Skocz do zawartości

..:: Listopadówki 2009 ::.. | Forum dla mam


Sathi_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Mamma-mia kiedyś czytałam o wkładkach, między innymi o tej... no różne, różniste zdania, wypowiedzi można znaleźć na ten temat w necie. 🤨 Heh, co do dzieciaczków, no to tak, sama znam trochę rodzin, gdzie planowana była dwójka... a wyszła trójka, więc coś w tym jest. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 730
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Marzenko każdy musi sam przejrzeć swoje finanse i rozważyć czy teraz jest czas na dziecko czy nie, ja z moim mężem uznaliśmy że możemy teraz pozowlić sobie na kolejne dzieciątko ale jak pisałam pracuje tylko mąż ale nie mamy żadnych zobowiązań finansowych więc jak przeliczyłam finanse to starczy nam na kolejne dziecko,a na początku przyszłego roku chce znaleźć prace żeby były dodatkowe pieniązki które na pewno się przydadzą

Ale jak Ty czy Asia każda ma inną sytuację życiową i każda wie czy teraz to ten odpowiedni moment czy nie, ja się troche boję jak to będzie z dwójką ale mam nadzieje ze dam sobie rade, ale obawy mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sathi napisał(a):
Mamma-mia kiedyś czytałam o wkładkach, między innymi o tej... no różne, różniste zdania, wypowiedzi można znaleźć na ten temat w necie. 🤨 Heh, co do dzieciaczków, no to tak, sama znam trochę rodzin, gdzie planowana była dwójka... a wyszła trójka, więc coś w tym jest. 😜


no wlasnie ja jestem z takiej "trojcy" 😉 najpierw bylam ja po dwoch latach jeden brat a pozniej male upsss rodzicow - po kolejnych 5 nastepny brat hehe... gdyby nam sie przytrafilo po 5 latach to tez zadna tragedia ale ja najbardziej sie boje o teraz, zaraz... 😮 - masakra 😲 mam dwie rece i dwie corcie - na te chwile jestem wystarczajaco szczesliwa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mamma-mia napisał(a):
Sathi napisał(a):
Mamma-mia kiedyś czytałam o wkładkach, między innymi o tej... no różne, różniste zdania, wypowiedzi można znaleźć na ten temat w necie. 🤨 Heh, co do dzieciaczków, no to tak, sama znam trochę rodzin, gdzie planowana była dwójka... a wyszła trójka, więc coś w tym jest. 😜


no wlasnie ja jestem z takiej "trojcy" 😉 najpierw bylam ja po dwoch latach jeden brat a pozniej male upsss rodzicow - po kolejnych 5 nastepny brat hehe... gdyby nam sie przytrafilo po 5 latach to tez zadna tragedia ale ja najbardziej sie boje o teraz, zaraz... 😮 - masakra 😲 mam dwie rece i dwie corcie - na te chwile jestem wystarczajaco szczesliwa 😉

He, he, he, u mnie to samo. 😜 Z tym, że między mną a najmłodszym jest różnica... 9 lat! (A między najstarszym a wspomnianym najmłodszym aż 13... 🙂).



Dziś kombinujemy coś nowego w kuchni... Niby pizzę na francuskim cieście... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczynki 🙂
oj u mnie się działo bardzo dużo...

Szymon chorował przez miesiąc, zapalenie oskrzeli 😞 w końcu wyzdrowiał, poszedł do przedszkola na 3 dni i znowu chory.... można oszaleć! więc wypisałam go z tego żłobka.
mimo, że w styczniu był raptem 3 dni to do zapłaty było 300zł... 😲

