Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2021 | Forum o ciąży


Mikaminelli

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka u mnie właśnie zaczoł się 15 tydzień mdlosci odeszły całkowicie już chyba 😁odpukać 😉jeszcze się zdarzają ale to wtedy jem i jest ok a tak to jak na 15 t, dzień to mój brzuch jest dość duży a nie opycham się 🙂a jak tam u was? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na ten moment dokucza poranna zgaga, która w sumie po śniadaniu przechodzi. Ból lędźwi i czasem ból głowy. Natomiast od początku ciąży mam zatkany nos, co przy problemach w oddychaniu i zadyszkach nie jest fajne... Poza tym faktycznie w II trymestrze jest dużo lepiej niż w I. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ja też mam problem ciągle mi się zatyka nos i też czasem jak mówię to muszę odsapnąć bo łapie zadyszkę to jest aż śmieszne 🙄😂Strasznie popołudniami mnie ścina na spanie i muszę się przespać wy też tak macie czy tylko ja? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od początku ciąży mam nawracający katar, ale u mnie to tak falowo- 2 dni jest, 2 dni nie ma 😅 ale fakt, że przy zadyszce utrudnia to funkcjonowanie. Nie sądziłam, że ciąża aż tak obciąża organizm, że schody to teraz czasem K2😂

InoJa też mnie bierze na spanie popołudniami, ale zastanawiam się, czy to nie czasem wyniki niskiego stanu żelaza, ale mam nadzieje, że to jednak pogoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka z moim spaniem jest już strasznie wiercę się i wiercę najchętniej na brzuchu bym pospala 😁ale niestety fasolek bym przygniotła 😕Dziś idę do lekarza trochę się denerwuje czy wszystko wyjdzie w porządku 😳i zapytam o płeć może coś uda się podpatrzec🙂A wy znacie już płeć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, InoJa napisał:

Hejka ja już po badaniu jak narazie wszystko ok 🙂będziemy mieć chłopczyka 🙂stwierdzone w ostatnim dniu 17 tygodnia 🙂a wy? Kto wie już? 

Hej 😊 ze spaniem mam to samo. Sama nie wiem już jak mam leżeć aby było mi wygodnie. 

Gratki, że już znasz płeć 😊 a my odwrotnie, u nas dziewczynka 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, ale super, że wiecie już jaka płeć! 🙂 gratki! Ja już się badania w przyszłym tyg. doczekać nie mogę! 

a macie już imiona wybrane? 

co do spania: u mnie też z tym fatalnie  nie dość, że ciężko przez ból pleców się przerzucić z boku na bok, to ciągle pragnienie, sikanie i jakiś taki wewnętrzny niepokój 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dziewczyny Ja mam termin na 25. Jeszcze nie wiem czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka. Mam już synka więc miło by było mieć parke ale co będzie to będzie najważniejsze aby wszystko było dobrze. W drugim trymestrze czuje się o niebo lepiej aczkolwiek przytylam już 4 kg🙈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! 🥰 u mnie co do imion, to Anastazja, a chłopiec: Wojtek lub Staś. 

Miałam jeden ruch 3 tyg.temu a od tego czasu cisza! Dobrze, ze jutro gin, bo mnie to zaczęło niepokoić 😅

Ja mam już 4,5 więcej na wadze.😒 W pierwszy trymestrze nie mogłam patrzeć na słodkie, a teraz tylko tym bym się zajadala!  Oczywiście staram nie odżywiać zdrowo, ale ciężko mi sobie odmówić słodkich zachcianek! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂u mnie też rzadko ruchy coś tam czasem ale słabiutko 😒tylko ze ja mam takie domowe usg do słuchania serduszka w domu taki mały sprzęcik 🙂i jak się niepokoje to szukam bicia serduszka w brzuchu 🙂odkryłam ten sprzęt w internecie 😁naprawdę dzięki niemu jestem spokojniejsza 🙂polecam 🙂a ile z Was już wie co będzie mieć 🙂będzie przewaga chłopców czy dziewczynek? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...