Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2021 | Forum o ciąży


Mikaminelli

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Teraz, Anezka napisał:

Hej! Ja mam termin na 3 września 😁
Czy Wy też jesteście takie senne dziewczyny? Jakie macie objawy? Mnie dodatkowo bolą strasznie piersi 😞

Cześć! mam to samo, też mam strasznie drażliwe piersi, a w dodatku ostatnio ciągle mnie mdli, najbardziej jak poczuję smażone jajka 😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karimatia napisał:

Hej  😊 ja mam termin na 2 września. Też moja pierwsza ciąża. Mdłości też mam straszne, nic mi nie pomaga na nie....

Czytałem dzisiaj na jakiejś stronie, że podobno zjedzenie rano świeżego ananasa albo wypicie samego soku z ananasa ponoć pomaga zwalczać mdłości ale nie testowałam jeszcze tego... 

Może któraś z Was to potwierdzić? Czy to jakiś fejk? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Anezka napisał:

Czytałem dzisiaj na jakiejś stronie, że podobno zjedzenie rano świeżego ananasa albo wypicie samego soku z ananasa ponoć pomaga zwalczać mdłości ale nie testowałam jeszcze tego... 

Może któraś z Was to potwierdzić? Czy to jakiś fejk? 

A daj spokój... powąchałam ananasa i myślałam, że puszczę pawia do lodówki :classic_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Anezka napisał:

Czytałem dzisiaj na jakiejś stronie, że podobno zjedzenie rano świeżego ananasa albo wypicie samego soku z ananasa ponoć pomaga zwalczać mdłości ale nie testowałam jeszcze tego... 

Może któraś z Was to potwierdzić? Czy to jakiś fejk? 

A tego to nie próbowałam.  Ale czytałam o tym że pomaga cytryna, migdały, orzechy, mięta. Ale u mnie to się nic nie sprawdziło niestety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karimatia napisał:

A tego to nie próbowałam.  Ale czytałam o tym że pomaga cytryna, migdały, orzechy, mięta. Ale u mnie to się nic nie sprawdziło niestety 

Oooo :classic_ohmy: to też muszę spróbować... ciekawe! Ale, że orzechy??? Muszę wypróbować

 

42 minuty temu, Misiuńka napisał:

Ja mam termin na 18 września. 

 

 

8 minut temu, Karolina13 napisał:

Cześć, ja mam termin na 20 września ☺️

Cześć Musiuńka i Karolinka!

Super, że dołączyłyście 😃 Jest nas coraz więcej 🙂

Jak się czujecie dziewczyny? Też macie mdłości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Joanna Piskorz napisał:

Cześć dziewczyny! ☺ja mam termin na 17 września, to moja pierwsza ciąża, a Wasze? 

Ja mam straszne mdłości, bóle w podbrzuszu i w prawym biodrze- takie ostre klucie, do tego strasznie drażliwe piersi i są wielkie, jak nigdy(to akurat plus😁). 

Hej! Ten sam termin, pierwsza ciąża oraz dokładnie te same dolegliwości... Łączę się w bólu 😉

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Msbittersweetgirl jak dobrze wiedzieć, że nie tylko ja się tak męczę 😅

Dziewczyny, nie wiem, jak Was ale mnie trochę przytłacza, to co się dzieje z moim organizmem, trochę jakbym to nie była ja😅

Mi trochę migdały łagodzą mdłości, ale sok z ananasa niekoniecznie 😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, olenka7100 napisał:

Kobietki pomóżcie zauważyłam dziś upławy takie ciemne brązowe czy to coś strasznego jestem w 10 tygodniu ciąży proszę pomóżcie 🙂

Bierzesz coś na podtrzymanie? Luteinę, duphaston? Plamienie lepiej skonsultować z lekarzem, ale bez stresu, wiele dziewczyn tak miało i wszystko z dzidzią było ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym była na Twoim miejscu dla świętego spokoju zbadałabym przyrost bety co 48h. Ale nie ma co się martwić na zapas, niektóre kobiety mają takie plamienia. Mi doktorka tylko mówiła, że w razie bólu i skurczów powinno się przyjąć nospę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...