W między czasie spędziliśmy nieudanego sylwestra, później mój M chorował w tym samym czasie co Szymon.
Musiałam się nimi opiekować, mój mąż był strasznie chory.... długa historia, nie mogł sam wstać z łóżka, osłabiony strasznie, wysoka temp., był u lekarza niby grypa, brał antyb. nic nie pomagało, robili mu bad krwi ale wyniki były kosmiczne 🥴 🥴
..... więc robili je znowu, bo myśleli, że ktos w laboratorium spieprzył sprawę, i znowu to samo, więc zrobili jescze raz po kilku dniach, a wyniki były coraz gorsze.... 😞
zadzwoniła dr do niego i kazałamu przyjść po skierowanie do szpitala... ŻÓŁTACZKA!

pojechał do Łodzi do szpitala chorób zakaźnych, chcieli go na oddział przyjąć, ale jakoś zagadał z lekarzem, tzn. lekarz powiedział muze te wyniki świadczą o żółtaczce na 98% a pozostałe 2 % to mononukleoza lub toksoplazmoza. Wiec zrobili mu bad krwi, żeby właściwie się dowiedziec która to żółtaczka... czekaliśmy jak na jakiś wyrok 😞
po kilku godzinach po godz.23 telefon -> "ma pan szczęście, to mononukleoza"

już nie bede opisywała szczegółów, w każdym bądź razie miał zakaz pracy na kolejne 2 tygodnie ( a w domu już leżał 3 tyg), zakaz jakiegokolwiek wysiłku przez 2 miesiące, ozsczędny tryb życia, dieta i oczywiście leki na wątrobę.

Mononukleoza nie jest straszna sama w sobie, bo normalnie przebiega jak przeziębienie, to jest wirus, ale u niespelna 5% ludzi moga wystąpić powikłania, własnie m.in. z wątrobą i jak w porę się tego nie zdiagnozuje to można umrzeć ale u nas to akurat szybko wszystko poszło.

Pamiętam tylko że aspat i alat ( o ile dobrze pamiętam) i coś jeszcze miał drastycznie podniesione. tam gdzie była norma max do 10 jednostek,moj M miał 700...


W między czasie miałam nauke do egzaminów, oraz stan zapalny tchawic i krtani 🙂 no super ten rok się dla nas zaczął hehehe

Szymon siedzi ze mną w domu, ale już szukam niani dla niego, właśnie przed chwilą dzwoniłam do jednej Pani ale akurat nie odebrała. Musi byc niania, bo ja inaczej nie potrafie napisać tej zasranej pracy mgr! idzie mi to jak krew z nosa.. 🤨 a przy Szymonku w życiu się nie skupię, więc niania będzie na pewno.
Tak więc poszukuję niani i ... kamer 🙂 potrzebuje bezprzewodowej kamery, może któraś z Was ma doświadczenie w tych sprawach?

Nie chodzi mi o to żebym widziała czy zagląda mi do szafek, bo w domu właściwie nie mamy nic wartościowego, największym skarbem w tym domu jest Szymon i niestety tak w ciemno nie potrafię go z kimś obcym zostawić. 🤨
i tak na samą myśl jest mi smutno no ale trudno.


W moim zyciu coś jeszcze się zmieniło... tym razem na dobre, zakładam swoja działalność 🙂
już znalazłam i wynajęłam lokal, więc mogę mówić, bo to juz jest pewne, z tym, ze wszystko ruszy moze za jakieś pól roku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HANIU[/b jak się czujesz? znasz juz płeć? moja siostra bedzie miała znowu chlopaka i nadal wymiotuje 🤔 a u Ciebie jak? przeszły już mdłości i wymioty?

OLGA a Ty? jak się czujesz? ciąża przebiega prawidłowo? pracujesz caly czas? jak tam firma?rozkręca się?

