Skocz do zawarto艣ci

Sierpni贸weczki 2021 馃ぐ | Forum o ci膮偶y


MeJusti

Rekomendowane odpowiedzi

Nie martw si臋. U mnie to pod g贸r臋... 3 procedury i vitro, 5 transfer贸w, miliony lek贸w, zastrzyk贸w... Ale to jedyny transfer, gdzie ju偶 po tygodniu polecia艂am sama na bet臋... Zalecone po ok 12 dniach. Jak nigdy... Czu艂am rozpiera ie w podbrzusza, piersi du偶e, md艂o艣ci. Ale po kilku dniach piersi mniej nabrzmia艂e, polecia艂am na 3 bet臋 i nadal super ros艂a. Po tylu latach wiem, 偶e nie ma 偶adnych obiektywnych objaw贸w, kt贸re by co艣 potwierdzaly/wyklucza艂y. Tylko badania o lekarz.聽

Przepraszam, nie chcia艂am nikogo zdenerwowa膰, na bank b臋dzie ok. Trzymam kciuki! 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

17 godzin temu, [email protected] napisa艂:

A mia艂a艣 jakie艣 dolegliwo艣ci/objawy ci膮偶owe? Troch臋 si臋 teraz zmartwilam co tam u mnie b臋d臋 po wizycie 馃

Spokojnie, u mnie w 6 tygodniu lekarz zaobserwowa艂 delikatne pulsowanie serca, dopiero w 8 tygodniu czynno艣膰 serca by艂a dobrze widoczna, bo zarodek jest wi臋kszy聽馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 19.12.2020 o 15:13, Natalia_-_- napisa艂:

Spokojnie, u mnie w 6 tygodniu lekarz zaobserwowa艂 delikatne pulsowanie serca, dopiero w 8 tygodniu czynno艣膰 serca by艂a dobrze widoczna, bo zarodek jest wi臋kszy聽馃檪

Ja jak by艂am w 6 tygodniu u lekarza to te偶 obserwowalne by艂o delikatne pulsowanie zarodka..聽 niestety s膮 to tak male艅kie rozmiary no bo 7.5mm to jest totalne male艅stwo i si臋 nie dziwi臋 偶e lekarze nie potrafi膮 jeszcze z ca艂kowit膮 dok艂adno艣ci膮 okre艣li膰 pracy serca. Dlatego mia艂a od razu um贸wion膮 wizyt臋 na za 2 tygodnie. Termin wypada we wtorek. Mam nadziej臋 偶e wszystko ju偶 b臋dzie wida膰 馃グ

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

16 godzin temu, Anna Aneczka napisa艂:

Ja jak by艂am w 6 tygodniu u lekarza to te偶 obserwowalne by艂o delikatne pulsowanie zarodka..聽 niestety s膮 to tak male艅kie rozmiary no bo 7.5mm to jest totalne male艅stwo i si臋 nie dziwi臋 偶e lekarze nie potrafi膮 jeszcze z ca艂kowit膮 dok艂adno艣ci膮 okre艣li膰 pracy serca. Dlatego mia艂a od razu um贸wion膮 wizyt臋 na za 2 tygodnie. Termin wypada we wtorek. Mam nadziej臋 偶e wszystko ju偶 b臋dzie wida膰 馃グ

A u mnie nie widzia艂 zarodka tylko same jajo馃槒

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

4 godziny temu, Dziekanka napisa艂:

By艂am wczoraj na wizycie . Wszystko dobrze , dosta艂am duphaston , zastrzyki z heparyn膮 i skierowanie na badania trombofilie bo jestem ju偶 po 2 poronieniach . M贸j ma艂y kropek ma 3 mm . Serduszka jeszcze nie by艂o . Dzi艣 6tc.

IMG_20201221_123408.jpg

Super 鉂わ笍

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 21.12.2020 o 13:24, [email protected] napisa艂:

A u mnie nie widzia艂 zarodka tylko same jajo馃槒

Ja dzi艣 by艂am na wizycie

Maluch ma 8 tygodni niestety krwiak si臋 powi臋kszy艂 a lekarz z racji przebytych poronie艅 oraz komplikacji teraz odm贸wi艂 mi dalszego prowadzenia ci膮偶y i skierowa艂 mnie do poradni patologii ci膮偶y w Gda艅sku....

