Skocz do zawarto艣ci

Sierpni贸weczki 2021 馃ぐ | Forum o ci膮偶y


MeJusti

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam paradoksalnie przez dw贸ch lekarzy okre艣lony na inny termin

Jeden. M贸wi 偶e 31.07 a drugi 偶e 7.08

聽My艣l臋 偶e w miar臋 wzrostu ci膮偶y si臋 oka偶e kiedy si臋 male艅stwo pojawi.

Pozdrawiam wszystkie przysz艂e mamy i 偶ycz臋 wytrwa艂o艣ci....ja rzygam nonstop 馃あ 馃き馃ズ

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

14 minut temu, Anna Aneczka napisa艂:

Ja mam paradoksalnie przez dw贸ch lekarzy okre艣lony na inny termin

Jeden. M贸wi 偶e 31.07 a drugi 偶e 7.08

聽My艣l臋 偶e w miar臋 wzrostu ci膮偶y si臋 oka偶e kiedy si臋 male艅stwo pojawi.

Pozdrawiam wszystkie przysz艂e mamy i 偶ycz臋 wytrwa艂o艣ci....ja rzygam nonstop 馃あ 馃き馃ズ

Kiedy wykonywalas USG?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Zaraz na pocz膮tku jak si臋 dowiedzia艂am o ci膮偶y tj 31 dnia cyklu zrobi艂am bet臋 a 6 dni p贸藕niej mia艂am USG. Prawdopodobnie by艂 to przedzia艂 4/5 tygodnia ci膮偶y. Wtedy jeszcze by艂o wida膰 dwa p臋cherzyki ci膮偶owe. Tydzie艅 temu w poniedzia艂ek ju偶 by艂 jeden. A w sobot臋 by艂am w szpitalu bo mia艂am krwotok. Okaza艂o si臋 偶e si臋 odklei艂 krwiak. Jestem pod kontrol膮 lekarza od pocz膮tku bo mam trudno艣ci z utrzymaniem ci膮偶y.聽

  • To smutne :-( 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

32 minuty temu, Anna Aneczka napisa艂:

Zaraz na pocz膮tku jak si臋 dowiedzia艂am o ci膮偶y tj 31 dnia cyklu zrobi艂am bet臋 a 6 dni p贸藕niej mia艂am USG. Prawdopodobnie by艂 to przedzia艂 4/5 tygodnia ci膮偶y. Wtedy jeszcze by艂o wida膰 dwa p臋cherzyki ci膮偶owe. Tydzie艅 temu w poniedzia艂ek ju偶 by艂 jeden. A w sobot臋 by艂am w szpitalu bo mia艂am krwotok. Okaza艂o si臋 偶e si臋 odklei艂 krwiak. Jestem pod kontrol膮 lekarza od pocz膮tku bo mam trudno艣ci z utrzymaniem ci膮偶y.聽

Jaka mia艂as bete? To Twoja pierwsza ci膮偶a? Trzymam kciuki za to by by艂o wszystko dobrze 馃グ

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 Dziewczyny! Aleee nas du偶o! Nie spodziewa艂am si臋, 偶e tak szybko znajdzie si臋 tyle ci臋偶ar贸wek聽馃槂

Za艂o偶y艂am dla nas klub, wys艂a艂am zaproszenia ale na wszelki wypadek zamieszczam tutaj link, 偶eby wpisywa艂y si臋 te偶 inne przysz艂e sierpni贸weczki馃槈

  • Lubi臋 to! 1
  • Dzi臋ki! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

hej dziewczyny, czy wszystkie jeste艣cie juz po usg serduszkowym?

Ja jestem strasznie zestresowana, dzi艣 mam 2 serduszkowe. Pierwsze w pn, to by艂 dok艂adnie 7tc i nie by艂o wida膰 echa zarodka, jestem przera偶ona dzisiejsz膮 wizyt膮:(

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

3 godziny temu, [email protected] napisa艂:

Ja by艂am u lekarza we wtorek, wed艂ug oblicze艅 6,5 tygodnia, wida膰 by艂o p臋cherzyk ci膮偶owy ale nie wida膰 by艂o zarodka 馃 musz臋 czeka膰 do kolejnej wizyty 29.12馃槳

Ja ma zdj臋cie z zesz艂ego tygodnia

To by艂o dok艂adnie 6tydzien i 4 dni i wyra藕nie wida膰 zarodek . Natomiast ka偶da ci膮偶a rozwija si臋 inaczej i uwa偶am te偶 a nawet wiem 偶e ka偶dy lekarz widzi co innego

Ja by艂am 7 grudnia w szpitalu z plamieniami tam lekarz widzia艂 zarodek wielko艣ci 5tyg 6 dni a we wtorek 8 grudnia lekarz podstawowy na NFZ nie do艣膰 偶e nie widzia艂 krwiaka kt贸ry si臋 ostatecznie w sobot臋 wyla艂 to jeszcze okre艣li艂 ci膮偶臋 na 5 tygodni ledwo co bo ledwie wida膰... Naprawd臋 nie ma co si臋 sugerowa膰...trzeba cierpliwie czeka膰....ja mam do dzi艣 br膮zowe plamienie ..dzi艣 si臋 nawet nasili艂o.... kolejn膮 wizyt臋 u tego samego lekarza mam we wtorek....i ju偶 si臋 ustawi艂am na wizyt臋 u prywatnego lekarza na 28 grudnia bo przesta艂am ufa膰 temu lekarzowi...tak偶e si臋 nie sugeruj bo co apart i ci lekarz to inn膮 opinia. Trzymam kciuki 馃檪

Edytowane przez Anna Aneczka
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

16 minut temu, Anna Aneczka napisa艂:

Ja ma zdj臋cie z zesz艂ego tygodnia

To by艂o dok艂adnie 6tydzien i 4 dni i wyra藕nie wida膰 zarodek . Natomiast ka偶da ci膮偶a rozwija si臋 inaczej i uwa偶am te偶 a nawet wiem 偶e ka偶dy lekarz widzi co innego

Ja by艂am 7 grudnia w szpitalu z plamieniami tam lekarz widzia艂 zarodek wielko艣ci 5tyg 6 dni a we wtorek 8 grudnia lekarz podstawowy na NFZ nie do艣膰 偶e nie widzia艂 krwiaka kt贸ry si臋 ostatecznie w sobot臋 wyla艂 to jeszcze okre艣li艂 ci膮偶臋 na 5 tygodni ledwo co bo ledwie wida膰... Naprawd臋 nie ma co si臋 sugerowa膰...trzeba cierpliwie czeka膰....ja mam do dzi艣 br膮zowe plamienie ..dzi艣 si臋 nawet nasili艂o.... kolejn膮 wizyt臋 u tego samego lekarza mam we wtorek....i ju偶 si臋 ustawi艂am na wizyt臋 u prywatnego lekarza na 28 grudnia bo przesta艂am ufa膰 temu lekarzowi...tak偶e si臋 nie sugeruj bo co apart i ci lekarz to inn膮 opinia. Trzymam kciuki 馃檪

Pozostaje cierpliwie czeka膰 馃 aparat te偶 mo偶e by膰 gorszy i ci臋偶ej zobaczy膰 male艅stwo 馃

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...