SANDRA jak dziewczynki? Mia nie jest zazdrosna? po zdjęciach widać jakby kochała siostrę nad życie 🤪 a Tia robi jakieś postępy? unosi główke wysoko?
i jak Ty dajesz rade? 🙃 ja bym na pewno nie dała hehehe

ASIU czytając zaległości, doczytałam o Twoich humorach, dołkach, zlych nastrojach...
co się dzieje Asiu? osobiście mam takiezdanie jak SATHI, myślę ze powinnaś udać się do specjalisty, bo nie zaszkodzi a może bardzo pomoże 🙂 glowa do góry 😘
naprawdę Cię rozumiem, mialam dołki, może nie tak duże jak te Twoje, ale wszystko siedzi w psychice... idz do specjalisty, mysle, że naparwde moze Ci pomóc, a tkwic w takim stanie to musi być straszne i meczące dla Ciebie samej.
Niedługo będzie wiosna, na pewno przyjdzie Ci ochota do zycia 😘 i nie dołuj się sama,myslac ze jestem=ś beznadziejna, albo ze wszystko robisz źle. Kurczę zadręczysz siebie samą 🤨

MARZENKO o ile dobrze pamietam to do pracy chcesz wrócić ? czy najpierw drugi dzidziuś? jak tam Twoja dieta? chyba już trochę przystopowalaś co 🙂?

PAULINKO patrze na zdjecia Witaka i nie mogę wyjść z podziwu! on naprawde wygląda jakby był rok albo ze dwa latka starszy 🤪
włoski ma super takie gęste 🙂
a Ty w tym roku tez piszesz prace mgr?


dziewczyny Szymon był pierwszraz u fryzjera 😁 jaki był grzeczny 🙂 wstawiłabym zdjęcie ale niestetynei mam skąd, bo komp na którym były zdjecia jest zepsuty,
Szymon zepsuł nam kompa i dysk twardy sie zepsul 😞 oraz dvd, tez jest w naprawie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Beatko współczuje tych wszystkich przeżyć ale ciesze się że na szczęście wszytsko się dobrze skonczyło teraz tylko zdrówka całej waszej trójeczce życzę 🙂 oby choróbska omijały was juz szerokim łukiem nachorowaliscie cie sie juz za wszystkie czasy

Mam nadzieję że częsciej cos do nas napiszesz 🙂

z tą nianią to Cię rozumiem sama bym chciała zobaczyć jak obca kobieta zajmuje sie moim dzieckiem -w końcu zostawiasz jej swój najwieskszy skarb 🙂

Super że Twoja siostra już zna płeć-nawet jej zazdroszcze bo ja dopiero w połowie marca poznam płeć jeśli dziecko nam się pokaże zodpowiedniej strony 🙃 😜 a siostra szczesliwa ze bedzie drugi synuś pewnie tak, a i tak zdrowie dziecka jest najwazniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam po strasznie długiej przerwie. olek rozwija się super, jest grzeczny, mądry i naprawdę świetny z niego dzieciak oczywiście jak nic mu nie dolega. ja cały czas pracuję, mam już pracownika, ciężko było znaleźć kogoś odpowiedniego, 2 miesiące szukałam. teraz ze spokojem będę mogła iść na chorobowe. ogólnie czuję się bardzo dobrze i latam jak perszing. wiemy już że będzie MICHALINKA. chociaż nie chciała za bardzo się ujawnić. po usg 4d widać że jest inna niż Olgierd. zobaczymy jak się urodzi. póki co waży 600g i jak na swój wiek jest duża, olek w tym samym wieku był poniżej normy i to całkiem sporo a Misia może być większa( może to oznaka że będzie dużo jadła 😜) )według usg termin porodu też mi szybciej wychodzi, lepiej nie bo sama będę w domu z Olgierdem i trochę lipa by była. teraz myślimy jak znaleźć sponsora aby pobrać krew pępowinową od Michalinki. ale jakoś to będzie. postaram się w tym tyg jeszcze odezwać pozdrawiam was gorąco!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beatko - zycze zdrowka calej waszej rodzince!!! Nastpnie Tobie zycze powodzenia w pisaniu pracy oraz znalezieniu odpowiedniej opiekunki dla malego...sama bym myslala o kamerkach w tej sytuacji 😜 wiem, ze kiedys przyjdzie moment, ze bede musiala oddac dziewczynki pod opieke osob trzecich nie nalezacych do rodziny typu przedszkole lub niania i na sama mysl mam stresa 😲 Pewnie bede to przezywac gorzej niz one same. Na razie jednak musze sie nimi jeszcze nacieszyc i powychowywac samodzielnie - znaczy razem z tatusiem 😉

