Skocz do zawartości

MeJusti

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, [email protected] napisał:

Jak po prenatalnym? Udało mi się załatwić i mam na termin  piątek 💪

Super 🥰 

Po prenatalnym wszystko w porządku 😄 maluchy rosną jak na drożdżach 😁 jeszcze tylko płci nic nie wiadomo więc trochę trzeba jeszcze uzbroić się w cierpliwość 😁 ale grunt że wszysyko ok.

20210201_175059.jpg

20210201_175120.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, EwelinaL napisał:

Super 🥰 

Po prenatalnym wszystko w porządku 😄 maluchy rosną jak na drożdżach 😁 jeszcze tylko płci nic nie wiadomo więc trochę trzeba jeszcze uzbroić się w cierpliwość 😁 ale grunt że wszysyko ok.

20210201_175059.jpg

20210201_175120.jpg

🤩🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️👍👍👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Gratulacje dla wszystkich mam🙂 Również dołączam do tego sierpniowego grona:) Mam nadzieję że się tu odnajdę. To moja druga ciąża, termin 23.08. Ciąża niespodzianka:)pierwsza córka w grudniu skonczyla 13 lat🙂 Pewnie będę tu najstarsza mamusią. Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2021 o 20:37, Justyna78 napisał:

Witam:) Gratulacje dla wszystkich mam🙂 Również dołączam do tego sierpniowego grona:) Mam nadzieję że się tu odnajdę. To moja druga ciąża, termin 23.08. Ciąża niespodzianka:)pierwsza córka w grudniu skonczyla 13 lat🙂 Pewnie będę tu najstarsza mamusią. Pozdrawiam

Ja mam 38 lat i też myślałam, że będę najstarszą mamusią 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Justyna78 napisał:

No ja w kwietniu 43🙂dzis miałam badania prenatalne i wychodzi na to że mój synuś zdrowy🙂za tydzień wyniki papa

A to gratulacje dobrych prenatalnym 😁

Ja dostałam skierowanie na pappa i okazało się, że brakuje pieczątki lekarza z numerem identyfikacyjnym uprawnień i nie przyjęli mi, a to już był prawie 13 tydzień i nie zdążyłam po nowe skierowanie, bo lekarz wziął urlop, a między pacjentami w przychodni nie przyjmują. Dzwoniłam do multum innych i żadnego terminu, nawet ma teleporadę nie było. Więc pappę nie zrobiłam 😥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hart napisał:

A to gratulacje dobrych prenatalnym 😁

Ja dostałam skierowanie na pappa i okazało się, że brakuje pieczątki lekarza z numerem identyfikacyjnym uprawnień i nie przyjęli mi, a to już był prawie 13 tydzień i nie zdążyłam po nowe skierowanie, bo lekarz wziął urlop, a między pacjentami w przychodni nie przyjmują. Dzwoniłam do multum innych i żadnego terminu, nawet ma teleporadę nie było. Więc pappę nie zrobiłam 😥

Ale badanie USG wyszło Ci ok?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Justyna78 napisał:

Ale badanie USG wyszło Ci ok?  

Tak, więc za dużo się nie martwię,  do samego rozwiązania będzie jedną niewiadoma chyba, chociaż liczę że połówkowe jednak dodadzą pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Hart napisał:

Tak, więc za dużo się nie martwię,  do samego rozwiązania będzie jedną niewiadoma chyba, chociaż liczę że połówkowe jednak dodadzą pewnośc

U mnie nie ma wątpliwości na 90 ℅synuś🙂. Polowkowe mam akurat w swoje urodziny 🙂. Czekam jeszcze na te wyniki papa i będę mogła spokojnie się już przygotowywać do ponownej roli mamy🙂. Sporo czasu minęło od pierwszego dzieciątka więc trzeba ogarnąć na nowo 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2021 o 08:30, adriana napisał:

Dziewczyny jak się czujecie jak Wasze brzuszki? 

