni偶 wg OM). Na razie wszystko w porz膮dku, objawy na szcz臋艣cie w ko艣膰 nie daj膮, lekkie md艂o艣ci i jad艂owstr臋t, ale poza tym nic uci膮偶liwego. Badania prenatalne przewidziane na po nowym roku. Pozdrawiam serdecznie i du偶o zdr贸wka 偶ycz臋 馃槉

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny 馃憢

Mam termin na 27 lipiec馃槉 dzisiaj 7tc 5d. Kolejna wizyta 21 grudnia.

Czy te偶 macie problemy z zaparciami i wzd臋ciami? Mo偶e znacie sposoby na z艂agodzenie tych dolegliwo艣ci?聽

Md艂o艣ci niestety wymuszaj膮 jedzenie co godzin臋 i nie s膮dz臋 偶eby to pomaga艂o 馃く

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 12.11.2020 o 16:56, Rossallie napisa艂:

Hej dziewczyny 馃檪 my w艂a艣nie 4-5 tydzie艅. Nie wiem jak wy ale ja si臋 strasznie stresuj臋 by wszystko by艂o dobrze 鉂わ笍馃榾

2 lata si臋 starali艣my, a jak odpu艣cili艣my, totalnie olali艣my temat to nagle puff! Niespodzianka 馃槄

Rossallie, u nas w ten spos贸b uda艂o si臋 po 4,5 roku 鉂わ笍 by艂o to tak niespodziewane, 偶e jeszcze nie przywyk艂am do tej my艣li 馃槉

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 13.12.2020 o 20:09, Headache napisa艂:

Cze艣膰 dziewczyny 馃憢

Mam termin na 27 lipiec馃槉 dzisiaj 7tc 5d. Kolejna wizyta 21 grudnia.

Czy te偶 macie problemy z zaparciami i wzd臋ciami? Mo偶e znacie sposoby na z艂agodzenie tych dolegliwo艣ci?聽

Md艂o艣ci niestety wymuszaj膮 jedzenie co godzin臋 i nie s膮dz臋 偶eby to pomaga艂o 馃く

Hej, A pr贸bowa艂a艣 z艂agodzi膰 md艂o艣ci migda艂ami. Na mnie nie dzia艂a艂 ani imbir ani inne wynalazki. Na zaparcia i wzd臋cia woda niegazowana ilo艣ci- ile si臋 da i jeszcze wi臋cej 馃き馃き

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

PATRYCJA my te偶 czekamy na prenatalne mamy termin na po 艣wi臋tach . Daj zna膰 jak by艂o. Kole偶anka m贸wi艂a 偶e przysz艂a wystraszona na te badania no bo 偶e te偶 wiek to i wi臋ksze prawdopodobie艅stwo 偶e co艣 wyjdzie ale na miejscu byli super lekarze i 偶e ja uspokoili zreszt膮 ma ju偶 na 艣wiecie 艣liczna zdrowa dziewczynk臋 馃榾

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 13.12.2020 o 20:09, Headache napisa艂:

Cze艣膰 dziewczyny 馃憢

Mam termin na 27 lipiec馃槉 dzisiaj 7tc 5d. Kolejna wizyta 21 grudnia.

Czy te偶 macie problemy z zaparciami i wzd臋ciami? Mo偶e znacie sposoby na z艂agodzenie tych dolegliwo艣ci?聽

Md艂o艣ci niestety wymuszaj膮 jedzenie co godzin臋 i nie s膮dz臋 偶eby to pomaga艂o 馃く

na wzd臋cia spokojnie mo偶esz bra膰 Espumisan, Na zaparcia to jedynie litry wody...聽 U mnie powoli zaczyna wszystko wraca膰 do normy, ko艅czymy 1 trymestr.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ja to nie wiem czy si臋 kwalifikuje pod lipiec czy pod sierpie艅

Bo jedne lekarz m贸wi 偶e 31 .07 a drugi 偶e 7.08 馃ぃ聽Abstrahuj膮c od terminu.. te偶 tak macie 偶e wymiitujecie i Was mdli o ka偶dej porze dnia 馃槺馃檮?

Edytowane przez Anna Aneczka
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

23 minuty temu, Anna Aneczka napisa艂:

Ja to nie wiem czy si臋 kwalifikuje pod lipiec czy pod sierpie艅

Bo jedne lekarz m贸wi 偶e 31 .07 a drugi 偶e 7.08 馃ぃ聽Abstrahuj膮c od terminu.. te偶 tak macie 偶e wymiitujecie i Was mdli o ka偶dej porze dnia 馃槺馃檮?

Mdli tak najgorzej u mnie jest wieczorem ci膮gle niedobrze... Ale plus jest taki 偶e nie mam nadwra偶liwego nosa馃槀

U nas termin si臋 troszk臋 przesun膮艂 wypada nam 15 lipca

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

17 minut temu, Alina napisa艂:

Mdli tak najgorzej u mnie jest wieczorem ci膮gle niedobrze... Ale plus jest taki 偶e nie mam nadwra偶liwego nosa馃槀

U nas termin si臋 troszk臋 przesun膮艂 wypada nam 15 lipca

Mnie mdli o ka偶dej porze

I wymiotuje w艂a艣ciwe ca艂y dzie艅

Ka偶dy zapach jest odrzucaj膮cy

A s艂odycze o matko

Nie mog臋 na nie patrze膰 bo od razu 馃あ

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

24 minuty temu, Anna Aneczka napisa艂:

Mnie mdli o ka偶dej porze

I wymiotuje w艂a艣ciwe ca艂y dzie艅

Ka偶dy zapach jest odrzucaj膮cy

A s艂odycze o matko

Nie mog臋 na nie patrze膰 bo od razu 馃あ

Te偶 mam problem z mdlosciami ale kole偶anki m贸wi膮 zebym Pi艂a herbat臋 z imbirem bo pono膰 pomaga 馃槃 mam na dodatek bardzo tkliwe piersi Bola przy ka偶dym dotkni臋ciu聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...