Skocz do zawarto艣ci

Sierpni贸weczki 2021 馃ぐ | Forum o ci膮偶y


MeJusti

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w nowym roku

Wszystkim mamom 偶ycz臋 szcz臋艣liwego przebiegu ci膮偶y oraz rozwi膮zania

Ja by艂am w 艣rod臋 30 u nowego lekarza

Uspokoi艂 mnie 偶e sprawa nie wygl膮da z krwiakiem tak 藕le bo jest umiejscowiony poza 艂o偶yskiem i bezpo艣rednio nie zagra偶a dziecku

Maluch rozwija si臋 prawid艂owo

Serducho wali jak m艂otem 167 uderze艅 na minut臋 a szcz臋艣liwe 艂o偶ysko jest po艂o偶one na tylnej 艣cianie macicy a w przypadku trzeciej cesarki to niezwykle wa偶na informacja

Od wczoraj mam tylko odczuwalne palpitacje serca i arytmi臋

Musz臋 pewnie znale藕膰 kardiologa mam delikatn膮 wad臋 serca i teraz przy pompowaniu 40 procent wi臋cej si臋 ujawnia intensywnie

28 stycznia mamy um贸wiony termin bada艅 prenatalnych

Pozdrawiam聽

inbound8690127620112731982.jpg

Edytowane przez Anna Aneczka
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

13 minut temu, Dziekanka napisa艂:

A ja dzi艣 po 2 wizycie.聽 Dzi艣 8+3. Dzidziu艣 ma 1.58cm i widzia艂am bij膮ce serduszko 鈾ワ笍馃槏馃槏 u nas wszystko dobrze , ale te md艂o艣ci i wymioty 馃あ馃あ mam ju偶 za艂o偶on膮 kart臋 ci膮偶y 馃榿

Te wymioty s膮 straszne 馃ゴ jeszcze chodz臋 nieprzytomna i 艣pi膮ca 馃槾

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

4 godziny temu, Dziekanka napisa艂:

A ja dzi艣 po 2 wizycie.聽 Dzi艣 8+3. Dzidziu艣 ma 1.58cm i widzia艂am bij膮ce serduszko 鈾ワ笍馃槏馃槏 u nas wszystko dobrze , ale te md艂o艣ci i wymioty 馃あ馃あ mam ju偶 za艂o偶on膮 kart臋 ci膮偶y 馃榿

Na pierwszej wizycie widzia艂a艣 ju偶 serduszko? Bo my mamy za tydzie艅 wizyt臋 bo wcze艣niej nie by艂o go wida膰馃ズtez nam ju偶 za艂o偶yli kart臋 ci膮偶y.Kiedy nasz艂y ci臋 md艂o艣ci bo ja jak na razie poza wzd臋ciem nie mam nic馃檲Pozdrawiam

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

46 minut temu, Mia Sophia napisa艂:

Na pierwszej wizycie widzia艂a艣 ju偶 serduszko? Bo my mamy za tydzie艅 wizyt臋 bo wcze艣niej nie by艂o go wida膰馃ズtez nam ju偶 za艂o偶yli kart臋 ci膮偶y.Kiedy nasz艂y ci臋 md艂o艣ci bo ja jak na razie poza wzd臋ciem nie mam nic馃檲Pozdrawiam

Na pierwszej nie widzia艂am . Md艂o艣ci zacz臋艂y si臋 od 7tc

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

U nas bij膮ce serduszka by艂y na pocz膮tku 7 tyg. Nast臋pna wizyta 18 stycznia 馃グ

Md艂o艣ci mnie troch臋 m臋cz膮, raz lepiej raz gorzej, raz chce mi si臋 je艣膰 raz nie. Najgorzej 偶e nigdy nie wiem co bym ch臋tnie zjad艂a. I 艣pi臋 do po艂udnia 馃槃 ale mog臋 sobie na to pozwoli膰 na szcz臋艣cie.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 8.01.2021 o 19:25, EwelinaL napisa艂:

U nas bij膮ce serduszka by艂y na pocz膮tku 7 tyg. Nast臋pna wizyta 18 stycznia 馃グ

Md艂o艣ci mnie troch臋 m臋cz膮, raz lepiej raz gorzej, raz chce mi si臋 je艣膰 raz nie. Najgorzej 偶e nigdy nie wiem co bym ch臋tnie zjad艂a. I 艣pi臋 do po艂udnia 馃槃 ale mog臋 sobie na to pozwoli膰 na szcz臋艣cie.聽

Ja te偶 mam wizyt臋 18 stycznia, b臋dzie USG prenatalne 馃槏

Z dolegliwo艣ci og贸lnie dokucza mi zgaga i irytacja, ale jak zacz臋艂am suplementowa膰 magnez, to ju偶 lepiej z nerwami. Na stanie mam wybuchow膮 energiczn膮 prawie dwulatk臋 i nie wiem jak dotrwam bezpiecznie do ko艅ca ci膮偶y, nie m贸wi膮c ju偶 o okresie oo porodzie... Boje si臋, 偶e nie starczy mi si艂 na 2 dziecka, a m膮偶 musi du偶o pracowa膰 i nie mo偶e mi pomaga膰. Ta druga ci膮偶a jest niespodziank膮, bo mia艂am nik艂e szanse i my艣la艂am, 偶e b臋dzie tylko 1 dziecko, a tu mega szok 馃槀