Olga - super wiesci 😁 Gratuluje! wiec bedzie parka - super 😁 Oszczedzaj sie kobiecinko i odpoczywaj kiedy tylko mozesz - wierz mi pozniej ciezko znalezc chwile dla siebie...

Hania - wiec czekamy na wiesci z Twojego brzuszka 😉

A u nas czas plynie szybko - wczoraj Tia skonczyla 3 miesiace i mierzy juz 65cm- w poniedzialek pierwsze nocnikowanie - tak jak to bylo z Mia 🙂 🤪 🤪Jest grzeczna tlyko ma problemy z zasypianiem i w ogole spi znacznie mniej niz Mia spala. choc przyzna sie,ze sie wysypiamy, bo sen nocny maja ldugi moje dziewczynki od 9 wieczorem do 10:30 rano tlyko Tia malo spi w dzien pewnie wlasnie przez to, a Mia juz w ogole nie chodzi na drzemki popoludniowe. Tia jest silna i duza jak na swoj wiek duzo silniejsza i wieksza niz Mia byla w tym wieku. Czasu mam dla siebie bardzo, bardzo niewiele ale co tam nie skarze sie 😉 Generalnie wszystko sie kreci wokol moich szczesc i pewnie jeszcze jakis czas tak bedzie choc pewnie nie juz zawsze - w koncu stana sie troszke samodzielne - mam nadzije 😉 Mia kocha swoja siostrzyczke jak nie wiem, gdyby mogla to by ja zacalowala i zaprzytulala. Nie jest zazdrosna w ogole. Generalnie jest grzeczna choc zdarzaja jej sie wyskoki i fochy ale to chyba norma. Bardzo duzo mowi calymi zdaniami i potrafi opowiedac co sie dzieje, wytlumaczyc co chce, co robila ona lub ktos inny... Buzia jej sie nie zamyka ciagle mowi pewnie niedlugo wejdzie w etap "a dlaczego??" 😉 Jest mega pocieszna. Jednak z dystansem podchodzi do rowiesnikow i obcych doroslych. Najpierw obczaja co sie dzieje, pozniej spoglada na mnei tak jakby czekala na moje pozwolenie przystapienia do zabawy, czasem musze ja zachcecic aby pobawila sie z dziecmi... Mierzy juz 93cm 😁 moj wielkoludek 🙂 uwielebia ukladac puzzle potrafi nawet ulozyc takie 20czesciowe i dosc trudne typu koparko-spychacz. No i nadal trwa faza zafasynowania ciuchciuchami wiec mamy juz w domu z 5 zestawowo kolejek z pociagami 😜
Moglabym tak pisac o moich dzieciach i pisac - zanudzilabym was na smierc 😉 bo to najbardziej bliski i aktualny temat u mnie... Jak skoncze Tie cyckowac musze pomyslec rowniez o sobie i zaczac cos robic dla siebie...Juz planuje potrenowac siatkowke i badmintona i moze jeszcze sie doksztalcic na jakims kursiku 😜 No ale na razie musze zamknac etap karminia piersia...