Ja w końcu zdrowieje , jestem chora od tygodnia . Nadal mam jakieś mdłości , czasami zdarzą się wymioty . Tak to okej ☺️  W poniedziałek mam wizytę u lekarza z wynikami z krwi PAPPA i na trombofilie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Przyszłe Mamy!

Sama doskonale wiem ile wysiłku wkładamy w przygotowanie i zaplanowanie wyprawek dla naszych maluchów. Udzielam się w wielu różnych grupach rodzicielskich i czas mija, a kobiety nadal mają te same dylematy - bez względu na to czy to pierwsze dziecko czy kolejne. Wciąż padają te same pytania o różne akcesoria, wciąż przekopujemy Internet. A gdyby zebrać to wszystko w jednym miejscu? Zwłaszcza teraz, w dobie pandemii, gdy większość kupujemy w sieci, w oparciu o Internetowe opinie, przydałoby się takie narzędzie. Ja sama spędzałam dosłownie całe dnie na googlowaniu najróżniejszych rzeczy, opinii i opisów. Dlatego założyłam grupę na FB, w której powstanie wielka wyprawkowa lista wraz z dyskusjami na temat konkretnych akcesoriów - a czy to potrzebne, czy lepsze droższe czy można zaoszczędzić, czy firma taka, a może inna, a może gdzieś jakaś promocja? To wszystko w grupie, gdzie administracja zakłada ogólne posty do dyskusji, ale możliwe jest tez dodawanie postów przez użytkowników. Te najciekawsze i wnoszące najwięcej opinii zostaną podlinkowane w katalogu, dzięki czemu kolejne mamy łatwo do nich dotrą nawet po długim czasie - bez użycia lupki, z poziomu tworzenia swojej własnej listy z wyprawką. Jedyne takie miejsce, gdzie krok po kroku będzie można odznaczać kolejne punkty na swojej checkliście 😉 Wszystko to będzie możliwe tylko dzięki udziałowi jak największej grupy mam. Piszę u Was, ponieważ dla Was to teraz temat bieżący, więc być może będziecie chętne utworzyć taką społeczność?

Serdecznie Was zapraszam do grupy WYPRAWKOWO - Najlepsza grupa o kompletowaniu wyprawki! 

Do zobaczenia 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2020 o 11:39, MeJusti napisał:

Cześć dziewczyny! 

Jeśli są już jakieś mamy z terminem na sierpień 2021, odezwijcie się proszę 🙂

Ja właśnie robiłam test i dwie kreseczki!!! 😃 

Hej 🙂 ja na 10.08 😍  4msc 

Wiecie już  jaka płeć maleństwa ? Ja niestety nie , nie chce się pokazać widziałam du**e główkę  nóżki rączki ale co między nóżkami to nie 😜 A jak.to u Was jak się czujecie na co macie szczególny apetyt ? Mdłości , nudności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SierpniowaMama29 napisał:

Hej 🙂 ja na 10.08 😍  4msc 

Wiecie już  jaka płeć maleństwa ? Ja niestety nie , nie chce się pokazać widziałam du**e główkę  nóżki rączki ale co między nóżkami to nie 😜 A jak.to u Was jak się czujecie na co macie szczególny apetyt ? Mdłości , nudności ?

U mnie termin na 08.08 😁 synek 💙 i codziennie mdłości od 2 miesięcy 🙈 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój maluszek będzie  chłopczykiem w sumie już w 12tyg lekarz mi zasugerował że raczej chłopczyk w 14 inny lekarz potwierdził. Mdłości minęły na szczęście mi pomagała zimna woda lekko gazowana i ananas teraz niestety okropne zatwardzenia które są bardzo uciążliwe mimo że unikam słodyczy i raczej staram się jeść owoce warzywa kefiry itp co powinno pomóc  to kiepsko😔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adriana napisał:

Mój maluszek będzie  chłopczykiem w sumie już w 12tyg lekarz mi zasugerował że raczej chłopczyk w 14 inny lekarz potwierdził. Mdłości minęły na szczęście mi pomagała zimna woda lekko gazowana i ananas teraz niestety okropne zatwardzenia które są bardzo uciążliwe mimo że unikam słodyczy i raczej staram się jeść owoce warzywa kefiry itp co powinno pomóc  to kiepsko😔