  • Lubi臋 to! 2
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

3 godziny temu, Hart napisa艂:

Ja te偶 mam wizyt臋 18 stycznia, b臋dzie USG prenatalne 馃槏

Z dolegliwo艣ci og贸lnie dokucza mi zgaga i irytacja, ale jak zacz臋艂am suplementowa膰 magnez, to ju偶 lepiej z nerwami. Na stanie mam wybuchow膮 energiczn膮 prawie dwulatk臋 i nie wiem jak dotrwam bezpiecznie do ko艅ca ci膮偶y, nie m贸wi膮c ju偶 o okresie oo porodzie... Boje si臋, 偶e nie starczy mi si艂 na 2 dziecka, a m膮偶 musi du偶o pracowa膰 i nie mo偶e mi pomaga膰. Ta druga ci膮偶a jest niespodziank膮, bo mia艂am nik艂e szanse i my艣la艂am, 偶e b臋dzie tylko 1 dziecko, a tu mega szok 馃槀

Ja prenatalne mam 1 lutego 馃槃

u nas pierwsza ci膮偶a a jak dowiedzielisny si臋 偶e s膮 blizniaki to zwariowalisny 馃槃 oby wszystko by艂o dobrze. Zgaga to u mnie norma ju偶 sprzed ci膮偶y 馃槥

dzi艣 rano dosta艂am tak膮 migrene 偶e my艣la艂am 偶e umr臋...

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 8.01.2021 o 19:25, EwelinaL napisa艂:

U nas bij膮ce serduszka by艂y na pocz膮tku 7 tyg. Nast臋pna wizyta 18 stycznia 馃グ

Md艂o艣ci mnie troch臋 m臋cz膮, raz lepiej raz gorzej, raz chce mi si臋 je艣膰 raz nie. Najgorzej 偶e nigdy nie wiem co bym ch臋tnie zjad艂a. I 艣pi臋 do po艂udnia 馃槃 ale mog臋 sobie na to pozwoli膰 na szcz臋艣cie.聽

Ja te偶 mam wizyt臋 18 stycznia, b臋dzie USG prenatalne 馃槏

Z dolegliwo艣ci og贸lnie dokucza mi zgaga i irytacja, ale jak zacz臋艂am suplementowa膰 magnez, to ju偶 lepiej z nerwami. Na stanie mam wybuchow膮 energiczn膮 prawie dwulatk臋 i nie wiem jak dotrwam bezpiecznie do ko艅ca ci膮偶y, nie m贸wi膮c ju偶 o okresie oo porodzie... Boje si臋, 偶e nie starczy mi si艂 na 2 dziecka, a m膮偶 musi du偶o pracowa膰 i nie mo偶e mi pomaga膰. Ta druga ci膮偶a jest niespodziank膮, bo mia艂am nik艂e szanse i my艣la艂am, 偶e b臋dzie tylko 1 dziecko, a tu mega szok 馃槀

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
36 minut temu, EwelinaL napisa艂:

Hej dziewczyny. A powiedzcie jak u Was z wag膮? Bo mi od pocz膮tku stoi w miejscu nic w g贸r臋 ani w d贸艂 i zastanawiam si臋 czy to normalne 馃馃榿

Moja waga spad艂a

A teraz stoi

14 tydzie艅

Tak偶e wydaje mi si臋 偶e ka偶da z Nas inaczej reaguje na ci膮偶臋

Mam wra偶enie 偶e dziecko zabiera to co ze mnie najcenniejsze

Czyli wszystkie minera艂y i t艂uszcz 馃榿

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

1 minut臋 temu, Anna Aneczka napisa艂:

Moja waga spad艂a

A teraz stoi

14 tydzie艅

Tak偶e wydaje mi si臋 偶e ka偶da z Nas inaczej reaguje na ci膮偶臋

Mam wra偶enie 偶e dziecko zabiera to co ze mnie najcenniejsze

Czyli wszystkie minera艂y i t艂uszcz 馃榿

U mnie 13 tydzie艅 na razie - 1,5 kg, wi臋c spokojnie jeszcze nam tluszczyku przyb臋dzie 馃槣

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

3 godziny temu, EwelinaL napisa艂:

Nie mam poj臋cia co do p艂ci, tym bardziej 偶e mam bli藕niaki to nie wiadomo jak si臋 ustawi膮.聽 Nie p艂ac臋 nic, tylko za nagranie p艂ytki z badania 50zl bo u nas jest jaki艣 program unijny i s膮 darmowe.

O dzi臋ki za info poszukam mo偶e u nas te偶 jest 鈽猴笍

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

26 minut temu, EwelinaL napisa艂:

U nas jest ten program z uni i to jest dla kobiet poni偶ej 35 roku 偶ycia, mieszkaj膮cych w woj 艣l膮skim i do 20tc. A z tego co wiem jest jeszcze chyba na NFZ ale to powy偶ej 35 roku 偶ycia chyba.聽

Widzia艂am 偶e w Ma艂opolsce te偶 jest ale do 14 tygodnia czyli zosta艂 mi tydzie艅 i szpital oddalony jest o jakie艣 70 km馃

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...