A gdzie reszta babeczek??? Iwonki tezj uz dawno tu nie bylo... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beatko no to rzeczywiście się żłobek póki co Wam nie kalkulował... 🥴 A z tymi choróbskami to mieliście taką kulminację!!... Szok normalnie. 😞 Swoje przeżyliście. 😞 Miejmy nadzieję, że fortuna dla równowagi da Wam teraz długie miesiące zdrowia... 😉
Z kamerami nie pomogę... Nie znam się, ale motyw jak najbardziej rozumiem. 😉 Co zaś do niań to warto poszukać wśród studentek pedagogiki. Choć sama do Wicia nie wynajmuję, to mam znajome, które tak dorabiają... I jak tak słucham i rozmawiam z nimi, to gdybym miała szukać to wśród takich osób. 🙂
Cóż to za własna działalność, jeśli można wiedzieć? 🙂
Co do mgr to rzekomo też w tym roku piszę... Rzekomo bo nie piszę póki co, nie mam niestety za bardzo już kiedy i jak. Zresztą tak szczerze to nie jestem przekonana aby mi ten magister miał się do czegokolwiek przydać. Ale to już inna sprawa. 😉


Olga trzymamy za Ciebie i malusią Michalinkę kciuki! :-* Pisz jak tylko znajdziesz czas co u Was. 🙂


Wyrabialiśmy Witkowi paszporcik, musieliśmy zmierzyć mu wzrost i okazało się, że ma... 97 cm! 🤪 Babka w paszportówce nie mogła uwierzyć, he, he, że w tym wieku taki wielki chłopak. 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sathi napisał(a):

Wyrabialiśmy Witkowi paszporcik, musieliśmy zmierzyć mu wzrost i okazało się, że ma... 97 cm! 🤪 Babka w paszportówce nie mogła uwierzyć, he, he, że w tym wieku taki wielki chłopak. 🙃


Woowww ale macie wielkoludka 😁 chlop ja dąb 😉 Ale po co wzrost do paszpotru dla dziecka??
My wlasnie oczekujemy na irlandzki paszport dla Tii wyrobilismy na razie tylko irlandzki, bo jest na 3 lata a polski tylko na rok a kosztuje duzo duzo drozej niz irlandzki 🤔 Mia miala wyrobione oba naraz i w sumie bez potrzeby, bo i tak jezdzilismy tlyko z jednym. A paszpoty to u nas sprawa priorytetowa bo kilka razy do roku opuszczamy IRL to lecac do PL kilka razy a to na wycieczke gdzies a to znow na wakacje...ach wakacje mi sie marza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mamma-mia napisał(a):
Sathi napisał(a):

Wyrabialiśmy Witkowi paszporcik, musieliśmy zmierzyć mu wzrost i okazało się, że ma... 97 cm! 🤪 Babka w paszportówce nie mogła uwierzyć, he, he, że w tym wieku taki wielki chłopak. 🙃


Woowww ale macie wielkoludka 😁 chlop ja dąb 😉 Ale po co wzrost do paszpotru dla dziecka??
My wlasnie oczekujemy na irlandzki paszport dla Tii wyrobilismy na razie tylko irlandzki, bo jest na 3 lata a polski tylko na rok a kosztuje duzo duzo drozej niz irlandzki 🤔 Mia miala wyrobione oba naraz i w sumie bez potrzeby, bo i tak jezdzilismy tlyko z jednym. A paszpoty to u nas sprawa priorytetowa bo kilka razy do roku opuszczamy IRL to lecac do PL kilka razy a to na wycieczke gdzies a to znow na wakacje...ach wakacje mi sie marza 😜

Sama nie wiem po co ten wzrost... Zwłaszcza, że chyba każdy zdaje sobie sprawę, że małe dzieci rosną, heh. 😉 A paszport wcale nie jest aż tak drogi - 30 zł, tylko, no fakt, że na rok. 🤨 A wyrabiałam raczej przy okazji wyrabiania sobie nowego paszportu, bo kończyła mi się ważność. 😉 A jako studentka jeszcze to mam zniżkę. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny 🙂 mam nadzieje, że przynajmniej do konca roku już nie bedziemy chorować 🙂

SATHI co do tutułu mgr to też mi na tym ąz tak bardzo nie zależy ale człowiek tyle lat się męczył, uczył i zdawał egzaminy, że po prostu szkoda byłoby nie zakonczyć studiów w pełni.

