Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


nika31

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.12.2020 o 17:13, PatrycjaK napisał:

Cześć Dziewczyny! ☺️

U mnie termin na 07.07.2021. W piątek badania prenatalne, trochę się nimi stresuje, czy któraś z Was jest już po?

Cześć Patrycja my mamy badania prenatalne w poniedziałek 

Termin 01.07.2021  daj znać jak po badaniach 🙂 bo ja się bardzo stresuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie termin na 23.07. Moja pierwsza ciąża. 

Ból piersi, mdłości to coś strasznego. Po pracy jestem ledwo żywa. Najchętniej przesłała bym cały dzień. Tak jak z jedzeniem to wiecznie głodna nie byłam tak miałam fazę na konkretne 😂 niech to się unormuje. O moim pęcherzu nie wspomne 🤫 długo będą tak piersi bolaly? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Azaj napisał:

Hej wszystkim termin na 30 lipiec ale będzie cesarska więc wcześniej

 

Hej 

Ja mam dwa terminy

 Na 31 lipca i na 7 sierpnia

Mdłości mam bez przerwy, bóle piersi oj lepiej ich nie dotykać...no i ciąża jest zagrożona..także ja od miesiąca jestem w domu

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się po badaniu prenatalnym! U mnie to początek 12 tyg, dzidziuś na prawie 5 cm, ładnie było go widać. Lekarz wykonujący badanie opisywał mi co po kolei oznacza, i jaki organ akurat przybliżył. Widać było dokładnie dwie rączki, dwie nóżki, serduszko, żołądek, oznaczył przezierność karku, oglądał czaszkę (kość nosową). Dzidziuś się co chwilę poruszał 😅 więc nie było łatwo uchwycić go do zmierzenia, trochę to trwało ale wszystko się udało. Lekarz twierdzi, że wszystko jest ok i szanse na trisomie są u nas bardzo niskie. Czekamy jeszcze na wyniki testu z krwi (pappa i betaHCG), żeby to dokładniej potwierdzić. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alina napisał:

Patrycja -super !

Jak długo będziecie czekać na badania z krwi?

My mamy badanie 28 grudnia i jestem ciekawa czy się wyrobią przed Nowym Rokiem

 

 

Mi powiedziano, że wyniki do dwóch tygodni mają być 😑 więc troszkę się czeka 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny jak u Was z samopoczuciem?

Ja ciągle bym spala, na początku martwiłam się że nie mam objawów ciążowych tylko tkliwe i powiększone piersi *-no to się pojawiły zawroty i bóle głowę plus wieczne uczucie niedobrze mi..... No i cały czas jestem śpiąca i Zmęczona. Czekam z utęsknieniem na przypływ sił i żeby w końcu jakoś🤔🤣się to unormowało. Mam problem z ciuchami - wiadomo że mieszczę się jeszcze normalnie w swoje ciuchy ale chętnie bym sobie kupiła coś nowego ale szkoda mi wydawać kasę na coś co założę kilka razy bo zaraz pokaże się brzuszek i nic się nie zmieszczę a znowu ciążowe to jakieś takie workowate jeszcze...🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Alina napisał:

Hej dziewczyny jak u Was z samopoczuciem?

Ja ciągle bym spala, na początku martwiłam się że nie mam objawów ciążowych tylko tkliwe i powiększone piersi *-no to się pojawiły zawroty i bóle głowę plus wieczne uczucie niedobrze mi..... No i cały czas jestem śpiąca i Zmęczona. Czekam z utęsknieniem na przypływ sił i żeby w końcu jakoś🤔🤣się to unormowało. Mam problem z ciuchami - wiadomo że mieszczę się jeszcze normalnie w swoje ciuchy ale chętnie bym sobie kupiła coś nowego ale szkoda mi wydawać kasę na coś co założę kilka razy bo zaraz pokaże się brzuszek i nic się nie zmieszczę a znowu ciążowe to jakieś takie workowate jeszcze...🤔

Ja na razie chodzę w takich bardziej luźnych sukienkach, legginsy stały się moim przyjacielem 🤪 nie ze względu na moje gabaryty ale na to,że w spodniach okropnie drażni mnie w brzuch guzik 😳 brzuch mam ledwo dołem zaokrąglony, wyglądam trochę jakbym miała wzdęcia 🤪

A jeśli chodzi o objawy, to tkliwość piersi już mi troszkę przeszła, walczę z ciągłym uczuciem mdłości i tak jak Wy: ciągle chce mi się spać! U mnie zawroty głowy i omdlenia to chyba najbardziej uciążliwe z objawów. Czasem boje się wyjść nawet na krótki spacer po osiedlu 😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PatrycjaK napisał:

Ja na razie chodzę w takich bardziej luźnych sukienkach, legginsy stały się moim przyjacielem 🤪 nie ze względu na moje gabaryty ale na to,że w spodniach okropnie drażni mnie w brzuch guzik 😳 brzuch mam ledwo dołem zaokrąglony, wyglądam trochę jakbym miała wzdęcia 🤪

A jeśli chodzi o objawy, to tkliwość piersi już mi troszkę przeszła, walczę z ciągłym uczuciem mdłości i tak jak Wy: ciągle chce mi się spać! U mnie zawroty głowy i omdlenia to chyba najbardziej uciążliwe z objawów. Czasem boje się wyjść nawet na krótki spacer po osiedlu 😬

Ja wolę dresy czy takie niby eleganckie spodnie z gumką za sukienkami nie przepadam tzn podobają mi się ale nie czuje się w nich dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2020 o 20:32, asia-175 napisał:

Mnie też zaczął dusić guzik od jeansów 😂🤭

Więc muszę zakupić sobie leginsy póki co mam jedną parę 😂

Ale dużo wygodniej 🙂

Ja już sobię po zamawiałam leginsy i spodnie ciążowe...

Jakoś w każdej następnej ciąży brzuszek wychodzi szybciej 🤭🤔 😁

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, asia-175 napisał:

Ja dzisiaj kupiłam w lidlu 😁

 

Jak mi się słabo robi 😣 dzisiaj byłam na paznokciach to trzy razy musiałam się położyć bo bym padła. Jak włosy umyje to samo. I z samego rana. Jutro do pracy i aż się boje jak to będzie. To normalne jest?

Ja często mam zawroty głowy i zasłabnięcia... Dziś byłam u gin i dostałam glukometr. Od jutra mam monitorować poziom cukru na czczo, godzinę po każdym posiłku i wtedy gdy zrobi mi się słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2020 o 16:40, Dodo napisał:

Hej, A próbowałaś złagodzić mdłości migdałami. Na mnie nie działał ani imbir ani inne wynalazki. Na zaparcia i wzdęcia woda niegazowana ilości- ile się da i jeszcze więcej 🤭🤭

Znalazłam sposób - cola 😅

A zaparcia to niestety ciągle ciężki temat. Woda też powoduje mdłości 🤮 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 13:41, Anna Aneczka napisał:

Mnie mdli o każdej porze

I wymiotuje właściwe cały dzień

Każdy zapach jest odrzucający

A słodycze o matko

Nie mogę na nie patrzeć bo od razu 🤢

Na szczęście wymioty mnie omijają, ale mdłości mam cały czas... Nie jeść źle i jeść też źle, nawet picie nie wchodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...