Skocz do zawartości

..:: Listopadówki 2009 ::.. | Forum dla mam


Sathi_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 730
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U nas stary rok zdążył nad "obdarować" na odchodne chorobą Witka. 😞 Dziś lekarz, ech, a w tygodni sama jadę do Wro, bo mały zostanie z tatą u dziadków. I zamiast radości z nadchodzącej imprezy mam stresa z jego choroby. 😞 Nosz... chyba nam ktoś pożałował zabawy normalnie, co za los... 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A L F A B E T_ N A_ C A Ł Y_ R O K 2012

A...aniołka w łóżeczku, podczas zabawy, jedzenia, kapieli...
B...buziaków słodkich miliony od niego
C...czasu wolnego dla siebie
D...drogi na plac zabaw usłanej rózami 😉
E....ekskluzywnych, rodzinnych wakacji
F....fury pieniążków i fury rodzinnej 😉
G...gwiaździstego nieba
H...horoskopu korzystnego
I.... i oprócz tego
J...jasności umysłu
K...kolorowych chwil z kredkami i farbami
L...ludzi uprzejmych i troskliwych wokolo
M...miłosnych uniesień
N...nieprzemijającej urody
O... oddechu od codzienności
P...pogodnych, słonecznych dni
R...romantycznych wieczorów z tatuskami
S...szalonych, sexownych nocy (jak wyzej)
T...tylko spełnionych marzeń
U...usmiechow tysiace dla i od dzieciaczkow
W...wiary w siebie
Z...ZAWSZE RADOSNEJ BUZI
...W...KAŻDY...DZIEŃ...MAMUSKI!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamma-mia dzięki! Super życzonka! 😁 Ja po prostu napiszę wszystkiego co najlepsze dla Was mamuśki w obecnym, nowiuteńkim roku 2012! 🙂



Wybawiłam się tak, że nie czuję nóg... He, he, chodzę dziś jak kaleka i gadam z taką głęboką chrypą. 😜 Ale nie mam kaca, ani nawet bólu głowy (po wódzie)?! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
shati - tak bezczelnie sie chwalisz 😉 😜 ze pilas i balowalas - pozazdroscic 😉 Ja jeszcze ldugo nie wypije pewnie a moj balet to pizama party z dziewczynkami przerywane bolem wyrastajacych zebow u Mii i glodomorem i obsrajdupka u Tii 😉 Sylwester do pozazdroszczenia, co? 😉

Jak tam postanowienia Noworoczne??? Ja postanowilam pocwiczyc nad brzuszkiem 😜 no i jeszcze wiecej wakacjowac w tym roku 😜 a wy jak???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Postanowiłam... nie stawiać sobie zbyt wygórowanych postanowień, he, he. 😜 A tak serio, to jeżeli już to chciałabym nauczyć się jeszcze bardziej cieszyć i doceniać, celebrować... zwykłą naszą codzienność. 🙂 Zwłaszcza, że im więcej słucham i czytam to nadchodzą coraz bardziej drogie, a dla nas cienkie czasy. 🤨 Dlatego chcę się cieszyć tym co mam, tym co już tu i teraz jest dobre. 🙂 Dla mnie mimo całego udanego Sylwestra i tak cudowniejsze jest to, że leki póki co pomagają i dziś Witek bawi się, je i jest super jak gdyby nigdy nic. 🙂 Bez antybiotyku. 😉



Mamma-mia
zleci i zaraz znów będą bale i szaleństwa. 😉 U nas u Witka ta choroba, no i też ząbki, ech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie wszystkiego naj w nowym 2012 roku!

Ja sie pobawilam w domu troche potanczylam z Olusiem, oczywiscie sie napilam i to sporo. A dzis mam kiepski nastroj i nie chodzi tu o kaca. Jakis dol mnie zlapal.
Co do postanowien to coz myslalam nad tym zeby troche popracowac nad swoja waga bo sporo przytylam od tamtego roku gdy na Dukanie udalo mi sie schudnac.
Musze tez ograniczyc w slodkosci i inne zbedne rzeczy diete Olusia bo robi sie coraz obszerniejszy a jak idzie to najpierw widac brzucho a pozniej cala reszte no i w tym miejscu koszulki sa dosc obcisle.
Na pewno tez bede bardziej kontrolowac nasze wydatki, bo ostatnio krucho z pieniedzmi a ten rok nie zapowiada sie rewelacyjnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Otlesiu może przez te zmiany w wyglądzie strony, co miały teraz miejsce? 🤨 Ale chyba już powinno być ok.


Leniuszku nasze maluszki chyba jeszcze mogą najpierw wchodzić brzuszkiem, potem całą resztą. 😉 Wić do swojego wzrostu powinien ważyć więcej, a i tak mu bandzioszek słodko wystaje. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczynki Wszystkiego naj w Nowym Roku.
U nas po staremu....jakos nie moglam znalezsc chwilki by wejsc do Was i poczytac co tam u Was slychac
My bylismy na bilansie dwu latka wszystko ok,pani zalecala nam zaszczepic Szymonka na ospe koszt jednej szczepionki 210 zl, co o tym myslicie 420zl piechota nie chodzi nie wiem czy jest sens doradzcie mam jeszcze troche czasu do namyslu poki maly nie pojdzie do przedszkola....
Co do mojej diety to jest roznie raz dwa kg mniej raz wiecej,ale moje postanowienie noworoczne to zrzucic jeszcze 10 kg mam nadzieje ze mi sie uda,trzymajcie kciukasy 🙂
Sorki za styl pisma ale pisze z telefonu postaram sie nadrobic zaleglosci i napisac wiecej
Caluje Was, dzieki Asiu za pamiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...