Ten kierunek jak sie okazuje - nic mi nie da i nie pomoże zbytnio w znalezieniu pracy akurat w tym mieście w którym obecnie mieszkam. Ale nigdy nie wiadomo co życie przyniesie a zawsze lepiej mimo wszystko mieć ten tytuł niż go nie mieć 😉

Co do działalności, to zupelnie co innego niz moje studia 😁 otwieram gabinet stomatologiczny 🙂

już zaczęła się jazda z załatwianiem wszystkiego! na pewno pochłonie to dużo czasu i nerwów... mam obawy czy dam rade, póki co radze się męża 😉

A Witek jest bardzo dużym chlopcem!!!! 🙃 Szymek jest od neigo niższy, tzn tak mi się wydaje, dawno go nie mierzyłam, ostatni raz w listopadzie na bilansie, to mial 90 cm.



OLGA gratuluje córeczki 😁 super, trzymam za Was kciuki!

HANIU za Was też trzymam kciuki, myślę, że będzie chłopczyk tym razem 😜 pewnie pokaże co ma między nóżkami heheh, teraz dzidziuś nie jest taki duzy i jest chyba ruchliwy w brzuchu więc pewnie nie raz się obróci na usg. czekamy na wieści.

Dziewczyny a czujecie już ruchy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zapomniałam Wam przekazać, że wybraliśmy nianie! właśnie siedzi z Szymonkiem, przychodzi od poniedziałku i póki co, jest naprawdę OK, bardzo mi odpowiada.

Ma 34l, 11letnie dziecko, i opiekowała się wiele lat dziecmi. Jak Szymus wczoraj zasnął, to posprzątała mi mieszkanie. Najważniejsze, że ma b. dobre podejscie, uczy go różnych rzeczy, uwielbia spacery i jest bardzo taktowna i skromna. Lubie takie osoby. Wysoką kulturę i z tego co z nia rozmawiam to duzą wyobraźnię. Ma swoje metody wychowawcze, zasady takie jak mi odpowiadają.
Wyglada równiez na osobę bardzo cierpliwą.

Ale kamery będą zakładne w przyszłym tyg więc na bieżąco będę miała podgląd.

Wiadomo przy rodzicach opiekunka moze sie inaczej zachowywać niż przy samym dziecku ale to się czuje mniej wiecej jaki jest człowiek.

SATHIja bym nie wzięła opiekunki, która studiuje pedagogikę, sama studiuję ten cudny kierunek i widzę jakie są osoby- bardzo róźne! ale niektore faktycznie kochają dzieci.
Z tym, że myslę najważniejsze jest doświadczenie i ktoś kto ma własne dzieci, bo tak myślę, że studentka bezdzietna mogłaby wiele rzeczy nie przewidzieć, a matki przez doświadczenie mają to we krwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beatko co do mgr to też wychodzę z założenia, że nie zając, nie ucieknie. 😉 Poza tym no jednak mam na głowie małego, dom, studia są dzienne + dorabianie na boku jak się da i już po prostu nie starcza mi czasu ale też sił i chęci. Niani zaś nie wezmę, budżet mi po prostu na to nie pozwala. 🥴 Myślę ewentualnie o pisaniu w wakacje, jak mi choć jedna z tych rzeczy odpadnie... Ale to zobaczymy, bo nigdy nic nie wiadomo. 🤨