Super ! 😍 mam nadzieję że się dowiem 9 marca , wszyscy mi mówią że dziewczynka A ja czuje,że  chłopczyk 🙂 mi mdłości minęły pod koniec 1 trymestru , nic mi nie smakowało, na nic ochoty , a  teraz jem tylko na to co mam w danym momencie ochotę hehe. Totalnie mnie odrzuciło od mięsa A jajka mi okropnie śmierdzą. Uwielbiam barszcz ukraiński i zupę ogórkowa mogę jeść dniami 😁  i czasem ochotę na kwaśne żelki. Słodyczy jem bardzo mało prawie w ogóle , za to kiwi i cytryna 😍

Powiem Ci że w 2-3 msc miałam  tez bardzo uciążliwe zatwierdzenia , ból aż łzy miałam w oczach ! I 2 razy w tyg. Tylko A jadłam normalnie.. Straszne . Byłam w aptece po radę , dała mi taką wlewke miodowa, na raz pomoze, ale jesli to trwa - to dieta.  Powiedziano mi ,żeby zmienić dietę więcej błonnika .  Ja kefiry też piłam  nawet z ogórkiem kiszonym i nic.. 

Zaczęłam jeść  dużo białej kapusty surowej lub gotowanej ,buraki czerwone do obiadu lub koktajl i pije czasem kawę i teraz to codziennie wypróżniam się🙂 Spróbuj 🤗 

 Mam pytanie , może odpowiesz: jak sprawy łóżkowe  w czasie ciąży?  Od kad jesteś w ciąży , masz mniejszą, większa  ochotę  czy ? 

 

Pozdrawiam 🤗🤗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, [email protected] napisał:

U mnie termin na 08.08 😁 synek 💙 i codziennie mdłości od 2 miesięcy 🙈 

Super ! Gratuluję 🤗  mi całe szczęście przeszły , stosowalam bardzo dobre krople na codzienne mdłości  Imbifem, pomogly. Miałam może 2.5msc mdłości. Czuje się bardzo dobrze .  No to 2 dni przed 😁 imię wybrane ? 

Pozdrawiam 🤗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SierpniowaMama29 napisał:

Super ! 😍 mam nadzieję że się dowiem 9 marca , wszyscy mi mówią że dziewczynka A ja czuje,że  chłopczyk 🙂 mi mdłości minęły pod koniec 1 trymestru , nic mi nie smakowało, na nic ochoty , a  teraz jem tylko na to co mam w danym momencie ochotę hehe. Totalnie mnie odrzuciło od mięsa A jajka mi okropnie śmierdzą. Uwielbiam barszcz ukraiński i zupę ogórkowa mogę jeść dniami 😁  i czasem ochotę na kwaśne żelki. Słodyczy jem bardzo mało prawie w ogóle , za to kiwi i cytryna 😍

Powiem Ci że w 2-3 msc miałam  tez bardzo uciążliwe zatwierdzenia , ból aż łzy miałam w oczach ! I 2 razy w tyg. Tylko A jadłam normalnie.. Straszne . Byłam w aptece po radę , dała mi taką wlewke miodowa, na raz pomoze, ale jesli to trwa - to dieta.  Powiedziano mi ,żeby zmienić dietę więcej błonnika .  Ja kefiry też piłam  nawet z ogórkiem kiszonym i nic.. 

Zaczęłam jeść  dużo białej kapusty surowej lub gotowanej ,buraki czerwone do obiadu lub koktajl i pije czasem kawę i teraz to codziennie wypróżniam się🙂 Spróbuj 🤗 

 Mam pytanie , może odpowiesz: jak sprawy łóżkowe  w czasie ciąży?  Od kad jesteś w ciąży , masz mniejszą, większa  ochotę  czy ? 

 

Pozdrawiam 🤗🤗

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...