Masakra ile to kosztuje nerw贸w...

inbound7646643968773267706.jpg

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

10 godzin temu, Dziekanka napisa艂:

By艂am wczoraj na wizycie . Wszystko dobrze , dosta艂am duphaston , zastrzyki z heparyn膮 i skierowanie na badania trombofilie bo jestem ju偶 po 2 poronieniach . M贸j ma艂y kropek ma 3 mm . Serduszka jeszcze nie by艂o . Dzi艣 6tc.

IMG_20201221_123408.jpg

Super

Trzymaj si臋

Ja te偶 bior臋 te leki

Od pocz膮tku odk膮d wiem 偶e jestem w ci膮偶y

Powodzenia 馃檪

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

50 minut temu, Anna Aneczka napisa艂:

Super

Trzymaj si臋

Ja te偶 bior臋 te leki

Od pocz膮tku odk膮d wiem 偶e jestem w ci膮偶y

Powodzenia 馃檪

Ty te偶 si臋 trzymaj 馃槉

Je艣li te leki maj膮 pom贸c to mog臋 si臋 k艂u膰 do ko艅ca ci膮偶y . Mam ju偶 2 dzieci . C贸rk臋 4 lata i syna 2 lata 馃檭

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

10 godzin temu, Dziekanka napisa艂:

Ty te偶 si臋 trzymaj 馃槉

Je艣li te leki maj膮 pom贸c to mog臋 si臋 k艂u膰 do ko艅ca ci膮偶y . Mam ju偶 2 dzieci . C贸rk臋 4 lata i syna 2 lata 馃檭

Ja te偶 dojrza艂am do decyzji o 3 maluszku馃榿 tylko u mnie to jest r贸偶nica co 6 lat 馃榿

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Godzin臋 temu, Dziekanka napisa艂:

A powiedz mi bierzesz do tego jeszcze acard ?聽

Nie ma potrzeby

Zastrzyki s膮 ju偶 najsilniejsz膮 form膮 podawania preparatu rozrzedzaj膮cego krew.

Mnie najbardziej martwi 偶e krwiaka mimo przyjmowania lek贸w si臋 powi臋kszy艂. Podobno to normalne 偶e pocz膮tkowo ro艣nie.聽 Nie mniej mocno mnie to martwi.聽

W 艣rod臋 po 艣wi臋tach id臋 do nowego lekarza z kliniki.聽 Mam nadziej臋 偶e du偶o wi臋cej si臋 dowiem.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 18.12.2020 o 09:31, [email protected] napisa艂:

Ja by艂am u lekarza we wtorek, wed艂ug oblicze艅 6,5 tygodnia, wida膰 by艂o p臋cherzyk ci膮偶owy ale nie wida膰 by艂o zarodka 馃 musz臋 czeka膰 do kolejnej wizyty 29.12馃槳

Serduszko bije 鉂わ笍鉂わ笍馃槝

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

R贸wnie偶 witam si臋 z Wami 馃檪 u nas 7tc, pierwsza wizyta by艂a w poniedzia艂ek. Wszystko jest ok, dodatkowo okaza艂o si臋 偶e b臋d膮 bli藕niaki 馃グ nie wiem sk膮d bo w rodzinie nie by艂o 馃槃 serduszka juz bij膮,jestem przera偶ona i szcz臋艣liwa 馃グ

Edytowane przez EwelinaL
  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Tak si臋 tylko pochwal臋. Dzi艣 mia艂am egzamin na prawko podej艣cie drugie . Z racji i偶 mam mega md艂o艣ci i wymiotuje , w dodatku m贸j 2 latek jest chory, chcia艂am odwo艂a膰. Jednak nie zrobi艂am tego i podesz艂am do egzaminu.聽 Zda艂am 鉂わ笍 Cho膰 nie by艂o 艂atwo 馃檪

Edytowane przez Dziekanka
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

1 minut臋 temu, Dziekanka napisa艂:

Tak si臋 tylko pochwal臋. Dzi艣 mia艂am egzamin na prawko podej艣cie drugie . Z racji i偶 mam mega md艂o艣ci i wymiotuje , w dodatku m贸j 2 latek jest chory, chcia艂am odwo艂a膰. Jednak nie zrobi艂am tego i podesz艂am do egzaminu.聽 Zda艂am 鉂わ笍 Cho膰 nie by艂o 艂atwo 馃檪

Gratulacje

Ja te偶 robi艂am jak syn mia艂 dwa lata bo mia艂am dosy膰 je偶d偶enia mi臋dzy szko艂膮 c贸rki a treningami z dzieckiem w w贸zku i tobo艂ami 馃檭

Super!馃憦

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...