No tak, wierzę, że same studia pedagogiczne to za mało, że człowieka też trzeba "wyczuć", etc. Choć akurat mam jakoś tyle szczęścia, że większość dziewczyn które znam z pedagogiki nie tylko mają dobre, dość duże doświadczenie, ale same kochają dzieci. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny bylam dzis zalozyc te wkladke antykoncepcyjna- Mirena... Lekarka zaaplikowala mi ja a ja omolo nie zemdlalam, spadlo mi cisnienie... po czym zwymiotowalam - okopnie sie czulam, po paru minutach doszly skurcze jakby porodowe moze ciutenke tylko mniejsze i znow zaslablam... przeszlo mi i po paru minutach znow... W rezultacie takich okolicznosci lekarka postanowila usunac mi te wkladke I powiem wam, ze z ulga przyjelam te propozycje... Mialam ja w sobie niespelna pol godziny ale myslalam, ze umre normalnie... Tak wiec ten rodzaj antykoncepji nie jest dla mnie/nas A mialo byc tak pieknie przez 5lat bezproblemowo zapomniec o zabezpieczeniach ehhhhhhhh teraz to bede sie pewnei truc tabletami do momentu az czegos lepszego nie wymysla... Tak wiec DUPA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandruś, biedactwo, jejku strasznie źle zareagowałaś. 😞 Ale może to i lepiej, że od razu, bo mogłaś szybką ją usunąć, niż np. jeszcze potem męczyć się jakiś czas w domu. 🥴 Dzięki, że to napisałaś, będę też mieć na uwadze Twoje doświadczenie. Ja ogółem źle np. reaguję na tabletki hormonalne, dlatego też wkładkami się interesowałam... No ale właśnie, nie są super idealne, jak widać. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie 🙂 spóźnione życzenia dla wszystkich kobietek 🙂

JA osttanio spedzam dużo czasu na brzuszku:P mam naprawde fajne dziewczyny na wątku (mam szczescie do brzuszka bo w pierwszej ciazy te zmialam same super babki:silly 🙂

Ja dziś zaczełam 20 tydzień ciąży więc już połowa za mną 🙂 czuję kopniaczki już a USg bede miaął 20 marca i moze poznam juz czy dziewczynka czy chłopczyk 🙂 bo ja chciałabym wiedziec ciekawa jestem strasznie 🙂 imiona mamy wybrane no ale jeszcze mogą się zmienić, chłopiec będzie Adaś a dziewczynka Ania 🙂

Ja zaglądam tu prawie codziennie ale chyba dziewczyny faktycznie o nas zapomniały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Otlesia napisał(a):
Nie zapomniały 🙂 Ja np. miałam rękę w szynie, dopiero dziś zdjęli mi to chol****** 🙂


przeciez masz jeszcze druga 😜

maiha - no ja tez jestem ciekawa co bedziecie miec - wiec jak sie dowiesz to szybko sie pochalic do nas 😁

Ja tez pisuje z wami i z listopadowkami 2011 tez spoko mamuski 🙂 Wiekszosc z nas za moja namowa ma teraz akcje nocnik - przyznam sie, ze je namowilam swoimi doswiadczeniami z Mia i szybkim pozegnamiem pieluch 😜 Dziwi mnie tylko u nich to, ze spieszno im z wprowadzaniem pokarmow stalych - niektore zaczely podawac dzieciom np. jabuszko juz w wieku 1,5miesiaca 😮 My tam czekamy do umownego 4m. przeciez przez cale zycie Tia poje stalych posilkow na razie niech pija mleko mamy tego pozniej nie bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra zgadzam się z Tobą co do pokarmów stałych, ja moż enie czkeałam na równe 4 miesiace ale Nadii nie dużo brakowało do 4 m jak dałam jej skosztować jabuszka , i dawąłam jej potem jeszce taki sucharek który sie w herbatce anyżkowej rozmaczało i potem zmiksowąłm na papkę ale to też po 4 miesiącu

ja teraz po doświadczeniach z nadia ktora nie pila mleka z butli mam zamiar karmic i piersia i butlą, zeby nie bylo takiego niejdaka jak nadia

Otlesia własnie drugą reka tez mozna cos skrobnąć 🙂

a co z Iwonką?? Marzeną?? Gosią?? Asią?? i reszta dizewczyn?? Kasia to juz na brzuskzu przestała pisać szkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...